The Arson Project
0
rakņājoties pa rockboxu uzduros šiem grainderiem no ziemeļiem, kuri kā izrādas plāno spēlēt latvijā nākamgād jūlijā (nu kgan vēl TBC un vai vispār spēlēs tad ir jautājums...)
bet nu iečekojiet un moš ja kādam patīk tad arī gaidiet ;D

www.myspace.com/thearsonpr...

p.s. jēdzīgs grainds tomēr te ierodas reti.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
www.myspace.com/thearsonproject...
nolažoju ar adress iepriekš
-2
blje iposto normaalu spieszamu linku cvai vismaz kopejamu
0
oh sry neuzpiedu refresh :)
0
Nu nezin, nezin, tāds garlaicīgs likās. A tu pēdējo SQUASH BOWELS esi dzirdējis? Labākais grinds ko šogad nācies dzirdēt.

www.myspace.com/squashbowels...

Poļi baigie malači. THIRD DEGREE 2008. gada arī labinieks. Tur gan džeki jūtami ir uz vidusposma Napalmiem sēdējuši, varbūt arī tāpēc man tik ļoti piedūra.
0
forshs, ja Tev Arsona projekts patīk, ta pagaršo vēl šitādus - Splitter, arī ziemeļnieki-tāda riktīgi fiksā kooore :)
0
Nelikās nekas īpašs... No šī lauciņa tomēr vislabāk patīk Regurgitate ar albi - Deviant.
0
negribējās cept jaunu tēmu augšā piemetu te pat -

dirsā mati, tādu melnumu tikko uzgāju myspace

sagribējās padalīties - varbūt kādam ar patīk šitāds psihodēliskais bezpriģels ar vokālu, kurš ir pārēdies hemoglobīnu (bišiņ gan čalis atgādina Flesh parade un Discordance axis vokālus, bet tomēr sava maniere ieturēta)

www.myspace.com/brazenbullmusic...

šo par mūziku nosaukt nevar! bet man patīk! :D

a ta pie reizes re ku vēl garīgi slimi cilvēki -
www.myspace.com/slaughterbox...
www.myspace.com/viraemiaaz...
0
A tas brazenbull ir tīri interesants.
Vakar uznāca vēlme pēc kārtīga grind, ieteica man paklausīties Last day of humanity , kaut kā reāli izbesīja tie urkšķi. Mortician vokāls gan dod džasā...
0
man ar negaršoja tas Last day of ... kaut kāds neizteiksmīgs!
ta jau labāk Torso fuck paklausīties :)

0
Hmm, manas grind vajadzības labi apmierina Libido Airbag.
+1
Negribējās jaunu topiku taisīt...

man jautājums šāds - KAS JAUNS GRINDĀ?

pagaidām sāku rakties tik uzgāju to ka ex-N.C.C. - tagadējie EARDELETE ir atkal aktivizējušies, ir iemesti promo gabši -
www.myspace.com/eardelete

vel citas blices -
www.myspace.com/destructiveexplosio...
www.myspace.com/rubufasomukufo...
www.myspace.com/chokedbyownvomits...

0
O jā, tas Eardelete pirmais albis bija vnk āāā... citiem vārdiem sakot, NCC beidzot tikuši pie sulīgas skaņas. Nosaukumu gan varēja nemainīt.
0
ninja, a tu jau šī gada Squash Bowels - Grindvirus gan jau esi iečekojis. Vo tas bij labs. Neesmu gan baigi griezis, bet pāris dienas pēc šances tīri labi garīgo uzcēla.
0
Man kaut kā tie Squashinieki - so-so, jo visas dziesmas manai ausij šķiet baigi vienādās... nezinu īsti nepaķēra! Vot vecais Squash bowels albis (negribu samelot 1998 vai 1995 gada) tas gan iecopīja!
Albis, kurā dziesma ar nosaukumu - Dark corridors...mhmmhm, ar visu veco grind skaņu, garšu uff.. ļoti ļauns ieraksts
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas