uzšuves.
0
Serčā neko neatradu ar šādu atslēgas vārdu. Tātad, kāds no foruma apmeklētājiem tās tirgo?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Hopkins ar Estriku
+2
omg, aizej uz Randomu.
0
Randomā nekā daudz nav. Skaties labāk ebay.
+2
Aizbrauc uz Wacken....
+3
Adata+diegs un uzpras vecmāmuļai lai iemāca krustdūrienu. DIY=Megaultraubertrvenekkr...

Centrāltirgū un Stacijas tunelī skatījies?
+1
:D es arī gribēju piedāvat pašam ķerties pie rokdarbiem
0
Ķipa, pašam bildītes izšūt ?! Nez vai ko vairāk kā pentašku varēs.
0
Pentašku nav tik viegli izšūt...
+3
Ar laiku varbūt iemācās... citējot Dresleru Jāni: "Jāsaka bez smiešanās - talants rūdās ciešanās!"
0
citējot manu ķīmijas skolotāju- ja zaķīti ilgi sit, viņam var iemācīt sērkociņus aizdedzināt. tā ka galvenais pareizi izvēlēties to, kurš mācīs visas tās caurās vīles un krustdūrienus.
0
Vispār tā ir laba doma. Zinot, ka mana ome pa vakariem garlaikojas vai skatās kaut kādus ļevos seriālus , būs vien jāpalūdz, lai ar šujmašīnu uzštancē pārīti. Galvenais, lai nosaukumā nebūtu "satan" un uz logo nebūtu nekādi dēmoniskie radījumi/neradījumi , citādi aizies vaļā reliģiskā lekcija.
+1
nu ir jau pietiekami daudz blekmetāla grupu, kuru nosaukumos nav satan. dark funeral var ome mierīgi šūt, piem.
+2
^^ iedod Omei no sākuma Unleashed logo, lai izšuj treniņam
0
Dark funeral logo gan ir gan pentaška ar visu vellu, gan krusti otrādi.
+1
nu lai nosaukumu vienkārši uztaisa. un lai uztaisa krustus. krustus vienkārši pagriezīs otrādi. tikai pie apģērba tad būs jāpiešuj pašam.
0
a es krc šodien par 70 saņiem nopirku ekstraktu 9 litriem kvasa. ies provēt.
0
Zaimotāji tak ne tikai blekmetālu spēlē , kaut vai tie paši venom, bet nu jā , gribētos veco Immortal logo uzšuvi.
0
Unleashed neies krastā - tur krusts: www.metal-archives.com/images/3/5/9/359_lo...

Iesākumam ko vienkāršāku, ķip KreatoR vai OverKill. Tad var pie ķ;ērpīšiem pamazām pāriet ;)
0
Un ja kas, var sadirst, ka ar Immortal nosaukumā domāts, ka jēziņš mūžam dzīvs? :D
0
Ar Kreator vēl vienkāršāk (starp citu, ko šie īsti domāja ar to nosaukumu?).
0
ka tos "krūmiņu" rakstus šūdinādama lāgā oma ar sirdi neaiziet:(
+3
Krūmiņi ta vēl tā, nākamais līmenis aiz žagariņiem ir šitas: metal-archives.com/band.php?id=64176...
0
o, šitāds gan smuks. kad jums tās omes iemācās šūt krūmiņus, es varētu piespēlēt haltūru man uz kādu balles kleitu, lai šitādu uzšuj.
0
Vēl arī kā vienkāršu varētu izvēlēties Sodom. Ibāl , Triste pretendē uz visskaidrāko logo ever.
0
Njā, tas visiem ķērpjiem ieliek. Drīz logo vietā gubu mākoņus bāzīs :D
0
a man laukos pie vecās džinsu jakas piešūtas dark throne un immortal uzšuves..Moš kādam vajag:)
0
^ man Tēvs laukos garažā strādā vēl ar manu 92edition džinsa jaku, uz kuras ir aizmugurē uzšūta asiņana Morbid Angel uzšuvīte, kura kā jau pienākas bija pirkta "Mežciema biržā"

p.s. temats par "biržu" ir bijis kādreiz pacelts :D :D :D ?
+2

^
Ha, a es pašrocīgi esmu uz džinsu jakas zīmējis Morbid Angel logo, savukārt ar to pašu džinsu jaka mana mutere pēcāk vairākkārtīgi ir gājusi ogot uz mežu:)!
0
+1
vau, no šīs tīņu tipa tēmas (tas nav slikti, man arī patīk uzšuves) ir arī kāds reāls labums, paldies Intaram par Triste. riktīgi labs.
0
Man ir uzšuves ar DEICIDE un TYPE O' NEGATIVE logo. Maza izmēra, labi piemērotas piešūšanai pie cepurēm.
-1
Aizbraukt uz Wacken nav pa kabatai :D Randoma bezmazvai tikai skyforger uzšuves. Diemžēl pats nemāku šūt.. kkad pamatskolā mācēju, bet nu vairs ne :D Kur centrāltirgu var atrast?
+1
Vai tik kādā no stacijas tuneļiem nebija kiosks, kur pārdeva zābakus u.tml. lietas, uzšuves ieskaitot? Tiesa, kādus 2 gadus neesmu skatījies, kā viņiem sortiments mainījies, varbūt šīs mantas vairāk nav.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas