Pētīs Ozija dns
0
www.tomsguide.com/us/Ozzy-Osbourne-DN...

nu ko - drīz mums varētu būt "vitamīni", kas palīdzēs nodzīvot vismaz līdz Ozija vecumam kārtīgi lietojot. :D

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nez ...man jau liekas kaa tik taada veiksme:D
+1
es jau kkādā apollo šito pirms dažām dienām lasīju un komentāros taisnība- mums pilna čangaliena ar tādiem, kas vēl ne to vien dzēruši:D
+2
Kā ta - Ozijs jau tāds zīdainis vien ir salīdzinot ar kādu Vitenpisku pagasta Mazpisānu ciema Ontūnu.
0
^ :D
+3
nu ja, Vācijā notika vispasaules alus dzeršanas sacensības. Visvairāk alus izdzēra Toļiks no Ludzas, kurš sacensības skatījās pa TV :D
+1
Ontūns varbūt arī ir dzēris aviācijas degvielu, bet viņš ņav šņaucis koku un lietojis vvz vēl kādus "abstraktās domāšanas un uztveres veicinātājus".
+2
Ontūnam to nemaz nevajag. :D
+2
bet momentu ozijs noteikti nav ostījis:D
+2
Trīskārtīgo odekolonu arī nav baudījis. Vai arī alu ar dihlofosu. Vai arī "Borisu Fjodoroviču".
+2
Rigas "Cerini"....
+1
da labi, lai arī lietojis viņš ir laikam visu :D man šķiet ka pēdējos desmit gados viņš ir vedis tik veselīgu dzīves veidu, ka tur var atgūt ļoti daudz kā ielaistā. vot i visa atbilde dzīves ilgumam, būtu turpinājis bahāties jau sen būtu kapā.
0
kas ir Boris Fjodorovičs?
+3
Nosaukums "Boriss Fjodorovičs" cēlies no celtniecībā izmantojamās līmes "BF", šo padzērienu pagatavo apmēram šādi - bundžu līmes izlej spainī ar ūdeni, pievieno sāli, kā rezultātā rodas vvz kāda ķīmiskā reakcija, pēc tam ņem urbjmašīnu ar mikseri un visu to kuļ, līdz līmes cietās sastāvdaļas pilnībā pielīp pie miksera un spainī paliek tikai šķidrums. To tad arī lietā. Labu apetīti! :D
+2
Profesionāls padomju laiku celtnieku padzēriens. :D
+1
^^^ nu velns. sūrie čaļi, kas tādu dzēruši :D
0
Šito man muterītes bračka stāstīja, viņš savā laikā darbu vadītājs stroikās bija. :))
+2
Šitas dzēriens gan jau ļoti labi šķīdināja aknas.
0
Ekstrēmi.
0
ibio no tāda BF vel gals pa kuru ies ārā aizlips :DDDD
+1
omg wtf ... brīnums, ka cilvēki vēl dzīvi, lai to stāstu pastāstītu.
+1
da labi, es domāju tāds leader degvīns un tamlīdzīgie tas pats vien ir tikai nofiltrēts dzidrs un smuks.
+4
pfff un tagad no preiļu liķierīša sprāga nost un dzeltenas acis palika- salagas:D
padomju laikos jau ne no kā meistaroja visu ko, alķīmijas ziedu laiki:D
0
Man bija kaimiņš savā laikā (lai viņam vieglas smiltis), kurš uz pohām ierūgušas zaptes ar karoti ķeksēja iekšā.
0
un kur nu vēl armijas stāsti par zābaksmēri un ausīs tecināšanu! :D
+1
Cietumā esot iecienīta rektāla alkohola uzņemšana - no vien aliņa 4 veči varot normāli apsisties. :))
0
a kā dabū gatavu? ar klizmu vai kaut kā prečudļiva uz galvasstājas un ar kolēģu palīdzību? :D
0
Klizma. Šņabi neiesaka, var reāli pārdolbīties.
0
cietumnieki šūmainām dirsām :D
0
nu tāpat kā vēnā. cik tur bija griesti 20 ml ja nemaldos. tas bokam jāprasa:)
0
vēl jau prikols ja alu tur mutē kaut kā zem mēles un tad ar 1 alu var rāpot, bet vai nu man nesanāk, vai nu diršana.
+1
par rektālo joku man stāstija, ka tas arī esot populārs bijis med. studentiem - spirtjarā vates tamponu iemērcē, iezieķē iekšā un ir vafelē.
-4
Diezvai būs kādi vitamīni..
Un šaubos ka Ozijis ir narkojies kā nenormāls. Drošvien tikai alkoholu un zāli pīpējis. A varbūt viņam vienkārši maz vajag?
---
www.troksnis.lv
0
Britu rokmūziķis Ozijs Osborns, kas pats sevi nodēvējis par medicīnas brīnumu, rakstīs sleju par veselību mūzikas žurnālā "Rolling Stone".

61 gadu vecais rokeris atbildēs uz lasītāju jautājumiem, ko jau tagad iespējams iesūtīt žurnāla redakcijai. Pirmais žurnāla "Rolling Stone" numurs ar Osborna sleju pārdošanā nonāks 23.jūlijā. Pagaidām mūziķis noslēdzis līgumu par trīs žurnāla numuriem.

Tikmēr amerikāņu zinātnieki sastāda Osborna ģenētiskā koda karti, cenšoties saprast, kā viņam izdodas joprojām būt dzīvam pēc vairāku desmitu gadu alkohola un narkotiku lietošanas, kā arī bīstamām traumām, ko viņš guvis. 2003.gadā dziedātājs nopietni cieta autoavārijā, laužot vairākas ribas, atslēgas kaulu un kakla skriemeli. Viņam ir arī kāda Parkinsona slimībai līdzīga ģenētiska saslimšana, turklāt viņš vismaz vienu reizi ārstējies psihiatriskajā slimnīcā.

Kā skaidroja zinātnieki no amerikāņu kompānijas "Knome", personas ar ārkārtēju medicīnisko vēsturi potenciāli nodrošina ārkārtīgi vērtīgu zinātnisku informāciju.
0
nē, nu baigais malacis, bet nu patiešām - latgales čūkšļos sastopami tādi paši, tikai 80 gadīgi!
0
Bet šis jau arī paskat kāds uz skatuves galīgi prātu izcepis vēl apkārt staigā!

www.youtube.com/watch?v=ZfeTjVoPVe0...
-1
''latgales čūkšļos sastopami tādi paši, tikai 80 gadīgi! ''

nedomāju, ka latgaļu bomāriem ir līdzīgs dzīvesveids kā rockstāram.
0
^^ tā jokaini viņš staigā, jo pārkinsons vai tamlīdzīgs sūds šim ir.
+1
^^^
tā siksna, kas Ozijam apkārt, ir domāta stila pēc, vai tamdēļ, lai saturētu tauku masu?
0
www.apollo.lv/portal/fun/articles...

DNS izpētīts. Rezultāts - Ozijs nav 100% Homo sapiens!!
0
''perkakis 26.10.2010 11:50:41 Ziņot!

nez ka celies Kirovs Lipmans?

Jopt 26.10.2010 10:22:08 Ziņot!

Nez kā tur ir ar mūsējiem - Eināru, Kalvīti... tur tā radniecība būtu vēl dīvaināka. Moš atrastu kko no citām galaktikām ar???''
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas