metal muzikas zanri
-14
mani intresee ko tiesi klausas cilveki sajaa saitaa???!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+9
Cardle Of Frilth un Canibal Cropse
0
es klausos - doom metal. funeral doom. death metal. black metal, symphonic metal, melodic metal
0
kas vainas jautajumam?
0
psihodēlisko / eksperimentālo / industrial / avant / doom / grind / stoner / post / black / death / sludge / drone / folk / funeral doom / arī numetālu un repmetālu pa biškam. lol.
neklausos power, speed un heavy, metalkorus, kaut kādus melodic death / black, kā arī visādus epic progressive, kaut gan no progresīvā šis tas arī patīk.

vispār interesantāk būtu, ja nosauktu tos, kurus toč neklausās :D
-2
es neklausos nu metel un power metal:)
0
^^ Tu aizmirsi thrash ! :D
0
nu man pa lielam metāls liekas pietiekami šaurs žanrs pats par sevi, lai es sevi uzskatītu par piem., deseri vai blekeri haha
0
kas aizmirsa ?
es?
-1
es piemeram esmu vnk meitene kurai patik smagaa muzika nevis duumere blekere utt:D
man gan likaas ka metals ir diezgan plas muzikas zanrs
+1
haaah, es klausos no klasikas līdz metālam :) slinkums pārskaitīt žanrus, kuri patīk
+2
mmm,es neklausos šansonu un krievu popsu.
-4
šansonu kas tas ir?
+8
Tu esi vnk meitene, kurai patīk rakstīt kā Bobijam..
+1
Šodien mājsliņķei Liegai gāja vaļā tumšā industrija un SWH cock popsa. :O bet tas nav metāls, ko man tagad darīt???
+6
izturēties dabiski
0
darkspell, šodien, plkst. 22:50
šansonu kas tas ir?

^ Sonne sašutumā lauž krēslus ... (giggle)

Neklausos *.core un Black Metal.

Klausos (nosacītā patikšanas secībā):

Thrash Metal
Doom / Gothic Metal
Folk / Pagan Metal
Power / Heavy Metal
Melodic Death Metal
Progressive / Avantgarde Metal
Death Metal
Hard Rock / Progressive Rock / AOR / Gothic Rock
Industrial & Co.

Ir vājība uz sieviešu vokāliem un neangliskiem tekstiem.

Atslodzei mēdze parastu Popsu / Poproku / Trance / Dance paklausīties.
-2
man ari patik sieviesu vokali
+8
vienīgā īstā atslodze ir klusums.
0
^ jū
+1
Pārsvarā gaļu,deskōru (Bleids izvemjās) graindu un šo to no treša. bleķi klausos dikti maz.
Power neklausos :D
0
ui, kopumā - no jebkura metāla subžanra var kaut ko vērtīgu atrast...
...un nevar tā viennozīmīgi pateikt, ka piemēram bleks ir labāks par trešu vai otrādi...
0
ir cilveki kas var un taaa dara
+1
šodien iedomājos, cik ilgi šis pasākums vilksies bez kārtējā vijebona a la vārdānesaucamā stilā. kā redzams, nevajadzēja iedomāties.
0
domas materializējas
0
Piekrītu Kurratam , vienīgi iekš metalcore es laikam neko nevarētu klausījamu sev atrast. Pat power metāls likās kā terors manām ausīm , bet Omen domas izmainīja.
0
Nu no metāla žanriem vismazāk klausos laikam power'u. Visvairāk visādus stoner'us, sludge, klasiskos dūminiekus un desumetālu.
0
izskatas ka tomer daudziem patik doom metal...tas prieceee
+1
Bļa, Power Metāls tak ir tāds povvers ... mīkstie !
0
tracina mani tas poweris
0
kāpēc?
0
nemacesu taa pateikt...vnk klausos un man nepatik ko dzirdu
0
ko tu dzirdi?
0
vokaals tracina
-3
neko :@
+6
Nezinu par citiem "šajā saitā", bet klausos labu mūziku, neviens žanrs jau automātiski šājā kategorijā neko neieraksta.

"Šodienas mūzika manā uztverē īpaši neatšķiras no mūzikas manā jaunībā. Attiecība ir apmēram tā pati: 95 procenti - draņķis, 5 procenti - tīra manta." /Ēriks Kleptons, 2007/

Bet, protams, ir interesantāki un mazāk interesanti žanri. Un Iron Maiden pāri visam. :)

0
Hmm. metalcore laikam varētu būt vienīgais, kuru neklausos nemaz. Bet maz vai ļoti maz klausos arī pārējos core paveidus, power, prog, doom, stoner, sludge un folk arī diezgan maz.
0
''darkspell, šodien, plkst. 02:39

vokaals tracina''

Visi jau nevar tik ķērkt, gārgt, kviekt un rūkt. Kādam arī normālā balsī jāpadzied.
+1
0
es pēdējā laikā mājās mūziku vispār neklausos. mašīnā rock vai industriju. tad man jādzēšas no foruma laukā, neesmu true:(
0
Pats jau nemaz nevar izdzēsties. Nāksies vien veģetēt starp matainajiem lopiem ;)
0
Var mēģināt sasniegt zināmu līmeni, kad tevi bez ceremonijām izmetīs no foruma. Precedentu gan nav daudz, taču ir.
0
es nemaz nezināju, ka pats nevar :D nekad nebiju mēģinājusi.
-2
BladeOfDarkness, šodien, plkst. 10:40[Link] [Profils] [–] [+] 0

''darkspell, šodien, plkst. 02:39

vokaals tracina''

Visi jau nevar tik ķērkt, gārgt, kviekt un rūkt. Kādam arī normālā balsī jāpadzied.

kaa tu saki tos kas dzied "normalaa" balsii es ariii klausos bet taja neietilpst power metal:)
0
Naher kopēt visu iepriekšējo?
-2
lai zin ka atbildi tiesi uz to komentaaru:)
+8
Domā te dauņi apgrozās?
-1
es jau neesu vienigaa kas kopeee:D
0
Tik dziļi reti kurš te koppē ;)
-3
tevi traucee tas?
+21
man liekas, ka to Big Uggu vajag izbanot - dirsīsies te vai zin... >:(
+1
Mincīt, es Tev rīt plusiņu ielikšu :)
-1
Bigijs banos Ugiju :D

darkspell, tad jājautā, kādi gārdzieni tiek pieskaitīti pie normālas bals ? Man normāla balss ir piem. šī te Prātavētra:

www.youtube.com/watch?v=g76txy2UljU...

-1
es ko mineju par gardzieniem??
es teicu ka man nepatik power metal vokals...
face it

nepatik jeedziens normaals:D kas vispar muusdienas skaitas normali???!!
+1
Nu, Power / Heavy Metal vokāls ir normāls vokāls, kādā dzied cilvēki bez papildus balssaišu mocīšanas / kropļošanas.

Ja tu klausies ''normālo'' vokālu, bet tajā neietilpst Power metal, tad rodas loģisks jautājums - kādus gārdzienus tu uzskati par normāliem ?
-2
kas tev ar tiem gardzieniem?
protams iet man pie sirds grauls, kercieni un ruucieni utt bet man ari patik ka tu saki "normals" vokals - epica., agalloch ir laba grupa:), therion. sis tas no roka patik:)
-2
www.youtube.com/watch?v=GlVzgAsVI4I...

sii dziesma man loti patik:)
+5
Lietot pieturzīmes, garumzīmes ir normāli.
+1
Tas nabags tak tur gārdz ....
-2
neizklausas pec gargsanas:)
0
normaals :D :D:D zini, kaads kaiminju Genaadijam no riita ir normaals vokaals? ;D
Nulab, iisteniibaa man arii tiirais vokaals reti iet pie sirds. Ir dazji, bet subjektiivi laikam staadu augstaakas prasiibas, nekaa pret growlu.
-2
www.youtube.com/watch?v=Vc8SBT0H690...

sis ari man liekas normals
+3
Nu a visa tā somu (un ne tikai) varza ar Children of Boredom priekšgalā tak arī pa lielām bumbām ir poweris. A ķērc tak.
0
Tas jau Bleks
0
kas ir bleks?
0
COB, protams.
0
tas ir heavy :D

tur taaalu no bleka:)
+6
^Nemāci vecu zvejnieku laivā dirst, ja?
-5
???
0
geez :D
jautajums iespaardiiija :D
+4
mans metāla žanrs mierīgi sadod tavam žanram pa mūli!
0
Mierīgi. Ja ar ko Smagu tā Spēcīgi Ietresīs pa pauri, tad Desa iestāsies momentā. A visādas Mellās Serdes ... pfu
+2
Bet klau, šitik jautri trūmetālā sen nav bijis :)
0
1 - Death metal un ta apaks zandrus
2 - Visu parejo pec patikas. doom, nedaudz black un parejo pec gribas iznemot power.
0
Doom metal klausos pārsvarā.
0
kas tad vainas agalloch?
0
^ It nekādas.
-2
-2
+1
darkspell, tu varēji pastāstīt, kādēļ tev patikās tas mūzīks — o, tur tāds ritms, tad tik skaisti aiziet bungas un vokāls maigi sāk rūkt, ka nenopriecātes. Tas tā, piemēram.
0
kadu kipa baigi intresee:D

agalloch man patik jo tada tipa muzika nomierina un atslabina:)
heaven grey patik gitarspele..kaa arii dziesmas teksts:)
speciali tev henesy
0
Trešīgo metāla pusi un it sevišķi zobentiņa metālu klausos :)
+1
Trešīgais zobentiņa metāls sadod pārējiem stiliem pa bieti, pārbrauc ar moci un ziamūk kopā ar princesi:):):)
0
te visi viens otram dod pa muti:D
0
pa muti nedod, bet mutē gan (protams tiem, kas ņem) neies jau visiem lūgties un izdābāt :)
0
nav arii vajadzibas izdabaat:D
0
hmm... Cik ilgi jau staigā zem šīs saules?
0
kapec prasi?
0
Lai tiktu uzturēta diskusija un uzzinātu kaut ko tuvāk par mūsu jaunbiedru..! Kur parasti tusē vai tika tusēts, kādas pārdomas par latviešu metāla scēnu! Varam parunāties par gotiskās scēnas aktualitātēm un problēmjautājumiem!!!
0
man ir 20 gadi:)
apmekleju MP, nabaklab ja ir kads mani intresejos pasakums:) (dala laika tiek pavadits ari Leningradaa pie brangula kausa:)
Gotisko ipasi neklausos:)
0
Ja bilde patiesa, tad izskatās pēc mēness bērnu ūziņām, un klausies takš tu agaločus..!!!! Kas ta tu par meiteni, kam nav pupu, dzer alu un vēl ar visiem lecās...!!! :)
+1
es tak nelecos:D
nu govim ir pupi...es neesu govs:)
meitenes alu nedzer?
es klausos dazadas grupas:) agalloch ir viena no taam:)
0
govīm ir tesmeņi
+1
jaaa un 4 pupi
0
+1
Ja tas Kungs vēlas kādu sodīt, viņš tai laupa prātu.
+9
darkspell,mēs varētu Tevi iepazīstināt ar vienu foršu čali, Roberts vārdā. Viņš te kādreiz apgrozījās.
Jums kkas varētu sanākt...
+4
Izklausās, ka jau ir pazīstami.
+5
"Jums kkas varētu sanākt..." - un ja nu tas "kkas" pēc ~9mēnešiem materializētos... brrrrr. Teju vai drebulis pār skaustu noskrien.
0
baigi smuki, ka postam mīnus divi ir arī novērtējums mīnus divi. cerams, neviens neaiztiks.
-2
Uhuhuhuh, 100ais komentārs šaj tēmai!
+1
šim forumam laikam tāda karma, ka bez vismaz viena dīvainā rakstītāj ilgi nevaram nodzīvot
0
dizaak nevar bez greekaaaza
+3
Tā jau ir cilvēka brīva griba, kā uzvesties. Kļūt par foruma muļķīti vai ne.
-1
Es klausos sevis izgudroto un ieviesto coughcore. Pašlaik mīļākie ir Tuberculosis Insipidus - Vomiting The Yellow Puss

/forum/122826-par-%C5%BEanriem?hl=par+%C5%BEanriem
-1
Vēl no šī žanra ir laba latviešu blice, Krēpas - Plaušu Vēzis Grūtniecēm
-2
www.youtube.com/watch?v=0eEPxYFYD4o...

viena no milakajam grupaam un dziesmam:)
uzlaadejosa muuzika:)
+1
^ Fuj, pediņi! Saki, ka vēl emo muzonu neklausies... Šitais ir spēks dirsā bļeģ nahuj jobtvajumaķ! Pie tāda vien gribās kādam kaulu smadzenes izgrauzt

www.youtube.com/watch?v=zfBFZaxtmBY...
-6
pedins mos esi tu:)
0
darkspell,precamies?:)
Dziesma kāzu naktij ;)

www.youtube.com/watch?v=HUkw-fGnMuc...
0
Ir gadījusies pieredze ar vīrieti. A tu, ko pie urologa nekad neesi bijusi?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas