Truemetal konspekti
+3
Pēc thunder ierosinājuma, anuka topiku ar katra interpretējumu par truemetal.lv sasummēšanu pāris teikumos.

Sāksim:
"Žīdi sūkā, man ir maza alga, bet alum pietiek. Vispār šodien negribu nekur iet, jo pizģec tak, tajā dziesmā ir tik superīga kačka. Bet ja runājam par mani, tad pediņi sūkā... un vispār, ejam dzert alu!"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
''ļoti nokritu ar riteni, protokols kabatā, dzert nevajag, bet nāksies!!''
+1
Ne pielikt , ne atņemt ! :D
+3
Uz sitiena tik vienu rindiņu spēju uzrakstīt:

"Nav pupu - nav variantu!"
+3
Pirmās trīs lietas, kas ieskrēja prātā, domājot par trūmetāli: "Pupi, dzert, paģiras!"
+3
+3
Laba mūzika, jautra kompānija, gardi dzērieni.
0
:DDDD
0
labs koncerts/tusiņš; šodien grūti- paģiras ir nolaidība; pupu nav un nebūs:)
+3
pupi nodzerti (attiecas uz abiem dzimumiem)
0
Bet vispār trŪmetĀla esence ir šeit:

www.youtube.com/watch?v=isbmubrBPJc...
0
smagāsanekdoteslatviešua... & pupi!!!
0
smagāsanekdotes & latviešualus & vecādetuha & hoķis & kilkimžaibu + pupi!!!
0
^
Jūs vēl vienu lietu piemirsāt - intensīva kristiešu nolikšana pie vietas, svētie Tēvi pedofīli un to mācekļi-zižļu njēmēji kaklā, kuri neatdzīstas.... visādas interesantas tēmas par krievu pamatskolas mafijām un kanibāļiem ^_^ Kaut ko tādu tikai var atrast šeit \m/
+5
Un vispār būsim atklāti - šis ir True metal portāla biedru glaimošanas stūrītis (blush)
+4
I'm such a Trueman!
):D
+1
0
Apmēram kā nigeri hūdā-Zis iz wat we ar all abaut -metal,biir and faking araund vit īč ader... :)
+1
līv ze metal pārt aut, mēēn. ic džast abaut bīr end faking.
+2
Nu varbūt vēl -
"Rādi pupus! Eu un paskaties, kā tie kaujās... es gan nekad pa seju neesmu dabūjis, tāpēc rādi pupus! Starp citu, šodien testēju jaunu alu un sagribējās PUPUS!"

:)
0
Jums jau labi - varat teikt - alus, metāls un pupi. Bet ko tad lai saka sieviešu kārtas pārstāves šajā forumā? :D
+1
Sidrs, čuguns un krāniņi?
0
Sidram fuj, metāls var palikt.
+2
Tu laikam nemaz neesi dzērusi sidru, ja tā saki.
0
Latvijā jau pagrūti to sidru dabūt. Vienu brīdi Pluspunktā bija, bet tad pazuda - jo neesot bijis noiets.
+2
^ Laikam domāji Krustpunktu, Pluspunkts (jeb, kā man labpatīk teikt - pusplunkts) ir avīžu kioski.

Es gan nesaprotu, kāpēc sieviešu kārtas pārstāvēm lai būtu kas pret alu.
0
senos laikos sarkanajā pabā bija labs sidrs.
0
Ā, Makšeinā arī vienubrīd bija Strongbow - labs ne labs, bet vismaz sidrs, nevis tie ziepjūdņi, kas pie mums te tirgojas.

Tas vispār ir dīvaini, izskatās pēc visādu šito ziepjūdeņu ražotāju lobēšanas, ka normālu sidru pie mums praktiski nevar dabūt; Igaunijā nez kāpēc nav problēmu Rimčikā tikt pie sidra.
0
Mums tik Prizmā un laikam Štokmanī var franču sidrus dabūt. Izlejamais Weston sidrs - www.westons-cider.co.uk/Traditional-English... - ir Bombardierī. Par makšeiniem nav ne jausmas.
0
P.S. Ls1.90 par pilno pinti
0
Makšeins jau vismaz 2x ir nomainījis nosaukumu, man liekas. Vairākus gadus nav tur būts. A Prizmā sidru neesmu manījis.
0
Strongbow ir tīri labs. Britu zemēs tik dzerts. Pa ķobi arī labi deva.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas