gotu meitenes
0
Vēsture mani neinteresē (truemetal.lv meklētēju šoreiz neizmantoju).
Mani interesē gotu meitenes. Kura ir vissmukākā. Bildes studijā.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Ja tu domā tās ar melnajām acīm un melnajiem matiem, tad man tādas ne visai. Pārāk samāksloti.
+9
No truemetālā esošajām vai vispār internetā atrodamajām? :D

Bet tēma man patīk. Ir cerība uz pupiem.
+2
nu klau, tā jau Mr. XXX cieniga tēma.
Nu nepaliksim jau bērnīšķīgi - te jau pilns ar pupiem un vecenēm gandrīz katrā tēmā!
0
...visām meitenēm jau ir smalka dvēsele. Ne par to runa. Runa ir par ārējo izskatu. Ir meitenes, kas kā magnēts pievelk acis. Un neatlaiž...lūdzu nenovirzīties no tēmas, jo tēma ir par gaumiīgi ģerbtām un seksīgām gotu dāmam no visas pasaules.
Lūdzu :-)
0
geji arī ir katrā temā, bet lūdzu, temats ir par dāmām!
-1
+3
^ Tas jau ir tā kā bišķ par daudz!
0
Kā vienmēr komentāru vieta ir brīva :-)
+3
^^ šitie spoki kautkā nepievelk.

bet šī gan ir ņamma c0170361.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.c...
+4
^^^ jo mazāk huiņu sievietei virsū - jo labāk !
0
Xarthok, profila bilde "super jauka" ;-)
+1
^^^ nez vai Cristina Scabia ir gōtu meitene ...
0
Blade, vai plika meitene labāk? Kur pupi?
-1
sīrupā bij rakstīts ka ira gan!!
+3
Nu tak brauzē netā, un seivo atsevišķā folderītī bildes, i priecājies. Domā tm.lv forums tev sameklēs bildes tavā gaumē ?(nerunājot par to, vai vispār kāds ko meklēs)

P.S. Vai, ku latvisks pirmais teikums sanāca...
0
Vovo, tik daudz samālēts, nē nu ja ir ar mēru tad ir baāāāigi smuk, nu bet ja noķēzī kā RILAK rūpnīcā iemesta nu tad nu gan viss pagalam!
0
Ko vēl naktī domāt, ja ne par meitenēm (es par stipro dzimumu, labi, meitenes) :-)
+1
Aizejiet uz šito labāk:

www.sturmmandat.com/events/details/17-S...

Tāāāādas meičas redzēsit....
+4
Deathper, - ar gāzmaskām un šmaiseriem? :D
0
Nav arī tur tik traki nekas īpašs tas toč nav, bet teikt, ka nav smuki toč nevar, nu labi, es meloju, bet tāpat!
0
pupi mazi
0
Vispār nekad nav būts Elektrā, varbūt šis varētu būt atbilstošs pirmās reizes pasākums? :D
+1
da atver
suicidegirls.com
un meklē savu bjūtiju!
0
Par šmeiseriem nezinu, bet gāzmaskas būs noteikti. Un latekss... un vvz, kas vēl, bet fantāzijas lidojums parasti tur iet augstu... Huhuhuhuhuhu :D
0
c77 - kam pupi mazi? ja ir runa par tām meičām Despera linkā, tad no tās bildes neko nevar pateikt, melns tops no priekšas nav gluži formas izceļošākais apģērnbs (kaut gan izskatās, ka tai pa kreisi ir viss kā nākas ;))
0
Gahhhhh.... Narkose:X uzstāšanos nekad neesat redzējuši? Daiļavas ap būru un būrī, xtra mini lateksa korsetēs, gāzmaskās, viena otru velk ar ķēdēm pie būra griestiem.... mmmmmmmmmmm.....
0
Beidzot, kautkas notiek. Vienam liela krūts, otram maza. Par maz bilžu ;-)
0
Deathperado, kāda mūzika tur spēlē?
0
Viss, es ar tur tagad aiziešu!
0
Kā kurā pasākumā :)
0
Laba! :D Industrija visādos paveidos, noise, ebm, ambient utt. Nevienas ģitāras. :D
0
Vai auksts alus tur ir nopērkams?
p.s. ...atceros sen senos laikos biju iebridis vienā strip klubā, kur auksts minerālīts bija pa 2Ls. kafija 0,5Ls.
+9
gotu meitene vai negotu - galvenais, ka ēst māk gatavot un kreklu izgludināt:)
0
ebm, gan patīk. atcerējos Hocico un ...gotu meitenes...
0
13. martā būs EBM.
0
kas, kur, kad?
0
Te:
www.sturmmandat.com/events/details/17-S...

Es gan iesaku uz Elektru nākt ne agrāk kā 23jos :D
0
Tur bija laikam auksts alus pa 1ls 20 vai 40 vai kaut kā ta nopērkams!
0
Kā ģērbties, ja man nav gāzmaskas (kā LG kontrolierim ;-)
0
Pudelēs un bundžās, no ledusskapja, ir Baušķinieki, Tērvetnieki un Lāčplēšnieki. Pārējos es labāk neminēšu....
0
Õ!
0
tas nav metālistu-lopu krogs :)
līdz ar to, bārā galvenais dzēriens nav alus :)
0
Ja tu aiziesi kaut vai kā bomārs apkāries ar alumīnija katliem man liekas,ka tevi iekšā laidīs, tā kā tāds, .. . . . .
0
Jā, bet alus ir dafiga tāpat, un vienīgais, ko esmu tur pircis!
0
I'm bullish. Don't argue with that :-)
0
Es iesaku Aso Mēriju :) Tā gan nav domāta cilvēkiem ar vājiem kuņģiem...
Vai arī kokteilīti Elektra :D
0
Haha, bet ar to aiziešanu pēc 23-jiem ar tā ir kā ir - kaut kā tas laiks jānosit pirms tam :D
0
ko jūs hernju taisat - iekšā var tikt jebkurš kaut vai uzvalkā vai vakarkleitā!
0
PS - Elektra Rīgā ir manas 2-rās mājās, tāpēc za bazar otvečaju!
0
ako ejam?
0
Nevar iekļūt gan jebkādā paskatā - atnāksi trenniņtērpā un kurpēs, durvis neatvērs. Metaļoriem gan tas nedraud :D

Intar - man ir info, ka 13ajā kaut kas iekš MP gatavojas, tā ka būs tieši kur "sagatavoties".
0
It kā jau doma aizvilkties ir sen galvā perināta, bet ar realizāciju švaki. Varbūt tāpēc, ka tā tipa mūzika man patīk nelielās devās; ja visu vakaru tas vien skan, tad piegriežas, vismaz spriešot no pāris pasākumiem, kuros ir būts.
0
Haha, es jau par to laika nosišanu biju domājis drusku citādi - spilgtā (lai arī varbūt ne tai skaidrākajā) atmiņā ir tas, kā dažs labs gatavojās uz Elektru iet te ne tik sen atpakaļ :D
0
galvenais, ka krūtis kratās! :-)
0
Eu, pacančiki, Rammstein befoereparty ta kā derēto sastiķot ... turklāt Desperam nemaz biļetes vēl nav :D
0
Tas bija ekstrēms gadījums :D Mēs bijām pārāk labi apgādāti ar dzeramajiem...
Bet es jau daudzas reizes esmu devies no MP pa taisno uz Elektru, ir forši :)
+1
BoD, es tieši domāju, kā man manu ticketu dabūt :D Darbs beidzas 18, moš tikšu ātrāk. Man nupat ienāca prātā, ka moš labāk piektdien paņemt atvaļinājumu, lai nesanāk šaises.
+1
A man piektdienas brīvas ... bet darbs beidzas 16:00 ceturtdien ... uh kā paspēšu pielakties un tavu biļeti pazaudēt ....
0
beforeparty neskādētu gan :D Mans midzenis var tapt izmantots šādai svētai lietai, ja kas. ;)
0
var arī trenniņtērpā iekšā tikt :)
viss atkarīgs no tā, kas viņā ģērbies :)
+1
0
Plika džuse trenniņtērpā .. ņamma ....
0
Plika džuse trenniņtērpā - vai tad tas nenozīmē, ka viņa nemaz nav plika?
0
Nu, ja tu novelc nost to treniņtērpu ....
0
Tu esi pillā, vai ne?
0
kas tur par "sieg hailiem" publikas izpildījumā????
0
pārceļamies uz "naksnīgais dzērājs" ?
0
^^ tiecos uz to ... mein fhurer !
0
Ja vol !
0
Vai kāds pupus rāda?
+3
Ja *kāds* rāda, negribu to redzēt.
0
...visiem saldus sapnīšus...
0
Man ar Hellgaru arī bija doma rīt rammstein beforeparty kaut kur kaut kā ar kaut ko , bet kāds tur beforeparty, ja 5dien jau no rīta jābūt mundram un jāraksta lab.darbs fizikā.
0
...beforeparty jau var - ar afterparty tā švakāk tiem, kam darbs.
+1
Runājām te par Rammstein un tā... atcerējos vēl kādu labu lietu no Vācijas.

www.youtube.com/watch?v=cH1TXfIbyrI...

www.youtube.com/watch?v=FjtfmtOa7JY...

Otrās daļas sākums ir all-time classic! :D

Īstenībā jau Werner Beinhart kā tāds ir nu jau klasiska vērtība. Savulaik krietni palīdzēja uzlabot vācenes sapratni :)
0
Ups, es domāju, ka šitā ir Naksnīgā dzērāja beztēma. Sukas, vai gotu, vai metenes vispār šajos muļķika fragmentos var nemeklēt.
0
bildes studijā :D
+1
E, man liekas, ka pāris fragmenti no viena no visu laiku labākajiem muļķikiem var pat saglābt šitādu bezceŗigu tēmu:

www.youtube.com/watch?v=_5gkVVywlR0...

www.youtube.com/watch?v=9T_HFWmXmpQ...
0
Necērtu to friču mēli un viss.
0
Tā pati ķibele.
+1
Tava problēma ;)
-1
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas