Drūmā dzīves realitāte
+7
apskatījos uz šo apmācību un jebal.. man nav ko patiekt
www.youtube.com/watch?v=4244qx0Yj4w...

tas tev nav tai-bokss...khmkhm
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-2
bļad, pidari.
+8
Vaardu sakot, treneeties nav jeegas. Jaapeerk shaujamais, lai var taadus uzreiz no attaaluma apvaakt.
+4
kāds no jums krievu valodu saprot? tie ir džeki no specnaz (īpašo uzdevumu vienības) atceros kā pa "laiks vīriem" tamlīdzīgus džekus rādīja - tie sporta zālē iegrtieza sev un tad paši to brūci sašuva! uz ielas reāli neviens no viņiem tev pirkstu nepiedurs un nepontos ar to ko viņš māk, kur nu vēl uzbāzīsies ar to kāds ārietis viņš ir!
+6
pidars ir tas, kas youtubē to nosaukumu klipam iedeva!
0
tip kaut kāds speciāls provokācijas mēģinājums?
0
viņi tak nav skini!
+3
nu ja! tie ir kaujinieki, ibiomā! skini drīzāk dzers nevis trenēsies! :D
+4
starp citu iistie spetcnaz kaujinieki NEKAD neraadiis savas sejas
+1
"nu ja! tie ir kaujinieki, ibiomā! skini drīzāk dzers nevis trenēsies! :D"

mhm, gadiem no vietas dzers un dzers, slinkos, neko nedariis un peekshnji vinjiem Krievijaa sava "armija" ar apm. 50 000 labi apmaaciitu un organizeetu loceklju.
0
un neko tur tādu ekstra nemāca, ja kādam briesmīgi vajag es varu šitos un vel citus tuvcīņas paņemienus pamācīt:D tas viss der gan uzbrukumam, gan arī tādu atbruņošanai. princips ir viens.
+1
Pie mums, starp citu, jauniešiem ir visas iespējas vērtīgas lietas iemācīties.

www.sargs.lv/arhivs/2005/marts/n...
+1
tas pats Kadočņikovs ir izstrādājis arī t.s. no contact combat - vot tas ir kaut kas!
+1
Kaut kā man nav ticības tai bezkontakta cīņai. Neapgalvoju, ka kas tāds nav iespējams, taču, kamēr nebūšu redzējis, laikam neticēšu.
+2
es skatījos video kaut kādā krievu saitā (youtubē nevarēju atrast) pilnīgi neticami likās. vecais stāvot dažus soļus no kaut kāda amerikāņu cīņas eksperta izdarīja viņam kaut kādas sāpes aiz auss, tā, ka šis bļauj. amerikānis šokā un liek to izdarīt vēlreiz - atkal bļauj!
+9
Indiana Johnes parādīja ko ar tādiem iesākt - www.youtube.com/watch?v=WJ-afKCOZZc...
+2
Nu jau tu tā kā tāds resns amerikānis te runā.
+2
tā kā tajā anekdotē, kur kaut kādi mori uz apšaudi ar nažiem atlien.
0
Lai arī cik ir cīņas mākslu, tikai atsevišķas noder pašaizsardzībai, lielākoties jau efektīvas ir dažādu cīņas sistēmu izmantošana - ielas kautiņos, tomēr labākais paliek kikboksā apgūtais (lai gan cilvēks, kas ar to nopietni nodarbojas to necentīsies izmantot) no cīņas veidiem man pievilcīgākais šķiet Tuvo Austrumu valstu specnazu izmantotais Krav Maga (kaut kā tā), diemžēl Latvijā, tikai viens krievu instruktors to pasniedz un ne jau nu tādam mirstīgajam kā man vai lielākā daļa :D:D
+6
ielās izplatītākais ir "po ģerevenski" (der i' pašaizsardzībai i' uzbrukumā)kulaki pa gaisu un zem pamatīgiem grādiem! :D
+1
Maucība pilns nets tagad ar to krav maga, bet pilnīgs šits, neatradu riktīgo video ar specnazu paņēmieniem, ko rādīja Laiks vīros pirms kādiem 7 gadiem laikam. Vienkārši maucība, laikam tagad viss, kas ir eksotisks un interesants kļūst globāls un plaši pieejams, tikai kretīniskākā veidā... bled globālisti..! Eju šķūrēt sniegu..
+2
+1 hunteram
šito jau biju piemirsis :D
+1
o, kaut kur jau ziemas prieki iet vaļā! :D
+5
Iesaku noskatīties bezkontakta cīņas paraugus.
www.youtube.com/watch?v=1BZ85kNuNkY...
+3
īsti gan nesapratu, kas tas par prijomu, kad dzeki krīt gar zemi,
bet re ku uzgāju kaut ko labu youtubā no Korejas policijas :)

www.youtube.com/watch?v=9fiXiXCKYn8...

www.youtube.com/watch?v=Qnyz9JQ2OEo...

šis ir mans favorīts -
www.youtube.com/watch?v=WmEdjQ14t9I...

Varat pastīties viņa youtube kanālu tur miljons vēl visādu interesantu prijomu!
+2
eh, šitā urlātus provocēt uz asfaltslimību! :D
+1
...par to prijomu, kad džeks krīt gar zemi. Nu tas ir aizliegts paņēmiens un to apmaca tikai elitei...Krievijā domāju tā ir Galvenā Izlūkošanas Pārvalde, prezidenta, premjera apsardzes dienests, iespējams, antiteroristiskās brigādes kā ALFA. Kāpēc iespējams, tāpēc, ka visiem imho tas nemaz nav jāzina...
+1
jū, haha, elite. lol. elitāri lohi varbūt. tīra komercija un muļķu ķeršana. paskat, pat dvd pārdod, nemaz nerunājot par los andželosas semināriem un ko tik vēl ne, elite, haha:

www.officialspetsnaz.com/No_Contact_Combat_D...

nu neticēšu, ka krievi šitādus jokus ķipa baigi māk. ne sūda viņi nevar tā.
+1
viens ir tas ko tev rāda, pavisam kas cits ko viņi nedrīkst rādīt un tu par to nemaz nenojaut! gan jau tie specnazieši prot kaulus šķelt tā ka maz neliekas - tāpēc jau tie skaitās elitāri pacani!
+1
a interesanti būtu uzzināt, kur viņus pielieto. reāli, praksē.
+1
haha, lol, tas, ka viņi nerāda kko, noteikti pierāda to, ka viņi to māk. kā es neiedomājos par šito, haha.

varbūt, varbūt, bet skaidri zināms ir tikai pliks dibens. un kamēr nav skaidri pierādīts, ka ir, tikmēr neticēšu.

(starp citu, esmu supermens, bet to vnk nevienam nerādu)
-1
+1 @ 33

ko tad tie duraki kikboksā, boksā, k1 utt utt neizmanto tos maģiskos gājienus? Viņiem tak naudu par to maksā! Propogandas bullšits.

A tas pirmais video par nažu cīņu labs.
+2
varbūt tiem durakiem kikboksā, boksā, k1 utt utt ir savi duraku noteikumi?
+1
hahaha un tas Ren TV tak ir pilns ar visādiem pseido-zinātniskiem pārdabisko spēju šoviem. Krievu publikai šitie pekstiņi iet pie sirds. Un TV kā zināms zelta likums ir MOARE reitingi = MOARE naudiņa no higiēnas preču reklāmām.
+2
kur ir noteikumos rakstīts ka nevar *maģiskas* spējas izmantot? Huj tak ko saprast kāpēc pretinieks nevar nostāvēt ;)
+2
lol jedi triki XD
+3
Reku ĪSTS jedi māsters parāda, kā tas jādara bļeģ ar ārā:

www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I...
0
pēdējais video reāli ieper -> ...piedot ka trāpīju pa degunu... :-)
+3
Viņš vel varēja iznākt un nobļauties: "sals! tagad!", un gaidīt, kad pretinieks sasals.
+4
A par krieviem, nu nedomāju, ka aiz kaut kādas personīgas nepatikas, vai kā, vajadzētu uzreiz viņus nievāt un "izslēgt", bet skaidrs, ka pakazuhas viņiem ir kā maizi ēst. Nesatricināmās lielvaras tēls kaut kā jāspodrina ir.
0
Par to tēla spodrināšanu. Krievi ir dažādi un nav visi vienā maisā metami. Pārsvarā tirgoņi ir uz pokazuhu. Baņķieri ir vairāk konservatīvi un ar dārgām ādiņām nedižojās korporatīvā ballītē ;p
Ar ASV prezidentu kā man liekas ir sekojoši: tas ir valsts prestiža jautājums, ka prezidents smaida, ir bez kompleksiem (brauc uz to pašu Irāku, Afganistānu). ...tik tikko pa tv Berluskoni dabūja pa muti... . Ar Krievijas prezidentu ir tā, ja, kas notiek ir sūdi, iespējams apvērsums, dumpji bla bla bla. Tāpēc uzskatu ka Krievijas prezidents ir viens no visvairāk apsargātakajiem cilvekiem uz pasaules. Pamēģini tikai nesmaidīt! :-)
+2
^ Tas vis tā var būt, bet ja čaļi tiešām būtu apguvuši paņēmienu, kā ar sakoncentrēšanos vien vīri gāžas gar zemi, tad paskaidrojiet man vientiesim: kāpēc tas nav ticis ekspluatēts? Kāpēc KF sprēgā uz savu izrakteņu pamata, ja reiz viņiem ir pazīstamas šitādas padarīšanas? Ā, nu moš tās mākslas ir tik ārkārtīgi sarežģītas un bīstamas, ka pat tiem, kas valsti stūrē, tas netiek atklāts.

Medvēģevam tāpat laika jūtūbu lūrēt drošvien nav.
+4
Kā savlaik stāstīja mans karatē treneris - labam karatistam jāmāk ātri skriet un labi slēpties.
+1
uzgaju tādu dziesmU!
www.youtube.com/watch?v=pFHYNSKydqU...
teksts jau nu pizgec!
Pabriļi kaci4ki! :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
PeterisP
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas