11.09.
0
Klubaa Rock'n'riga uzstasies pasmaju Disiem un Katalepsija, ka ari pol, hujzin kas pa stilu, Chain Reaction. (briziem itka thrash, bet tas vokals tads divainis)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
AAA! tas ir thrash/heavy. (ta vismaz saka metalarhivs)
0
www.myspace.com/chainreactionpl...

sitas ir links uz viniem
-4
diena.lv/lat/politics/hot/do...

Nu un, medveģevs arī...
+9
Klau, Vella kotlete, uzraksti vienreiz kautko redzamu!
0
kas tur ko brīnīties. Rammstein jau tāda popsiņa vien ir. Es saprastu, ja būtu raksts, ka Dombrovskim patīk Akercocke..:D
+8
Galvenais, ka tas rakstelis ir ārkārtīgi saturīgs. Veseli divi teikumi. Varēja jau tad ar 3 vārdiem iztikt. Brīnos, ka nav vēl pieminēts - re, re, Godmanim ar visādi šitādi patīk, un paskat. kur šis valsti novedis.

Kas attiecas uz "Rammstein jau tāda popsiņa vien ir" - tekstu ziņā šie nereti mīž no piektā stāva uz visiem "kill, kill, satan, die".
-6
^^ vai arī Cock and Ball torture...
+3
Lūk kāpēc vajadzēja iedirst to šeit ?! Lai jau cilvēks klausās , bet tēma ir par kaut ko citu. Bobij rītards divi bļe.
-14
^ es neesmu ne metālists, ne strādāju lattelecom par šestaku
+5
Un ar kuru no šiem faktiem Tu lepojies vairāk?
+6
lūk šis ir trve kvlt. Ērika Stendzenieka 4. septembra ieraksts Twitterī:

"Šorīt pavingrou, pastaipījos, paskrēju. Uzspiedu no krūtīm 120 kg. Tālāk visa diena ar aikido, meditāciju, liepziedu tēju un "Burzum" fonā"
0
Gan jau, ka Filosofem klausās :D
-1
Kas ir Ēriks Stendzenieks ?
0
meditēt pie Burzum un vēl liepziedu teju piedzert....hmmm....
vispār jau nebūtu slikti,ja Melnajā Piektdienā izlejamā alus vieta pārdotu izlejamo liepziedu tēju. :)
tīri interesanti.
+3
nu man liekas, ka tas butu drausmigi stulbi, ja melnaja piektdiena alus vieta pardotu liepziedu teju.
0
Stendžas tviterī, cik zinu, raksta ne tikai viņš viens, bet reizēm arī vel kaut kādi koļegas vai čomi (tā vismaz pats kāreiz apgalvoja).
+1
Izskatās, ka metāls uzlabo smadzeņu spējas, jo muļķis jau nu neuzkačātu AŠ reitingus tā, ka, iespējams, šamie atkal tiks saeimā.
+4
Es gan domāju, ka metālam ar smadzeņu spēju uzlabošanu ir visai mazs sakars. Kam galva ir uz pleciem, tas arī bez metāla daudz sasniegs. Kam naf dots, tam nav, klausies ko gribi. Spilgts piemērs ir "vārdā nesaucamais".
0
Tu domā, ka viņš klausās Metālu ?
0
Neizdibināmi ir tā kunga ceļi.
0
Fiziski laikam , ka nav nekāda sakara , taču garīgi ?! Vai tad tev garstāvoklis nepaceļas, ja tu uzgriez kaut ko sev tīkamu ?! Spriest varu par sevi , bet ar pacilātu garstāvokli var darīt arī tādus darbus, kurus tiešām darīt negribās.
0
0
Stendzenieks kopā ar vienu jaunieti, vai otrādi, tak gatavo kaut kādus reklāmas pakalpojumus zem vārda "Burzum". Nezin tik, cik tālu tur tas pasākums.
-1
kads plano vispar uz sito doties?
-3
nee,nahuj?
+1
Koncerts tika atcelt.
-2
NOOO WAAAAAIIIJ
:D
0
baigi sudigi.
-5
visi raudam :D
+5
ble tu debils paki esi? man vnk zb, ka tu katu kadu huinju ble vislaik mukjii. ja tev kadreiz bus kada grupa, kura existes ilgak par vienu gadu un spes uzrazot ko jedzigaku par vienu demku, kuras kvalitate ir dirsa, tad pazino. idins.
+5
un iemacies rakstit.
-1
ну что за хуйня :(
+3
p.s. NorvēģuPāķis - пидар.
0
Lieta ir tāda, ka RnR pārvācas uz citu vietu un viņi plānoja, ka paspēs to izdarīt līdz sestdienai, bet nesanāca.
0
E ? Uz kurieni tad ? Uz Transilvānijas pagrabu ?
0
Tas gan ir jaunumiņs...
0
Mājaslapā šiem pasākumu saraksts no 18.septembra. Adrese vēl iepriekšējā.
0
Nu, bļe, nu un kur tagad lai svinam???:(
Kur citur šodien kas labs, ļauži, iesakiet ;)
0
Naf ne jausmas. Nekā prātīga nekur nebija. Bombardierī basi nolūrēšu un braukšu mājās. A moš uz Transilvāniju aizvilkšu, tucenieku paklausīties - www.transilvania.lv/forum/viewtopic.php...
+2
^^ Ja dzimeni kādam ,tad var jau iet uz maķīti un tajā minī telpā svinēt dzimeni + ekskursija. Bonusā korpspeints no guašas. :D
0
Tu par ko tur runā ?

P.S. Ā, maķītis ir McShit ?
0
Nu pirms daudziem gadiem maķītī(Mcdonaldā) bija tāda akcija.
0
Es biju pagāšnakt Transilvānijā, bārs bija pilns :D Un bija Tumšais Brenguls pa 1,60
0
Ja jau RnR ir ciet .... tad nav brīnums. Ar Brenguli gan mani nesanāks iekārdināt.
-1
es vakar uz pasaules muzikas klubu aizgaju. h2o uzstajas. isteniba riktigi laba vieta. shnaps pa lat, als pa 1 50 un 1 70. plus vel bija tekilas degustacija. UHH!
+1
kas tas tāds vēl pa klubu?
-1
blakus peterbaznicai. nu muzons tur hujovijs, jo skan parsvara eiropas hitu radio, bet var pieciest. ir ari dazas sakarigas dziesmas pa reizei.

www.club.lv/venue/681/Pasaules-...
0
Nu, iekš Depo kaut kāds Medieval Child spēlē šovakar. Cik paklausījos iekš traukiem, tad izklausās pēc The Doors vai kā tamlīdzīga :D
0
Viduslaicīgais Bērns, cik dzirdēts, ir tīri ok, Zeppeļi šiem lielā cieņā. Depo kā iestāde gan kaut kā vairs nevilina (nu patiešibā jau nekad sevišķi nav vilinājusi).
0
tur cēsdaris joprojām pa Ls 1.50? :D
tā vieta man diezgan labi patīk, vienīgi dzērienkarti pamainīt, vai vismaz pa lēto.
0
Nesen Depo esot pilnība izremontēts, vvz, mos vajag ietestēt. Jebkura gadījumā - nepatiks - Transilvānija mani gaidīs :D
0
Vismaz Aaldara Kviešu ir. To var dzert. Vismaz agrāk bija dzerams.

Pasaules Muzikas klubs ir itkā vecā Ala
0
Vecais nobruzatais depo man patika labaak iisteniibaa .... bet tagat pluss ka jebkuraa laikaa var iet iedzert kaadu aleenu ... bet tur cik sapratu aldaris tik valda
0
Cik dzirdēju, tad Ala atkal atvērsies, bet kaut kur Smilšu ielā. Tas pārceltais Acco man ļoti nepatīk, tur nav ne Alas atmosfēras, ne normāli latviskie ēdieni, kādus varēja dabūt vecajā vietā. Un tas nosaukums "pasaules mūzikas klubs" ir nonsenss, jo tur šad tad tiešām skan kkādi popa mēsli
0
paklausījos traukos Medieval Child.
Absolūts, pilnīgs agrīnais Deep Purple. Ja vēl balss būtu līdzīga, sanāktu tīrs klons :)

Bet nav slikti visumā. Man patika.
-1
kas vispar ar to RnR daraas ? atkal ciet tur :(
-2
RnR klapeejas ciet
dooh
+1
Klapējas ciet vai pārvācas?
+1
varbūt ja nebūtu viss dikti pārcenots, tad turētos. A varbūt tiešām foršāku vietu atraduši.
+1
Priekš Vecrīgas dikti pārcenots nebija. Kamēr Brāli pa Ls1.50 varēja dabūt.
0
brālis bija 1.50? Cik atceros tur alus bija sākot ar 2Ls (R'n'R speciālais, vai kā tur, neskaitās) kamēr normāli alus maksā līdz 2Ls... tātad pārcenots. Un ja gribas uzēst, tad vispār užass.
0
Klapejas ciet,saimniekam citi plani esot itka prataa
+1
pff, laikam atvērs kārtējo pistūzi ar rozā neona gaismām...
+2
bet tajā vietā vēl neviens krogs nav ilgi noturējies- telpām nav veiksmīga aura.
+1
vajadzēja izsaukt kādu feng shui speciālistu un ar auru viss būtu čikeniekā :D
+1
jāņem tās stieples ar kurām āderu krustpunktus meklē, iespējams r'n'r tur riktīgs mezgls :D
-1
perfekti! trūmetāla ļauži vismaz prot ieturēt veselīgi nihilistisku ironiju par wannabe nopietniem poustiem yo, tas priecē +2 haosa medniekam
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas