WACKEN METAL BATTLE LATVIA
+10
Vai Jūs un Jūsu grupa vēlas spēlēt Wacken Open Air festivālā un pacīnīties par iespēju vinnēt kontraktu ar ierakstu kompāniju? Ja atbilde ir pozitīva tad, pievienojaties Metāla cīņai – Wacken Metal Battle 2011! Jau devīto reizi pasaules lielākais Heavy Metal talantu šovs meklē nākamo uzlecošo zvaigzni smagā metāla debesīs.

Daudzas grupas gatavas piedalīties, bet tikai labākie tiks līdz starptautiskajai Metal Battle Wacken Open Air festivālā 2011. gada 04.-06. augustā, kur grupas no vairāk nekā 30 dažādām valstīm cīnīsies viena pret otru. Šīs galvenās cīņas laimīgo uzvarētāju gaida kontrakts ar metāla ierakstu kompāniju.

Šogad iespēja pārbaudīt savus spēkus Wacken Metal Battle ir arī grupām no Latvijas!

Wacken Metal Battle notiek divos posmos. Pirmajā posmā grupas, kuras atlasīja konkursa komisija, piedalās reģionālajā fināla – koncertā, kas notiks Rīgā 2011. gada aprīlī – maijā. Reģionāla fināla uzvarētājs dosies uz Vāciju piedalīties starptautiskajā fināla, kas notiks Wacken Open Air festivāla laikā 2011. gada 4-6 augusta.

Saskaņā ar noteikumiem reģionālo un starptautisko posmu uzvarētāji tiks noteikti ar konkursa komisijas palīdzību, kuru noteiks konkursa organizatori. Skatītāju vērtējums nav paredzēts. Reģionāla fināla dalībnieku saraksts ka arī konkursa komisijas sastāvs tiks paziņots vēlāk.

Dalības noteikumi ir sekojošie:

-Jums nav parakstīta kontrakta ar ierakstu kompāniju un Jūs neplānojat parakstīt tādu tuvākajā laikā.

-Jūs izpildāt metāla mūziku.

-Jums ir gatava skaņu programma uz 30 minūtēm, kura sastāv tikai no Jūsu pašu dziesmām.

-Jūs spēlējat „dzīvajā” (finālā ir aizliegts izmantot fonogrammas).

-Jūs neesat viena no tām grupām, kas ir uzvarējusi iepriekšējā gadā.

-Gadījumā ja Jūs uzvārējat reģionālajā fināla Jūs esat gatavi segt visus izdevumus kas saistīti ar piedalīšanos konkursa starptautiskajā posmā.

Kas ir vajadzīgs lai piedalīties konkursā? Pieteikums - demo CD ar 3-4 dziesmām, foto, grupas info angļu valodā (ieskaitot mājaslapu un myspace profilu), kontaktinformācija un sava adrese.

Kur jāiesniedz pieteikums? Pieteikumus var sūtīt uz adresi kura uzrādīta šeit: www.metal-battle.com

Visi pieteikumi tiks nodoti vērtēšanai konkursa komisijai
Pieteikumu iesniegšanas beigu datums ir 31.03.2011.

Latvijas Metal Battle uzvarētājs saņems:
- Iespēju uzstāties lielākajā metāla mūzikas festivālā Wacken Open Air 2011;
- Starptautiska fināla uzvarētājs saņems iespēju parakstīt līgumu ar mūzikas izdevēju Wacken Records un saņemt tehnisko atbalstu no mūzikas aprīkojuma ražotājiem (Marshall, Mapex, Eden).
- Visi starptautiska fināla dalībnieki saņems balvas no mūzikas aprīkojuma ražotājiem (Marshall, Mapex, Eden).
Visa papildus informācija ir atrodama www.metal-battle.com
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Gadījumā ja Jūs uzvārējat reģionālajā fināla Jūs esat gatavi segt visus izdevumus kas saistīti ar piedalīšanos konkursa starptautiskajā posmā.

^ar šo punktu varētu būt problēmas.
0
^ lasi ...izdevumus kas saistīti ar nokļūšanu turp un atpakaļ...
+5
t.i. Estragona alkobuss ...
+6
nē, kāpēc? ir citas -> alternatīvas nokļūšanas iespējas... kaut vai ragavas :)
+2
Nedirss. Its one way ticket to the top !
+5
Latvijas Wacken Metal Battle konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir beidzies un jau ir zināmas tas grupas, kas cīnīsies finālā. Reģionāla fināla uzvarētājs dosies uz Vāciju pārstāvēt Latviju un piedalīties starptautiskajā fināla, kas notiks Wacken Open Air festivāla laikā 2011. gada 4-6 augustā, kur grupas no vairāk nekā 30 dažādām valstīm cīnīsies viena pret otru. Šīs galvenās cīņas laimīgo uzvarētāju gaida kontrakts ar metāla ierakstu kompāniju.

Latvijas Wacken Metal Battle finālisti:
GRONDH - www.myspace.com/grondh
RELICSEED - www.myspace.com/relicseed
FLAYING - www.myspace.com/flayingband...
SACRAMENTAL - www.myspace.com/sacramentalband...
SANCTUM
TOTENKOPF - www.myspace.com/bandtotenkopf...
Fināla koncerts notiks 21. Maijā Rīgas klubā „Melnā piektdiena”. Visa oficiāla informācija pavisam drīz.
0
0
A kas tas Sanctum tāds ir?
+1
^Extreme metal from Daugavpils, female vocals:)
+5
female :D:D, labi, ka ne meitene :D:D
+4
Labi, ka ne shemale.
+1
shemale vokāli kā reiz varētu būt labais - tipa seksīgā sieviete (viņas daikts netiek uzbāzīgi izrādīts, drīzāk paslēpts zem svārkiem, tāpēc uz viņu var normāli lūrēt vidējais kārtīgais heteroseksuālais vecis - trvemetālists), bet balss tāds vīrišķīgais, sulīgais growls (kamon, sieviešu kliedzošie vokāli metālā pa lielam sūkā, tas nu ir jāatzīst)
0
shanctum.
0
kaadi rezultaati ta beigaas?
0
Es sapratu, ka pasākums ir pārcelts, kaut kad jūnijā plānots.
-5
piedalīsies daudzi, uzvarēs Flaying. :-)
+2
Kautkāds gaišreģis esi?
+2
biju domājis paklausīties tās grupas, bet maispeiss saka, lai reģistrējos, citādi nekā nebūs. pilnīgi nojūgušies.
0
Kāds gļuks - man neko tādu nesaka ...
0
nu nezinu, kas tur par šaizi, bet Estragons laikam ir paudis no zemes virsas, jo neatbild ne uz telefona zvaniem, ne e-pastiem. Kad būs, vai būs un kā būs nevar uzzināt.. :/
0
Njā, Estrigs nozudis ar galiem. Pipec. Un man viņu akujenna tagad vajag dabūt rokā. :(
0
Hmm, es gan viņu redzēju katru dienu, sākot no trešdienas... tikai pēdējās pāris dienas bijām atgriezti no civilizācijas.

Maispeisā pēdējā laikā ļauj kaut kādas dažas dziesmas paklausīties, un tad pieprasa reģistrēties, pēc manas pieredzes.
0
A kur jamais tagad varētu būt?
+2
Intar, parādi viņam, kā atbildēt uz telefona zvanu.. nu .. to zaļo klausulīti iemāci nospiest.. :@
0
Es arī pievienojos Zaarka lūgumam.
+8
Bļa, ļaujiet tak cilvēkam attiet. Ar Intaru kost nav nekāds traktoristu arodenes izlaidums :)
0
Viņš ko, divas nedēļas jau kož?
0
BladeOfDarkness, šodien, plkst. 10:15[Link] [Profils] [–] [+] +1
Bļa, ļaujiet tak cilvēkam attiet. Ar Intaru kost nav nekāds traktoristu arodenes izlaidums :)

Intars jau Vovam mutē ar varu nelej.. ;)
0
Par ko tā ? Man gan lēja ... :D
+22
kad pazudušu cilvēku meklē kāds personāžs ar niku 'Zārks', tad kaut kas vienalga nav labi :(
+2
^ +100 ! :D
+2
Mincīša koments riktīgi pelnījis Oskaru! :D
+2
:)
0
Nu tad kurš ir winējis iespēju kartīgi iztērēties?
+2
Cik var noprast, tad pats Estriks tērējās alkoholam(?) uz nebēdu >:)
0
Nu bet viņš, pirms doties svinību ceļojumā, varēja darī zināmu, kura uzvaru viņš svin. Nezolīdi kaut kā... viens pats priecājas...
0
Šodien man piezvanīja - ir augšāmcēlies. :)
+2
Taisām Estrika augšāmcelšanās svētkus !
+4
- Эстрагон воскрес!
- Воистину воскрес!
:D
0
rofls :D
0
Hmm.. pārbaudīsim to voskresu.
0
Estriks pagaidām bez interneta dzīvojas, tā ka neiespringstiet.
0
A man viņa netu nevajag, man dzīvajā satikt viņu vajag. :) Bet nu jau sazvanījāmies, tā kā trauksme atcelta. :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas