Rammstein ieskanas pasakums 25.februari 13:06 RDKS
-30
Sanemu zinu ka rit RDKS kalnciema 10/12 notiks rammstein ieskanas koncerts kur tiks stastits viss par so grupu.
Butiba sakums laikam ir 13:06 ja varat ludzu apmeklejiet un uzrakstiet recenziju.
Es vienkarsi padodu talak info ko man atsutija.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+15
Nē, īstais Rammstein ieskaņas pasākums notiks parīt 11:23 pie manis, tiks meklēts viss par grupu gūglē un dzerts šņabis.
+6
^ Desu dejas (citēju Tevi) arī tiks skatītas?
+6
Emmm, es laikam esmu atpalicis, bet kas ir ''ieskaņas koncerts'' ?
-26
Protams tadiem lohiem ka tev Intar tas liekas smiekligi.
Tikmer nopietni cilveki aizies un uzrakstis recenziju.
psc tev attieksme.
+12
Kāda varbūt attieksme pret skolas pasākumu? A moš 90. vidusskolā būs krutāks ieskaņas pasākums? Vai labāk aiziet uz kādu diseni 76. vsk un uzrakstīt recenziju?
+6
Es jau saprotu, ka tev alerģiju izraisa katrs teikums, kur gūgle pieminēta, būs jau labi.
-17
Mos varbut atceries ka RDKS tomer ir skola kura muziku maca akademiska limeni nevis tikai ta ka spelet kada punk grupa.
Domaju ka pasakums varetu izversties diezgan gaumigs.
Ja nepatik nelasi un nedirs saja tema.
Varbut ta vieta izdari labu lietu un nosuti kadam kas noverte ka ari musu mainstrim skolas kads kaut ko par metalu interesejas un veido tematiskos pasakumus.
Kad rakstiju Sametim par pasakumu vins izskatijas ieinteresets.
Degis tu esi.
+1
Intar 90 videni neaiztiec, tā ir pati labākā:) manā laikā tur tiešām skolas radio tikai rammstein un metallica vien skanēja. man pus klase uz koncertiem staigāja. deathpers zin;)
-16
RAMMSTEIN- Liebe ist für alle…

pasākums 6.kl.- IVk. audzēkņiem
ceturtdien, 25.februārī, plkst.13.00 kora zālē

Tā kā 4.martā Arēnā Rīga būs Rammstein koncerts,
RDKS tiek rīkots muzikāli informatīvi izglītojošs pasākums par Rammstein mūzikas stilu,
tā pozitīvo vai negatīvo ietekmi gan uz audzēkņu muzikālo izaugsmi,
gan arī uz vācu valodas apguvi.

Pasākuma rīkotāji-
vācu valodas skolotāja Guna Grimsta, Laima Lediņa, Evija Skuķe un Valdis Avotiņš

+12
"RDKS tomer ir skola kura muziku maca akademiska limeni nevis tikai ta ka spelet kada punk grupa."

- nu un? 99% klausāmu metāl grupu sastāv no mūziķiem, kam nav nekādas muzikālās izglītības. Nevienā mūzikas skolā nemāca spēlēt metālu + viņi pat ir ļoti pret metālu, jo viņiem tur pavisam ko citu baro iekšā. Visi šitie metāl grandi pārsvarā sastāv no pašmācniekiem, kuriem šī mūzika ir iekšā dvēselē, nevis lohatroniem ar konservatorijas diplomiem.
-20
Nedirs jakli
+7
bļe, ku dauns...

neko padarīt!
+10
Kāds tam sakars, ka tā ir mūzikas skola? viņi analizēs kādās tonalitātēs Rammstein dziesmas ir, vai aranžēs tās korim? Labi, lai viņi tauisa to pasākumu, a kas tad citiem no tā?

Tevi acīmredzot ieinteresēja šī pasākuma potenciālā auditorija : "pasākums 6.kl.- IVk. audzēkņiem". Nez gan vai tur sevišķi priecāsies par kaut kādiem lohiem no ielas.
+13
Protams, ka bobikam potenciālā auditorija interesē, mazgadīgas meitenes tak drošvien būs. Varēs vervēt masturbācijas kursiem klusiņām uz austiņu dungojot "Pussy".
+6
uz vācu valodas apguvi ietekme Rammstein tik tiešām ir laba. :>
+5
Uhh runājot par šņabi , vakar bija tik patīkami no kursabiedrenēm saņemt prezentu ar trīs iesaiņojumiem - marinēti gurķīši , mazās rumkas un 1l šņabis. Nav ne jausmas , kas par šņabi , bet pudele tāda riktīgi Padomju laika izskatījās. Neesmu šņabja cienītājs , bet pats fakts bija foršs.

^
Tajā pasākumā ķipa būs kā skolā senāk - galdiņš ar bērna šampi un daudz daudz čipsiem ? :D
+2
Šampis "Mežezers"
+1
Dzirkstulītis četri komā nulle.
+5
"mainstrim skolas"
m/
+7
^ latviešu valodas bobijdialekts.
+7
Vot, bobij, nekad tu nebeigsi mūs izklaidēt! Paldies :) Šis seriāls ir amizants un jestrs, nudien.

Bļe
+7
infestus, šodien, plkst. 22:08

"mainstrim skolas"
m/

Hahaha, tā ir, tā ir, īsti renegāti mācās tikai underground skolās.
+4
Robertam Gemini Blekam Renegātam skolas nav vajadzīgas!
+7
Nav patiesākas skolas par Trūmetālu m/
+6
Trejastis gan te sūdīgas atzīmes saņem. Laikam vajadzētu miesassodus ieviest. :D
+3
Pa pimpi ar lineālu ?
+1
Hmmm... nav slikts variants, varētu sīkāk definēt - ar dzelzs lineālu pa pimpja galviņu.
+2
izvirtuļi psc
+3
^^ man šķiet ka viens pimpis - ar plastmasnieku vai bleķa. Ar koķi pat advancētāk sanāktu - kādā skabargā moš iedzīvotos ...
+1
Masturbācijas kursi arī uz laiku piemirstos.
+2
Meiču jau vēl varētu iepriecināt ... ja pirkstos tās skabargas nebūtu sarautas ... pēc izmisīgās ārāraušanas
+2
bobis ceļ sev reitingus kā pieklājīgs un audzināts cilvēks... turklāt, gada svarīgāko pasākumu šeit noreklamējis... ak, prieks, kur tu rodies...? :D
+1
Nu nez vai šim par mazajām meitenītēm domāt gribēsies, kad pimpja galā skabarga sēdēs.
0
man ir labaaka versija.. par tiem pimpjiem ar 3 astēm -

vajag to pipeli uzlikt uz galda - panemt šķiltavas un lineālu-sākt kausēt lineālu tā, lai tā izkusušie pilieni lido uz pipeles galviņu- kā rezultātā tie lēnām izēdīsies cuari galviņai... būs caurums, varēs ielikt pīrsingu bļe...!
0
^ Tad jau mož labāk skābi pilināt?
+3
Haha, Bobij, no taviem citātiem sanāktu laba anekdošu grāmata :D
+3
Vislabāk, lai tas pidaroks kārtīgi nosien savu ļipu pie pamatnes, tā lai zila paliek...un atstāj. Pēc laika nokritīs. Ļipa šim tik un tā nav vajadzīga.. i meitenītem, i maziem puikām mierīgāk ap sirdi :)
+4
var just mediķa pieeju miesasodam :D profesionāli :) mēs tik smalki neizdomātu :D
+4
Vēl tikai vajag pirms tam piedzirdīt ar ko urīndzenošu, lai jautrāk.
+2
Dažus litrus alus un kafiju vēl pa virsu. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas