Kā lai nedzer?
+7
Lūk, problēma tāda, ka nespēju kontrolēt savus dzeramo prieku apjomus (tagad rakstu arī jau otro dienu esot ķīķerī pamatīgā), bet kaut kā uznāk tās tupās domas, ka vajadzētu mest mieru stikla desas priekiem pavisam vai vismaz ierobežot to apjomus.

Mīļie, spalvainie matulopi - kā lai sevi ierobežo vai kontrolē? Naudas nav, bet tas netraucē aizņemties, darbs arī tāds, ka nav jāiespringst uz paģiru tušēšanu. Principā - visi vārti vaļā totālam pālim dzīves garumā. Pastāvīgas draudzenes arī nav. Nekā nav. Bet nepatīk tā.

Zinu, ka jums ir trū triki, kā sevi ierobežot ar stikla priekiem - padalieties! (izmisuma kliedziens/raudiens ir šeit)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
Iepazīsti tādus, kas nedzer, vai vismaz ne tik bieži. Bieži jautri cilvēki paliek klusi pālī un otrādi, atrodi tos, kas skaidrā ir jautri.

Un ja vienatnē labpatīk sūknēt dziras, tad arī tāpat dari - mājās nesēdēsi un nepāļosi.

P.S. Čau, zivs! :D
+1
Bļa! Pat te vairs nevaru paslēpties un raudāt par savām bēdām? :D Kas tu taids, Overkiril? ;X

P.S.
Paldies par padomu!
+2
Nodarbošanās & aizņemtība ir da best cure man domāt. Darbs, hobiji, grāmatas, attiecības (citi kontakti neskaitot šmigas nodaļas pārdevēju)
Izlasīju kā Ūdrītim ir gājis dzīvē kā reiz šodien un tur arī šī atziņa tika smagi pausta, ka jābūt darbībā
+1
pasaki nah tam visam un katru reizi kad gribi dzert pārliecini sevi, ka darīsi to rīt un rīt saki - bļ es taču teicu - RĪT

un pēc pāris mēnešiem alko vairs nebūs interese nr. 1, jo būs parādijušās lietas ar kurām aizpildīt delīrija laiku

pārbaudīts
+17
Nu pi*ģec, sabotāža kautkāda!
Dzērāju fōrumā šitādu hu*ņu vai tad drīkst postēt?!?
+3
Nu, ja iekšas prasa ieraut ko grādīgu, var mēģināt izlīdzēties ar "kolu" (bet bez "jumtiņa").

Un tomātu sula arī var noderēt.

Bet tas viss vairāk ir cīņa ar t.s. fizisko atkarību. Grūtāk būs pārvarēt ikdienišķo vēlmi "kaut ko iepiļīt"... Es savulaik aizgāju AA sapulci, bet sapratu, ka tā kompānija nav priekš manis.
+5
Pamēģini pēc senās latviešu recpetes - pamērcē šņabī beigtus pelēnus un tad izdzer to draņķi :D
0
tagad es zinu, ko man vienreiz iedeva iedzert :D un es visu laiku domāju, ka tā bija samene, kas taisīta no beigtiem kaķiem. bet variants par pelēniem ir ticamāks :D
0
neklausies hevī metālu, lol!
+6
neesmu mēģinājis, bet mošk sāc spēlēt WoW
+5
atradīsies tev daudzmaz sakarīga džuse, vajadzība pēc dzeršanas uzreiz samazināsies- to es tev saku :)
+5
^ koks ar diviem galiem - kur ta nu tā daudzmaz sakarīgā džuse tā atradīsies, ja visu laiku ķīselī.
+5
nu tas jau katra pašā ziņā.
Un sanāk apburtais loks- jo vairāk kvasī, jo mazāk iespejas sadabūt normālu džusi, jo mazāka šī iespēja, jo vairāk atkal kvasī. Tāpēc jāmēgina tikt ārā no šī loka :)
0
Pareizi jau te ļauži saka - vajag ar ko nodarboties, lai nebūtu laika vsiu laiku strēbt. neslikts variants ir arī automobīlis, protams, ja vien ir pietiekami daudz prāta un apzinīguma pipelē nebraukt. Vienīgi tur kapitālieguldījumi vajadzīgi. Nu jau laikam visi daudzmaz cerīgie zapari, moskābeļi un žiguļi, ko pirms gadiem 10 pa litru sīvā varēja dabūt, laikam ir izķerti.
0
^ pipelē ne, bet nākošā dienā pēc buhārīšanas gan. Tur var būt par glābiņu alkometrs, tik viena nelaime - tas alkometrs ik pa laikam jāpārkalibrē un tad vajadzīga svaiga elpa nevis paģiru dvinga...
-2
Nav gan, tikai tagad tos zaparus vajag pa kasti alus ņemt, un jālien dziļākos pāķos šamos meklēt, zapari vairs nav modē, tagad vecie fordi un visi vecie vācu un japāņu autiņi, tos tagad dod. Pa kasti dabūt LADA automobili, paša pārbaudīts. Tā bija mašīna ar kuru visi pālī pa mežu un lauku ceļiem vālēja, bet viens lohs piesēdās, kurš nebija skaidrā un nah avarēja un sadirsa visu mašīnu.
+13
^ pēdējais teikums nogalina - visi pālī vālēja, bet piesēdās viens lohs, kurš nebija skaidrā... :D :D :D
+4
Šakāli, a jēga no vienas atkarības iedzīvoties otrā ?
0
nu viņš iemainīs sadirstas iekšas pret dzīvi, kurā tev nav dzīves.
+6
Atrodi sev stingru vāveri, kas neļaus buhāt.
+2
nezinu
+3
gudri jūs visi dirst (atvainojos). es vēl tādu veci, kas nedzer sievietes dēļ neesmu redzējusi. ja grib, tad tāpat lupī, ja negrib, tad tā ir paša izvēle ne jau sievietes nopelns.
+2
Скажи женщине- нет! :D
+2
Vai arī šādi:
Скажи - женщинe нет!
0
Tu tak teici, ka tev patīk vāveres mērcēt ...
0
Patīk gan. :D
0
^ mērcēt alū ar?
0
A huļi.
0
Atskaites labad - pagaidām cenšos ieturēties pie pārmērīgas lopošanās tikai brīvdienās, kas lielā mērā (80%) izdodas! :D

Žēl, ka nesanāk kā ar smēķēšanu - atmetu vienas dienas laikā. Pie tam - meitenes (neveiksmīgas mīlestības) labad. :(
+1
Pīpē zāli.
+5
Kad piektdien viens kolēģis piemāvās un saķēra aiz dirsas priekšnieci... Man šķiet, ka šitā kaite nu viņam tiks reiz izārsēta :D
+3
A moš priekšniecei patika ?
+2
Spriežot pēc visa - jā, jo pat mājās tūlīt palaida :) Sumpurni, pamēģini!
0
Vienvārsakot, ir atrasts kaut kāds aizbildinājums pārmērīgai stikla desas kulta piekopšanai - datospēļu videoapskati:

www.youtube.com/watch?v=Fmf3LHsAFUg...

Vecāki ieraksti ir meklējami zem "sumpurnis" (tipa te: www.youtube.com/user/sumpurnis... ) profila.

Pat nedaudz gaidu jūsu derdzīgos komentārus par lietu! :)
0
Tā spēle gan smagi sūkā - debīli skraidi un marazmātiski šaudies. Un pajāt. Kautkādā Painkiller ir lielāks reālisms ... tik tiešām.
0
Man draudzene palūdza, lai vairs nedzeru, un tagad kopš pagājušajiem jāņiem neko alko neesmu dzēris, un nejūtu arī nekādu vajadzību. Es jau tāpat iepriekš ļoti reti dzēru. Nauda arī ietaupās.
0
man ex draudzene palūdza, lai nedzeru pirms viena koncerta. mēs izdzērām 2 litru šņabja uz trijiem.
0
Man arī problēma aktuāla. Stipri. Vienīgais variants, kas tiešām strādā, po mojemu, ir tiešām foršas attiecības. Bet ej un atrodi. :D Tad ar nav vēlmes bezmērķīgi sūkt un grimt iekšā purvā.

Sumpurn, veiksmi!
0
alkoholu vienmēr var nomainīt pret kādu citu patīkami reibinošu vielu, bet vēl patīkamāk ir gan citu vielu, gan alkoholu apvienot, kā sacīt saka uzģenerēt KomBo!
0
jā, piemēram heroīnu!
0
^
a kapēc nē?
0
Patīkami ta patīkami. Bet pēc laika Tu saproti - tas arī ir viss. Aprīties, apsisties, patrakot.. Un cik ilgi tā? Es visu šito ziemu pavadīju uz vielām un alkohola. Tad kaut kā atjēdzos, ka fiziski vairs nevelku un kaut kā atkopos. Tagad paskatos uz tiem cilvēkiem ar ko tas viss kopā bija - viņi joprojām tā. Un nekas vairāk dzīvē nav - no ballītes līdz ballītei, no reibuma līdz reibumam. Ir jau arī foršas atmiņas un tamlīdzīgi, jā, bet bļed, nu.
Es katrā ziņā nevarētu pilnīgi bez jebkāda reibuma. Bet ir forši tā - tu teiksim pa nedēļu riktīgi rukā savu darbu vai skolu, vai kas katram te ir, un pēc tam aizej uz kādu konci, iedzer, patrako, viss forši. Nepārforsējot.

Gustavo vienā gabalā ir vārdi par tēmu, kas, po mojemu, ir šausmīgi trāpīgi - 'Cik spokaini tie mazie melnumi saista un pievelk uzmanību sev tā kā magnēti, bet kopainu ieraudzīt - cik tas ir skaisti, un izjust ka viss ir kārtībā.. jau saknē'
0
welcome to my world!
Manējie čomi arī katru nedēļas nogali vienkārši iztīra bārus tukšus un tā jau no kādu 14 gadu vecuma, kad sākām dzert ielās un tukšos dzīvokļos! nekas nemainās - litri, alus, kādam iedeva bietē - hell yēee metāls! Arī tusēšānās spēj pārtapt par rutīnu!

Manā tagadējā dzīves posmā, škiet, ka retāk dzert un veselīgāk dzīvot ir daudz baudāmāk, nekā katru nedēļas nogali nolikt 40Ls alkoholā un THC...

ir taču sievietes, sports, mašīnas, pasaule, kuru gribētos redzēt,grāmatas, kuras vajadzētu izlasīt... Var jau daudz, ko citu atrast, kam pievērst savu uzmanību vai tērēt naudiņas...
0
Excatley.
+2
У каждого пьянства свой запах особый
Ликёр пахнет тайных фантазий свободой.
Шампанское пахнет кокетством и флиртом.
Разбитая морда - разбавленным спиртом.

Развратом и страстностью пахнет коньяк.
Взрывным позитивом - абсент натощак.
Вино отдаёт дорогим рестораном.
От вермута пахнет хихиканьем пьяным.

Коктейлями пахнут дебош и кураж.
Закваской хмельною воняет алкаш.
Утратой способности двигаться - водка.
Стремленьем по бабам пройтись - виски стопка.

Джин пахнет желаньем нажраться красиво.
Желаньем отлить отличается пиво.
Похмельем тяжёлым с утра - арманьяк...
И только лишь трезвость не пахнет никак!
-1
Pēc braucienu pieredzes varu teikt, ka šņabveidīgo dzērēji pēc zaļās pieturas sāk dīkt pirms es trešo aliņu esmu izdzēris un man ne tuvu nekārojas atliet ...
0
Acīmredzot Tev ietilpīgs un uztrenēts urīnpūslis.
+1
Viskijs ir pats labakais autobusā dzeramais dzēriens.
0
Šņabi arī var var normāli ņemt iekšā.
+2
Ir jau tiesa, ka no stingrā ar gribas čurāt, tomēr aktivizē asinsriti un attiecīgi arī vielmaiņu un tā kaut kā. Bet vistrakāk tomēr ir no kafijas, tur nekāds alus klāt nestāv; alu vismaz izmīz apmēram tikpat, cik izdzer, kafiju pietiek vienu krūzi izdzert un savs litrs mīžamā garantēts...
+1
BoD, acīmredzot tev ir pieckārtīga filtrācija, lai maksimāli visu labumu nokāstu, tāpēc arī tik ilgi var vilkt līdz tam, kad prasās atbrīvoties no blakusproduktiem :D
0
Par kafiju Intaram 100% taisnība, nāvīgs padzēriens, ja kaut kur jābrauc.
0
Kafijai ir izteiktas urīndzenošas īpašibas. Arī smagais alko atūdeņo organismu + tie sūdi, ko lieto kā uzdzeramo, arī prasās nahuj ....
0
Es parasti dzerot garākos pārbraucienos, bez iespējas atliet tad, kad sagribās, cenšos kautko uzkost nevis uzdzert alkoholam.
0
Kādam nepatīk alko-sarunas, ka šitā mīnusus dala. Man no kafijas ne dirsai , ne galvai. Dzeru reti , un , ja arī dzeru , tad jēgas nekādas. Tikai lieka sprintēšana. Dīvaini, ka izdzerot dažas glāzes stipras zaļās tējas , sprintēšana sanāk tāda , it kā būtu izdzēris kādus 4l alus. Laikam daudz kofeīna...
0
^ ierosini Bigijam uzlikt ierobežojumu, ka +- var dalīt tikai tie, kam ir vismaz +50 :D
0
Tēja nereti darbojas ne sliktāk par kafiju. No rīta izdzer krūzīti, bet pēc tam darbā mīz pusspaini ārā.
+2
Vēršu kakas. Tu darbā drīzāk mīz nevis no tējas, bet no šefa.
0
Vai tas pretendē uz kādu asprātību?
+1
Uhu, jo tējai nav urīndzenoša iedarbība. Ja runa neiet par specifiskām zāļu tējām.
0
Nu kā ta nav. Palasi par kofeīnu un tā darbošanos uz organismu. Protams, es runāju par tēju nevis tiem tamponiem , ko tirgo paciņās...
0
Es nezinu kā lai nedzer,šķidrums tak kkā ir jāuzņem...
Pēdējoreiz pilnīgā hlamā biju tēva bērēs,kkad pirms mēneša..Tā pieļurbājos...
+1
A vspār-alkoholu lietoju kkur reizi mēnesī.Vairāk negribas.
+1
^^^ zaļā & melnā tēja satur tinīnu
+1
Green tea, unless it is decaffeinated, also contains caffeine. Normal green tea itself may contain more caffeine than coffee, but the length of infusion with hot water, and the number of time you use the green tea leaves can greatly reduce your caffeine intake. Experiments have shown that tea after a first 5 minute brew contains 32 mg caffeine. But if the same leaves are then used for a second and then a third five minute brew, the caffeine drops to 12 mg and then 4 mg.
www.medicinalfoodnews.com/vol10/2006/green_te...

Mate tēja arī satur kofeīnu.
0
Kautkādu sūdainu žurnālistu rakstu savlaik būšu lasījis, toč satur tieši kofeīnu - en.wikipedia.org/wiki/Tea .

Tajās pāris reizēs pa gadu, kad dzeru kafiju, mīziens pēc kafijas smird :D
+5
Tad jau labāk kokas lapu tēju dzert, tā satur kokaīnu :)
+1
Vispār būtu insanti paprobēt tādu tēju...

Hei,hei ,vēl neviens nav pieminējis pupus. Progress vai regress ? :D

A kāds ir probējis to "tālbraucēju" kokteili - šķīstošā vai nešķīstošā kafija + kola ? Runā, ka tā esot varena dopinga deva, no kā acis gribot negribot vaļā.
+1
Vai nu sievietes vai nu sports. Sāc skriet krosus vienīgi ar skriešanu arī var "aiziet ciet".
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas