"MP, Elektra, Depo" in LT
+1
Gribeju uzjautat, ka ar LT, ir tur kads lidzigs klubs ka pie mums - depo, mp, elektra.

Plans sa menesa beigas aizbraukt uz LT, tapec:

Kur? Kads atsauksmes?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Būts šitajos:

/article/469/

/article/557/

/forum/121831/

Alus lēts, klubi, skaņa un publika laba. Sīkāk komentos palasi. Loģiskāk jau būtu pāc kāda Lietuvas Trūmetāla jautāt, lai var apskatīt, kas par končiem un kur notiek.
+2
Šauļos jau tas tāds parastais diseņu tipa klubiņš izskatījās. Viļņā esmu bijis tikai Mulen Ružas, un pasen, jau lāgā vairs neatceros, kā tur izskatījās.

Leišu trūmetāls laikam bija šis: www.ferrum.lt/ Skatos, tur aktuālā tēma ir geju parāde :D
+2
Aha, pirmais kā ieej un skatos forumu, vienīgais ko saprotu

Pofka geju paradas
+2
Vai tad tas viņiem vēl aktuāli? Tak nesen šiem pieņēma likumu, kas pederastu būšanu slavināšanu aizliedz. Varbūt par to tur arī runā?
0
Tuvākais koncis laikam Metal Battle Lithuania, 20.martā ? Mulenrūžā ...

Tā īsti nesaprotu, kapēc Lietuvā rīko, bet Igaunijā ne.
0
tas taču atkarīgs kurā pilsētā būsi. man liekas, ka leišos ir pat vairāk iespējas kur izvērsties patusēt nekā pie mums:)
+1
^ skaidra lieta, te jau neviens plikus cičus nerāda...
+1
Leišos nav tā, ka viss tik vienā pilsētā notiek - Kauņā, Vilņā un Šauļos daudzmaz liela aktivitāte.
0
Par Kauņu gan neko daudz nav dzirdēts, tāpat kā par Klaipēdu (3. lielākā pilsēta LT).

Par to WOA Mettl Battl runājot, man arī nav skaidrs, pēc kādiem principiem tas notiekas.
0
Braucu darba darisanas uz Kaunu, bet tas ta var uz jebkuru pilsetu, kur kas notiek datumos 26 - 27 martam, 1 te ieminejas par Klaipedu, laikam ta vieniga pilseta LT, kur nesmu bijis pedejos 10 gadus, ka tur ar pasakumiem?
0
ir ir, Mulen Ružas - Ļoti omulīgs klubs
New York Club - Nu nav tāds tīrs metāl klubs, bet drausmīgi daudz labu koncertu notiek
Nu un mana iemīļotā vieta - Metro - Nereāli forš metāl bārs, kurā arī ir koncerti, ā un kas labs tajā klubā... tur ir prožektors un ekrāns, kur visulaiku metāl video laiž
nu viss tas atrodas Viļņā
0
ar pasākumiem viss bumbās. man patīk pasākumi. ^^
-1
Nu ta ka nesanaca isti nekur tais ieplanoajos datumos LT patuset, tad nurn stingri nolemts doties 16 - 18 aprilm uz Villnnu, var kads ieteitk, kas tur notiek sais datumos?
0
www.ferrum.lt
-1
Neavr tur isti neko saprast, kas notiek sais datumos tais 2 klubos: Mulenruža un NewYork?
+1
paņem acis rokās :)

rekur viss pa datumiem:

www.ferrum.lt/f/renginiai...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas