Rigas komerc gimnazijas finito by ushakovs
-28
www.apollo.lv/portal/news/article...
Iesaku visiem kas lietot twitter izteikt vinam nosodijumu
twitter.com/nilushakov...
www.ushakov.lv/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
^
Iesaku tev nogriezt pirkstus, izdurt acis, sašūt savas kāju pēdas kopā, kā arī aizlīmēt tūpli, lai Tu nekur nevarētu paiet, aizrītos-nosmaktu pats savos brūnajos sūdos!
Nožēlojamais tārps, beidz šeit spamot savas debīlās tēmas... Aizej piesakies kādā uzmanības pievēršanas pulciņā!

Bigij dod banu šim mērglim otreiz...
-20
Ja jums pie vienas vietas tas ka viena laba lv skola kura tikai aizverta usakova mahinaciju del jus esat lupatas un nekas..
-24
ninja tu vienreiz par so tekstu smagi atbildesi mana prieksa un nemsi visus vardus pa vienam atpakal ar lielam sapem sita uzsplaut labai domai ir tik glevi un cuciski ka neesi pelnijis but saja sabiedriba;
+3
^
Un tu esi Domestos?
baciļu iznīcinātājs?
Tikai visas tavas domas un idejas noskalojas podā ha-ha!
+4
būtu vismaz spamojis paredzētājā tēmā Apollo, Delfi, Tvnet u.c. LETA / BNS kopīpeisti, nevis taisījis.

vispār vajadzētu trūmetālā atsevišķu sadaļu Bobijpeists un uztaisīt tā, ka bobijs pēc ielogošanās automātiski tur nokļūst. Citām sadaļām pieeja liegta. :D
-11
Kadas cinas makslas maki tads nopietns jautajums ?
+13
Vajag Metālšovā uztaisīt ringu, kur Bobijs varēs mahāties ar saviem pāridarītājiem :D
-13
Si tomer ir tema par kuru ir verts pieverst uzmanibu jo tiesi inovativa domasana biznesa ir tas kas pietrukst lai silditu ekonomiku.
Ja sledz sadu skolu tad tikai tas veicina to ka domasana samazinas un paliks tikai barins oligarhu ka ari visu musu biznesu vadis arzemnieku tacu lidz tam jau tu Chaos neaizdomajies vai ne ?
-11
Blade of darkness esi pirmais gatavs staties ringa ?
+1
^
Mortal combat un Tekken esmu spēlējis! :D
0
^^ priekškam ?
0
pirmo reizi iztērēju savu mīnusiņu limitu ;(
0
Tad es tev viņus uzsaucu !
-2
Roberts Robežnie
, šodien, plkst. 15:33

Kadas cinas makslas maki tads nopietns jautajums ?
tas uz šo komentu bija atttiecināts par Tekkenu un MC!

tur tak daudz cīņas mākslas tajās spēlēs!
Visas no viņām māku! :D

Bet Ringā ar bobiju tas būtu labs realitātes šovs
0
''Pārsniegtiņš 24 stundiņu limitiņš balsošaniņai'' ... bla, cik tad ir, 10x ?
0
:D uzsauci?
0
Tikko skaitīju, sanāca 23; tātad laikam limits ir 24.
0
Uhu, bet tik 5x sanāca. Laikam ja blakustēmā nenoturējos.

Bet par to rakstu - varēja jau dziļāk parakt, jo līdz galam nav skaidrs, ko tur plāno taisīt kā utt. Tas ka Ušasķis nerullē un Domē bezmugurkaulnieki / atturībnieki dirsas placina sen bija skaidrs.
0
Man toč 23 mīnusi nebija. Varbūt pēc 00:00 ar ko saklikšķināju ?
+1
Visticamāk. Man arī tikko pirmo reizi limits beidzās. Bet tas ir psc. Cilvēku izbano , bet viņš atpakaļ nāk. Ja jau viņam te tik ļoti patīk, lai ir , bet nu tad varētu nahrenizēt viņa tiesības "izveidot tēmu" un "komentēt".
+1
Mja... es ar mīnusu limitu beidzot esmu sasniedzis.
Laikam nāksies atzīt, ka ar mīnusiem te nepietiks, te jau vajag beisbola nūju vai armatūras stieni vulgaris.
+4

"BladeOfDarkness, šodien, plkst. 15:34

Vajag Metālšovā uztaisīt ringu, kur Bobijs varēs mahāties ar saviem pāridarītājiem :D"
-
precīzāk, tas būtu rings, kurā Bobija pazīstamie menti un svarcēlāji, un gudrās, kā arī mazgadīgās draudzenes varētu mahāties ar visiem Bobija pāridarītājiem.

+4
Bobij es tevi atkal nokeršu un tad vareesi man paraadiit kaadas ciinas maakslas maaki...Shoreiz tevi nepalaidiishu sveikaa cauri...izveelies...vai nu PA RIIKLI,vai nu BIEZPIENVEIDA IZDALIIJUMUS MUTEE:)
0
"Iesaku visiem kas lietot twitter izteikt vinam nosodijumu"

Tas mopsis vairs ne tikai teikuma struktūras nejēdz, bet nu jau arī atsevišķus vārdus nevar pareizi uzrakstīt.

+3
^ Nav laika domāt par gramatiku-šmamatiku! Viņš reāli rīkojas, silda ekonomiku, cīnās ar ļaunumu un palīdz labajiem metālistiem (kam ir prieka spraugas, protams, citādāk jau no palīdzēšanas nekāda personīga labuma nevarētu pat teorētiski dabūt)! Kā Tu to nesaproti, ka šim viedajam un ārkārtīgi čaklajam vīram, pēc kā alkst Latvijas tauta, redzēt to kā savu glābēju, nav laika pareizi kārtot burtiņus?! O_O
+2
Nedaudz pievēršoties tēmai - vot nafig Rīgas Domē vajadzīgi 60 deputāti!?
Pilsētās, kuru iedzīvotāju skaits ir entās reizes lielāks, pietiek ar 15-20 domniekiem, a vot mums, krutajai Latvijai, vajag savā galvaspilsētā veselus 60, tas jau pofig, ka lielākā daļa no viņiem pat nespēj sadūšoties izpaust savu viedokli kādā jautājumā ar "atbalstu" vai "neatbalstu", bet tikai močīt pa pogu "atturos".
0
Skatos, vienīgais, kas pateica kaut ko pa tēmu bija Diarētiķis:)

Pārējie cepjās par Bobiju :)
+10
Es arī kaut kā sasniedzu mīnusiņu limitu. Veltīju nedaudz laiciņa, lai tapinātu šajā sakarā cmuku biužukiņu: bildites.lv/images/j5r98qfkkvte...
0
Bilde laba :D Plusiņu ieliksu pēc plkst 24iem :D
0
Lai gan ar mīnusošanu neaizraujos, bet bilde ir nopelnījusi plusu arī no manis :D
0
nebūtu beidzies limits, ieliktu plusu sumpurnim. epic. :D
0
Ja kāds grib kaut ko par tēmu, tad varu iepirst sekojošo :
RKĢ slēgšanai ir ekonomiski iemesli - skolu ar 500 (ja nemaldos) skolēniem nav racionāli uzturēt, apsildot visu lielo ēku, maksājot skolotājiem pilnas algas par divreiz mazāku slodzi utt. Un nav jau arī tā, ka skolēnus sūta nahuj - RKĢ tagad pievienojas Rīgas 2. ģimnāzijai, pie tam, saglabājot savus mācību plānus (RKĢ bija īpaši izstrādāts mācību plāns, kuru viņi TURPINĀS, arī pēc pievienošanās 2. ģimn.)

+ man vienīgajam liekas, ka Bobi tas interesē tikai tāpēc, ka tā bija viņa iemīļota mazu meitenīšu copēšanas vieta?
0
nu jā, dažu labu pazīstamu tēlu no rkģ jau viņš uz kino arī aicināja. cik nu gan mazu, bet. :D

bet vispār BANOT BOBI. zajebbal
0
Es zinu 3 tēlus no RKĢ, ko viņš uz kino aicina ;D
0
interesanti, kurā gadā bobis mirs.
+3
a man pohuj ta rkg,man vislabakais patika vinu viens plakats piketa laika,MES ESAM TOPOSIE BIZNESMENI!!!
psc,nu paldies,mums jau ar sleseru pietiek,butu labak dienaszaglji kadu ekzakto zinibu iemacijushies nevis luni dzenajushi
XD
+9
Šitam fruktam 37 komentāri, viens pluss un 327 mīnusu. Frukts closed.
0
:D visi aktīvie lietotāji šodien savus mīnusu limitus uz viņu izšķieduši :D
0
327 mīnusi.. LOL :D
0
REKORDS:D
+3
Vismaz stabils cilvēks. Mums te pie viena posta plusi, pie otra mīnusi, bet viņš pieturas pie sava - mīnusiem. Daudz, daudz mīnusiem!
0
Tas varētu būt skaidrojams ar to, ka daudzi viņam defaultā krāmē mīnusus, tekstus nemaz nelasot (ieskaitot tos, kam ir atķeksēts viņa komentus vispār nerādīt :D)
0
Vēlētos zināt, par kuru komentāru tad šis plusu izpelnījies.
0
^ Overkirils
0
^ Overkirils
+2
tak kādam pēc kž šodien gauži rokas dreb un netīšām būs ielicies :D
0
Tam ēzelim nevar ip nobloķēt vai kas pa problēmu?
+2
Problēma tajā apstāklī, ka Bigijam iekrājas baigā čupa ar neizlietotiem mīnusiem, kuri jauc kosmisko Iņ / Jaņ balansu.
0
IP jau nobloķēju. Vnk bobijsxxx jau nāca no pavisam citām IP, nez - pārcēlies dzīvot/strādāt citur?

Intar: es ar nelasu. Jo - nevar tak to murgu bez pieturzīmēm izlasīt.
0
Izlasīt ta var, bet kādu jēgu izlobīt gan nevar ;)
0
hakeris bobijs visādus aplinku ceļus izdomās, lai tikai 'atgrieztos un strādātu':D
0
^
nedod dievs vel palaidis kaut kādu vīrusu truemetal serverī! :D
Kā varētu nodēvēt to vīrusu?- Bobija sindroms
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas