DEVILSTONE Open Air is looking for bands
+1
“DEVILSTONE Open Air” is looking for bands

“Devilstone Open Air”, Lithuanian metal music festival which will occur for the second time this year in Anykščiai, on July 16-18, is interested in professional and qualitative different metal bands to enrich the festival’s line-up, which will consist of approximately 20 bands.
Thus the bands, which are interested in playing in the premier Lithuanian metal music open air, are welcome to contact tadas@devilstone.net and provide the following details:
Band’s name
Country
Band’s description (short)
Genre
Band’s picture
MySpace URL
YouTube URL
Web page URL
Contacts (e-mail and phone)

“Devilstone Open Air” organizers are waiting for applications of different bands till March 8.
Special attention will be paid to Norwegian and Finnish bands, the rest are also welcome, of course. Some of the main criteria are serious attitude, original and professionally played music, experience on stage and unconventional creation in the first place.
The audience of the festival this year is expected to reach the number of 3000 people.

Some flashbacks of the debut “Devilstone Open Air” last year:
Devilstone 2009 feedback: www.devilstone.net/en/pages/devilstone...
Devilstone 2009 photos: www.devilstone.net/en/gallery/index...
Video trailer based on the Devilstone 2009: www.youtube.com/watch?v=i9R5KjTYKeg...

Festival website: www.devilstone.net
Organizer: Creative group “ALT events”, www.altevents.net

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
davai, kāds padod ziņu kādam no Grondh.
-1
^ ja nebaidies, ka Helvijs piekaus, pats vari aiziet 'padot ziņu'
+1
ja nemaldos, bija topiks par šito, kur festa orgs teica, ka LV grupas šo neinteresē?
0
Jams tiec, ka nav no kā izvēlēties, ja pareizi sapratu
0
Special attention will be paid to Norwegian and Finnish bands - moška hedlaineros kaut kas prātīgs, bet pārējais no melnā gala?!
KŽ jau čermets pietiekoši savācās!
davai thrash'n'death!
+3
nu tak Tankard būs, ko tev vēl vajag? :D
0
es jau teic, ka hedlaineros kas prātīgs!
+6
Vispār nez kāpēc tāda priekšroka somiem un norvēģiem, kas tā par diskrimināciju?
0
Man tas arī jocīgi isklausās. Kāpēc tiesi Norvēģija un Somija?
+5
Пидарасы.
+2
Vo vo, Zviedrija abām pa vidu, a no turienes nevienu neprasa!
+1
Varbūt organizatori uzskata, ka Zviedrijā, atšķirībā no Norvēģijas un Somijas nav uzmanības vērtu grupu?!:):)
+5
Varbūt organizatori ir geji?
+2
īstenība šamo vajadzētu atgādināt tam, kas iepostēja šo ziņu - organizatori tak paziņoja, ka no Latvijas nav ko ņemt - a te tagad iepostējot, var saprast, ka meklē grupas, tai skaitā no LV ...
jo ja kāds domā, ka te viesojas ārzemju grupas, latv val forumā, tad smagi maldas...
+2
^ pohuj ka iepostoja, vismaz jauns topiks, kurā jaunus offtopikus taisīt :D
0
"Ziemeļvīrus sitīsim un kausim!" :D
-1
Man patīk dirsināt pseidonacionālistus :)
0
Ceru ka uzaicinās labas Norvēģu grupas, pagaidām nekas, manām ausīm tīkams, nav uzaicināts :P
+2
^ tas topiks jau ir beidzies
+4
vo-vo!
kur pupi, kur buhals?
+1
Dzert un pisties, bļa!\m/
+4
re kā Sonnenmensch konkurentu topikā kūda uz oftopiku! :D
+1
A ko - biznesā draugu nav. :)
+1
nu bet pareizi!
0
Bļe, es nesaprotu, kas man ir. Katru vakaru teju vai bez20 desmitos skrienu uz bodi lai paņemtu šmigu. Man sāk parādīties fiziska atkarība :(
+1
Jaunība, jaunība...
0
Veci nē, man regulāri prasās pēc tā lai iedolbī
+1
Bļa, tikko brangi paēdu gardas paštaisītas vakariņas un nu sāk ar tā kā prasīties pēc kāda alēna ar ko noskalot. Kazi, ar būs jānokāpj lejā? 3 dienas organisms nav veselīgo alu dabūjis....
0
Alkāni ibio...

a "hunter" viņi nav nekādi konkurenti, jo festa specifikas ir pilnīgi atšķirīgas, nav tā ka cilvēkam jāgriež vēnas, lai izvēlētos uz ko braukt...
kas kur un uz ko brauks, jau sen ir izlēmuši
+1
Intar, atkāpies Sātan un neieved kārdināšanā! :D
+3
Bļa, kopš svētdiens puslāpalēna tik vienu tumšo Krušovici esmu ierāvis. A leduskapī 6 auksti Tērvetes / Piebalgas ražojumi ... Rūdu raksturu, tā teikt, a te visādi musinātāji sprēgā ....
0
poh man tie jūsu ali...
0
^ Šņabi?
0
es jau tik' ākstos par to konkurenci. :)
+1
^ Šņabi?
^^^
pāris uzlējumus :)
0
Tos es ar nesmādēju. :)
0
alu, šnabi...

"Arbeit macht frei"!!!

+2
piedāvājiet double faced eels, jaunais LV metāls, transformējies no "heavy hard rock"
+1
neder, buus pa daargo
+1
:(
0
:) Don't understand Latvian language, so what are the discussions about Norway and Finland bands? :)
0
That there are even better bands in Sweden ;)
+1
The discussions are quandary about why bands from Norway and Finland are preferred. As if there were no good bands from other countries and as if being from Norway or Finland alone would guarantee quality.

That said, Demilich would be cool - saw that they are doing some festivals in Finland this year.
0
:) We prefer band from these countries only for one reason: We have strong festival partners (sponsors) in Norway and Finland.
Of course, bands from other countries are also welcome.

ok, keep your eyes on the updates... some news coming next week...
0
Ah, I see. That makes some sense.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas