Metal Camp 2010 spēlēt HEAVEN GREY
+6
Festivāls MetalCamp 11.07.2010 no Latvija spēlēs grupa HEAVEN GREY!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
malači, tur vēl balsojumā Dark domination bija.
+4
nu redz kā. skyforger ar metal blade līgums, heaven grey metal campā piedalās. skatos, ka vecie vīri sāks parādīt jaunajiem kā lietas ir jādara! :)
+7
jesļi dolga mučitsja, što ņibuģ polučitsja
+3
nu ja! vēl tik jācer, ka Huskvarn saņemsies tam albumam!
0
|m| -_- |m|
+2
Īstenībā tur diezgan labs line-up šogad vācās:

Immortal
Behemoth
Cannibal Corpse
Paradise Lost
Rotting Christ
Obituary
Decapitated
Sabaton
Overkill
Kalmah
Metsatöll
Insision
Heidevolk
Dornenreich
Varg
Korpiklaani
Leaves' Eyes
Ensiferum
Equilibrium
Hammerfall
Sonata Arctica
The Exploited
Epica
Insomnium
The Devils Blood
Ex Deo
Trail of Tears
Suicidal Angels
Demonical
Omega Lithium
0
A no kurienes tāda informācija? Mājaslapā vēl balsošanas reuzltāti nav paziņoti. Cerams, ka tas nav tikai wishful thinking.
+2
Es neparakstītos uz to 2 nedēļu dzeršanu ... Par aknām tomēr arī vajag domāt ....
0
+1
Tajā listē uzskaitītas visas pasaules grupas vai kā? Tā arī nesanāca norullēt līdz beigām :D
0
nu bet tas ir tikai band list priekš balsošanas. bļa, sapriecājos jau te.
+2
A tie kas man mīnusus liek, ir nedēlu no vietas koduši ?
0
^^ nu es jau ar par to pašu. Man ir aizdomas, ka kāds te ir kaut ko saputrojis :(
0
Padalās kāds pieredzē, kā jarūpējas par aknām, ja gaidāma nedēļu ilga dzeršana?
+3
Ēst vajag dūšīgi. Un ūdeni strēbt.
+1
Bet man ilgāk par 6 dienām pēc kārtas nav gadījies, es nebūšu tas kompetentākais padomdevējs :D
0
Laikam maz ēdi :D
p.s. bet tikai ēšanai kads sakars ar aknām. Aknam vajag atpūtu (kādu), un ūdentiņš ceru ka labi der. Kas vēl?
+7
Nu, es 2x esmu pēc WOA uzreiz nākamajā dienā maucis uz Brutal Assault, tā ka tie kas man mīnusus liek, var nosūkāt begemotam ...
+2
Es 2003.gada jūlijā kodu 16 dienas pēc kārtas. Atkārtot negribu:)
+1
Blade,salavecis-sātanists ir sarūpējis Heaven Grey "Under The Grey Clouds" demo 1994 cdr formātā.

(Lai nav tikai jāpriecājas par 4gabaliem, klāt būšot nacistiskās vācijas laika lekcija par aknu cirozi)
0
jasno, visi baidās no aknu cirozes :-)
0
Heaven Gray ir visu laiku pārvērtētākā Latvijas grupa. Ja neskaita ''Upi'', šiem nekā jēdzīga nav.
0
HG bija daži labi soļņiki albī :)
0
Brends, ibio. Pārpirkts, laiks pārdot un iet pensijā :D
+4
Neredzu, ar ko "Upe" būtu pārāka par citām viņu dziesmām (kuras man lielākā daļa visnotaļ patīk).
+3
nu nezinu, man arī tīk HG. ir abi nosperamie albumi un abi klausāmi.
0
Heaven grey un šodien augstumā !
0
^wtf?
0
Augstumā, tādā palielākā, debesis ir zilas, vēl augstāk top arvien melnākas.
0
Krāsu uztvere vispār ir subjektīva lieta. Bites, piemēram, redz ultravioleto gaismu un pasaule viņām izskatās pavisam savādāka nekā mums.
0
upe ir visprimitīvākā HG dziesma. tas aŗi ir vienīgais iemesls kāpēc patīk upe,jo ļoti viegli saprast un var dziedāt līdzi. bet memory river albis ir labu labais un tomēr nav labāka lv doom par to. nu man tā liekas. un pārvērtēta tā grupa jau nu tiešām nav, jo tajā laikā, kad sāka uzstāties ļoti daudz kur koncertēja un uzstājās, un visiem patika. šobrīd neredzu nevienu grupu lv (no jaunajām), kuri sākotnēja stadijā kaut vai drusku pietuvotos viņu panākumiem.
+1
Es nevērtēju grupas no kautkāda vietējā skatpunkta, ķip sūds jau vien ir, bet pie mums jau tāpat šajā stilā nekā labāka nav, tātad tomēr zajebis un jāiet pačka kratīt. Tāpēc arī saku, ka pārvērtēta - būta kādas 2-3 labākas, par HG neviens neatcerētos. Abus albumus pa 2-3x noklausījos un izdzēsu.

Grindmaster Dead un Frailty ir labāki. Vairāk gan nekā mums nav bijis Doom / Doom-Death lauciņā, ja nekļūdos.
0
Nu vēl bija Eternal Snowfall beauty & beast lauciņā (tas jau gan lāgā nav dūms). Bija arī kaut kādi liepājnieki, Insane laikam saucās.
0
Kautkas demo līmenī šiem bija ?
0
Par to gan nezinu. ES bija viena dziesma ierakstīta, MP Vol. VI ir iekšā.
0
Uzmetu to ES - nav nemaz slikts. Vokālā ziņā vis kārtībā (nekā īpaša, bet patīkams sniegums), muzons nesasprindzinošs. No čupas līdzīgu bandu neatšķiras, bet skipot negribas.
+1
Bļāviens, baigais kolhozs - bildē 8 cilvēki. Kā šie uz skatuves satilpa ?
+1
8? man liekas bij 7. A moš arī 8. Iedomājies, kā viņi Depo uzstājās...
0
Moš bildē šiem menedžeris vai kas tamlīdzīgs arī figurē ...

Depo jau 5 knapi satilpst. Kautgan Frailty 6 spēlēja - taustiņnieku aiz staba aizmauca :D
-1
bet nu vispār jau tā ir kkāda tur gaume, vai tamlīdzīgi, bet tāpat man ir taisnība. :D
0
vispār attiecībā uz gaumes lietām, taisnība ir tam,kuram vairāk muskuļu un ietekmīgāki draugi. :D
+1
Cik atceros, ES Depo spēlēja, stāvot divās rindās :D
+4
pēc kā?
+1
Alus ?
+2
Alus? Depo?
+2
lai nu kur, bet DEPO rindas pie bāra nav pat tad, ka pilns piebāzts :D
+2
Jo tur nav alus ...
0
alus ne alus, bet nu rindas tur nav. iet taču tur pārsvarā jaunieši ar ierobežotu budžetu, bet cenas tur salīdzinoši augstas. spriežu pēc sevis, ja kas. cik ir iets, tik maksimums 3 reizes pie bāra pieeju. pirms MP piemēram principiāli atlieku latus, jo tur prieks dzert alu par tik draudzīgām cenām :)
-1
nemaniju vai šis jau forumā bija iemests -
www.youtube.com/watch?v=3AnXxcqWv1o...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas