6.maijā vienīgā FB kārta šosezon
+8
Piektdien, 6. maijā klubā „Melnā Piektdiena” notiks Latvijas jauno metal mūzikas grupu konkursa „Fresh Blood” šīs sezonas vienīgā kārta.
Koncerta noslēgumā tiks noteikti arī konkursa uzvarētāji.

Grupas konkursam lūdzam pieteikties uz e-pastu: freshblood@metalshow.lv

Vairāk infas jau drīz www.melnapiektdiena.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Grupu saraksts būs zināms kad piteikšanaš būs beigusies? Vai arī, kā grupas piesakās tā viņas tiek paziņotas?
+2
Grupu saraksts būs zināms, kad būs beigusies piteikšanās - aprīļa sākumā.

Ja nu piesakās vairāk grupu, kā vienā naktī spēj nospēlēt? :D
0
Neviens nevar teikt, kad būs nākamā MP stila karaoke? Vajadzētu gan!
+2
Karaoke varētu būt "pielīmēta" Gada balvai 18.martā.
Vairāk infas būs pāris dienu laikā.
0
O, lūk tas jau būtu pasākums uz kuru jāiet!
0
Valdi, drīz info ?
0
hvz. Admins čakarējas, nav vēl uztaisījis balsojamo tabulu :(
+1
Hello, kad tad īsti pasākums notiek? Kurai infai ticēt?
Piektdien, 6. maijā vai sestdien, 7. maijā ?
0
vēl interesanta lieta būtu zināt, kas tur spēlēs.
0
Kaut ko par šādu saitu dzirdējis esi? www.metalshow.lv/
+1
negribu dzirdēt, informācija par metālmūzikas pasākumiem Latvijā latviešiem -> www.truemetal.lv, pagaidām esmu uzticīgs, lol.
0
tajā lapā komentāri tik superīgiņi.

'a 4e za Blizzard? oni zhe s 98 goda bolj6e ne vistupajut vrode? ili eto sikvel?))'

LOL, bolj6e bolj6e
0
Kādam ir nojausma, kas notikās ar iespēju sarīkot Latvijā konkursu, kur uzvarētājai grupai tiek dota iespēja spēlēt Wackenā? Notikās tur kaut kas vai ne? Vai arī tas konkurss ir ar Fresh Blood apvienots? Vai kā?
0
+5
fresh bloda gan no metala ne minas, visadi koristi.
0
laikam tie koristi tik drīz neiznīks... kā nezāles:)
+4
Es jau ar esmu izbijis korists.
+7
Es šonakt ar biju korists. Pēc dažām liecībām līdz 3:00 tautasdziesmas bļāvu.
0
es tak visu pamatskolu biju korists. vispār derētu kādā korī pieteikties.
+1
kurš vispār uzvarēja?
0
Bijušais kolēģis studentu korī mauca - par došanos uz mēģinājumu varēja secināt pēc bamslīšiem maisiņā :D
0
Rezultāti (pirmās 6 vietas):
1. STAGNANT PROJECT - 41
2. As I Called My Band With As In Front Of The Name Of My Band - 37
3. BLINDED MEMORY - 15
4. NINTH CIRCLE - 14
5. BLIZZARD - 14
0
Sorry, pirmās 5. (4.) vietas. NINTH CIRCLE un BLIZZARD dala 4. vietu!

+2
Beidzot kāds pārspējis Ņihķegengarags nosaukuma krutumā !
0
www.draugiem.lv/stagnantproject...
tā ir pirmā vieta...
-2
man personīgi vokāls atsit Slipknot / Sepulturas krustojumu
+1
STAGNANT PROJECT nedzirdēju, ierados, kad spēlēja BLINDED MEMORY - neizteiksmīga melo desa, pēc tam sekojošie ROOT manu prāt spēlēja nū metal - garlaicīgz. Grupa kuras nosaukumu nevar izrunāt, bet ja arī izrunā, tad uzreiz aizmirsti tiešam bija baudāma neorjentējos kOros, bet bija labs. Nākamie koristi bija pilnīgs pretstats neizrunājamajiem un varētu simbolizēt tās grupas, kuru dēļ koristi tiek lamāti.

Tad iestājās pulksten 23:00 un bērniem bija jādodas mājās, kā rezultātā MP kļuva ja ne gluži tukšs, tad tuvu tam.

Nākamie uz skatuves kāpa Rise Inside, kuriem nepelnīti bija jāuzstājas pustukšaj zālei. Rise Inside nospēlēja godam, vismaz man atsitot atmiņā vecos labos 90-os un Preceptory performanci Liepājas dzelzceļnieku klubā :) Ja Melnā Princese un Graffika cenšas noturēt līmenī un neļauj pazust nebūtībā Liepājas Rokam, tad bez liekuļošnas atļaušos apgalvot, ka Rise Inside demonstrē, ka arī metāls Liepājā nav miris, spēlējot kvalitatīvu desu. Ar nepacietību gaidīšu viņu atgriešanos Rīgā.

Blizzard un Begetton nedzirdēju, jo pēc Rise Inside ar sāpošu sprandu aizminos uz centru... :)
+2
Par nosaukuma krutumu runājot - imho pagaidām LV scēnas līderi ir The Black Drummer Is A Slave.
+1
Tik tiešām.
0
Stagnant Project: www.facebook.com/stagnant.project...
kam patīk - spiežam "Like" )) bildes galerijā, audio arī ir
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas