Respect
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Par tiem badastreikiem man gan vislaik ņirga rauj - ai, rīt tāpat nav par ko - pieteikšu badastreiku. Tas laikam no sovjetu laikiem, jo toreiz entos mēnešus rādīja, kā pie Baltā Nama kāds onka teltī dzīvoja un badojās, protestēdams pret mežonīgo kapitālismu vai citu huiņu. Pēcāk izrādījās, ka šis tik pa dienu badojies, bet naktī gājis mājās servelādes štopēt vai kas tamlīdzīgs.
0
:D jā.. es nezinu. man, personīgi, iestājusies kaut kāda apātija šobrīd. lai jau, tāpat pofig, cilvēks ir bijis, ir, un būs huiņa.
0
Man jau kādus 4 gadus ir pohuj uz visu.
0
pareizi vien ir.
0
vismaz buutu logjiskas prasiibas izdomaajis lol
-2
"Tas laikam no sovjetu laikiem"

tak te viss no sovjetu laikiem
conservative shitheads
+1
vienīgais, ko varētu darīt, būtu uzņemt dokumentālo filmiņu par viņu, kurš cēlā mērķa vārdā mirst bada nāvē, jo most likely neviens no viņa 'prasību punktiem' nepiepildīsies. bet viņš jau nemirs. vienā dienā viņam apniks un kāds viņa jaunais fans viņam atnesīs picu ar salami un kolu. un tā arī šis protests beigsies. ja ne šādā veidā - lūk tad, lūk tad varēsim sākt runāt par rispekt.
+1
Sadomāju nemest nost nekad smēķēšanu. Ja reiz kādreiz ( tfu, tfu, tfu ) atklās man plaušās nāvējošu krabi tad būs iemesls pēc musulmaņu ekstrēmistu modes kopā ar dažiem citiem uz to sauli aizdoties.
+2
^ ā laba doma. ja būtu kaut kāda nāvējoša slimība, kura taisītos strauji progresēt (kaut gan par to jau nekad nevar būt pilnīgi drošs), vo tad varētu iet uz šitādiem protesta gājieniem. lai gan no otras puses - ēst taču tāpat gribētos.
0
Tizls tēmas nosaukums...
0
Mja, diezgan.
+2
man ideja-ejam pie tā streikotāja? stāvam viņam blakus un gardu muti noēdamies? ko nu kurš būs līdzi paķēris!

0
:D bļe, tas būtu tik pure evil... :D
+1
ninja:

vajadzētu vēl noskaidrot, kādi ir / bija viņa mīļākie ēdieni! :D
+1
man liekas pietiktu ar kaut kādu karstu Boršča zupu piepildīt termosiņu aizbraukt un viņa tuvumā atvērt termosiņu, zin kā zupai stiprs aromāts - čalim uzreiz no smaržas kuņģis atrautos no zarnām un izspiestu sevi caur ādai
0
lai arī tad, kad es esmu pirijies līdz ūkai, šašliku aromāts no kaimiņu sētas liek saskriet siekalām mutē... rimčikā tak ir pa lēto grili! jānostājas pret vējam un jāsāk močīt!
+1
kārtīgus štovētus kāpostus ar kotletēm un kartupeļiem... bļin, pašam siekalas mutē satecēja.
0
man nezinu kapēc pēkšņi uzausa atmiņā viens porņuka nosaukums :
Barbicue ass 2 :D
+1
Pisās uz grilla? :D
0
:D
+2
nu apmeram! :D
īsti neatceros - moš kāda grilēta kotlete arī nokļuva sievietes aliņā! :D

Labi kungi, man darba diena galā jādodas gatavoties - padzerties alu!
Novēlu šodien visiem turēt reibumu,smaidu platu un labu gara stāvokli m/
+1
Nu baigie gudrīši un asprāši.... >:E
+2
+1
Vai tad nav?
+2
Izklausās pēc feļetona. Kas nākamais - Jaunā laika jauniešu organizācija "Jaunie" paziņos, ka Šlesers ir suka?
+2
Pidars.
+2
Žurkas pamet kuģi ?
-4
"Akciju 30.novembrī sāka darbu zaudējušais metinātājs Gints Gaiķēns, kurš iepretim valdības mājai atrodas jau divpadsmito dienu un līdz pat ceturtdienai arī badojās. Nu jau Gaiķēns atsācis lietot pārtiku nelielos daudzumos, jo aukstums un badošanās var būtiski traucēt veselībai."

FAIL
+3
The force is not strong with this one, i see...
+1
Join the Dark Side ...
+1
...We have cookies !!!
+1
ja kādam ir izslavētais E kanāls kas pa viasat, tad tagad tieši iet raidījums par Panteru un deanu darrelu un konci, kurā viņa dzīvība izdzisa
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas