Eluveitie
-15
19. februārī iznācis jauns alboms - "Everything Remains (As It Never Was)"
Var vilkt no šejienes (nu, vismaz es parasti filestube izmantoju, ļeņins no torrentiem):
www.filestube.com/search.html?q=Every...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-10
Vot tulīt sākšu kā bobiks lamāties un draudēt! :D
0
Par ko ta ?

A albums tāds pats kā pagājšgada - slikts nav, bet ne ar ko neizceļas.

-8
Par mīnusu. :D
+1
Ā ... nu labi, es tev ar tūliņ ielikšu, nav ko spamot. Jo ir šitā tēma - /forum/121895/ (sam pridumal)
+2
galīgi necepī šitā banda. kaut kāds In Flames ar dūdām. be
-9
BoD - po jebālu nā! :D
+9
aha - tad kabāk In Flames ar dūdām, nekā lauku estrādes ansamblis uz pohām (korpiklānis, fintroll un pārējā somu huiņa).
+1
galīgi nepatika. 2reiz noklausījos un uz nah nah.
+2
labi, lienu atpakaļ kaktā...
0
viena dziesma šiem laikam bija ok... Hvz tik kura :)
+3
A man patīk tā banda. Un iepūtiet.
+4
^ Pūt pats, ja jau patīk ;)
0
Pūst pašam sev? Nah.
0
Viena no mīļākajām bandām, bet kā iepriekšējo albūmu izdzirdēju, tā momentāni atmetu cerības par ko oriģinālu. Tur jau vairs nav nekā no ķeltiem - standarta viduseiropas trādirīdi.
Paldies par info, nebūtu iedomājusies uzmeklēt!
0
Ķelti tak ir no viduseiropas.
+2
Viduseiropa ir Lietuva ;)
+1
Centrāleiropas, tas bija domāts. Tradicionālā viduslaiku mūzika ir daudz prastāka un plikāka. Ķelti ir bretoņi, velsieši, īri, skoti. Šī grupa sevi pasniedz kā bretoņus, kas plaši apdzīvoja Francijas teritoriju.
Izskrēju fiksi cauri albūmam, un nepārsteidza mani tas, ka klausāmākie bija Otherworld, Selton, The Liminal Passage.
Es labāk dodu priekšroku šādai dziesmai:
www.youtube.com/watch#playnext=1&pl...

0
"Tradicionālā viduslaiku mūzika" šajā gadījumā bija domāts par ģermāņiem un angļiem. Mizantropiskais dzīvesveids, acīmredzot, man ir liedzis daiļrunības un izteikšanās korektuma dāvanu.
-1
Un atkal putrošanās vārdu mutulī - ģermāņi un angļi arī pieskaitāmi pie ķeltu grupas, bet viņu mūzika man šķiet pārāk prasta un neintriģējoša, tamdēļ šajos reģionos retāk var atrast riktīgi labas grupas.
Ahhh, esmu pelnījusi mīnusus. Labi, aizvēršu savu muti uz kādu laiku. Sorry
+1
0
turklāt pamatīgus ...

Angļi IR ģermāņi (gan Angļu cilts, kura no Dānijas dienvidiem iebruka Lielbritānijā, gan, mazākā mērā, arī mūsdienu angļi)

Par bretoņiem sevi pasniedz Heol Telwen, bet Eluveitie - par Galliem (dzīvoja Francijā, Beļģijā, Šveicē un R-Vācijā). Sākumā arī dziedāja ~ Gēlu valodā.
0
t.i. Gallu valodā
+1
Bļa, pizda jums karoče visiem! Es te gribēju metālscēnu reklamēt, a jūs man, sukas, mīnusus salikāt! Tagad pasaukšu savu draugu un viņš jums visiem olas dirsā iestādīs!
www.prankdialer.com/images/Chuck.jpg...
+3
C.Norris vs Alien ??? :)
-1
Tavējās ?
0
Bļin, bet tas Merlons Of tiešām progresīvi nostrādāts!

Kārtējo reizi nu tā, tā tas Eluveitie.Klausīties var, pamatā gan inčīgo stabuļu dēļ. Abet pēc tam tik un tā roķeles sniedzas pēc klasikas:
www.youtube.com/watch?v=NWrpapGGiXw...
+2
a kā ar šamiem tautiešiem?

www.youtube.com/watch?v=SZ7HV5fwhkw...
+1
Man patīk pirmie 2 Eluveitie albūmi. Dūdas kopā ar kačīgu ritmu diezgan labi iet kopā un vokāls pietam piestāv. Pārējām tamlīdzīgām grupām tas ritms tāds lēnīgāks.
+2
Būtībā viss pofig - Eluveitie, vismaz man, ir otrs ūberākais koncerts [Latvijā], kas apmeklēts pēc Kroplikrāni! Mūzika patīk, ābeli var izpurināt pēc sirds patikas un tā tālāk. Un es patlaban esmu tuvu pārpālim, kad sāks pazust komatu, garumzīmju un citu figņu izjūta ...
+1
Sonnenmensch, kas pa prastiem slāvu purniem! Bet cik lielisku mūziku spēlē! :D Nu kur šiem tā izdodas, es nesaprotu?
100% ideāls folk-metal. Melodisks, dinamisks, kareivīgs, majestātisks, un dejojams :)
+1
šito es arī varu klausīties un klausīties.
www.youtube.com/watch?v=DbtSbLkVCeQ...
0
Nu pavei, cik jauki tēma izvērsusies. A jūs raudājāt :)
0
infestus
Sonnenmensch, kas pa prastiem slāvu purniem!

^^^
tipisks varijants - v semje ne bez uroda... a muzons ta tīri neko, kauns tādus, nu izņemot meiteni, vispār kādam rādīt...
+1
ja jau ta jau -
silti iesaku, tiem kas nezin, čehu Bathory varijants:

www.youtube.com/watch?v=g8Ct29i9qFI...
0
www.youtube.com/watch?v=lpve39LKuEk...
www.youtube.com/watch?v=EXYbXKvtYws...

Šaubos ka kādam kas tāds patiks! Muzoņčiks ir ēdams, bet ja nomainītu volodu un neslavētu krieviju, būtu buķete vismaz pāris gabali!
+1
www.youtube.com/watch?v=e8hmszzyxxw...
www.youtube.com/watch?v=z0Q0Jz45L_w...
Nu protams vecie labie Svartsot! :) smadzenē atsauc labu atmiņu par jāņiem!
+8
Kādā ziņā vecie ??? 3gadi grupai ... (24.martā CD iznāks m/)

A kas vainas Arkonas valodai ? Un kāpēc lai krievi neslavētu Krieviju ? Ķip zviedri vai somi drikst, bet krievi ne ??? Kambodžu viņiem jāslavē ?
+2
Blade - tev papīra medālis :)
0
Tas fakts - var nepatikt vai patikt vaņkas un vaņku zeme, bet pārmest viņiem dziedāšanu dzimtajā valodā un savas zemes slavēšanu ir vairāk nekā muļķīgi.
+3
Bet starp mums meitenēm runājot, man tomēr liekas, ka tā ARKONA jau ir novazāta līdz vemšanai, jau piegriezusies, jo nekas nemainās, visi albūmi vienos vārtos... Man liekas ka arī "die hard" faniem jau ir piegriezies, cik esu manījis kautkādos Krievijas fanu postos, arī viņi jau sāk vienaldzīgi palikt.
0
Itkā jā. Pirmie divi bija tādi līdzīgi ar Black piesitienu, pēdējie trīs jau tāds tīrs Pagan un nav vairs tik labi, kā Vo Slavu ..., kautgan pēdējais labāks par iepriekšējo.
+2
Reke pāris ķeltmetāla bandas no Prancijas:

Bran Barr - Pride And Malevolence
www.youtube.com/watch?v=4U0lyb5XQOw...

Heol Telwen - Ar Korrigan Du (Bretoņu Skyforger)
www.youtube.com/watch?v=8F5faztBPQk...
+3
0
pamēģinam samest šeitan pilnīgi visus jūtūbes video? :D
+1
^ vai tas tur vēl ir kaut kas ?
+1
^^^ zinu. Tāpēc jau ieluku.

^^ Chaos, tas ir aicinājums ? Man divreiz nav jāsaka. Rīt pilnu pielikšu.
0
Bran Barr gan tāds garšīgs.. m/
0
Nu moins , tas jaunais albis , kurš ar nokavēšanos noklausīts + - ir tīri ok , taču tie pēdējie divi gabali ir tik skaisti. Ir kādi ieteikumi,kur līdzīgs dūdu spēks un varbūt neliela metāla piegarša. Cik meklēts , atrasts tikai In extremo un slartibartfass.
0
Skiltron, Hantaoma, Korpiklaani, Saltatio Mortis, Schandmaul, Saurom Lamderth / Saurom, Tuatha de Danann, Subway to Sally, Znich.

Metālarhīvos ieraksti ''Bagpipes'' meklētāja un pēc ''Linup'' visas būs.
0
Hmm , nebiju iedomājies par to "bagpipes". Kruti.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas