Bobim nepatīk Frailty :D
+16
R○berts Gemini Bleks (Renegāts) pirms 44 min.
Jasaka ka lai ari si grupa agrak patika laikam bus jasvitro no favoritiem del ta ka solists ka cilveks pec izdaribam ir garam varat domat ko velaties tacu es zinu savu patiesibu un to ka cinijos par gaisu domu un labi ideju kamer mani noniecinaja tikai tapec ka nebiju tads ka visi citi nu tad novelu ar laiku pieaugt neuztraucieties centisos ignoret koncertus ar jusu dalibu..

jebal acī, kāds daunis :D made my day totally :D (izraksts no Frailty draugiem.lv lapas)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
WOW :D
+3
Izskatās, ka Bobis ir kļuvis par nemirstošu leģendu...Galu galā - kāda kuram daļa, kas Bobim patīk, kas nē....
0
Labāk uzmet aci "iemeslam".
0
Pizģec Tev, Bigij!!! :D
0
^ Taisni brīnums, Uga, ka Tevi zeme vēl tur..
khh..
0
hi hi! :D
0
Bobis ie gaismas nesējs, cīnījies par gaišu domu, redz...
+3
Re kā īstenībā ir - Bobis vienkārši gribēja atšķirties, tāpēc bija debīls un nemācēja normāli rakstīt!
0
Praviešus savā zemē jau nekad nepieņem....
+4
Viņa tekstus lasot, rodas iespaids, ka Bobis ir bērnībā sists un pazemots ar pieturzīmēm un garumzīmēm ...

Bet, nu jā, FRAILTY tagad ir pizģets - slavas noriets garantēts! Bobis to panāks!
+2
praviešus, deathper? :D ko viņš pravieto? jaunu gramatiku?:D
+2
Jaunu pasaules uzskatu. :D Bobijismu. :D
+1
nē, tas jau ir. viņu ārstē iepretim aldarim:)
+4
varbūt tas arī labi, ka koncertos nerādīsies... bet vispār, sāk šķist, ka viņš ir no tiem, kam vispār nevar dot internetu, trollis kas trollis

frailty varētu viņam dziesmu nospēlēt kāda koncertā Eternal Hate of Bobby :~~~
+5
+5

^ a kāpēc viņš nerunā bez garumzīmēm:D?
+1
Cik paskatos forumā daudzi profili ir bloķēti. Laikam cienījamais XXX tomēr nemāk šifrēties. Garumzīmju nelietošana ir viens no iemesliem kas viņu izdod :P
p.s. piedāvaju iestrādāt forumam grammar check t.i. ja, piemēram, pirms "ja", "kas", "bet" neliek komatu un kas, piemēram, teikumu sāk ar mazo burtu automātiski tiek forumā bloķēts (līdz paskaidrojumu sniegšanai).
OK, ja esi dzēris - izgulies, ja tikai mācies latviešu valodu - ok, sapratīs, bet ja nezini to (...un negribi mācīties) to tam mūžīgs bans (cienījamais XXX).
+2
^ "piemēram, pirms "ja", "kas", "bet" neliek komatu" / Pēc tavas loģikas tevi pašu vajadzētu bloķēt, jo šeit pirms "ja" vajag komatu ---> "ok, sapratīs, bet ja nezini to" :)
0
Bet tas tā - starp citu. Es jau neko... :)
+4
Viņš jau bija tik ļoti pārņemts ar savu fantāziju, kā tas būs, kad automātiski liksies komati, ka nebija tobrīd vairs vajadzība likt.
+5
Pēc labas darba dienas mani pārņēma apskaidrība un _spēja_lasīt_bobijtekstu... tā it kā tur būtu visas pietur-, garum- un mīkstinājuma zīmes.

Šeku E. iepostētais bobijteksts novienkāršots atbilstoši šī portāla neētiskajām dzērājpadibenēm:

"[blabla] es zinu savu patiesību un to, kā cīnījos par gaisu, domu, un labi īdēju, kamēr mani noniecinaja tikai tāpēc, ka nebiju tāds kā visi citi [kas pa krogiem klenderē]. Nu tad novēlu ar laiku pieaugt. Neuztraucieties, centīšos [blabla]..".
+1
Trejastim ir arī analītiskā žurnālista iemaņas, veidojot atmaskojošas intervijas ar slēpto kameru ala "Nekā Personīga" stilā.

www.youtube.com/watch?v=9drvYp_tdfc...
0
Daļā no video ar mobilo tiek bakstīti pupi... 5. klase sauc.
0
Cik stiprai jābūt fantāzijai, lai kaut ko tādu vispār iedomātos saukt par interviju? :D
0
^ Juod, es teiktu, ka viņš ir cīnījies par gaišu domu un labu ideju, bet arī Tavs variants nav peļams (mm)
+1
tur fonā gangstareps neskanēja?!
0
Lai Dievs nogrābstās!!!
www.youtube.com/watch?v=MLZ_67PqdgQ...
Nekas tamlīdzīgu neviens ģēnijs vēl nebija radijis. 4:10 varat pierakstīt ģēnija telefona numuru, ka arī Skajiem ir jabūt lepniem - ģēnijs viņus reklamē.
+1
Trejastim nenormāli interesanti un intelektuāli video.
+3
^
Man liekas viņam dzīve liktos skaistāka un saprotamāka, ja viņš būtu piedzimis kā vienkāršs,parasts urla no Purčika.
+5
Purchiku neaiztikt!
+1
Šitā tēma labi pārlasās Frailty raženās desmitgades koncerta kontekstā! ;)
0
mjaaa
0
Nez kāpēc bobis nesafilmēja, kā viņam tonis izmainījās un domas, kad MP gadus dažus atpakaļ tika paņemts ciet toletē :D izskatās, ka būs jāatkārto :D
+2
A vinsh vel vispar dzivs? - nu es to domaju, ka paradas kautkur sabiedriba?
+3
ne jau caru es aizstāvēju ...
+2
für Kaiser, Gott und Vaterland?
+2
^^^ uz Vellakmeni brauca šogad. Vēlies par to parunāt ?
+1
es esmu tiešām maniakāls šādu vēsturisko liecību piekritējs un dokumentēšanas vergs, šobrīd dziļi naktī kā reiz cīnos ar visādu bilžu dabūšanu no veciem epastiem (jo viens pidars man iznīcināja cieto disku), un mani tik ļoti SAJŪSMINA tas, ka
1) Bobija vecie video jūtūbā visi vēl strādā
2) tajos ietvertā informācija un vizualizācijas ir tik vērtīgas un nu jau tām ir mārketinga ADDED VALUE, lol, proti, vēsturiskā vērtība. Skyforger tieši tagad vajag to otro viģiku bliezt savās reklāmās!!!

FRAILTY SŪKĀ!!! BIGG UGGA SLIKTS CILVĒX, NEKO NERUBĪ!!!1 SKYFORGER IR OK! BET PIERUBĪ LATTELEKOM! HAIL SATAN AND WORSHIP BUDDHA CHRIST! 666 4EVER
0
"es savā ziņā arī esmu saistīts (ar LAT-TELE-KOM), tā kā ja nu jums ir kādi jautājumi, tad drooooooooši prasiet man"
0
ai bet nu kuram arī patīk tas doom metāls... man daudz vairāk patīk (party:music) :aiwa: :shura: ko tie matainie, par to nāvi dzied, es labāk Metallica :nothingelsematters: :heawy_metal: un warbūt arī Ill nino, vai Linking Park paklausos... a Frailty, ok nu tas ka no Riga_style, tas vēl... bet kapec jadzied par nawe? mes wisi tapat mirsim, kapec jadzied par nawe ja war dzied par drugs / sex / chillax wiz ma black mamas on a beach with an alco cocktail on ma one hand and ma cock on da other hand? i dunno? why u sing about des, destukšion, melancholy? dis is question to big ugga and e. and edenbitch_nefolk whatever headquerters from hawaiii :aiwa:

hail satan
-2
fuck macho christ, life is pain.
life is doom metal.
life is frailty.
+3
mincit - ko tu lieto? :D
+11
Bobija Jūtūbi ...
0
ble, pilns rublis toč nav čalim spriežot pēc ķūbes video

Vēl atceros to panorāmas video, kur šis vēlēšanu (laikam, vai jaunogadu) rezultātus gaidīja kaut kādā klubiņā un teica, ka visi baigi jautrojas, lai gan sejas bija kā bērēs visiem :D
+1
Tu neesi redzējis šo drūmās sejas ...
0
Es šo slaveno trūmetāla stāru ejot no darba vēl gluži nesen redzēju Gogoļa/Dzinavu ielu krustojumā ap plkst. 17:10 un pat ne reizi, bet divas.
Tā ka šis droši vien arī turpat netālu strādā vai vismaz kaut ko dara lidz plkst 17iem.
0
^^^ jā, es arī to vēlēšanu nakts video atceros :D
+1
Ja nu galīgi nemaldos, mītiskais radījums pāris reizes bija uzniris arī Cēsu Fonoklubā uz kaut kādiem končiem. Izskatījās apjucis un tāds kā drusku satrūcies. Nez... Varbūt tāpēc, ka es ar pēkšņo sejas izteiksmes maiņu (vāji maskēts smīns uz iespurgšanās robežas) liku manīt, ka esmu atpazinis viņā TM foruma zvaigzni. :)
+1
Tas bobiks Brasā arī bieži redzēts. Vai tik nebūs tas pats kapletis.
+5
Nez vai. Bobiks tik atklāti lecīgs nebija. Tur bija citas šnites idiotisms. Nu, zapte galvā ir abiem, bet Kapletim - ābolu, Bobijam - bumbieru.
+4
high on Bobie's youtube
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas