Sovvaļnīka grupas biedru sveiciens AC/DC faniem
-8
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Liela brēka, maza villa.
+7
0
Gan jau šai forumā katrs otrais reiz mēģinājis nospēlēt "Thunderstruck". Cik minūtes jums aizņēma šī fragmenta mācīšanās? 5, 10? Uz basa šlaikam būs 10 kā minimums...

Par Chaos linku: jā, cik atceros, Sovvaļnīks tai savā intervijā teica, ka talants esot "30% pūļu un 70% veiksmes". Vot, neraža - citas slavenības mūs par durakiem tur, cenšoties iegalvot, ka pūles sastādot aš 99%. ka Te bij domāts salīdzināt, kā izskatās šīs formulas viena uz otras fona?
+5
:D :D :D
-3
Par Chaos linku - bezjēdzīga pontošanās. Vairāk par 1min nevar izturēt to ļurināšanu. Jā, puišiem pirksti un tehnika nodročīta pamatīgi, bet tauta nesaprot ...
(sorry)
+3
es saprotu :)
+2
dark - ar "tauta" domāji emo-gõti? :) Fuck yea CC!
-3
Pričom te emo un gōti??? Tieši tā fuck CC.
+1
Lai nu kam, bet CC piesiet "bezjēdzīgu pontošanos" jau nu ir pagrūti, jo pontošanās ir, bet tā ir sasodīti jēdzīga. Laikam neesi visai daudz dzirdējis, kā skan patiešām apnicīga moderno ļurinātāju jeb tehnologu "paskat, kā es protu!" nošu gūzma :)
-2
CC esot grūti piesiet bedzjēdzīgu pontošanos? TU SMEJIES?
+3
Nemaz jau tik traki viņi ar to neaizraujas. Paklausies kaut kādu Brain Drill, sapratīsi, kas ir bezjēdzīga pontošana.
-3
Es negribu redzēt to pašu trakāko, man jau CC liekas pietiekami traki. Subjektīvi, protams.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas