Saimniecībā var noderēt
+11

Kāds nevēlas mani atbrīvot no pāris liekām mantām?

  1. Kosmētikas galds ar apaļu spoguli. Trumetālistam atdošu tāpat, tikai jāsavāc pašam.
  2. Kaut-kāda lampa. Trumetālistam atdošu tāpat, tikai jāsavāc pašam.
  3. Masīvs, brutāls alus galdiņš stikls+metāls. Trumetālistam atdošu tāpat, tikai jāsavāc pašam.
  4. METĀLA gulta. Trumetālistam atdošu ar labu atlaidi, tikai jāsavāc pašam.
  5. Standarta skaidplates datorgalds. Trumetālistam atdošu tāpat, tikai jāsavāc pašam.

\m/

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+14
iekārtojiet vietu jaunajai paaudzei :D? vispār jau MILZU APSVEICIENS JUMS ABIEM!
0
Jā, tā varētu teikt :) Apvienošanas kārtībā ar bardaka likvidēšanu :)

Piemirsu: standarta skaidplates datorgalds. Trumetālistam atdošu tāpat, tikai jāsavāc pašam:

www.boot.lv/forums/index.php?/t...
+2
piesakos pie ''kaut kādas lampas''
0
sakontaktēšu pa meilu ok ;)
+2
Tas masīvais galdiņš ir feins. Ja vēl būtu vieta istabā.... :D
0
^ ikurāt mans domu gājiens.
+6
Atliek tik kaut-ko ielikt pa velti, kā uzreiz pircējs. Lampa prom, sorry, irony.

Jā.... Īsta ironija :)
0
nja, īss bij tas prieks :D
0
Shit happens.
0
Ugga, kā kārtīgs un ilggadējs truemetālists, piesakos uz masīvo brutālo galdiņu, sakontaktēsimies caur meilu vai arī tev uzzvanīšu....:)
0
Jopcik , man to brutālo , masīvo alus galdiņu kakraz. Jo pie manis citādāk stulbi alu dzert... A kur viņš atrodas ??
0
Atrodas Imantā. Ja graver neņem, tad nākamais mSPW. Mailmē.
+3
Es ar aci uz galdiņu pametu. To graustu no istabas varētu izmest un būtu pie kā ar pacaniem pivasjiku palakt..
0
Oho , es kakraz dzīvoju imantā.. Ja graver neņem , tad es 100% ņemu !
0
/popkorns

Šitas izvēršas par intersantu sacensību, kurš dabūs galdiņu... un kurš ar.
-3
mSPW ariii kakas ņem
0
bezmaz vai izsole jāsāk... :D
0
Ew Ugga, es tev rīt pie dienas gaismas uzzvanīšu par to galdiņu, varam tā sarunāt?
0
Ē, ideja labu labā :) Kurš dod 5īti? :D :D
+5
Ah tu vece žīde ... Varu arī piecīti iedot (un uzreiz kopā nodzert) :D
+4
And this will be remembered for generations to come as... "The Battle for Table"!
+6
Must battle for bottle tabble be!
+6
Kosmētikas galdiņš vēl pieejams?
-1
nu ne jau man, bet manai dāmai...
+6
Hellgar, aizrunāts, bet paturēšu prātā. Pēdējā piebilde spārda. A ko? Nekkroblekkeriem kā reiz pirms konča...
0
Ok, ja kas, tad dod ziņu.
+3
Jā.. Katrs galdiņa gribētājs pa piečukam atnes , visi zolīdi sadzer un tad nu izkaujas par galdiņu. :D
+3
Labs varians. Kautgan labāk tomēr izzolēt, vai arī galdiņš tiek tam, kurš pēdējais paliek pie tā sēdot. Droši vien tas būs Bigijs :D
0
Var jau arī paņirgt un paskatīties cik katrs tālu spēs to galdu aiznest pēc "pasēdēšanas". :D Laigan šis variants neder , jo tur tak stikla virsējā daļa...
+3
Atsevišķi nes, smagāk iedzērušais metāla karkasu, a skaidrākais stiklu :D
0
galds mans, rīt savācu rinda, var iet mājā ! (Tas tā, standarta latvieša attieksmē) Tikai sev un nevienam citam :)
+3
A apmazgāt ?
0
Masīvi brutālais alus galdiņš saņemts, paldies pateikts, tagad varēs piedzīvot alus apmazgāšanu :):):)
+4
Brutalizēts galdiņš prom. Nākamais solis - brutāla apmazgāšana. Vinnē, kas atruboties sašķaida galdiņa stiklu >:)
+6
Drīz būs "pērku naktsmiegu - lielos daudzumos" :D
Bet nu tad sveicu jauno papuču klubā. Man jau tūdaļ mēnesis apkārt memberšipam :)
+1
Mosh tagad variet te atsevišķu sadaļu uzveidot Brutāla pamperu mainīšanas sadaļa - ieteikumi, padomi, atklājumi (viss par un ap) :d
+2
Tipa no sērijas "Kaku mašīnas piedzīvojumi brutālajā pasaulē" :D
0
opā Shizz jau lietas kursā :)
+3
man jau vēl pagaidām tik "iesildīšānās" ... kad sāksies piebarošana un mazā ēdīs ne tikai pienu - tad gan būs grindkōrs :D
0
Bigij, var jau sveikt? Vai vēl gatavojies papa godam?
+7
Var var ;)
+6
Nu tad sveicu un paceļu kausu! ;)
0
Seksadroms notirgote >:)
0
Bigije lēle andele taise. :))
0
Dzirdēju, ka arī Bibo var apsveikt ar iekļūšanu tētuka kārtā. Welcome to the club, tā teikt! :)
+5
Divi apsveicieni cīnītājiem par LV nodokļu maksātāju skaita palielināšanu!!! :D
0
līdz nodokļu maksāšanai vēl gan būs jāpagaida ... te gan varētu sākt apspēlēt tēmu par pensijas līmeņiem un vecumdienu nodrošinājumu :D
0
Hellgar, spoguļgalds pieejams :)
0
Pašlaik jau viņi tikai samazinās valsts nodokļu ieņēmums.

Cerams, ka nekļūdos un vēl jau valstsvīru rokas nav tikušas līdz atvieglojumiem par apgādājamajiem...
0
^ nu, PVN iekasēs vairāk.

P.S. Sveicu arī Bibo ar ģimenes pieaugumu :)
+5
Hm...tagadejā dzīvesvietā man īsti nav uz kā kompi uzlikt. Labprat savāktu Bigija datorgaldu, ja nav aizsists.
Kā sakontaktēsim Mārtiņ?
p.s. starpcitu- nule kā arī es esmu tai klubā, ko Werwolfs augstāk minēja :)
0
Oukei, apskaties e-pastu ieksh hackers.lv :)
0
^Ekj, taa iet, ka pie chomiem apmeklee truemetal seetinju :D
0
Tad arī Bokam apsveicieni!
+8
MP pīpētava tiks pārbūvēta par bumbiņu istabu priekš bērniem, lai vecāki tai laikā var mierīgi dzert alu un metināt.
+2
izskatās, ka mēs te baigi čakli pagājušogad esam bijuši :)
+3
Baiga vasara :D
0
boks & Bibo - brutalizācijas! m/

boks: datorgalds piejams, atbliez man meilu - sarunāsim.
0
apsveicieni arī no manis visiem jaunajiem tētukiem:)
0
^^^ paldies par gratulācijām :)
p.s. Ok, Ugga. Atbliezīšu meilu.
0
Danke! :)

Rīt jau braucam uz mājām :)
0
Nekroblakkarr's kosmatikks tabblle - prom :)
+2
Līls paļdīs!
Runcis šobrīd mēģina kko iznīcināt, bet priekš zobiem bišku par cietu :D
+1
Nja, tas gan varētu būt forši - pēc gadiem 13 jau iemalkot aliņu koncī ar savu paša atvasi! Apskaužu trūpapus.lv.
+1
Datorgalds ar prom - tematika slēgta :)
0
^^^jā, vēlreiz paldies. Saimniecībā tiešām noderēs :)
+4
^^Tematika slēgta - tad jau vairs atliek tik par pupiem spriedlēt.
+1
un vāverītēm
0
izskatās, ka trūpapu sarunām būs jātaisa jauna tēma ^^
+1
tr00 papi runās par tr00 pupiem.
Jel samierinieties ar to...
+1
Davai izveidosim aptauju - kādi pupi tev tīk . Vairākuma izvēlētajiem pupiem būs balva - Trūmetālistu izvēle NR1 ! :D
+3
Kādā ziņā - kādi ? Man pupi patīk principā. Kautgan sūrie tesmeņi ir par traku ...
+12
Man patīk mani pupi
+4
Man arī :D
+2
Nu kaut vai pēc izmēra... Tesmeņi ir pizģec. Apbrīnoju tos sievišķus, kuriem jau ir kaut kāds C/D izmērs un viņām vēl par mazu.

P.S tas The vision bleak 2007 baigi labs. Kā reiz šobrīd kaut ko tādu prasījās.
0
oi, žēl man darbā viens saits neiet, kur vecene ar tāāāādiem pupiem trikus taisa, visādas alusskārdenes dauza un ko tik vēl ne.
bušs, iemet tu, tas turpat, kur bija par to kaķi un suni, kas viens otru apmīļo:))
0
Kā tas ir ''neiet'' ?
0
man taču tikai visādas valsts lapas, banku lapas, dažas ziņu un ekskluzīvi truemetal.lv strādā:)
0
T.i. tev ir nobloķētas visas lapas, kam nav ''lv'' domēns ?
0
nē, man ir nobloķets viss, kas saistīts ar izklaidi.
ai sausa runa, nu jau esmu mājās iemetīšu pati jums pupus
www.efukt.com/20676_Death_By_Titt...
0
Laikam tesmeņi tagad modē? :) Šitai vismaz ģīmīc smuks, vāāārbūt ka kompensē lielo pupu nebūšanu :)
foto.krabjiem.lv/lielo-krusu-cienita...
+1
:D irony, tie ir "piekaramie"?
0
Gan jau ka :) bet ja īstenībā tādi..bāc, ku grūti noteikti, pupturi speciāli jāšuj un mugurai 100 % čau un, nez vai ar tādiem uz vēdera maz var pagulēt? Un kā piem. peldēties? :D
0
^^^ tikpat labi čiksa pirms seksa var sev uz vēdera ar lupatām piebāztu mugursomu uzvilkt ...

Kautkā nestādos priekšā, kā var visas izklaides lapas nobloķēt.
0
visas nē- truemetal jau ir :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas