Ka sitadus zeme nes?
+3
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Par maz sita Ivanu, stipri par maz...
0
Ja vispār sita, protams. Bet vajadzēja, un pamatīgi.
+2
mani pilnīgi purina šitas vājprāts:@
+1
Pilsonīgās pravas \m/
0
Man ir pohuj uz okupantiem...
+7
P.S. - nepilsoņiem ir jāatņem tiesības sūdzēties ECT, jo viņi nav ne Latvijas, nedz ES pilsoņi!
+2
Interesants gadījums. iespējams, Vaņa ir topošais jurists vai politiķis. Trenejās...;-(
Policists uzskatu ir rīkojies zem savām pilnvarām - pa ķubi vajadzēja un viss (liekas, ka baidūjās zaudēt darbu). ASV bija līdzīgs gadījums, kad tikai aziskarts policists pienākumu izpildīšanas brīdi, deva pa ķubi, rokas rokudzelžos, auto iekšā pārkapēju un uz iecirkni (tas viss bija liecinieku klātbūtnē un tika filmēts ar mob.telefonu). Mūsu policistam nepietika mugurkaula, bet vai vainīgs, toč nē!!
-20
Мент тупо подставился. дурачок. таким в органах не место.
+2
^^ īsti nezinu, bet iespējams ASV ceļiniekiem (ja tādi atsevišķi vispār pastāv) ir lielākas pilnvaras. Cik no bojevikiem manīts, autiņus parastie menti tur un šie par policista cieņas aizskaršanu fiksi var četrāpus nolikt.
+1
Es gribētu redzēt, kas ar Ivanu notiktu, ja viņš savā mīļotajā Krievzemē šitā ar mentiem uzvestos. :)
0
Kremļa provokācija ibio.
+2
kāds tur politiķis no šitāda mudaka sanāks... ja nu vienīgi varēs pievienoties agonējošajām kaku bitēm viņu ceļā uz brūno tāli :)
+4
čisto praktiski vajadzēja ar to šmurguli runāt krieviski un pateikt - "višel iz mašini -> živo. statj na kapot...nogi šire..." :P
0
^^^^ tak pilns tjubiks ar krievu izdarībām pašā krievijā - tur ar menti "čurā" no videokamerām.
+2
Tas gan ir galīgi garām - normāliem džekiem ne par ko mēdz mentenē pa tauri iedot, bet kad reālā dzīves situācija prasa vismaz ar feisu pret asfaltu nolikt, tad nekā ...
+1
tāpec, ka zin, ka visi šitie pidarasi pirmie skrien žēlabas rakstīt.
+6
mans mīļākais moments - "Sņimai! Sņimai! Sņimai! Sņimai!"

nemaz nezināju, ka to var tik ātri izrunāt. Pretīgā zebiekste.
+1
ceļiniekam vajadzēja dot tam loham pa purnu, kamerā atmiņu iztīrīt un viss. TeN taisnība, policists ļāva par sevi ņirgāties, tā nevar.
+6
hmm... nu nez par to pa muti došanu. Viņam vienkārši to visu vajadzēja bez satraukuma normāli novadīt. Problēmas sākas, kad cilvēks sāk satraukties. Nevajag satraukties. Es vispār savās vīzijās par policiju redzu bezemociju robotus, kas nav pakļaujami nekādām provokācijām un cilvēcīgiem vaibstiem. Bet, nu jā.. tie mazie krāni lai atbrauc uz Jelgavu un te pamēģina mentiem uzbraukt, ha ha... tur ir uz mežu projām haiduk. Pie tam, hei! Video tak redzams, ka nekur pat nav jāved, mežs tur pat blakus, ha ha...
+1
un kamera arī pie rokas, lai varas darbus varētu nofilmēt un izvirtuļiem tirgot >:)
0
Robokops. Yes! Vislabākie ir tie komentāri, kas videomateriālam pa virsu parādās.. :D Kolosāli.
+1
manis iepriekš pieminētais video:
www.youtube.com/watch?v=e-MigHo4IJ8...

te brutāls variants, kas beidzās ar poliča atlaišanu no darba
www.youtube.com/watch?v=EUVvjlkZAIQ...

0
Dēļ tiem viģikiem vien gribās pamest politiku un iet uz mentiem mācīties...

www.phillyimc.org/files/imagecache/st...
+1
"iet uz mentiem mācīties"

Menti un mācīties vienā teikumā?
+2
NU policijas akadēmija ķipo, ne? Vai arī viņi tur nemācās...?
+1
Nu tas jau nebij gluži nopietni domāts. Vienkārši termins "ments" parasti asociējas ar divpirkstu pierītēm, kas pēc pamatskolas nomocīšanas aizmočī uz Kauguriem un pēc tam slauc piecīšus, strīpaino makaronu vicinādami.

Turklāt Latvijas Policijas Akadēmija jau kādu laiciņu ir likvidēta.
0
A kur tad mentus apmāca?
+1
5.palīgskolā
0
Uz ielām :)
0
tagad Policijas Koledžā apmāca. www.policijas.skola.gov.lv/
0
Intar, nebrauc mentiem virsū, ja. es 5 gadus LU beņķi deldēju:)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
Viskas