LV/EE robeža
+1
Zinu, ka Šengenas zona un visus nepārbauda, bet tomēr ik pa laikam var apturēt kādu mašīnīti un paskatīties, kas iekšā.

.. tāpēc jautājums : vai kāds zin, cik alkohola, cigarešu un tādas lietas drīkst ievest no Latvijas Igaunijā?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
man šķiet ka smēķi 3bloki, bet nu neviens tā īsti nepiesietos... vienkārši atver tos blokus un saliec pakas maisā vai kautkā tā. tad tie neskaitās kā bloki ;D
0
vai ta sagūglēt nevar? cik no galvas atceros, EU robežās varēja 110 l alus vest, un laikam 10 l stiprā alko. Par smēķiem neatceros.

Pasi noteikti vajag paņemt līdz, igauņi mīl pārbaudīt.
+1
...uz 2-ām galviņām 220L olus un 2 bloki cigrešu (jo viens nepīpē) vai 3 pīpētaji un viens nepīpētājs, bet ne vairāk kā 440L alus :D

0
^piekabīte ar cisternu? :)
+2
tas tik būtu kaut kas - pašiem visur līdzi izlejamais aliņš :D
0
Nu visi sāk prasīt, kas un kā, es arī uzprasišu- kas ir ja mani tie igauņi uz robežas aptur un man ir vecā parauga pase, kurai līmētā fočene un kas tur ta kā neesot derīga ceļošanai? Tad tjip ir tā kā bez dokumentiem?
0
Nah? Ja derīguma termiņš vēl iet tad arī vēl der, man nepiekasījās par pasi!
0
Atceros cccp kvasa 900L cisternas. Vēl vajag i 1L glāzes, un, lai rinda nav gara un, lai par to nav jāmaksā, un braucam iz Igauniu pildīt alu, jo cisterna jau patukšāka palika... ;p:D
0
Pēc 2008.gada 1.jūlija ceļošanai nebūs derīgas vienīgi tās pilsoņu pases, kas izdotas līdz 2002.gada 30.jūnijam un kurās ir ielīmētās fotokartītes. Pārējās pases būs derīgas ceļošanai līdz to derīguma termiņa beigām.

www.tvnet.lv/zinas/latvija/22273...
0
Mda, pats tagad arī atradu. www.esmaja.lv/?lapa=eir&id=14...

· 110 litri alus,
· 90 litri vīna (tajā skaitā ne vairāk par 60 litri dzirkstošā vīna) vai pārējo raudzēto dzērienu,
· 20 litri alkohola starpproduktu,
· 10 litri pārējo alkoholisko dzērienu,
· 10 kilogrami kafijas,
· 110 litri bezalkoholisko dzērienu.

+5
Es domāju, kādam brīdim pietiks.
0
Hm, a kas ir starpprodukti ?
0
Varētu būt brāga
0
brāga?
0
rūgušpiens?:D
0
Jeb ļurga vai kā viņu kur sauc. Uzraudzēts šķidrums, no kura vēlāk dzen stiprākus alkoholus.
0
ļerga.
0
Rūgušpiens.
0
Tā saucamā ļerga = brāga.
+2
Uzdevums. Ir pilna 900L alus cisterna. Cik cilveki ir vajadzīgi, lai pārvestu to pāri robežai (t.i. uz Igauniju) :-)
0
Reāli vajadzīgi ir 9 cilvēki, nu 9*110 ir 990l ja ir 8 tas jāizšauj ir 20l un var maukt pāri!
0
Taisnība :-)
imho viss atkarīgs cik cilvēku būs pavadošais sastāvs no lv, cik ilgi brauks un cik alus būs pie ee robežas.
Iespējams, atpakaļ varēs abraukt ar 2-ām cisternām ;-)
0
kas ta tur ir - 20 litri uz 8 purniem. Bērnu spēle!

P.S. vai tad ļerga nav tas pats, kas kandža (dzimtenīte, Krūmu šalkas, samenes utt.), t.i., Galaprodukts, nevis pusfabrikāts kā brāga?
+2
Stādījos gara acīm priekšā skatu, ka LV autobuss ierodas WOA ar aluscisternu aizmugurē, ņam :) Polijā gan jau 1/4 daļu izlaktu.
0
nu woa autubusam verētu sakabināt kādu 3 cisternu sastāvu:D nu tā lai pietiek:)
+2
Poļi vienu nospers :D
0
Vispār jau laikam ļerga ir tāds dikti stiepjams termins. Ja sāk domāt, tad tiešām atmiņā ataust cilvēki, kas tā sauca kandžu (bet tādu ne visai). Citi atkal tā sauc brāgu...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas