SANCTIMONY @ 09.10.2010. MP @ DURKA RACING & N.A.C. sez. nos
+3
DURKA RACING & N.A.C. 2010 sezonas noslēgums!!

Sezonas noslēguma balle atkal ir klāt. Tātad programmā: apbalvoshana-bučošanās,... vārdu teikšana,video,foto, iedzeršana,uzpīpēšana,... + "SANCTIMONY" Info sekos!

Biedrība “Durka Racing” ir dibināta 2005. gadā. Tās galvenie mērķi ir motociklistu - amatieru atbalstīšana braukšanas prasmju uzlabošanā, ielu motociklu sacensību organizēšana kartinga trasēs un motosporta entuziastu un atbalstītāju apvienošana.

Komandā pagaidām ir apvienojušies 13 psihi, kurus vieno slimīga mānija uz baikiem. Nolūks - graut pastāvošo iekārtu un iesīkstējušos priekšstatus par motopasauli.utt. Ar mototehniku, tās remontu nodarbojas visi. Dažiem tas ir hobijs, citiem - maizes pelnīšana.

Biļetes: 2.00 Ls
Klubs atvērts no pl. 18:00
Sākums: pl. 19:00
SANCTIMONY: 23:00

melnapiektdiena.lv/events/09102010...

melnapiektdiena.lv/uploads/posters/75_...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja tiktu, ļoti gribētos aiziet.
0
me būs :)
0
P.S. Šogad šis pasākums būs Death'n'Roll members aizvietotājs ... :(

Laikam sanāk pēdējā Saņķiku uzstāšanās šogad.
0
vot es tieši iedomājos par D'n'R... :(
0
būšu, kas vēl?
+1
Yay me pēc visiem sailgojusies :D es būs, es būs :)
+2
Ziņa no Saņķiku menedžmenta:
"Smagā metāla grupa "Sanctimony" ziņo, ka jau ierasto un ilggadējo jubilejas festivālu "Death 'n' Roll Members" šoruden nerīkos. Kā iemeslu grupa min vēlmi iespējami produktīvi un raiti turpināt iesākto darbu pie topošā, ceturtā pilnmetrāžas albuma. KLUBĀ MELNĀ PIEKTDIENA NOTIKS PĒDĒJĀ GRUPAS "SANCTIMONY" ŠĪ GADA UZSTĀŠANĀS RĪGĀ. IEJA NO PL. 18:00 SĀKUMS PL. 23:00."
0
^^^ moš būšu, ja slinkums neuznāks.
+3
vot ko nozīmē kad koncerti kā uz paplātes tiek pienesti - visādi slinkumi uzrodas :D
0
jā, jā, tikai pēc tam neraudiet, kad koncerti notiks vienreiz gadā, ka agrāk:@
+2
Pusstundu kraties autobusā, tad noskaties vienu grupu un kasi pauri domādams, kā gan mājās tikt pusvienos naktī ...
+3
es biju plānojis no Ventspils kulties...
+1
malacis ! dari tā !
0
Ventpils - Rīga - Ventspils + dzērieni... grūti atļauties. Labāk pietaupīšu kapeiku Sadistam.
0
kad koncerti bija reizi gadā, tiem bija daudz lielāka - zelta vērtība, tā kā atbalstu šo variantu
0
Labi jau labi, aiziešu. Pierunājāt. :)
0
Paldies, Sanctimony par uzstāšanos- nu tiešām bija ugārs!!!!!!!
0
+4
^ tev jau neklātos par šo interpretāciju sajūsmināties, ņemot vērā, ka tās autors ir žīds.
0
sorrry, pa ceļam uz konci iegāju pie Intara uz pāris aliem ....
0
pats vainīgs:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas