Darkthrone - Circle The Wagons (2010)
0
Haha!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
nahuj?
+3
www.youtube.com/watch?v=TOdUJiLDjIU...

ja jau teemas autors nekadu linku nevar iemest
+2
Nu varu jau varu :). Saņemiet - www.mediafire.com/?imyynmyon3y...
-2
ak Dievs, labi ka mājās mētājas Panzerfaust, ar ko šito noskalot...
+1
nea, priekš manis zajebis!
TOP1 no 2010. metāla albūmiem!
0
Bļa, bet tas tak neslikts Speed Metal ... būs jāiečeko. Tieši tagad Excitter klausījos.
0
Nepatīk kaut kā Nocturno Culto balss šajā albī , bet kopsumā ir ok. Whiskey funeral nepārsit , bet nu...
0
Hiking metal punks forever! Loģisks iepriekšējo 2 albumu turpinājums, pat galvastiesu augstāks.
0
I am the graves of the 80's :D m/
0
No Punk tur neko nesaklausīju. Samērā daudzveidīgs 70/80 sākuma muzona iespaidots darbs. Episkos hevīšus, stonerīšus un rokenrolus čaļi laikam daudz klausās

www.youtube.com/watch?v=JzRnPmm1xwE...

www.faceculture.com/artist.php?id=811...
0
Nesaprotu nax viņi uzmeta black'am un sāka taisīt kaut kādu tur crust punk... Ehh, bet reku žanra klasika
www.youtube.com/watch?v=dmtfahHv4KA...
0
^^^ nu manā uztverē žanra klasika ir ISENGARD ar izrietošajām sekām :)
+3
Neko viņi neuzmeta, pankroks ir black metal saknes. Vai viņiem atražot sevi? Priekš kam? Klausies Transilvanian Hunger i miers. Šajā albī gan pankuhas tiešām ir mazāk kā iepriekšējos, te vairāk heavy/speed metal un 1970-to gadu roka ietekmes dzirdamas.

Albums, man rādās, būs starp manām šī gada TOP10 platēm.
+3
viss jaunais ir labi aizmirsts vecais...
0
Tieši tā, kā teica Neonz - šai albumā crust punk [drusku] mazāk dzirdams, un muzons kļuvis krietni niansētāks, tomēr joprojām pankroka enerģija spiežas laukā pa visām vīlēm, un garlaikoties, kā klausoties kādu kārtējo 80-to Helloween atdarinājumu, galīgi negribas.

Bet, ja BladeOfDarkness grib strīdēties - man īsti nav argumentu. Jo es personiski vāji atšķiru šo te gabalu no Venom "To Hell And Back" vai Dartkhtrone "The Winds They Called the Dungeon Shaker". Vells tik sapratīs, kur tur beidzas panks vai sākas metāls.
'85. g., starp citu... Diemžēl, YouTube atrodamie grupas live video ir atbaidošā kvalitātē, un negribējās kādu no tiem likt šeit, bet vari palūkot pats pie related videos - tas ir piznes, našjaļņika!...
www.youtube.com/watch?v=fzBIJcEPzGg...
0
A par ko ar mani strīdēties ? Kautkādas Punk atskaņas jau var saklausīt, bet to ir tikpat, cik 80-to sākuma Hevītī, Spīdā un Tresītājmetālā:

www.youtube.com/watch?v=irc2LIgp33Q...
0
Iepriekšējos albūmos man Fenriza balss patika, bet šeit sāk kaitināt. Un tie tīrie heavy vokāli gan arī nav nekādi dižie. Vienkārša iemesla pēc - vāja, neiedvesmota melodija. Viņiem tomēr labāk piestāv melodiju ielikt ģitārās un ar vokāliem gānīties ekstrēmajās teritorijās.
0
Un par to punk ietekmi blekā man liekas daži mēdz pārspīlēt.
Viss, kas ir ritmisks un vienkāršs/primitīvs nav panks vai panka ietekme.
0
www.youtube.com/watch?v=fdqwR0ISPDE...
Šādas tādas asociācijas te varētu vilkt...
0
meh. Paklausījos 2x albumu un izsadzēsu no HDD, lai paliek daždesmit MB vietas bleķim, nevis kaut kādai tur zarazai :)
Viss, protams, ir subjektīvi un tieši tādēļ saku: Darkthrone ar savu jauno albumu var braukt ar mocīšiem dirst.
+3
nu nez, man crust panks vairāk līmējās ar grindcore pirmsākumiem. Šamie onkas tomēr uz vecāku skolu spiež, un nemaz to neslēpj. Bet nu jā, viss jau huiņa. Vajag tur uķi puķi donaldus dakus pie klausulēm, čiki na na tas, čiki ča ka šitas. Vai arī kaut kādus depresīvos zilonīšus. blahhh... nu ir pankuha, ir saknēs dziļi, ir un viss. Tagad laikam tas jau ir kļuvis par kaut kādu fetišu onkoļiem ar īpašām vajadzībām, uz kuriem caur kolbām skatās sterilā jaunatne. Sak: "Mēs jau nē, mums ar to nav nekāda sakara. Nesmērē te mani, skat kāds es balts". Tas vispār ir psc, ja tā padomā. Nu bled, nu tā ir visur laikam. No popsas daudz neatšķirās tā domāšana. Šitais jau pirms mēneša bija topā, nahuj var iet dirst te tagad, visi sen jau klausās citu gabalu. Ko ta tu zin, uz klubiem nestaigā, nerubī neko, losi.

www.youtube.com/watch?v=o1NMLj4A0Sw...

www.youtube.com/watch?v=pxKFImER0vA...
+2
a par to panka pārspīlēšanu, nu iespējams. Bet man tieši tas asociējās ar vēlmi atgriezties pie senā, primitīvā. Un tas ir spēks, kas nekur nepazūd. Tāda kā drošā vietiņa, kur vienmēr var atgriezties. Bet vispār, pārāk sarežģīta tēma, laicīgi jānotinās.
0
Fauns, 3/4 tevi te nesapratīs...
+2
Tas jau kruta, varēšu justies riktīgs autsaideris, kūlīgais mazafaka, ha ha... Tas tagad ir stilīgi.

Bet par to Amebix. Nu tā arī, manuprāt, nav tā banda, no kuras varētu tā uzreiz atsperties uz "crust" lietošanu. Tas ir tāds kiš miš, ka tik turies. Nē, nu es arī neesmu nekāds crust eksperts, bet man kaut kā "crust" asociējās ar šāda tipa muzonu, un tas ir "agrīnais grindcore", bez variantiem:

www.youtube.com/watch?v=5TpurTY9BaQ...
+2
Vecīt, neizmirsti to, ka runa ir par vienkāršām "patīk" un "nepatīk" kategorijām un tur nu nekādas vēstures zināšanas nelīdz - vēsture gaumi neveido un estētikas izjūtai ir dziļi pie dirsas no kā kas cēlies.
+1
Nu par to panka ietekmes paarspiileeto redzeeshanu... Pats Nokturno Kulto intervijaa saka - a lot of heavy metal, and rock'n'roll. Panks ir speeciigs un plashs muuzikas lauks, bet nav vieniigais, no kaa pakjert primitiivaas saknes.
Un blekaa, man liekas, taa panka ietekme tomeer ir jau otrajaa pakaapee - caur thrash un speed metal izfiltreejusies, nevis ienaakusi pa tiesho. Iznjemot taas grupas, kam tas nenoliedzami ir redzams, bet, kuru ir maz.
Bet nu jaa, kaa Tu jau teici - ir dzilji saknees. Tu laikam vairaak uzsver "ir", es atkal - "dzilji".
0
Terminoloģija jebkurā gadījumā ir liela jebļa. Vienkārši pirmās crust grupas, kuras padzirdēju, skanēja kā Amebix, Antisect un Driller Killer - vienkārši tādēļ, ka par tām pirmajām izlasīju žurnālā Painkliller. Tā arī tas nostiprinājās pakausī - pirmie Venom un Bathory, tie tie crust mantinieki.
Bet Vikipēdija raksta, ka pie žanra aizsācējiem pieskaitāmi arī Extreme Noise Terror un Nausea - bet es līdz tam to par tīru grindcore uzskatīju.
Jebkurā gadījumā, iesaku noskatīties filmu "American Hardcore" - pieļauju, ka no panka ietekmes tanī laikā paglābties laikam gan bij tas pats, kas šodien no radio SWH top 20.
0
Man nav nekādu problēmu .... (paglābties no SWH)
0
Nu tad Tu esi laimīgs cilvēks. Moš pat nezini grupu Instrumenti.
0
E ?
0
Mjā, kur tie laiki, kad pēdējo reizi klausījos radio. Vot, tagad man prātā ir izlejamais Melnais balzams un skan M.Pheral - Irrational. Jā, spārda!
0
nevarēju nociesties neiekakājis, pofig, ka ne par tēmu, bet oldskūls rullē :)

www.youtube.com/watch?v=Rk-6kW1f7dA...
0
^^ labi ka atgādināji. Jāpalūdz muterītei izlejamo konīti paņemt - baigi labs un lēts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas