Izdzīvošanas skola
0
Noskatījos videosižetu, kurā parādīts, kā cilvēki parādu dēļ ir spiesti pārcelties uz dzīvi mežā.
www.tvnet.lv/zinas/latvija/30118...
Tas man lika uzcept augšā šo tēmu - par izdzīvošanas skolu. Cik tālu būtu gatavi iet, ja nonāktu līdzīgā situācijā?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Man liekas, ka tādā vai līdzīgā situācijā nonāk tieši tāpēc, ka neviens nekur neiet un neko negrib darīt ...

Rekur smalkāk par to ģimenīti: www.ogrenet.lv/ogre/13005/...
+1
vienmēr var aizbraukt uz zviedriju fasēt zivis maisiņos par 1500ls meenesii..
+2
^vienmēr nevar. Biļetei vajadzīga nauda + vismaz minimālas zināšanas angļu valodā. Dotajā gadījumā izskatās, ka nav ne viens ne otrs...

Diezgan kuriozi, bet arī Anglijā norit līdzīgas lietas:)

tv.delfi.lv/video/pTGOcvzb/...
0
Šeit šo un to var apskatīties:
www.paganroots.net/forum/index.php/boa...
+4
Es gan domāju, ka lai nolaistos līdz bomža līmenim tomēr vajag pacensties, arī strādājot kautkādus gadījuma darbus, vācot pudeles un metālu, var tomēr noīrēt kādu lētu ūķīti, humpalniekā nopirkt samērā normālas šmotkas un nedzīvot netīrībā. Nabadzība nav negods, negods ir tad, kad nolaižas līdz cūkas līmenim.
+2
Kā minēts tvnet'ā "60 gadus veca sieviete un viņas dēls", tātad vecis, tā teikt "pašos spēka gados", neticu, ka nevar kautkādus prastos darbus atrast, kautvai haltūru veidā - kādam malku saskaldīt, par krāvēju piešancēt, pie kādiem lauksaimniekiem pastrādāt utt. Tante jau arī nav nekāda vecā. Un nevajag dirst, ka nevar piķīti savākt pases atjaunošanai un galu galā sociālie dienesti jau pie mums arī pagaidām vēl vairāk vai mazāk darbojas.
0
visaadi dziivee var gadiities, pats pagaajsziem tik no metaalluuzniem un plazmas nodosanas eksisteeju
0
Protams, ka var, bet kā jau teicu - tas nenozīmē, ka uzreiz jādegradējas līdz bomža līmenim.
0
labi, pieiesim tam jautājumam no citas puses:) Vai kāds būtu spējīgs izdzīvot mežā?
+2
Spējīgs jau nu būtu ne viens vien, bet domāju, ka nebūtu daudz tādu, kas to vēlētos.
+1
^Izrāvi muti no vārdiem!
0
sumpurni, piedod, netīšām "-" nospiedās. :D
+1
^ Tas laikam man pirmais mīnusainais ieraksts, ko es esmu piefiksējis! :D Esmu mazbezvai lepns par saviem sasniegumiem un kaut nelielu pietuvošanos B vārda mīnusu slavai :D
+1
+2
Teijāteris jau vien ir, kas tur par šausmām, ja zini, ka pēc brīža dzīvs un vesels no tā šova iziesi.
0
Kāds ir bijis tajā igauņu mežabrāļu bunkurā? Tas viņiem tāds tūrisma - top apskates ojekts...
www.youtube.com/watch?v=SHorT2jERCU...
0
Doma ir aizbraukt, bet nav sanācis vēl.
+2
man piemēram paziņa, kurai ir māja diezgan dziļā čangalienā, meklē kārtīgu cilvēku, kas to māju pieskatītu. māja palika bez uzraudzības, jo cilvēks nomira. malka ir, rocies pa dārzu, turi vistas, pensija paliek tiem produktiem ko nevari izaudzēt. viens nosacījums pieskatīt māju, lai viņu neiznes tukšu. tu domā, ka ir gribētāji? lūdzu- dzīvo na haļavu, pārlaid krīzi. domājiet, ir gribētāji?
0
^ gan jau ka ir gribētaji, tikai daudzi cilvēki mūsu laikos baidās svešiem uzticēties..ej nu sazini - pa dzērumu nodedzinās māju ar visu saimniecību..
+2
Ar dzīvošanu čangalienā ir viena problēma - tā ir dzīvošana čangalienā.

Man liekas, ka tādam vidējam rīdziniekam vai tās apkārtnē mītošajam būtu maz dūšas pēkšņi migrēt uz dziļiem laukiem, kur nav nekā no tā, kas ir "civilizētajā pasaulē", piemēram, sakarīga (vai vispār) interneta, regulāras un ērtas sabiedriskā transporta kustības un tā tālāk.

Nemaz nerunājot par to, ka, nedod die's - pašam vēl kaut kas būs jāaudzē un jādara.

Es pats, ja nu visi striķi trūktu, pāri robežai nelaistu, darbu tepat nedotu un tā tālāk, varētu pamēģināt skvotošanu tajā pašā Latgalē - čoms tur, tajā galā mitinās un saka, ka apkārtnē esot pilns ar tādām pamestām mājām, kurās viss, ko atliek izdarīt, ir iekurt krāsni.
+1
Idejiski pat ar īpašnieku var sarunāt ka šis vēl piemaksā, ja tu tur nedemolē. Labāk lai kāds mājā dzīvo un reizēm pakurina, nekā lai par bomžu vai lapsu migu pārvēršas :)
0
^ Nav slikta doma, varētu būt pat forši, netu tikai vajadzētu ievilkt tajā čuhņā, lai kāda izklaide, a tā - labprāt brauktu.
+4
nu ok, nerunāsim par mūsu paaudzi. bet pensijas vecuma cilvēks, kuram tas nets bijis nebijs. bet tur jau tā lieta, mājā ir kaut kas jādara, vieglāk jau ir bomžoties un raudāt cik sūdīgi.
0
u, nu tas jau sen zināms, ka darba neesot, bet arī strādnieku nav.
Paziņam vajadzēja dažus palīgus uz pāris dienām, lai palīdz apkārtni piekopt. Darbs kaulus nelauž un arī maksāt solījās naudā, ne graudā. Tak gaidi ar maisu. Lai gan dzīvo vietā, kur bezdarbs ir visai augsts, darbinieku neatrada. Vietējiem negriboties nekā darīt. Nu varbūt par priekšnieka algu arī aizietu, taču par strādnieka algu gan ne - dari muļķi visu pats.
0
Man uz šanci nāk cilvēki, lai par Ls100 visādus sētnieka utt. palīgdarbus šancētu ... (nauda no EU programmas tiek dota).
0
Lai cik neliktos paradoksāli, lauķi laikam slinkāki.
+2
negribu jau neko sliktu teikt uz visiem tas neattiecas, bet tāpēc, ka bija tāda anormāla situācija gadiem, ka daunis ar nepabeigtu pamatskolas izglītību, celtniecībā strādādams, varēja braukt ar X5. un tak nepielec cilvēkiem, ka tagad ir apgriezti proporcionāli ir baigi jāstrādā, lai nopelnītu kaut vai kaut ko.
0
^ tam gan varētu daļēji piekrist..Man laukos sencim vajadzēja uzmūrēt krāsniņu virtuvei. Jau mutiski šie vienojās ar vienu kaimiņu par cenu, taču šis tā pa fikso nosvīda. Šad tad viņu periodiski satieku pie veikala vīra dūšā:)
+2
Laukos tie dīkdieņi visticamāk ir hroniski slinki, tas arī viss. Lielākā daļa no viņiem nav strādājuši par trekno gadu celtniekiem un braukuši ar X5.
Dīvaini jau tas viss ir - aizbraucu, redzu, ka dzīvo nudien štruntīgi, bet nestrādā. Tā kā nigeri.
+1
un intereses nesniedzas tālāk par spirtotā alus bacili un šķaidīta spirta pūdžu.
0
ja runā par pensionāriem un dziļiem laukiem, tad viņiem ir bail, ka gadījumā, ja nu kas notiks, viņi varēs lēnā garā turpat nomirt- ātrie jau nu nebrauks.
A padzīvot lauku mājā būtu kruta- vismaz no interneta atradinātos :D
+1
Es uz tiem laukiem vēl dažus matainus alkoholiķus labprāt paķertu līdz. :)
0
Man ar ir tāda lauku māja piedāvājumā. Pāris km no robežas. Māja un ēkas praktiski perfektā stāvoklī. Viss tur ir, vaig tikai kādu dzīvotaju. Pat kaimiņi blakusmājās :D A ta fāteram vismaz reizi nedēļā jābrauc, jākurina, jāapskata vai viss ok. Negrib kāds?
+4
^ Ja nebūs pupu un interneta, tad šejienes publika ij nekustēs.
0
jā, šitos piedāvājumus jāliek Latvijas Avīzē nevis internetā:)
0
Kaut kā skaļi sasmējos par Juoda komentāru :))
+1
Par internetu nezinu, bet pupus gan jau var arī laukos atrast.
+1
^Komplektā ar iesviedrētām, neskūtām padusēm un pamatīgu kušķi starp kāju īkšķiem? :)
+1
^tas jau atkal ir cits jautājums.
+1
^^ kad tad tās paduses vispār sāka skūt ? Pirms gadiem 40 ?
+2
Pupi savi līdz jāņem :D
A netu jau ,domājams, nebūs problēmu ievilkt - Lattelekom telefons tur ir...

Uja, arī laukos zin, kas ir ūdens un skuveklis, starp citu... Ja vien nemeklē pupus pāri 50...
0
Horny granny :D
+1
Redz kur pretstats tiem Ogres "partizāniem":
www.tvnet.lv/sievietem/dzive/301...
0
Kārtējais ģeniālais analfabētu raksts.
"vecais dēls strādā simtlatnieku programmā, bet vecākajam dēlam darba nav".

Vecais dēls - tāds termins jau vien ir ko vērts!
+3
Khem, a kā ta tev pašam ar to lasītprsmi?

"19 gadus vecais dēls strādā simtlatnieku programmā"
+3
Vai arī tu domā, ka viņš jau 19 gadus strādā tai simtlatnieku programmā? :D
0
O johaidi, grūtā darba diena mani nelāgi ietekmējusi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas