Alus festivāls Rīgā.
+1
zinas.nra.lv/izklaide/gardeziem/...

Sadzerties labu alu un klausīties sūdīgu mūziku!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+7
Linga itnemaz nav sūdīga. Būs jāaizlaiž.

''pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas, skolēniem līdz 18 gadiem- 50 santīmi'' - WTF ? A kas tad šiem tur meklējams ???
+2
A kāpēc Latvijas ražotājus pārstāvēs leiši???

Uzskaitītās zortes nekādu īpašu stimulu apmeklēt šo pasākumu nedod, jo tās visas var noprovēt daudzviet arī tāpat. Ja nu vienīgi pa lēto var dabūt. Bet tāpat 99%, ka neiešu :P
0
"A kas tad šiem tur meklējams ??? " - nu tak plašā izklaides programma! Varbūt sarīkos kādu varietē vai ko uz to pusi...
0
es eju:)
-3
Dzērumā da jebkāda mūzika ir ok
+1
Ooo, Latgales dāmu popsis, tas kaur reizi dzīvē ir jāredz!! :D :D
+5
Varēs iemošot \m/
+1
Ja neaizdzeršos, nebūšu sēnēs Anglijā vai ogās Zviedrijā, varētu pat aizvilkt savu pakaļu, piedzerties, būt tups kā laukakmens un pamosties, it kā nekas nav noticis :D
0
Es atceros Lāčplēsa alus pasākumu Ķīpenē, 2002ajā gadā, metāl-liste bija ļoti plaši pārstāvēta :D Bija jautri :D
Un es stabili uz šito iešu.
+2
Mhm, tikai to vienu glāzi alus, ko deva katram apmeklētājam tipo pa brīvu, varēja izliet. Vecs un pretīgs.
0
agrāk taču krastmlā alussvētkus rīkoja. tas gan bija pasākums ar vērienu, visa rīga pālī:D
0
tagad vēl tak priekšā rīgas svētki...kas tad tur būs vēl:)
+1
Hīhā! Cerams, ka cenas arī būs ok
Un latgales dāmu pops nav nemaz tik sūdīgs... pēc pieciema Madonas nefiltrētajiem es pieļauju
+2
^ pēc stiprajiem noteikti.
+1
vai arī latgalietes ved līdzi savus paštecinātos brīnumus! :)
0
Tajā pašā datumā notiks Baltijas Saule. :)
0
Vai ta BS vēl notiek?
0
Pagājšgad laikam nebija, bet pirms tam jau notika.
0
BS vajadzētu notikt ap 22o septembri, par godu uzvarai Saules kaujā, nevis 4ajā septembrī.
+1
4-5 septembris tomēr:)...iešu obligāti gribu redzēt Metsatöll
0
un 4. līdz 20:00 var seedeet alus festivālā:)
0
Bet tā...tev taisnība ,vajadzeetu buut 22. septembrii...
0
Parastu bija trešajā septembra sestdienā-svētdienā. Vismaz labi, ka kas smagāks šiem atkal parādījies.
+1
būs povads melniem matu/ragu lopiem ar bamšļiem tur spietot! :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas