vai esi alkaholiķis?
+4
Testu lieto Džona Hopkinsa universitātes slimnīcā ASV Merilendas pavalsts Baltimoras pilsētā, lai noskaidrotu, vai pacients ir vai nav alkoholiķis.

www.esibrivs.lv/lv/tests/vai_tu_esi...

priekā!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
3/17 Jā esmu alkoholiķis. kaut kāds murgs, pats sevi par tādu neuzskatu.
0
bļ esmu alkašs ar 4 jā :D
0
nonsenss. nevar salīdzināt amīšu gēnus ar mūsējiem!

p.s. 3/17 ka kļūsi par alkoholiķi! ;-)
+2
10 jā laikam neko labu neliecina? :D
0
7/13 :D
0
man ar bij' 7! :D
+1
fufelis kautkāds
0
^ 13/13? >;)
+1
Nu, tai testā 3 "jā" sev piemeklēt it nekādu grūtību.
+2
atmiņas zudums, bankrots un lāpīties taču viesiem jābūt - značit hroņas visi esam...
+3
Es tāpat i alkāns, man kautkādi testi nahuj nav vajadzīgi.
+4
Tur jau lielai daļai jautājumu apstiprinoša atbilde izriet no fakta, ka atbildētājs vispār dzer. Mazāk par 3 apstiprinošām atbildēm laikam var dabūt tikai tāds, kas nelieto nemaz. Viņi vēl varēja parassīt - vai alkohols kaitē tavām aknām, vai alkohols ietekmē tavas koordinācijas spējas utt.
0
daudz ko izsaka tas, kur to testu lieto...
+4
1/13 - un man esot nopietnas iespējas kļūt par alkoholiķi, jo es dzeru vienatnē. oh kamoon, what a load of bullshit. es uz kino arī eju vienatnē, uz koncertiem arī bieži eju vienatnē, tualetē arī sēžu vienatnē.
0
it kā vienatne nebūtu bestest kas var būt.
+1
Ja veselība atļautu, noteikti būtu cilvēks, kurš nemācētu sevi iegrožot alkohola patēriņā.
+3
Vienatne... ja es, dzerdams sērfoju globālajā tīmeklī portālā, kurā tobrīd onlainā uzturas ieskurbuši cilvēki - kāda gan tur vienatne vairs... :))
+2
Kādreiz ķīmijas učene teica - ja jums piektdienas rītā acis jau spīd, domājot par vakarpusē gaidāmo tusiņu un rēķinat, cik dzersiet, tātad esat alkoholiķi.

Šis tests arī to pašu aptuveni pasaka.
0
vientulība globālajā tīmeklī
0
Alkoholisms skaitās slimība.
+5
2p

Ja man gribējās ieraut vakar, kāpēc lai man negribētos šodien ?
0
Alk. vairs nelietoju kopš pērnajiem jāņiem. :)
0
6/14

Nav jau grūti atzīt to, ka esmu alkoholiķis. Tas ir pirmais solis uz ārstēšanos. Protams, ja vien ir tāda vēlme. :)
0
7 / 13
0
5p nu, bet jā.
+2
Nedomāju, ka šo testu varētu attiecināt uz mūsu grādiem. Alkohola lietošana mums kā kūtrai tautai ir asinīs. Pēc šī testa spriežot, gandrīz visa Latvijas populācija ir vieni vienīgi alkoholiķi. Kur nu vēl Krievija.
+6
Krievijā alkohols lieto tevi, nevis tu alkoholu!
0
Bullšits.
Man bij kādi 4 vai 5.
0
Es esmu pēc dzeršanas jutis nožēlu
Es esmu dzēris vienatnē
Dzeršana man ir radījusi miega traucējumus
Es esmu iedzēris, lai izvairītos (aizmirstos!) no raizēm vai nepatikšanām

ergo:
Es esmu nolādēts alkāns
+1
biju gan domājis, ka sasniegšu vairāk punktus, pats vērtēju sevi augstāk kā 4/13 šajā jomā
0
Es iedomājos autobusu uz Wackenu nez kāpēc... un pašu WOA...
0
Par to nožēlu īsti necērtu - ja jau jūt to nožēlu, ta jau tas ir labi ... Man vairāk kā ''laikam nevajadzēja to šampūnu vēl dzert'' nožēlas nav.

A kā dzeršana var radīt miega traucējumus - ierauj un vieglāk parubīties ... cik forši bija pagājšgad iekāpt pie Kauņas alkoekspresī un pamosties jau kautkur Polijā m/

P.S. A ir kāds, kas vienatnē nav dzēris ?
+3
Noteikti, ka bezrokainais cilvēks - viņš pats sev nevar ieliet.
+2
bezrokains arī nevarēs atbildēt vai ir dzēris vienatnē :)
+1
bezrokainam būt vispār baigi sūdīgi značit. :D
+2
:D pat man savācās 3 punkti:@ nu idiots to testu ir taisījis, slims cilveks ar kompleksiem, kas vēlas citus pataisīt par kaut kadiem niecībam, slimniekiem un nožēlojamiem tipiem, kaut arī droši vien pats tāds ir :D
+3
tā apskaitos, ka neieliku gandrīz nevienu garumzīmi :D
0
Vakar vienatā aizlējos ar divām Piebalgas ciskām, šodien ir slikti un nožēloju iztērēto naudu un, pilnīgi iespējams, tuvākajās stundās/dienās aizliešos par to vien, ka tests mani ir pataisījis par drūmāko sīni un tāpēc, ka šodien ir slikti. Tas ir ļoti skumīgi. Un kaltējoši.
0
"nu idiots to testu ir taisījis, slims cilveks ar kompleksiem" - nez vai. Drīzāk tā ir tāda amerikāņu sistēma. "Slimnieks" aizpilda un - ak šausmas - dakters secina, ka nu tik ir jāārstējas! Lūgtum, reģistrējamies rehabilitācijas centrā par 999,99 USD dienā!

Nez vai tik vienkārši tas tests ir aizpildāms, neatrodot sev nevienu vainu (ja pilda godīgi).
+1
protams, ka tam apakšā ir kaut kāds žīdisma marketings, es vnk ļoti sadusmojos, ka esmu alkoholiķe. pilnīgi jāiet un jāpiedzeras:D
0
Bezrokainais cilvēks varēs gan atbildēt par dzeršanu vienatnē - viņš satvers ar zobiem zīmuli vai ko tamlīdzīgu un uzrakstīs.
+1
Ja vienrokainais būs pālī (sasniegts vienatnē), tad rakstīsāna ar zīmuli zobos būs pagrūta/nestabila
0
Tīri teorētiski bezrokainais cilvēks var ataisīt pudeles ar skrūvējamiem korķīšiem un dzert saturu ar caur salmiņu. Ble... būs jāpamēģina bez roku palīdzības attaisīt viskija pudeli...
0
Iespied starp kājām un ar zobiem.
+1
Un kā būs ar vīna pudeli?
0
Eeeee... mēģināt dzert Agdamu? :D
+2
Пей водку, жри Мясо! Bruuutaaaall! :D
-1
A moš bezrokainam ātrāk pa galvu iedod - zini kā, ķermeņa masa mazāka. :D
0
bezrocis tur pudeli zobos, tad atgāž galvu līdz pudeles saturs ielijis torsā - loģiski, ka dolbīs ātrāk! :D
+4
no alko tēmas - par uzstāšanos parlamenta priekšā (mazliet kondīcijā)
reāli ierēcu :-)
www.apollo.lv/portal/fun/articles...
0
riktīgi labs. :D
+2
nezinu, kaut gan alko lietoju katru dienu, pamatā Viskiju , naudiņa aiziet, kādreiz litrs, tagad mazāk, jo mugura svīst kad dzer tā kā laikam esmu hahhaha
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas