18/03 LV metal Gada Balva
+12
Piektdien, 18.martā klubā „Melnā Piektdiena” (Rīgā, Brīvības 193c) notiks Latvijas metal mūzikas Gada Balvas apbalvošanas pasākums.

Balsošana par pašmāju metal mūzikas 2010.gada sasniegumiem notiks sešās nominācijās: gada labākā grupa, labākais albums, labākais vokālists, labākais mūziķis, labākā jaunā grupa un gada labākā koncertuzstāšanās. Gada balvas koncertā uzstāties aicinātas Latvijas vadošās metal grupas un mūziķi.

Nobalsot par labākajiem varat www.metalshow.lv/ vai www.melnapiektdiena.lv/

Pasākuma programmā paredzēta nominēto grupu uzstāšanās, pirmo vietu ieguvēju apbalvošana, uzstāsies arī īpašie viesi. (Informācija sekos)

Metal mūzikas Gada Balvas pasniegšanas ceremonija šogad Latvijā notiks otro reizi. Tās iniciatori ir koncertaģentūras Metalshow.lv un mūzikas kluba „Melnā Piektdiena” pārstāvji, kas ar metal mūzikas aktivitātēm un koncertu organizēšanu Latvijā nodarbojas jau vairāk kā 15 gadus.

Pērn Latvijas metal mūzikas Gada Balvas saņēma:

2009. gada labākā grupa: Frailty,
2009. gada labākais albums: Frailty, EP "Frailty",
2009. gada labākais vokālists: Marko Rass (Lassie the Cat, Solaris),
2009. gada labākais mūziķis: Deniss Denisenko (bass, Sanctimony, Preternatural, Trendkill Method),
2009. gada labākā jaunā grupa: Grondh,
2009. gada labākā koncertgrupa: Sanctimony.

18. martā klubs būs atvērts no pl. 19.00, sākums pl. 20.00.

Ieeja Ls 2.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-3
jau nobalsoju...
uz pasakumu arii noteikti iesu:)
0
Sovvaļņīks? Metal? Nopietni?
0
Par jauno grupu skaidrs, par labāko albumu ar skaidrs (gribētos par kādiem jaunajiem nobalsot, bet tas spēku samērs tāds nevienlīdzīgs), par koncertgrupu vēl jāpasvārstās, bet tā jau gandrīz automātā ir arī labākā grupa, par vokālistu kautko var sadomāt, bet par mūziķi nav lielu ideju. Neesmu tāds specs štrumentu pārvaldītāju jomā.

P.S. Žēl ka ar Sieveni sakrīt :(
0
Man pagaidām ir skaidrs tikai par jauno grupu.
+2
darkspell, tu toč i dura. Tu tak nesen izteicies, ka nesaproti kam tie mīnusi/plusi ir paredzēti? Tagad saprati?
0
BigUgga liecies mieraa tak
+3
Liecies mierā man var teikt tikai čomi. Tu tāds esi?
+1
Kautgan diršu - par labāko mūziķi ar viss skaidrs.
0
ai! vai tad 18. 03. bušs nebija sieveni paredzējis? kā nu būt?
+7
Sievene ir jāpārceļ. Koncerti ir jāapmeklē.
0
eu, a kuras ir tās jaunās grupas?
+1
Domājams tās, kuras tikai 2010. gadā uzpeldējušas, vai nu ar koncertiem, vai ierakstu (-iem)...
-2
nujā, bet konkrēti - kuras tās ir?
0
mja, kāds sīks ieskats jauno grupu padarīšanā nenāktu pa ļaunu...
+4
^^ ķip Malduguns...
0
Pidarasība, bļa!
+2
ā tiešām, Malduguns tak...
0
man piemeram jaunatklajums ir NightTales:)
+4
NightTales jau izcēlās domubiedros ar ubagošanu :D

Kopēju:
veiki, mums, grupai Nighttales, ir liels lūgums visiem, kam nav slinkums ieiet šājā lapā un nobalsot par mums kā par gada labāko jauno grupu un ja jums patīk mūsu vokāls arī par to var droši balsot :)
metalshow.lv/?section=home&lang=...

Ja vēl kāds nav ar mums pazīstams, tad šeit varat paklausīties
www.draugiem.lv/nighttales...

Paldies jau iepriekš (bat)
-1
:) nu man katraa zinaa tas netraucee:)
0
tajaa linkaa neatradu tadu komentaru:) tur citi bij:)
0
www.draugiem.lv/group/16752/2857600...

te links.

Ja godīgi, es šoreiz nesaprotu grupas motivāciju balsot par viņiem. Ne tur ir kāda balva vai biļete uz kādu festu/konkursu.... Viņi jutīsies labāki uzvarot? apzinādami, ka uzvara nāca pateicoties draugu, paziņu atbalstam.
+1
Bļāviens, nezināju, ka Latvijas metālmūzikas skatuve ir tik nežēlīgi liela, ka pat lābākā jaunā mūziķa nominācijā nevar variantus sarakstīt.
Tas attiecas arī uz citām nominācijām, nav to nopietno variantu tik daudz, lai viņus nevarētu sarakstīt un nomināciju izvirzīžana tak šādos pasākumos skaitās visnotaļ pierasta lieta?
0
nu es jau uzrakstīju kaut kādu underground projektu :D par malduguni piemirsu uz to brīdi
0
Man personīgi vislabāk no jaunajām gupām patīk Retrace my life. + vēl ir EP
0
es balsoju apmeram tapat ka pagajusajaa gadaa:)
+2
NighTales ir ļoti labi, bet līdz labākās jaunās grupas titulam šiem vēl jāpaaug. varbūt šogad varēs kandidēt.

Ir jau tā scēna šaura, bet kad tev pa 2-3 līdzīgām / līdzvērtīgām grupām jāizšķiras, tad ir kā ir.
0
''Tontoons, vakar, plkst. 19:09

mja, kāds sīks ieskats jauno grupu padarīšanā nenāktu pa ļaunu...''

Vai nu tu viņas zini, vai nezini. Kāds vēl ieskats ? Moš vēl špikeri sarakstīt, par ko jābalso ?!
0
5^ Nominācijas tiks izvirzītas pēc balsojuma rezultātiem, vismaz pērn tā laikam bija. A kandidātus sarakstīt - jauno grupu kategorijā tā kāreiz varētu būt sarežģīta lieta, nav grūti kādu garām palaist.
0
Ja ir patiesi labs, tad jau nepiemirsīsi.
0
Par gada labāko uzstāšanos nemaz nerunājot.
0
Tā bija pavasarī
0
Nav jau runa par piemiršanu, bet ja sarakstu veido konkrēts (-i) cilvēks(-i), pastāv iespēja, ka šis/šie nemaz nav dzirdējis gada labāko ______ .
0
Tāpēc jau dota iespēja iepirst savu versiju
0
man nekadi varianti nav nepieciesami...ja nav sava varianta vnk nebalsoju
0
^^ dā, nu par to jau es arī runāju. A tu runāji par aizmiršanu.
+3
Nekas nav aizmirsts, nekas netiks aizmirsts ...
0
"BladeOfDarkness, šodien, plkst. 00:17

Vai nu tu viņas zini, vai nezini. Kāds vēl ieskats ? Moš vēl špikeri sarakstīt, par ko jābalso ?!"
Ieskats nepieciešams tādiem kā man, kuri nav izsekojuši gada garumā kas jauns pie lv metal debesīm ir iemirdzējies. Mazums, moš ir kāda pērle par kuru zin tikai retais un tā šamie nabadziņi paliek apdalīti >:D
+2
A kā tu vari balsot par grupu, kuru nezini (neesi redzējis) ?
0
Visgrūtāk tomēr bija izvēlēties labāko grupu. Izvēle nebija perfekta, bet kā ir tā ir.
0
man ilgi domaat nevajadzeja:)
un pilnigi apmierina izvela:)
0
BladeOfDarkness, driikst zinat kas tad tavuprat ir taa labakaa sogad?
0
Drīkst, bet 10.martā.
-2
labi:)
bet vispar butu labi ja vini publicetu rezultatus cik un par ko ir balsots:)
+1
^ Pizģec, Tev atkal tumšs, monitors nespīd uz pogām? Ko var rakstīt kā tādi slimi, jābano ārā nah!!!

/forum/122897-jauns-black-metal-projekts-mekl%C4%93!?hl=darkspell
+2
Tas ir pilnīgs stūlbums rādīt rezultatus balsošanas laikā, tas dod iespeju visādiem pekstiņiem klaigāt draugos un sazin vēl kur ne ka redz viņiem pietrūkst 69 balsu citu pekstiņu apdzīšanai, un viņi būtu milzum pateicīgi ja vot par viņiem nobalsotu....

Ehh da nu, mazak zināsi mierīgak gulēsi.
0
es neteicu ka balsosanas laikaa:D
-2
nu jaa lamaaties pareizi rakstot ir diezgan svarigi , it ipasi ja tads lamuvards latviesu valodaa nemaz nav:D
0
Uh, nu es a' beidzot nobalsoju. Ilgi gan man nācās domāt, piektdienas saule pie vainas!
0
+man veel ir jadabuun taas garumziimes:D
0
Dā, nu tak pirmo trijnieku tu uzzināsi, un pirmo vietu arī.
0
Nobalsoju. Kaut gan vispār esmu brangi neapmierināts ar pasākuma datumu. :(((((((
-1
kas vainas datumam?
0
Bija paredzēts Sievenes fests, ble.
+5
darkspell -> laacz.lv/apostrofs/...
0
paldies,bet man nesanak uzlikt..daru kautko nepareizi bet nezinu ko:(
0
Karoč, Sievene 19. patīk kādam vai nē. :)
+5
Viennozīmīgi gada labākā jaunā grupa - Big Salami :) !
+1
Vēlviens divdiennieks - ne pirmā, ne pēdējā reize. Ja pie muterītes nebūtu jāiet ciemos, vēl tagad kostu ...
0
NightTales izcēlās bet komentāri arī:

Gaia Iskariot (DemocracyInMiddleEast?) 25. feb 15:44
Jauni, bek kādas ambīcijas
Zini, neesat pelnījuši, kad bija HG un Frailty koncis....ok, pēc viņiem pat Skyforger būtu pēdējais... Bet šitais garlaicīgais operātisms un priekš pilna klausītāju nokauta jūs vēl Nemo nospēlējāt - īsāksakot popsa operas galā.Nekā Metālistiski - muzikāla un uber ala Tarja - atpūšas ambīcijas.
Un, īstenībā, tu tiko atzinies, ka grupai iet čābīgi - nu kurš sevi cienošs ies un lūgsies!Ja arī man būtu par jums interese, tad šitais lūgums mani atturētu no balsošanas.
Piedod, bet to saka Metāliste ar 13 gadu stāžu.

www.draugiem.lv/group/8120/2857588/...
+1
-Nemo- šiem labs.
0
:D tā arī nedzirdēju:D
gāju uz citām grupām:)
+1
Phantoms of sunset viņiem labs gabals:)
+2
Phantoms of sunset viņiem ir instrumentāls gabals. Bet man patīk... :)!
Lai gan pārējie arī ir tīri sakarīgi :)!

Un runājot par sacelto ažiotāžu par kaut kādām ubagošanu, tam gan es nepiekrītu. Nav nekur teikts,ka lūdzu balsojiet par viņiem un tikai par viņiem. Ja patīk tā ir katra izvēle. Cilvēkiem kam nepatiks tie nebalsos. Tā vienk. ir iespēja iepazīt NightTales arī cilvēkiem,kas tos nepazina pirms tam.

Un par metālīsti ar 13 gadu stāžu...nu tas ir vienk. gar zemi :D .... kā kko tādu var izdomāt :D
+2
^es neko nezaudetu ja ari lidz sim nebutu iepazinies ar NT dailradi XD
+3
Es domāju, ka nav ko pārdzīvot par to "ubagošanu", jo nokontrolēt to anyways nevar un nevarēs, kamēr neuzskaita visus Latvijas metālistus un katram neizsniedz apliecību un e-parakstu, bez kura nemaz nevarēs nobalsot. Līdz ar to uz doto brīdi tā ir cīņa ar vējdzirnavām. Take it easy, dzīve gan jau visu saliks pa vietām. Galvenais, lai uz konci atnāk pietiekami daudz tautas un Valdim ar citiem MP džekiem nenolaižas rokas tādu pasākumu rīkot arī nākotnē, jo Latvija taču ir pelnījusi arī savu metāla balvu, nevis tikai šlāgerparādi, vai nē? ;-)
Un, ja grupa aicina savus fanus piedalīties tajā balsošanā, tad tā tomēr ir arī kāda-nekāda, bet papildus reklāma šim pasākumam. Varbūt no tā kādi 10 papildus cilvēki atnāks uz Valda konci MP 18.martā, tas arī būs labi. :-)
0
piekrītu tev:)
0
vienk. ies uz pasākumu un izbaudīs to :)! ..un miers :)!
Piedur tā visa saceltā brēka. Nebiju domājis,ka metāla aizkulises mēdz dažkārt būt tik aprobežotas(pieņemot tikai kko vienu).! bet nu ja tā tas ir ...tad ko padarīt!

Katrā ziņā es vienk. iešu uz pasākumu un būšu priecīgs par Jebkuru grupu,kas tur tiks iekšā nevis nodirsīšu...oi šitie galīgi neprašas vai nespēlē man atbilstošu stilu :) u.t.t.! ja jau viņi ir tur ...tad tomēr kkas ir un kādam patīk :)!

+2
Kāda vēl brēka ? Grupa draugos ielika aicinājumu saviem sekotājiem ... Brēku tagad te ceļ.
0
NU jā ...brēku te ceļ ...pilnīgi piekrītu.! es jau neteicu,ka grupa to dara!
+2
Update!

Šobrīd ir skaidrs, ka pasākumā uzstāsies:
Flaying, Preternatural, Rebel Riot, Sovvaļnīks, ColdFlame.

Tuvākajā laikā sarakstam tiks pievienotas vēl pāris bandas.
+3
+ Relicseed
0
ah es gribētu tajā pasākumā dzirdēt frailty un heaven grey:)
+3
es vēlreiz labprāt nobaudītu Sadist
-1
man nekas pret Deicide nebūtu pretī :)
-4
:D aizsūti viņiem ielūgumu
0
Man, lūdzu, Bathory.
-2
man lūdzu Death...
-1
Ja NightTale dabūs jebko, kaut alu, es raudāšu kā mazs bērns. Bet nu labi, par sliktu gaumi jau laikam nestrīdas.
0
nu NightTale nav nemaz tik bēdīgi kā brīžiem šķiet. Paaugsies un viss būs bumbās.Lai gan pie vizuālā tēla pārējiem grupas dalībniekiem ar vaidzētu piestrādāt, a to tur viens cilvēks briesmīgi spīd un pa daudz kontrastē ar apkārtējo dabu
0
Nujā, Ovekliril, skumji, ka tev tik slikta gaume ...
-6
Nja,Overkirils.. nu ja TU kā mazs īmucītis parasti stūrī ielīdis raudi ko padarīt...
un jā par gaumi skumji!...
kurš tad NT par daudz spīd un kontrastē ar apkārtējo dabu :D ?
0
vocāls :D bet tas nebi dikti ļauni domāts :D
0
...balsošana pagarināta līdz 16.martam (no metalshow.lv)
+2
Bļa, bet jau apsolīju 10.martā savas versijas ielikt ... Pajāt - ja kādam nav sava viedokļa, tad tā ir viņa paša problēma.

2010. gada labākais albums (ieraksts): Skyforger - Kurbads
2010. gada labākā grupa: Diseim
2010. gada labākais vokālists (vārds, grupa): Elīna Gindra (NightTales)
2010. gada labākais mūziķis (vārds, grupa, instruments): Lauris Polinskis - bungas (Frailty, Malduguns, Apēdājs)
2010. gada labākā koncertgrupa: Frailty
2010. gada labākā jaunā grupa: Malduguns

''Kurbadu'' nekas nepārspēs un Maldugunij konkurentus arī īsti neredzu.
0
:D es bišk savādāk nobalsoju:P
+1
Rādi redzēt !
0
2010. gada labākais albums (ieraksts): heaven grey

2010. gada labākā grupa frailty

2010. gada labākais vokālists (vārds, grupa): Mārtiņš Lazdāns

2010. gada labākā koncertgrupa: Frailty

2010. gada labākā jaunā grupa: NightTales

2010. gada labākais mūziķis (vārds, grupa, instruments) atstaaju tuksu:(

0
Darkspell, ko NightTales pagājušogad darīja?
-1
NightTales @ Melno Cepurīšu Balerija

Halloween @ NABAKLAB

un vēl šo to
+1
Es par gruas eksistenci uzzināju dzerot Rocabilly pirms nedēļas.
-3
es bisk senāk:)
0
Nav jau sūdīgi tikai galīg nav mans pīrādziņš.
-3
man patīk dažādi pīrādziņi:)
0
NighTales šogad uz to titulu var;ētu pretendēt, jo pagājšgad no sešām dziesmām šiem bija 3 loveri un tas nav nopietni. Viņiem ir pārsteidzoši labi instrumentālie gabali. Pārsteidzoši tādā ziņā, ka viņu galvenais trumpis ir lieliskais vokāls.
-4
pavadijums man pat labāk patīk:)

vokāls ir ok bet nekas voooov
0
Nunē, vokāls ir reāls ''wow''
-2
kas tieši ir wow tajā vokālā?
+1
Pamēģini tā nomaukt, tad sapratīsi.
+2
"Nemo" kaveri Elīna nodzied labāk par pašreizējo Nightwish vokālisti Aneti, gandrīz precīzi, kā Tarja, tā ka visu cieņu Elīnas vokālam, LV metāla scēnā kaut kas tāds vēl nebij dzirdēts. Zeme un Rasa savulaik dziedāja savādāk, ja nu kāds te tagad grib piepisties pie detaļām :D
0
nēesu dziedātāja:D bet man tāpat neliekas ka tur ir kas vairāk par 0k
0
es jau nesaku ka slikti dzied:)
+1
Ja neesi tad ned$#s.
Tik labs vokāls sen nebija dzirdēts.
0
2010. gada labākais albums (ieraksts): - sovaļņiks :)
aber spēlmani ar kā Bleids paņēmu Polinska jaunskungu, bij vēl doma kā labāko koncertuzstāšanos iedot Distant light, aber šamie tādi klusi pēdējo gadu bij, reti kur parādījās tik!!!
+1
Dāmai ir labs vokāls, tas nenoliedzami, bet pie dirsas kaut kādas scēnas - latviešu vai pasaules, jo ar akadēmisko dziedāšanu izgāja Tarja un tad jau bums sākās, nesaku, ka tas būtu baigi slikti, bet tomēr, ja katrā valstī uzrodas, pa kādai akadēmiski dziedošai dāmai metāla lauciņā, ar laiku tas pieriebjas, tāpat, kā tie visi bleka un death sūdi, kuros kā vokāls ir vecenes - lai rāda pupus un sēž pie sintiņiem, tomēr viņu ir par daudz ...!
+3
jā, jā, sievietes vieta ir pie plīts, nav ko daudz dziedāt :)
+2
Starp matainajiem ar ir 3K piekrtitēji, kā izskatās. 3K - Kinder, Kirche, Kueche!
0
Cienītā U tevi apdalīšu un šajā kategorijā - pie plīts sēdētājas neieskaitu, protams vēl jau ir arī tādas, kas tiek noliktas lauciņā drāžamgaļa, bet nu tur jau Darkspell ieskaitīta, tā ka es tāds nešpetns U pašlaik vietu nevaru ierādīt :)
+2
secība nepareiza. Kirche jābūt pirmajai, tikai pēc tam Kinder :D tik svarīgas lietas lūdzu nejauc :D
+1
kā es tā bez vietas;( bomž jāiet uz Kirche, moš palīdzēs
+3
Vika no Vic Anselmo ir WOW vokaliste!
bet ne šitā mazā špidrilka no dželgavas
0
Cik nu Vika vispār pieskaitāma pie metāla?
0
Galvenais, ka pupi un ;nemama :)
0
Desper, vistiešākajā, tu viņas, filtha(preternatural) un Cradle of filth bungjiera jauno projektu neesi redzejis nemaz...
-5
NorvēģuPāķis pikriitu:) biju pavisam piemirsusi par Vic

graver drāžamgaļas lauciņā es nēesu...:@ tu pat mani nepazīsti un jau izdari stulbus secinājumus
0
'^graver, ne pupi nekādi tur nav viņai, un tos pašu koncī ar ādas korseti(vai kautko tamlidzigu) noslēpa
+1
Nē, neesmu gan redzējis. To, ko esmu redzējis, pie gotikas parasti pieskaita - tāpēc arī Vc iAnselmo iekš Wave Gotik Treffen uzstājās. Es gan nesaku, ka tāpēc nav laba balss utt, bet te iet runa par METĀLA gada balvu!
Tad, kad redzēšu to jauno projektu, varēšu pateikt, labāks vai sliktāks par NightTales.
0
Bet kas tev liedz pēc konča, viņai to korseti palaist vaļā, vai pa visam noņemt????? To ka viņai nav pupi vai kā, to diemžēl es nezināju, nav nācies vi;ņai uzjautāt, bet par darkspell, tev tac bij kādas tur nenokārtotas saistības ar helvi un ko tur vēl, tai drāžamgaļas lauciņā, tāpēc jau ieskaitīju, ja ir nokārtotas, tad arī tevi diemžēl būs jāizraksta no tā lauciņa :D
-2
man ar viņu nekā kārtojama nav:@
-2
Morai skaista balss( diadema)
0
Vica ari ir metalshowa uzstajusies, un ja salidzinam, un nightaili ari NAV metāls, ja jau mes sita sakam tagad jau dalit...
0
:D kas tad tas pa stilu skaitās?
0
Metalshowā 6dien pa dienu uzstājās pāris tik drausmīgi sūdi, kuriem līdz metālam ir kā Zemei līdz Galaktikas centram. Un NightTales IR metāls - Operatic/Symphonic Metal pēc metal-archives klasifikācijas. Un, ja nu kas - Vic Anselmo iekš m-a nevar atrast! Tā ka gtfo
0
Operatic????
līdz tam arī "kā Zemei līdz Galaktikas centram."
0
Copy paste no m-a. Tā tur stāv rakstīts pie Nightwish :D
0
Un jā, kad vairāk nav pie kā piepisties, tad piepišās pie drukas kļūdām.
0
tāpēc ieliku pēdiņās:)

Nightwish tagad lēta popsa
0
pa kādām kļūdām???
+7
diletantisms, vot kas tas par stilu, taustiņi primitīvi, viens vai divi akordi, bungas...ārpus konteksta vispār...
tie instrumentālie vispār bija šausmīgi, prasti un pliekani...
ja tu sevi prezentē sociālajos vortālos kā ūber grupu un prasi lai balso par tevi, tad vismaz PREZENTĒ SEVI LABI!!!!!!!!!
un kas tas par sviestu ar to dzejas lasīšanu, un murgošanu par citu pasauli(ja esmu uzkurījis bet man citas pasaules nav rādījušās :D), un tie padebilie komentāri:tā nav vijole bet alts...:@
Un es neuzskatu par līmeni sagatavot 3 koverus, un tie paši šausmīgi sagatavoti, pietam viens jau ir kovera kovers.
Ja skatās atšķirību starp pagājušā gada jauno debiju, tad diena kā nakts, Grondh vismaz nosēdēja ne vienu vien gadu studijā līdz noslīpēja praktiski perfektu gala produktu....
manā skatījumā Nightales jāstrādā ĻOTI DAUDZ!! un jaiemācās nebļaut mikrefonā gandrīz rīklē iebāžo...
-1
despers noņēma man plusiņu ^^
XD
-1
sava taisnība tur ir...
es maz no mūzikas saprotu tieši tās detaļas utt bet tomēr Nightales liekas tīri 0k jaunās grupas statusam;)
0
:D jāiet tgd kārties:D
+4
Ierunājās te par pliekanu muzonu. Un kā tad ir ar tām grupām, kas māk vienā ritmiņā resnākās stīgas raustīt, ik pa brīdim pietupjoties dr Zoidberga pozā? Tie jau nu baigie mūzikas šedevri, vai ne, ar dziļu daiļradi un dvēseli!
-3
un? un tev kas? gabals nokrīt? wtf :D
AIZEJ UN UZTAISI AR KAUTKO PRATIGU REIZ!

dusmu uzsit
-5
:D kāds lauž man sirdi:(
0
nu nu ko tad tā?:D
-4
vot nezinu:D
+2
Pāris komentus iepriekš izskatījās, ka tev pašam NightTales pusi miesas ir nograuzuši.

Un par mani neuztraucies, es daru to, kas man patīk un sanāk.
-1
NU TAD NEUZTRAUCIES PAR MANI EBIO!
vienigais pie ka vareji piesieties ir ka redz nepatik ka uz skatuves kustā RTM rakedovnos :D
SALUT :D
0
*Brakedown'os biju domajis

viss amen
esmu runajis :D
+4
Goreslut, neapšaubāmi, bija daudz atsrādātāki :)
0
visus komentārus hammera virzienā :D
btw, šamais nesen ieminējā par kautko tādu kā goreslut reanimešanu
yeah :D
\m/
-3
Grondh sākumā man patika baigi, pērn arī balsoju par viņiem...vēlāk kā apnika:(
0
Goreslut rap? :D
0
un vispar kads te sakars ar vecu sen kanceletu projektu kas bija domats ka joks ?! :D
0
juu pilniigs kRaps un YO Yo YO :D
0
Ko tik uz tiem jokiem nenorakstīsi...
0
nekad goreslut netika pasniegts ka kautkas nopietns XD
+1
^^^ Goreslut rape.
-5
žēl ka man + beidzās...tb -
+7
nekas, mums vēl ir, ko tev likt, nepārdzīvo :)
0
Goreslut var arī kur paklausīties?
0
Darkspell - un pēc kāda laika - ai, tas metāls, sākumā man patika baigi, vēlāk kā apnika un sāku klausīties kaut kādus whatever popsūdus, esmu tak izaugusi no tā stulbā metāla.
-6
:D jēeej...
0
Rapedown,bļ.
-5
:D varbūt ...to kas būs vēlāk nezinu:)
-1
Deathperado es tā nesaku un neteikšu!!!!
+5
Reizēm nevari vien nobrīnīties, kādas pilnīgas huiņas cilvēki mēdz sarakstīt.
+2
Es esmu jau redzējis varoņus, kas sita ar dūri pie krūtīm, un teica, ka būs kopā ar metālu līdz nāve viņus šķirs. Mjā, izrādījās, ka ir uz pasaules spēcīgākas lietas par nāvi...
-2
man jau nevienam nekas nav japierāda:)
un jāsaka:)
es vnk neiesprinkstot klausos to kas man patīk:)
0
''Now people keep asking if we're going to change
I look'em in the eye
Tell'em no way
Strips on a tiger don't wash away
Manowar's made of steel not clay''

Tā savlaik dziedāja viena Vāgnera kovergrupa ... nomazgāja gan to tīģeri ....

0
pizģec, liesmas atgriežas trūmetālā? :D

darkspell, šodien, plkst. 21:12

"Nightwish tagad lēta popsa"

Pag, Nightwish vairāk vai mazāk popsa ir bijusi vienmēr. Vienīgi tas, ka tagad NW vairs īpaši necenšas izlikties, ka nav popsa, un uz pillu klapi uz to arī šancē. Un, zin, sanāk atzīstami. Katrā ziņā, ciktāl tas attiecas uz popsu, līmenis galīgi nebūtu par akurāt lētu saucams.

Zin, kas ir lēta popsa?

www.youtube.com/watch?v=lWyEP7-eeKc...
+1
^
ui, kovers šitas drausmīgs, ja Alice Cooper - Poison vēl kutkā +/- uztaisīja, tad nu šitas ir apsalūt nebaudāms.
btw, par Nighttale - soliste varbūt nav slikta, bet šamai balsi vēl kopt un kopt un tas Nemo coveris ko pirms kādiem pāris mēnešiem koncī dzirdēju nu sorry, bij vājš mēģinājums atdarināt oriģinālu.
+1
Tas koveris ir reāla traģēdijs. Nightwish jau vieglāki nav kļuvuši, pat otrādāk, kopš Hietala uzradās.
+3
ROFL par Zoidbergiem :D
0
...heeeeeeiiiiii RESNAA...dabuusi pa purnu no manis...darkspell peec zenjas neilgojies?
+3
Sist meitenēm , kur nu vēl pa purnu, nav labi:(
+1
Dazreiz vajag...
+4
Pēc pēdējā laika komentāriem truemetālā spriežot, daža laba ir sista, tā ilgāk, ar kanalizācijas lūkas vāku pa galvu.
-2
Kāds atkal uzdarbojies no mana profila. :D
+3
A šitie nespēlēs ? Ar tak smagucis, ne ? ;)

www.youtube.com/watch?v=CVOuu6tg5zc...
+1
Hard Schlager :D
-2
Deathblow tu debils esi?

kadiem kometariem/???
0
Disslocation nokavēju, Rebel Riot spārdīja, Relicseed vēl vairāk, Flaying dedzināja, Preternatural nogalināja un arī Sovvaļnīks iepēra. ColdFlame laikā kratījos ar pēdīgo sabtranu - rīt 9t.i. šodien) atbildīgs dzeršanas pasākums.

Nominētie un uzvarētāji reizēm izsauca izbrīnu .... Pasaķums pa pirmo. Despers malacis. Es ar :)
+3
Un BladeOfDarkness saņēma balvu, par kuru viņu apkauda Skyforger vīri...

Arī uzrados uz Rebel Riot laiku (puikas ir labie un ikreiz to secinu no jauna), priecēja Flaying, pozitīvi neitrālas izjūtas raisīja Sovvaļnīks un Relicseed, baisi labi šķita Preternatural. ColdFlame tāds kārtējais latviešu Nightwish, pat dziesmas dažas šķita pilnīgākie plaģiāti.

Kopumā bija sasodīti labs pasākums. Tik nevar vilkt korseti, ja matus gribas kratīt, citādi krūtis veļas ārā.
0
Velc to korseti , velc, un purini matus vēl centīgāk, tikai pabrīdini, kad to darīsi, lai var nākt lūkot :D
+2
"...ja matus gribas kratīt, citādi krūtis veļas ārā." kur tu biji FLAYING uzstāšanas laikā?
+5
totalizātora rezultātu salīdzināšanai:

Gada Labākā Jaunā Grupa: Rebel Riot
Gada Labākais Vokālists: Jānis (Flaying)
Gada Labākais Albums: Skyforger - Kurbads
Gada Labākā Koncertgrupa: Preternatural
Gada Labākais Mūziķis: Guntars (Rūsa)
Gada Labākā Grupa: Skyforger

(uz gada albumu top 3 bija ietrāpījuši arī Sovvaļnīks un Heaven Grey)
(uz jaunās grupas top 3 bija ietrāpījuši Night Tales un Malduguns)

Deathperado kungam derētu trīslitru ordeni!
-2
Kas bija nominēti? Kas paņēma laurus?
0
oi, man arī pasākums ļoti patika. prieks par balvas saņēmušajiem māksliniekiem, uzskatu, ka visas ļoti pelnīti un jautājumi no sērijas wtf neradās.
0
Neko... :D
+1
Es ceru, ka pārāl lielas lažas nepielaidu, sākumā biju vienkārši skaidrā un saķēris baisu lampu drudzi :D To gan izdevās sekmīgi apkarot ar pāris šņabīšiem un krietnu alus daudzumu.
0
paliec mierā, labāk lai sieva bildes un video gaņī šurp :)
0
Tagad laikam laiks nožēlot, ka fotoaparātu iedevu :D
0
Cold flame vispār bija kā brīnums, kur tādi izrakti. Kas šo grupu vispār atrada!? Labi, plaģiāts ta plaģiāts, bet izpildījums bija diezgan augstā kvalitātē. Cieņa par to, ka veči un dāma savos gados kaut ko tādu izpilda.
0
Viņi ja nemaldos bija arī motokarnevālā? man šķiet biju jau redzējusi
+1
Es par ColFlame jau Metalšovā iefanoju. Pārsteidzošo labs bija. Dziesma ''Vien vēja zieds'' ir pilnīgs ''Nemo'' plaģiāts (diskā kā mūzikas autori Nightwish nav minēti). www.draugiem.lv/2593

Laikam nepieciešams tomēr izlikt kandidātus uz Gada jaunās grupas titulu, jo Rebel Riot tomēr 2007.gadā dibināti ..

Bet es tiku pie titula ''2010.gada labākais MP bāra tukšotājs'' :D Nez, moš tagad katrā pasākumā viens alus pa brīvu būs :D
-1
Mjā, RR uzvara bija pilnīgs pārsteigums. NightTales palika otrie, kā es vēlāk uzzināju.
0
ak dievs ku naivs... :D
+3
Nu sūds par to, kurā gadā dibināti - šaubos, vai Malduguns ir daudz jaunāki tādā ziņā. 2010 gadā dibināta grupa diez vai spētu iegūt kādu titulu jau tai pašā gadā.

Par pārējām nominācijām, ko atceros un kas netika pieminēti - uz labākā vokālista statusu vēl pretendēja Jānis Boļšaks (Sanctimony) un Elīna iz Night Tales; uz koncertgrupu - Frailty un Skyforger; uz labāko grupu - Heaven Gray un Frailty (laikam?). Par mūziķi jeibogu neatceros. Patiesībā es pat nezināju, ka Rūsā tagad spēlē kāds Guntars :D

"Tik nevar vilkt korseti, ja matus gribas kratīt, citādi krūtis veļas ārā."

Jā, es ar pamanīju, ka tu nepietiekami intensīvi kratīji matus :D

Karaoke arī bija nevāja, līdz pilnīgam spēku un skaidrības izsīkumam.

Ā, un vēl nesapratu, kāpēc Latvijas labākās koncertgrupas balvu ieguva kaut kāda ārzemju grupa.
-2
kāda vēl ārzemju grupa, es pat neiebraucu tavā ironijā? domāju, ka Latvijā nav otras grupas kā Preternatural, kas tā māk publiku aizraut.
0
ā, tad tāpēc Heresy matus tikai šūpināja, nevis kārtīgi kratīja ... vajadzēja bišku ieraut, tad būtu pajāt to korseti :D

P.S. NighTales raksta kopā
0
^^ nu, šoreiz jau tomēr varēja bez EN valodas mierīgi iztikt ...
+2
un ar diviem t
0
tfutu, pats pārrakstījos
+2
Man patika:) Gan atmosfēra, gan arī vairākas skaistas meitenes. Da i ar Estragonu labi parunājām:)
0
"Nu sūds par to, kurā gadā dibināti - šaubos, vai Malduguns ir daudz jaunāki tādā ziņā. 2010 gadā dibināta grupa diez vai spētu iegūt kādu titulu jau tai pašā gadā."

pa lielam, ja grupai uzreiz ir koncerti ar pirmo materiālu, tas noteikti ir iespējams.
+1
mūziķi:
Edgars - Relicseed, Sia Radikal ģitāras
Guntars - Rūsa, Moral Free ģitāras
Edmunds - Frailty ģitāras

Ā, un vēl nesapratu, kāpēc Latvijas labākās koncertgrupas balvu ieguva kaut kāda ārzemju grupa
^uhu, tas bija fakinfunny
+2
mani favorīti nedabūja nneko:(
-1
Skatos, ka man ir personīgais anti-fans uzradies :D
0
izbaudi, mīnusu rūgto garšu :D kā ir, kad kāds tev tos liek, pat nelasot ko tas "kretīns, āksts un pilnīgs idiots" ir uzraksījis
+2
mincīts

"pa lielam, ja grupai uzreiz ir koncerti ar pirmo materiālu, tas noteikti ir iespējams."

Tas ko es sacīju, nav neiespējams, bet ļoti mazticams. Tikko kā nodibinātai grupai, pat ja tā sastāv no pieredzējušiem mūziķiem, ir vajadzīgs laiks, lai saspēlētos, noformētos stilistiski un muzikāli utt. Tādi paši Malduguns vai Grondh tak ilgi slīpēja savu spēlējamo mēģu telpās, līdz nobrieda publikai atrādīties. Ja uzreiz ar pirmo, kas sagudrots, līstu uz skatuvesun spārdītu pakaļas, tad nu jābūt reālam zelta talantu kolektīvam.
+1
man jau vairāk šķiet, ka par jauno grupu varētu dēvēt tādu, kas attiecīgā gadā uzsāk aktīvu koncertdarbību, neskatoties uz to, cik ilgs laiks pavadīts mēģu telpās.
savādāk jau tas jaunās grupas statuss ir stipri stiepjams.

RR ir forši, daudzsološi un visādi citādi ņemami, bet, manpurāt, tieši jaunās grupas balvu šogad bija pelnījusi Malduguns.
0
^ neva nepiekrist. Ņemot vērā, ka es nekas no tiem RR līdz manīm nemaz nebi atnācis. Nu tā jau itkā ir manis paša vaina, bet nu tomēr - nav mana vaina :D
0
Nēnu Rebel Riot dzīvajā ir pa pirmo zorti; ierakstā gan tā nīkulīgāk izklausās. Es vispār ar balsoju par Malduguni, un veselās divās kategorijās: jaunā grupa un koncertgrupa. Pajāt, ka divus vien koncertus no šiem redzēju, bet abi bija augstākā klase.
0
Ar bija doma tā nobalsot, jo pavasara koncerts norāva jumtu, bet otrais tā neiespārdīja. Turklāt tik 2x redzēti ... Jāskatās, kā būs nākamnedēļ.
0
Nu un, ka tik 2x redzēti? Man šķiet, ka Diseim varētu būt vienīgā banda, kuru es pērn redzēju vairāk nekā 2x.
0
Man tādu bija vairāk.

Starp citu, mēs ar kk:) neziņā grozījām galvas pēc Relicseed pēdējās dziesmas, kura bija kāda koverversija. Tas skaitās kautkas populārs ?
0
>>> Nedaudz samulsināja RELICSEED, kuriem noteikti kaut kas nav kārtībā ar prioritātēm. Kapēc sava jau tā īsā koncerta beigās ir jāspēlē nevienam nevajadzīgs Slipknot koveris, ja tikko izdots ir jauns albums ar svaigām dziesmām, kuras būtu lielāka jēga atrādīt publikai? karametals.lv/zinas/517/metala-na...
0
Nav jau tā, ka tās dziesmas jau nebūtu atrādītas, turklāt otrdien šie jau DEPO nomauca. Un paklausoties, jāsaka, ka koverīts labs un enerģisks sanācis, tīk vairāk par oriģinālu, jo JTFU moments jūtami samazināts:

Slipknot - Psychosocial

www.youtube.com/watch?v=Wws7mnMewPw...

www.youtube.com/watch?v=oq1-WH-arZk...
+1
Kopumā pasāciens jau nu feins, feins... , Dislocations tāds interesants, lai gan neviena dziesma tā īsti prātā nepalika, nāksies ripuli uzlikt, Rebel Riot... hmmm... redzēju šamos pirmo reizi, iespējams ka dažs labs cits būtu pelnijis to balvu, bet nu nav mana vaina ka iepriekš šamos nebiju redzējis :D Bet nu ok. Relicseed - hmmm... tīri neko, ņemot vērā ka nav mans iecienītais klausāmmūziks, covers gan ļoti neslikts šamiem sanācis.
Flaying varētu beidzot kautko jaunu sākt močīt, bet priekš tik īsas uzstāšanās baigi labs, pie tam tas priecīgais covers beigās ar divu dāmīšu piedancošam bij ļooooti jēee :D
Preteriem jaunie gabali pat ļoti jauki, sevišķi pirmais, bet tas uguns džeks kaut kā biki nedastrādāts skatuves elements izskatijās, doma jau laba, bet līdz labumam baaigi pitrūka.
Sovvaļnīks ar dikti feini nobieza, patiesībā ļoti labi iederējāss šitai pasākumā.
Pat tie ColdFlame patika dēļ kvalitatīvā izpildījuma līdz brīdim kad pēdējais gabals bij "Nemo" mega plaģiāts. nu toč kā šlāgeransambļu labākajās tradīcijās, paņemt gatavu dziesmu (vēlams ļoti populāru), samainīt pāris notis vietām struktūru atstājot to pašu un iebliezt latvju mēlē zem cita nosaukuma... tas bik pabojāja grupas tēlu, bet nu lai jau.
nu jā, un karaoke ar pārāk laba lai detaļas atcerētos... Tā ka baigu GUT pasāciens.
+3
Te arī mazs video ieskats no gadabalvas:
www.youtube.com/watch?v=hFyyWwMYlhw...
+1
Te vēl viens video ar Sovvaļnīku:
www.youtube.com/watch?v=VJI4IUKQqu4...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas