COLLIDE meklē vokālistu
+1
Thrash metal grupa COLLIDE meklē vokālistu.
Pieteikumu sūtīt uz e-pastu kollaiders@inbox.lv
Tie, kas nezin, kas ir COLLIDE, var noklausīties visu debijas albumu „All That Oppress” šeit: www.draugiem.lv/collide .
Starp citu, grupai ir arī materiāls jaunam albumam, ko labprāt šogad ierakstītu, ja būs vokālists.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Rakstīt par vēlmi dziedāt grupā COLLIDE var arī Mārim Muižniekam www.draugiem.lv
+5
eh, bļ*, būtu man rīkle...
+7
Jātrennē un jāskalo! :D
+1
Nu tīri ierakstam jau varētu palūgt Korpam pa Skype ierūkt... ;)
0
pa skype?
+5
Nu ja. Tagad jau modē ir nevis garāžas ieraksti, bet skaipa ieraksti ...
+1
Bet koncertos gan ar skype būs pagrūti...
+5
Eu, bet laba ideja. Korps mauc no Kalgari pa Skaipu - šo rāda ar projektoru un viss notiek. Ar labu miķi un ātru internetu nevajadzētu būt problēmām. Vienīgi var kāda nobīde skaņā rasties, bet Tresīgajā Metālā tas tak pofig.
+7
Korpsa kaimiņi aiz sienas, savukārt, būs pārsteigti par negaidīto pavērsienu kaimiņa balss saitēs un uzrunām: paldies, ka atnācāt; jūs esat lieliski atbalstītāji; tiekamies nākamreiz :D
+4
:D nospriedīs ka stipro kāsi uzvilcis ...
+4
^ nevis parasto, ikdienas >:)
0
vienu parasto ikdienas - šeit!
uztīt un piešķilt! ^_^
0
A ko? Būtu moš pirmā banda pasaulē, kas sniedz koncertus tās dalībniekiem atrodoties dažādos kontinentos. Publicitāte garantēta. :)
0
COLLIDE vēl gaida vokālistu pieteikumus, lai būtu no kā izvēlēties.
Pierunājiet draugus, kas māk dziedāt!
+3
diez vai pierunātie personāži būs tie, kas būs stabili bandas dalībnieki, pierunāšanas efekts vienā brīdī "čušš" un izčab, bet nu es vienkārši pļūtu, dabūt stabilu un efektīvu bandas dalībnieku vienkārši dirsu plēsoši grūti.
+3
Threšā dziedāt jau prasa? o_O

Publicitāte garantēta!!
0
Vispār es arī brīnos par to, cik grūti Latvijā dabūt labus grupas biedrus, jo it kā jau visu laiku ir daudz jaunu grupu, no kurām varētu atlasīt arī labus mūziķus, lai izveidotos, kas tiešām vērtīgs un paliekošs. Bet tās grupiņas tikai rodas un izjūk, tālāk par mēģa telpām un draugiem.lv mūziķa profila izveidošanu netiekot.

Pietrūkst mūsu "māksliniekiem" stabilitātes un skaidra mērķa par to, ko grib sasniegt...
0
^ nevar nepiekrist
0
Dziedāt vajadzēja ielikt pēdiņās.
0
Labojums: vārdu "dziedāt" vajadzēja ielikt pēdiņās.
+4
varētu veidot mūziķu reģistru, kur katra mēneša beigās veic pārrunas ar psihologu, kurš novērtē stabilitātes procenta svārstības, attiecīgi reģistrā ievietojot stabilo mūziķu vai riska grupā.
+4
...un pēc nedēļas psihologs apmeklē psihoterepeitu...
+3
...tādā gadījumā strauji palielinātos psihoterapeitu pašnāvību skaits...
+1
...un psihoterapeits sajūk un sāk kalusīties metālu?

A kas, ir jau arī thrash bandas, kur dzied.
+1
Anthrax un ... hm ... kas ta vēl ... Testament moš ?
0
Heathen, Artillery (vēlākos albumos), Annihilator, Flotsam & Jetsam, Megadeth... Metallica jau arī vairāk tā kā dziedāja.
0
Dzied Johnny Gioeli (Axel Rudi Pell) ;)
0
Toxik
0
Gioeli spārda protams :)

Par Flotsikiem piemirsu. Par pārējiem neesmu droš, jo šiem pārsvarā jau tādas suņu rejas vien ir ;)
0
Ja vokālam kād ameldija ir, kur vairāk par pāris notīm, tad jau tā ir dziedāšana. Ka nē, vecajos speed metal laiku Helloween un BG ar nedzied ;)

Jā, Toxik piemirsu. Post-reunion Death Angel arī dzied.
0
Uz Act III jau ar pārsvarā dziedāja.
-7
Mekleju grupu, esmu labs vokalists, tehniski man padodaas visi scream tipi ja neesmu apiipeejies vai paardzeeries.
bisk vairaak par to kas man padodas:
exhale low
exhale high
fry
inhale
growl
Manas milakas dziesmas
asking alexandria - a single moment of sincerity
scarlet o harra - lost in existance
alies aside - boiling over
nearea - let the tempest come
Par mani
man 17 gadi, Riga Ziepniekkalns, telefon nummurs 20353566, zvanat rakstat ja vajadziigs vokalists, bet man ir dazi nosacijumi, ka dziesmam jabut anglu val, latviesu metals iet nah un dvj bez 12 gadiigiem talantiem =]
0
:)
+5
Pameklē drauģelī Gintu Grīnbergu (Thursday 12th), šis meklē savam jaunajam djenta projektam vokālistu. Bet viņš droši vien tevi atzīs par pirmšķirīgu trolli un pasūtīs dirst.
0
Jā, lielisks pašvērtējums. Parasti stils "kožu kā pats velns, pīpēju, narkojos un nahuj jūs visus" ir raksturīgs mazliet pirms 17 gadiem, kā šķiet.
+1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas