Liepājā izdeg Fonteins
0
pidari bļe.
Šorīt ap pulksten 6 paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks izcēlies klubā "Fontaine Palace", un ugunsdzēsēji ar liesmām cīnījās vairākas stundas.

Kā notikuma vietā novēroja portāls, uguns pamatīgi izpostījusi kluba iekštelpas un jumtu. Notikuma vietā strādāja septiņas ugunsdzēsēju cisternas. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes 1.daļas sakaru punkta dispečere Inga Dārzniece aģentūru LETA informēja, ka liesmas izpletušās 900 kvadrātmetru platībā.

Izsaukums uz klubu "Fontaine Palace" Liepajā, Dzirnavu ielā 4, tika saņemts pulksten 5.58. Pēc pašreizējām ziņām, visi kluba apmeklētāji paguvuši atstāt telpas pirms ugunsdzēsēju ierašanās. Degšana esot sākusies no pagrabstāva un izpletusies pirmajā stāvā, dega arī ēkas jumts. Pašlaik ugunsgrēks jau lokalizēts, bet dzēšanas darbi joprojām turpinās.

Kluba darbinieki portālam pastāstīja, ka degšana sākusies nelielā telpā pagrabstāvā, no kurienes liesmas cēlušās uz augšu tieši zem skatuves. Degšanas sākuma brīdī klubā esot bijis pavisam neliels skaits apmeklētāju un kluba darbinieki uzreiz pēc dūmu pamanīšanas visus izveduši ārā.

www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/kriminalz...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
bljeee.... not cool!

bet hvz varbūt, ka Fonteins apdrošināšanas naudiņu sagribēja, bet šaubos :D
-1
tajā klubā jau uguns drošība piekliboja... bet slikti, ka šādi
notika..
-5
Ja godīgi - man pofig.
+2
^laikam nekad tur neesi bijis?
0
Vienreiz esmu, man Liepāja tā kā bik pa tālu.
+5
nu man arī pa tālu no Rīgas, bet vieta jau forša - Fonteinfestā saulaik forši atlaidu - i Bloodhound gang redzēju, i Skyforgeri, i Iļģus! un vēl viens psihopāts bija, kurs spēlēja viens pats 3 instrumentus vienkaicīgi, kamēr viņš to darīja divas plikas stripellas dejoja viņam apkārt! skats bija tiešām uz rubli! :D

Nezinu pozitīvas atmiņas man no tā Fonteina, tapēc žēl, ka sadegās!
0
Nu es jau arī nesaku, ka tas ir forši. Es to vienu reizi arī biju ar Skajiem tur, sanāca konci no skatuves noskatīties. :)
+4
Gan jau Sesks būs uguņus pielaidis ;)
0
^ 100 p. :))
+2
Aiz kanāla dūmi kūp,
Kas tos dūmus kūpināja?
Seskis Fonteinu svilināja,
Tas tos dūmus kūpināja.
:D
+4
te nu bija, honorāriņš, šņabīts, sulas, pica, viesnīca... skumji :(
0
Es vispār Liepājā neesmu bijis.
+5
Pisec, nu nevar likties mierā. Cik gadus jau viņu tur kvēpina... Cerams, ka bija apdrošināts un tiks restaurēts, lai pašiem prieks un kropļiem atkal bikses pilnas :E
-2
Vispār man arī pofig. Neesmu tur bijis, bet tāpēc nejūtos neko zaudējis.

Un arī pirmā doma bija par apdrošināšanu. Kaut kā pēdējā laikā diezgan daudz dzird par tādiem gadījumiem...
0
ņemot vērā, ka Liepājā ir divi mūzikas klubi (ja nav kaut kas mainījies), šeit paceļas jautājums, vai palikusāis klubs (Pablo) šādi atkratījās no konkurenta ? Bet viens nu gan skaidrs, ka Pablo nevarēs uzņemt visus tusēt gribētājus, ilgtermiņā skatoties gan "izdevīgs gājiens", cik ilgā laikā un vai vispār Fonteinu atjaunos/jaunu uzcels ?
P.S. Nez, tā dievīgā burgeru ceptuve arī nosvila ?
0
Bēdīgi, pēc U.T.T. laikiem bija patīkami aiziet uz FP :(

Liepājā ir (bija) 3 klubi: Pablo, Big7 un FP. Lielākais ieguvējs no FP nodegšanas viennozīmīgi ir Pablo, bet gan jau, ka FP atgriezīsies...

P.S. Domāju, ka burgerceptuve arī cieta, jo atrodas vienā mājā ar pašū klubu
0
bļin, es ik pa laikam aizdodos alkotūrē uz Liepāju. šitas ir riktīgi skumji, bet nekas - nebankrotēs tas uzņēmums, jo no viesnīcām gan jau peļņa nāk, turklāt kaut kādu apdrošināšanu arī dabūs, tā kā jāgaida! gan jau rokenrola gars dedzinātājiem pašiem ziemas ķiršus tā kārtīgāk pasvilinās!
p.s. to multiinstrumentālistu no 2007 FF sauca Urban Junior (ģitāra, rufors un sintezators, laikam) diezgan baudāma padarīšana, ņemot vērā striperes! :)
0
man tieši tas ir žēl, ka neesmu tur bijusi. visu laiku taisījos, taisījos un tā arī nekad nesavācos:(
0
Jā Urban Junior! ir viņa CD kolecijā, šķiet,ka ar visu parakstu ^_^
+1
^
hah atcerējos, es tak runājos ar to Urban junior!
šim prasīju, kapēc viņam nav grupas?
atbilde- nevaru atrast cilvēkus, kuri gribētu ar mani spēlēt, jo vispār jau es klausos grind-core, gribējās kaut ko dullu radīt!

par to, ka viņš grindu klausās biju pārsteigts :D
Domāju, ka dullu viņam tiešām izdevās to dzīvo šovu uztaisīt!
0
Jaunā gada sagaidīšanas svinību programma paliek nemainīga.

Sakarā ar ugunsgrēku klubā “Fontaine Palace”, grupa “The Hobos” uzstāsies viesnīcas “Fontaine Royal” banketu zālē.

Papildus divām viesnīcas un divām restorāna “Fontaine international steakhouse” zālēm, tiks iekārtota papildus telpa, kurā atradīsies bārs un visu nakti mūziku atskaņos dīdžejs.

/pieļauju, lai pārbūvētu un pārkrāsotu un reanimētu - wiss iesāktais turpināsies/

Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas