Embrionic Death
+5
Manu pusaudža gadu mīļākā banda - Embrionic Death.
Pirmoreiz dzirdēju kādā 1996. gadā no n-reizes pārrakstītas kasetes. Un pārrakstīju sev n+1 kopiju.
Tai laikā, kad man labpatikās COF un tamlīdzīgos lamāt par popsu, tas bija trve un smaguma etalons:

www.youtube.com/watch?v=tfQK4iA1IL4...

www.youtube.com/watch?v=nw5hYssUqrI...

www.youtube.com/watch?v=69ZQJibT_Jk...

Pirms kādiem 10 gadiem iegādāju skanējumā dikti līdzīgas bandas cd - Dismorphic. Arī iesaku.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Dusmīgi čaļi.
0
jauks vāciņa noformējums un pirmās dziesmas ievads. mūzikai arī ne vainas, pēdējais soliņs pirms pirmās daļas beigām kaut kā baigi aizķer. nu baigais jau jaukumiņš, paldies :>
0
bāc vispār riktīgi spārda
+1
+3
^ man šitā vēders rūc, kad nav ilgi ēsts!
0
Visai graindkorīgs tas Embrijs, bet visādas interesantas fīčas čalīši tur sabāzuši. Turklāt tas ir tikai demo. Žēl ka pilnvērtīgu albumu nesanāca jauniešiem izdot.
0
oo, super, sitads muzons man iet ieksa karotem. It ipasi sitie vecie brutalisti ir vienkarsi pizdets. Vot ta ir kacka.
0
embrijs bij laba lieta, Nuclear Death ar man dikti tai laikā pēra, vecajā labajā piebalgas ūķī (blakus veldzei) tika grabināts uz nebēdu.

www.youtube.com/watch?v=bAndffqbtIA...
0
Man ar šitā cēde ir, tiesa īpašā sajūsmā neesmu :)
0
^ droši vien seksists esi.
0
Man no drūmajiem "nemodīgajiem", vairāk vai mazāk deviņdesmito detgrindiem te vienreiz pāris labi diski ienācās. Baigi labi iet iekšā tā drūmā, asins smārda nomācošā atmosfēra un moku kambaru estētika. (jūtūbā gan ir kā ir ar to (no)skaņu):

amerikāņi EMBALMER ar "There Was Blood Everywhere", kas ir '97. izlaists apkopojums no 93. gada demo un 95. miņuka:

www.youtube.com/watch?v=-Ghk6je63HE...

..un svaigāka Argentīnas banda ABSEMIA ar "Morbopraxis", izdots 2002. gadā, bet nu skan kā no deviņdesmito vidus:

www.youtube.com/watch?v=6zpRXthZTZ8...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas