SABATON Rīgā
+7
Zviedru karametālisti Sabaton sola uzstāties 2. novembrī Melnajā Piektdienā :)

www.youtube.com/watch?v=H4JOld-FTdA...

www.sabaton.net/tour.html
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Ja toš atbrauks, būs jāiet aplūrēt.
+3
Lūk to es saucu par tūri, kur koncerti gandrīz katru dienu....!
+2
Vrotmņenogi! Tas ir karametāls !
0
Nav nācies klausīties warmetal , bet šitas izklausās labs , pat ignorējot to, ka metal-archives rakstīts, ka tas ir power metal.
+3
Šis man patīk, kopā ar video no filmas "Talvisota", smuki utis klapē. :)

www.youtube.com/watch?v=_FaRAixpwIM...
-1
Muzons čto to ņekatit.Tūre gan viņiem tāda nešvaka.
+1
Nu par to karametālu es ironizēju ;) Es arī tādu nekad neesmu dzirdējis.
+1
Vo - es te fanoju pēdējo mēnesi - un, šeku reku, beidzot banda uz kuru pat taisos aiziet uz LV koncertu!
+1
nea, mans favotite video ir šis:

www.youtube.com/watch?v=epeQwq-aYV0...
0
^^^ Tam gabalam vokāla partija sākumā baigi atgādina Helloween - Mr. Torture.
0
Tobiš, Talvisota.
-1
Vot, būšu šī topika mīnusu karalis, bet tādi kā šis vokāls un vispār izpildījums mani vienkārši tracina ... atsit visādus Edguy un tamlīdzīgas gejbandas.

Varbūt neesmu tr00 metaļōrs, ka nepatīk? o_O
+5
Ē, bet ja viņi tiešām arī atbrauks, nebūs gadījumā pirmā tāda zināmāka power metal banda mūspusē? No hevīšiem šis tas ir bijis, bet poweristiem kaut kā neko neatceros.
+1
nav bijis nekas, man arī tā liekas...
+1
Mani šitajā muzonā visvairāk tracina tizlais sintezators.
+8
Šitie jau vēl ļoti zolīdi, tik tad kad pēc Nightwish ieskanās, gan gribās klusāk pagriezt. Kauns no kaimiņiem paliek.
+6
Fauns - nu nah, es aizrijos ar ēdamo tikko, kad izlasīju tavu tekstu!
0
Tas toč !
+1
Yeeeeahhh! Sabaton dzīvajā iespārda! Vēlos atkal redzēt :-)
+1
Labais! Žēl ka jāgaida tik ilgi būs :(
+1
+2
2x redzēts, abas reizes nonesa jumtu m/

Jump the fuck up !

www.youtube.com/watch?v=-sIwHrUdoq4...

Un vispār, viņi ir trū geji :D

www.youtube.com/watch?v=ri7qyfhcWC8...
+1
Опять пидарасы кругом. :D
0
Daini, nekur neatradu Zviedrijā dzirdēto "vietējo balādi". Neesi manījis.
+1
Hm, neatceros. Moš šitā ? :D

www.youtube.com/watch?v=glkoxuO4Wow...
0
Iespējams, bet tur emociju bija vairāk. Pameklēšu bildes.
0
Jebal - dajoš!
+2
Ko tik netā neatrod par Sabaton (Sabaton singing in swedish)
www.youtube.com/watch?v=yOFfGDmf4YM...
0
Neattiecas uz Sabaton, bet negribās jaunu tēmu taisīt. Poļu karametāls :)
www.youtube.com/watch?v=RFTqQxZl1UY...
0
vispār HONOR jau nav nemaz karametāls :)
bet tā jau viss ir oki, labi ka kāds šo bandu zin :):):)
+1
Es tāpēc jau arī smaidiņu liku. Vai tad Tu nezināji - ja kādā klipā parādās kāds tanks vai cita militārā tehnika, tas ir karametāls. :D
0
Reku jums karametāls :D

www.youtube.com/watch?v=vA7VoNLzySA...
0
Šis jau arī laikam karametāls :D
www.youtube.com/watch?v=EqFoqtpUFY8...
+7
"Četri tankisti un suns" arī ir karametāls. Pohuj, ka tur metāla nav, toties tanki ir.
0
Un tanki takš no metāla. :D
0
Personīgi man Sabaton neasociējas ar war metal kā tādu, ja salīdzina ar citām blicēm. Ja kāds saprata var turpināt ;-)
+1
tas jau pohuj, par ko sākumā tēma bija :)
+1
Tu vēl neesi pie tā pieradis? :)
+2
Sāksim ar to, ka nav tāda war metal. Tas ir tāpat kā diskutēt, kādā krāsā Ziemassvētku vecītim apenes.
+2
Svētajam Mikluho-Maklajam apenes nebija vispār!
0
wtf, kas ar šiem noticis? jau 1:3...
+2
bļe, ne tā tēma :D
0
beztēma: 4:1
0
Intar, kā nav? Es tak pat mēģināju definēt! :D
0
Kāds ir dzirdējis jauno albūmu "Coat of Arms"? Patīk?
0
Novilkts ir, bet klausīts nav.
0
ir ok.
live šie esot diezgan pavelkoši, pat ja studijas albumi ne visi ir tik vareni.
0
Es vienu brīdi vispār uzsēdos uz Sabaton, īpaši pie stūres sēžot iespārda.
0
tam gan es ticu.
Tiesa, pie stūres jābūt uzmanīgam šai ziņā. Es esmu spiests vainot Children of Bodom par savu soda punktu (74 km/h pilsētā). Un es to0mēr esmu prātīgs onka.
0
Nu tā, novilku un klausos to jauno albomu, ja patīk Sabaton, būs ok, man kautkā dikti "Art Of War" atsit.
0
MP mājaslapā rakstīts, ka jautrie pirāti Alestorm arī būšot: www.melnapiektdiena.lv/events/02112010...
0
Tiem otrais albis bija pārsteidzoši labs.
0
Sabaton iespārda vēlreiz!

p.s. Vispār ar auto braucot nav ieteicams skaļi klausīties mūziku, tāpat pikniks arī not the best case. Mājās ja, bet pietrūkst kaut kā !! Koncerts tas gan. Gaidām!!!

-6
WronTale, mans rekords pilsētā ir 175 - 180, tiesa par lami neviens nepaprasīja apstāties.
+1
Atkal kara lirikas ala "aušvic awaits" (dziesma "The Final Solution"). bēeee....
Man, gan lirikāli, gan muzikāli iespārda tikai "Fist for Fight" albūms!
p.s. bet Sabaton dzīvajā ir reāla fiška! Te var rīkot gan beforeparty, gan party, gan afterparty :-)

0
Šitais topiks jāpielipina!
0
^BUMP
+2
Starp citu, Nuclear Blast ir pārizdevis vecos ripuļus ar bōnusiem:

SABATON Metalizer Sep 24th
SABATON Primo Victoria Sep 24th
SABATON Attero Dominatus Sep 24th
SABATON Art Of War Sep 24th
+2
P.S. Saucas Re-Armed Edition
0
Bonusi ir ieklausīti.
Sabatom - Into the Fire (Live in Falun).mp3
Sabaton - Art of War (Demo).mp3
Sabaton - Dead Soldiers Waltz.mp3
Sabaton - Dream Destroyer.mp3
Sabaton - Fur Immer (Doro Cover).mp3
Sabaton - Glorious Land.mp3
Sabaton - Hellrider (Live in V„ster†s).mp3
Sabaton - Jawbreaker (Judas Priest Cover).mp3
Sabaton - L†nga Bollar p† Bengt (Svenne Rubins Studio Cover).mp3
Sabaton - Metal Medley (Live in Falun).mp3
Sabaton - Nightchild.mp3
Sabaton - Panzer Batallion (Demo Version).mp3
Sabaton - Primo Victoria (Demo Version).mp3
Sabaton - Rise of Evil (Live in Falun).mp3
Sabaton - Shotgun.mp3
Sabaton - Swedish National Anthem (Live from Sweden Rock).mp3
Sabaton - Swedish Pagans.mp3
Sabaton - The Beast (Twisted Sisters Cover).mp3
Sabaton - The March to War.mp3

p.s. Daini, es tā arī neatradu to traki jauko vinu spēlēto gabalu Zviedrijā... ;-)
+1
Atļaušos atgādināt, ka koncerts jau rīt!

Iesildīs zviedri Steelwing
www.myspace.com/steelwing
0
Cik ta beigās tās bandas tur spēlēs? 3?
0
BS pacēla cenas uz 12Ls (!) + vēl mistiskā komisija...
Vai MP kasēs varēs iegādāties biļetes?
0
Uhu, acis vien nobolīju, bet ko padarīsi. Un nedomāju, ka tā ir BS polika. Kautvai tāpēc, ka tirgo Biļešu Paradīze un nekādu komisiju neprasa ;)
0
Es jau sen pa 7 Ls nopirku. :)
0
Maucība, vislaik gaidīju konci, a šeku reku izrādās, ka šai dienā arī pa nakti man jāstrādā, atliek vien viņus pēc tam ķert rokā kādā no festiem iz Latvijas robežām....!
+1
Biļete kabatā, tagad jāievērtē Steelwing. Jau ievērtētss Alestorm koncerta potenciāls (Live in Ibiza). Sabaton, defaultā, sazibeņos visus!!! Gaidam :-)
+2
Kārtīgs ugārs !!!

Atvilku 20:40, kad Alestorm jau pirmo gabalu rāva. Steelwing vokālists bijis ļoti labs. Alestorm ar alēnu bija OK. Skatīties var. 40min laida

Sabaton nobuldozerēja kā jau gaidīju - bez kompromisiem. Totāls karametāls. Mati un rokas pa gaisu. Laikam pusotru stundu norāva līdz 23:00 tā ka tauta bez stresa uz priekšpēdējiem transportiem varēja tikt.

Skāde, ka nebija nekā no septembrī pārizdotā stafa ;(
+1
Steelwing mazliet iesildīja (thrash/heavy tomēr nav mans stils), Alestorm jautri norukāja gan vilkus, gan kapteiņus (tas no pirātu tēmas). Respect. Sabaton. Bomba! Bla-da-ba-da-dā! Kas nebija paši vainīgi!! ...vēl tagad viss zibeņo un spārda!! :-)
Organizatoriem liels paldies par svētkiem!
+1
Tā kā pasākums tādās jautrās noskaņās, tad joka pēc izdomāju šai vakarā nedzert, bij vismaz kaut kas jauns, pašam sev un savam makam. Apmierināti palikām abi, ar šo eksperimentu, maks mata tiesu gan vairāk.

No Steelwing sanāca ievērtēt tik pēdējo dziesmu, kas kā raugās bij vareni labs Iron Maiden un Judas Priest sakausējuma metāla paveids. Pat neliela sāpe, ka nosēņojos un laicīgāk nestartēju.

Alestorm, lec un klapē polka metāls, pilnīgi un galīgi nav mana zorte, nespēju šitos kaut kā uztvert un pat negribas censties. Vienīgais ko šie pirāti nolaupa ir dzirde un dajebkādu vēlmi šamos klausīties, jou hou hou!

Otrā tikšanās ar Sabaton jāsaka bij daudz tīkamāka, lai ar vēljoprojām visai vienveidīgi, uz uzstāšanās vidu sāka pārņemt apnikums, kurš veiksmīgi gan uz atpakaļuzsaukšanu pārgāja. Spēlēja, cik nu zināma šo diskogrāfija, tos jestrākos un ejošākos gabalus, ar fantastisku kontaktu uz publiku, tiešām nevienu brīdi nepameta sajūta, ka Sabatōns ir atbraucis tieši priekš šās publikas un šim vakaram - pozitīvisms, Broden'a žestikulācija un amizantās izdarības, un vēl šādi tādi nieki. Basists gan ar šiem tāds vareni smaidīgs. Grupa tiešām izskatījās ļoti apmierināta ar pašu koncertu un publiku, pasākuma beigās.

Verdikts - spārdīja!
0
Jā, un vēl viens fakts, ka sen nebij redzējis, ka tik liela daļa publikas dzied līdzi, zin liriku, feini.
+5
Nuja, tie 150 ļautiņu, kas bija atnākuši, bija atnākuši iekratīt pačku un pafanot, nevis tupi blenzt uz skatuves pusi. Labāk 150 fanu, nekā 1500 skatītāju.
0
Atnācu, kad Steelwing jau spēlēja. par viņiem neko nevar teikt - visu šo laiku biju bārā.
Alestorm uzspēlēja tiešām vareni! Pat piecreiz labāk, nekā šovā kas bija viņu DVD. Visu laiku dziedāju līdzi un tml... Koncerta beigās vēl paguvu nofočēties ar vokālistu un ģitāristu.
Sabaton vispār nekad nebiju klausījies, tātad man sanāca diezgan liels atklājums ^^
Žēl tikai, ka Alestorm nospelēja kaut kāds 6. dziesmas no deviņām. Sabaton arī par vienu mazāk nospelēja.
+1
Alestorm
"So that Riga show kicked ass! "
twitter.com/alestormband...

Sabaton pagaidām klusē ;-)
twitter.com/sabaton
0
Sabaton nomauca vienkārši zaebis! \\m/ Tikšu galā ar bildēm - iemetīšu linku.
+2
Kāda kaudzīte ar bildēm:

www.facebook.com/album.php?aid=45551...
+1
Kā izrādās, es esmu 666. sekotājs Sabatonam \m/
+2
Alestorm basists nedaudz uzrakstīja par koncertu:

garethmurdock.tumblr.com/post/1533501440/the...
0
Hopkins šiem hranovuhu iebaroja ? :D
0
Sabaton twiterī bez komentāriem. Alestorm koncis bija ļoti īss - tikai lai šie paspētu uz by autobusu :Oo No baltkrieviem pienākas ;-)
0
creative_77, 19. oktobrī, plkst. 23:25
''es tā arī neatradu to traki jauko vinu spēlēto gabalu Zviedrijā..''

Bet tas tak šitas bija. Sveni lēkāja atspērušies:

Sabaton - Långa bollar på bengt (Svenne Rubins cover song)

www.youtube.com/watch?v=we8zlAFWKFc...

www.youtube.com/watch?v=GMWiIIAFO7o...
0
Iespējams :-)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas