Pārdodu metallicas biļeti
0
Pārdodu biļeti uz metallica pa 30 ls. stāvvieta.(pats netieku,jo jādara lietas tajā dienā un nebiju paredzējis) ja ir interese, tad zvanat pa numuru - 20249393, vai rakstat uz hendelis2@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Par biļešu pārdošanu šis sludinājums iespārda:
www.ss.lv/msg/lv/entertainmen...
:D
+2
Stavas vietas... es pis :D
+4
ich bim, bļa, ņe latiš!
0
par cenu sarunasimies. :D
+3
bet nu vaņkas cenšas vismaz :)
0
Pie dirsas man viņu centība.
+9
forši, ka truemetālā cilvēki, nevis meklē sludinājumos kādu foršu piedāvājumu, bet vnk par ko varētu paņirgt. :D:D:D
0
^^ Ar to es gribēju teikt, ka vaņka labāk būtu tinies prom, nevis mocījis sevi ar aborigēnu (lasi - latviešu) valodas apguvi.
0
^ aber paskaidro kāpēc aborigēnu?
-6
uhh, kā te viens krievus pret sevi kūda. :D
+7
Schnizzelei varbūt reizēm der arī svešvārdu vārdnīcā ieskatīties.
+14
Sakarā ar to sūdīgi uzrakstīto sludinājumu ,atcerējos vienu teicienu ko bērnībā muteres bračka man iemācijā- Ja neprot dirst , tad nav ko dupsi mocīt !
+4
Šis sludinājums arī iespārdīja:
www.ss.lv/msg/lv/work/busines...
+2
^ čalis sadomājis sētnieku konkursā kandidēt :D
+8
Karoče, skaidrs, jau sākās. Kādi 30Ls? Pēdejā dienā pa 10Ls paķers, ja sanāks aiziet.
+5
Trūmetāla žīdi. :D
0
Vo vo, Fauns, gluži manas domas.
0
mainu metalikas koncca biletes pret Ramsstain koncca billetem!
CUM on piesakaas!
0
kādam nav liekas metalikas biletes?pa sakarigu cenu.. :D vai ar tiešām pēdēja mirkli jācer.. :D
0
man liekas, ka pie ieejas varēs bez problēmām dabūt,, vienīg jauzmanās ka neiepidžina viltojumu
0
mjā,bet uz to palauties nevar... nu ja,viltojums :D aiaiai nevaru sagaidit :D

trakais aprīlis.
0
ir viens tickets, pavisam neviltots un īsts. tel.nr.25992395. vienk. bišķi mainījās prioritātes sakarā ar sonisphere piedāvājumu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
Intars
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas