Fontaina Kungs: Nespēlējieties ar sērkociņiem.
+6
Nespēlējieties ar sērkociņiem.

Man likās, ka klubu ugunsgrēki notiek tikai lielās pilsētās kā Ņujorka,
kur elektroinstalācijas gadu laikā ir nolietojušās, taču tagad es zinu, ka

arī Liepāja ir sasniegusi tādas pilsētas lielumu, kur gangsteri un politiķi

var slēpties un darīt to, kas viņiem ienāk prātā.

Man likās, ka Latvijai vajadzētu būt civilizētai valstij, kur sabiedrība dzīvo mierā un saticībā.

Mans bārs, mūzikas klubs, cilvēku pulcēšanās vieta ir nodedzināta primitīvu, dzīvniecisku instinktu dēļ – pat pērtiķis nevarētu izdarīt ko tādu.

Liepāja ir manas mājas un, tajā pašā laikā, vieta, kurā esmu visvairāk nevēlams. Visvairāk mani šeit nevēlas redzēt viens konkrēts cilvēks –
cilvēks, kurš valda pilsētā tā, it kā viņš būtu Hitlers II.

Es pieļauju, ka esmu bijis pārāk naivs, uzskatot, ka varu runāt atklāti par visu bez jebkādām sekām.

Ugunsgrēku manā klubā izraisīja Kukluksklanam līdzīgi cilvēki ar naidu un spītu viņu prātos.

Es nebiju Liepājā, kad tas notika, taču varu apgalvot, ka Liepājas mēra pirksts tika pakratīts no Rožu ielas nama otrā stāva un tagad ir redzams viņa patiesais naids pret svešinieku Šerifu Fonteinu, kurš vēlas pārmaiņas
mēra karaļvalstī.

Esmu zaudējis ko tādu, kas ir vērtīgāks par ziloņa zelta kāzu gredzenu.

Un tas noticis tikai stulbuma un akla naida dēļ. Esmu satriekts, taču tajā pašā laikā dusmīgs un satracināts. Esmu nolēmis atrast un nomedīt dzīvnieku, kas radījis jau minētās vietas zudumu, ko mīlējis esmu ne tikai
es viens.

Esmu ļoti lepns par to, ka esmu radījis „Fontaine palace” un pateicīgs visiem, kas to iemīļojuši līdz ar mani.

Paldies arī par atbalstu šajās drūmajās dienās. Pats šobrīd esmu tālu prom – valstī, ko pārvalda traks
cilvēks(Ugo Čavezs), bet Liepājā viss ir daudz trakāk, nekā šeit, kur patreiz atrodos.

Pēc šāda vardarbības akta, kas notika vakar, es lūdzu visiem pieprasīt izmaiņas pilsētā un dabūt Uldi ārā no sava biroja tūlīt pat. Viņš labāk iederētos Venecuēlā pie Ugo un varētu beidzot pārtikt no banāniem.
Bet tikai pirmdienās.

Pirmo reizi, kad biju prom, klubu slēdza.
Tagad klubs ir nodedzināts.
Kas notiks tālāk?
Vakar es pazaudēju visu.

Louie Fontaine
Rio Caribe, gandrīz 2010. gadā
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
A atsaucīte uz ugunsdzēsēju un kriminālekspertu slēdzienu kur ir ?
+1
njā skarbi vārdi...
kopumā - Life sucks & than You die!

A ko Tev tie eksperti par slēdzienu iedos?
Eksperts uzpirkts par pāris simtiem dālderu, lai uzraksta, ka uguns izcēlies no aukstā ūdens krānā.. nelaimes gadījums kā teikt.. tas arī viss.. un skat. pēc gada ekspertam jauna māja uzbūvēta-ups! kā? nezinu!

0
Mož pats amfetamīnu pagrabā vārīja ...

A tā tik tāda plika diršana sanāk - mans šķūnītis nodega -> Lembergs, scuko, vainīgs ..
+4
Ja ja ja... Nabaga seks, vai ne?

miljons.com/lv/8218/
0
^ tam gan nav sakara ar Sesku (it kā)
+2
Tieši tā - itkā.
0
0
0
Vispār Fonteinam vajag pārvākties uz Rīgu!
Te vismaz alternatīvos klubus vēl nav pasākuši dedzināt!
-2
La Roca???
0
a kas tad Liepājā paliks?
+2
Sonnenmensch La roka ir alternatīvas mūzikas klubs? khm khm!
+9
a uz liepāju sūtīsim naktsklubu DEPO :D
+1
nē, nē. Liepājā jābūt Foņķikam, bet Rīgā DEPO un punkc !
+1
ninja, gan jau tucārs jau arī kādam skaitās dikti alternatīvs :D
+4
nezinu vai pie tā vainīgs Liepājas mērs (pie rokas jau nav noķerts), bet ja arī viņš ir bijis vainīgs, tad Liepājas policijas šefs ir korišs Liepājas mēram - par kādu izmeklēšanu un ekspertīzi vēl šeit var runāt? viena no tām lietām, kur patiesību mēs neuzzināsim.
+2
Tucārs droši vien skaitās alternatīvs lielākajai daļai to ļaužu, tai skaitā arī šejieniešu, kuriem ikdienas norma ir tas, kas tuciniekiem skaitās alternatīvs :)
+2
man vispār patīk apkārtējo jautājumi:"tu klausies alternatīvo mūziku, ja"? :D
0
"
Liepāja ir manas mājas un, tajā pašā laikā, vieta, kurā esmu visvairāk nevēlams. Visvairāk mani šeit nevēlas redzēt viens konkrēts cilvēks –
cilvēks, kurš valda pilsētā tā, it kā viņš būtu Hitlers II.

Es pieļauju, ka esmu bijis pārāk naivs, uzskatot, ka varu runāt atklāti par visu bez jebkādām sekām.

Ugunsgrēku manā klubā izraisīja Kukluksklanam līdzīgi cilvēki ar naidu un spītu viņu prātos."

zelta vārdi.
+1
Kas Liepājā notiek?

Senāk viņiem saucamie "dzejnieki" līdz kautiņiem plēsās - kā pazuda finansējums žurnāliņam un vēl projektiem, tagad viņu pat nav, pagājušo vasaru, piemēram, viņiem pasākumā uzstājās dzīvie klasiķi - Raups, Aizpuriete u.c., bet vietējie Raiņi un Aspazijas neviens neatvilkās.

Tagad vēl šādi. Nu mīlīgi - tad nu runāsim par to, kāpēc mums nav ārzemju uzņēmumu filiāļu un investoru... Vietējie dunduki viņiem ķeras pie rīkles.
+1
vietējie seski
0
Fontāns, manuprāt, bija labākais klubs Latvijā (ja veram ciet acis uz padebilajiem (47xyy sindroms) apsardzes `robotiem` un samērā urlisko (šaj gadījumā vairāk tradicionālo/ mietpilsonisko) liepājnieku publiku ), kurš piemērots rock pasākumiem. Ideālas plašas telpas divos stāvos, liela skatuve, labas cenas u.t.t.... zinātāji karoč zin, kas tur bijuši :)
Cerams Lujs Fontēns uzcels no jauna veco klubu.
0
Trakas lietas tai liepājā notiek - tagad arī kandžas tecinātavu aizklapējuši...
0
Apdrošināts jau tas štābs laikam bija, ta jau arī uzcels no jauna jādomā.
0
gadījumā Liepājā arī nebija tā zāles audzētava, kuru aizklapēja? >:(
+1
"Apdrošināts jau tas štābs laikam bija, ta jau arī uzcels no jauna jādomā." kaut kāda lētā Baltas polise bija, kura nekādu īpašo piķi neparedz. Bet re kur pats Fonteins saka, ka vērsīsies pēc palīdzības pie savas ģimenes Dānijā un plāno klubu atjaunot:

Izdegušo Liepājas klubu "Fontaine Palace" ir iespējams atjaunot, telefonsarunā ar aģentūru LETA pirmdien sacīja kluba īpašnieks Stēns Lorenss jeb Luijs Fonteins, kurš pašlaik uzturas Venecuēlā.

Intensīvi strādājot, klubu vai iesākumā vismaz tā pirmo stāvu, iespējams, varētu atjaunot trīs vai četru mēnešu laikā, uzskata Fonteins. Tam gan būšot nepieciešami lieli līdzekļi - nopietni cietušas gan kluba telpas, gan aprīkojums. Fonteins atklāja, ka plāno vērsties pēc finansiālās palīdzības pie savas ģimenes Dānijā. Klubs bijis apdrošināts, taču zaudējumu summa esot lielāka par apdrošināšanas summu.

www.liepajniekiem.lv/lat/zinas/sabiedrib...
0
nu tagad MC Fonnkkiks apdrošinās klubzu pa lielaku summu 8)
bet ja vinu pec gada novāks... tad tas būs pavisam nopietni...
+1
Foneinam patīk dirsināt Liepājas domi:
www.apollo.lv/portal/news/article...
0
^ tas jau ir baigi vecs starp citu, bet nu jā, šķiet, ka viņam mēģina pateikt, ka labāk nedirsties ar korupcijas un konservatīvo šithedu mājvietas Latvijas resnajiem domniekiem.
0
Nu jaa vinam megina pateikt, ka kartiba jaievero!
Ja to neievero tad bus tev skade un taa arii notika! :D
bet tie vina papildpunkti bija labi!

Katrā ziņā uzvalciņiem ļoti nepatīk cilvēks, kurš domā savādāk, šamējiem bail no viņa, jo nevar izkalkulēt, ko viņš darīs tālāk, kā šis barbars rīkosies?
+3
man šķiet, ka uzvalciņiem vispār nepatīk cilvēki kā tādi
0
^
nevar nepiekrist.. pa retam arii savā darbā var izjust .. no uzvlaku puses, ka galvenais iz cipari, nauda, vienmer var atrast darbinieku vietaa blalalba..
+1
Forši, ka uz šanci varu iet tāpat kā uz konci un vasarā šortos bizot.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas