Metālistu raksturojums
+1
Šitādu sviestu iekš drauģeļiem atradu:

Situācija: skaista princese ir ieslēgta pilī un to sargā pūķis. Šis ir stāsta nobeigums, piedaloties dažādu metāla stilu pārstāvjiem.

* POWER METAL
Glābējs ierodas jājot uz balta vienradža, aizbēg no pūķa, izglābj princesi un mīlējas ar viņu maģiskajā mežā.

* THRASH METAL
Glābējs ierodas, cīnās ar pūķi, izglābj princesi un iz**āž viņu.

* HEAVY METAL
Glābejs atbrauc ar hārliju, novāc pūķi, izdzer dažus alus un iz**āž princesi.

* FOLK METAL
Glābējs ierodas kopā ar dažiem draugiem spēlējot akordeonu, vijoles, flautas un daudzus citus dīvainus instrumentus, pūķis aizmieg (lielās dejošanas dēļ). Tad visi aiziet... bez princeses.

* VIKING METAL
Glābējs ierodas ar kuģi, nogalina pūķi ar savu milzīgo cirvi, nodīrā to un apēd, drāž princesi līdz nāvei, aizejot izlaupa un nodedzina pili.

* DEATH METAL
Glābējs ierodas, novāc pūķi, iz**āž princesi, novāc viņu un aiziet.

* BLACK METAL
Glābējs ierodas pusnaktī, nogalina pūķi un uzdur uz mieta pils priekšā. Tad piekauj princesi un dzer viņas asinis rituālā pirms nogalināšanas.
Tad uzdur princesi uz mieta blakus pūķim.

* GORE METAL
Glābējs ierodas, novāc pūķi, izškaida tā iekšas pa visu pils pagalmu, iz**āž princesi un nogalina viņu.
Tad viņš iz**āž līķi vēlreiz un apēd iekšas.
Tad viņš iz**āž atlikušās iekšas, visu sadedzina un iz**āž vēl pēdējo reizi.

* DOOM METAL
Glābējs ierodas, ierauga pūķi, saprota ka to nespēs nogalināt, krīt depresijā un izdara pašnāvību.
Pūķis apēd viņa līķi un pēc tam princesi saldajā ēdienā.

* PROGRESSIVE METAL
Glābējs ierodas ar ģitāru, nospēlē solo 26 reizes un pūķis nogalina pats sevi no garlaicības.
Glābējs aiziet uz princeses iztabu un nospēlē citu solo, ar visiem iespējamajiem paņēmieniem ko iemācījies pēdējā konservatorijas gadā.
Princese aizbēg meklēdama HEAVY METAL glābēju.

* GLAM METAL
Glābējs ierodas, pūķis sāk smieties par viņa izskatu un ielaiž pilī.
Viņš nozog princeses kosmētiku un mēģina nokrāsot pili skaisti rozā krāsā.

* NU METAL
Glābējs ierodas ar Honda Civic un mēģina cīnīties ar pūķi, taču viņš sadeg kad aizdegas pļūtenes.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
* EMO METAL
Glābējs ierodas, ierauga pūķi un sāk raudāt, pie tam darot to tik žēlabaini, ka pūķis arī sāk raudāt un pārgriež sev vēnas, sitot visas deviņas galvas pret sienu. Princese pa to laiku jau sen ir noslīkusi asarās...
0
Kādas reizes 2 šeit jau pabijis, bet, šķiet, angliski.
+16
sorī, bet man emo un metal vienā teikumā kopā nekādi nesaliekas...
+5
Dikti vecs.
-1
Nu zorrē - nebiju manījis.
+2
vecs joks.
0
Honda Civic ir riktīgi labs auto :-)
+5
bija, bija, vēl ierēcam, ka katrai sievietei būtu jāsapņo par power metālistu sev pie sāniem:D
+3
^ķipa lai mīlējas, nevis izd*āž?
+1
^^ Mož Vikingmetālistu labāk? :D
+1
tur jau viņi zemāk viens par otru labāki! :D
+1
Vecāks par omas tamponu, bet plusiņš jau jāliek vien būs
0
Eu! A kurajam bij tas variants ar pūķa izglābšanu un princeses nosišanu! nāaceros, bet bij! :)
+1
šis raksts ir vēl vecāks nekā mana aklā zarna
+2
^Tev vēl tāda ir? o_O
0
oi ku vecs un es biju treninaa un tgad i paalii no amora blahh paliigaa nee es negibu taa ;fgn
+1
ak es nozeelojamais alkogolikjis
+3
Tev vajag Reinim uzgriezt. Tad varēsiet dzert un raudāt par to, ka esat alkoholiķi... ha ha... (piedod)
0
to fauns
Ceru ka nejau nu Betlera onkulim, par šamo lielāki kodēji un savas dzīves bendētāji nav manīti (domāju ilguma ziņā pēc gadiem), ja nu vienīgi Jurītis (lai vieglas viņam smiltis) un Zippo :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas