OBITUARY Rīgā - MP 8.04.2011
+15
Piektdien, 8. aprīlī pirmo reizi Latvijā viesosies leģendāra apvienība no ASV, vieni no death metāla kustības pamatlicējiem – OBITUARY.

Grupu ar nosaukumu Executioner 1984.gadā dibināja kolorītie brāļi Džons un Dolands Tārdiji, bet 1988. gadā viņi parakstīja līgumu ar Roadrunner Records un pieņēma vēl nāvīgāku nosaukumu - OBITUARY (no angļu val. – nekrologs).

Pirmie trīs albumi "Slowly We Rot" (1989), "Cause of Death" (1990) un "The End Complete" (1992) tiek uzskatīti par sava žanra klasiskiem paraugiem, un arī pēc divdesmit gadiem OBITUARY kopā ar saviem kolēģiem no Morbid Angel un Deicide joprojām ir vieni no ietekmīgākajiem pārstāvjiem no Floridas death metāla kustības, kura aizsākās 80-to gadu beigās.

Grupas OBITUARY koncerts Rīgā notiks mēnesi ilgās "Metal Chainsaw Massacre Tour 2011" ietvaros, kuras laikā mūziķi viesosies daudzās Eiropas pilsētās. Kā īpašie viesi koncertā uzstāsies grupas GRAVE (death metal, Zviedrija) un PATHOLOGY (grindcore/death metal, ASV).

Koncerts notiks klubā "Melnā Piektdiena", adrese: Rīga, Brīvības gatve 193c.
Koncerta sākums pl. 21:00, klubs atvērts no pl. 20:00.

Biļetes var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, kā arī internetā: www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muzika...

Stāvvietas cena iepriekšpārdošanā sākot no Ls 12, sēdvietas no Ls 15.
Koncerta dienā biļetes varēs iegādāties kluba kasē, bet to cena būs dārgāka.

Grupu vietnes Internetā:

OBITUARY (death metal, ASV)
www.obituary.cc

GRAVE (death metal, Zviedrija)
www.grave.se

PATHOLOGY (grindcore/death metal, ASV)
www.myspace.com/pathologydm...

www.youtube.com/watch?v=rE34z7uVjSM...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
riktīgi labais! pasākums, kurā visas 3 grupas lieliskas! paklausījos tos Pathology, nekas jau īpašs, bet smuks, smacīgs grindkoriņš, labi iederās pārmaiņai no desas.
+1
vot, sen kautko tadu gaidiiju :) smaids liidz ausiim
0
bļē,Pathology!!!
0
PATHOLOGY grupā spēlē bijušais Cattle Decapitation bundzinieks.
+2
Koncerta dienā biļetes varēs iegādāties kluba kasē, bet to cena būs dārgāka, ibio!!!
0
^ nu bet alga tikai 7.aprīlī
+3
man toties alga būs 1. aprīlī, haha
+1
fixais kredīts.lv :D
0
Es pieņemu, kas šis varētu būt apmeklētākais koncis šajā gadā...
0
^ tobiš, kas attiecās uz MP protams....
0
^
BigUgga
var būt var no tevis pa fikso var dabūt?
+1
man reāli tirpas metas, kad dzirdu, ka kāds rēķina no algas līdz algai, vienkārši besī, čīkst gadiem, bet necenšas neko darīt, lai tā nebūtu

p.s. neuztveriet personīgi. Cerams, ka Slowly we rot un Infected nospēlēs :D
+1
Setlists no 5.marta konča Štatos

Redneck Stomp
On the Floor
Chopped in Half / Turned Inside Out
Dying
The End Complete
Threatening Skies
Forces Realign
Final Thoughts
Internal Bleeding
Blood to Give
Slow Death
Evil Ways
Slowly We Rot
+1
Estragons, kāpēc lai gan pie mani varētu dabūt khredīte? :D
+2
gribu info ielīkšanu attiecīgajā vietā :)
+1
Uj , tam listiņam klāt vēl gribētos "Intoxicated" , "Don't Care" , "Payback" , "Burned In" .
+1
pajāt uz tavām tirpām
0
solidarizejoties ar Obituary, varētu līdz koncertam nedzīt bārdu >:)
+2
^ Teu tāda arī ir?:)
0
pielīmēšu
0
0
Negribās , lai sanāk tā, ka atkal palaižu garām koncī kādu labu grupu tikai tāpēc, ka biju gana slinks, lai ievērtētu. Neesmu klausījies no tos Patalogus , nedz arī Greivu, tāpēc arī tīri profilaksei , ko derētu no šamajiem paklausīties , lai rastos iespaids un poņa ?
+1
Grave tak ir zviedru desas klasika. Galvenie spīdekļi skaitās pirmie divi albumi Into the Grave (1991) un You'll Never See (1992), smādējami nav arī citi. Skaņa ierakstos viņiem ar ir izcila.

1. albums:
www.youtube.com/watch?v=GdvjRerU4R4...

2. albums
www.youtube.com/watch?v=XrLjlFN68z8...

3. albums, pateicoties klipam, vian no slavenākajām dziesmām:
www.youtube.com/watch?v=iUkgUaKD188...

No pēdējā albuma:
www.youtube.com/watch?v=CW1sEJtzCEU...
0
Grāvis 2x skatīts un nelika vilties. Buldozers!
0
A tas BDM Pathalogy ar nav peļams.
Mana draudzene teic, ka šamai koncī hedlaineri bušot grave, jo obituarīšiem Tārdījs nepatīkot. A man godīgi sakot grave kautkā līdz galam nevelk.
-1
Man ar tas ņaudētājs kož nervā :)
+1
GRAVE >>> Obituary
0
bļah, Soulless ar klipu tik spēcīgi kopā, gribās mošot pie datorgalda
-1
Heh, un es netikšu uz šito... :(
-6
OBITUARY koncertam būs papildinājums!

Jaunākās ziņas vēsta, ka 8. aprīlī paredzētajā OBITUARY koncertā Rīgā (klubā Melnā Piektdiena), arī varētu uzstāties slavenā ASV death metal leģenda DEICIDE ar Glenu Bentonu priekšgalā! Grupa ieradīsies Rīgā ar vienīgo Baltijas šovu, iebraucot no savas Krievijas turnejas.

Kā arī, ir informācija, ka koncerta organizatori veic pārrunas ar melanholisko latgaļu rokeri Ingaru Gusānu jeb SOVVAĻŅīKU, par iespēju "iesildīt" šo koncertu.
+2
^ tas gan nebija smieklīgi!
-1
tie aprīļa joki, kaut kā - ar katru gadu kļūst debīlāki ....
-1
tie aprīļa joki, kaut kā - ar katru gadu kļūst debīlāki ....
+1
murgonis droši vien sirdstrieku ķēra...
-1
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="510" src="www.youtube.com/embed/HyKAS0IjNnU"... frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
-2
<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="www.youtube.com/v/HyKAS0IjNnU?versi...><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="www.youtube.com/v/HyKAS0IjNnU?versi... type="application/x-shockw... allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>
-1
:D
+9
-1
biļetes būs jāiegādājas laicīgi, lai šoreiz toč aizietu..
nevis kā citu reizi- kad pāris labi konči vnk noplītēti kkur virtuvē :D:D:D
-2
^ hey, tas nu gan bij labs joks par DEICIDE :)
-1
arghhhhhhhhh.
juhuu, jokam nebija ne vainas.
par Deicide skaidrs, bet par Soovaļnīku - gar zemi >:))))))))))
-1
Paldies par kapa ieskatu. Pirmie divi vareni paķēra. Nav jau tā, ka nebūtu neko dzirdējis par tiem , bet detuhu tikai gadu klausos , tāpēc arī daudzus ,tavuprāt , pašsaprotamus albjus es vēl neesmu noklausījies. Tā jau stāv kādi 50 detuhas ripuļi , kas šeit slavināti.
-1
labi,ka es biju izbraucis no valsts uz pāris dienām.
0
^ Bentona medībās ?
-1
jā,pasapņot pie leišiem un paskatīties ka'jūtas piepisti cilvēki.
-1
Bentona piepisti? :D
0
eu kāds ir biļešservisa akcijas kods? ĀTRI!!! >:(
+2
nu davai nesakat nesakat, saliku visiem uz augšu mīnusus, līdz beidzās limits >:(
+3
un ko nozīmē šitais sūds - I-BIĻETE (pdf formātā - izprintē pats.).(Cena 0,82+PVN 22% 0,18) 1.00 LVL; tipa man jāmaksā par to, ka man iedod i - biļeti lats? kas viņi pilnīgi sajukuši?
0
^metiens katrā solī :D es labāk nopirkšu pie MP meitenēm
+1
Un te var mēģināt laimēt biļetes :)
www.diena.lv/lat/izklaide/_konku...
+1
sodien nopriku biletes statoila, forsi - samaksa par benzinu un mazo snikeriti un vel paprasi tas tur obituary biletes.
+2
... un sapiķo latu pa virsu.
0
bļa, paga, ko? kas notiek? kāpēc es šito tēmu pamanu tikai tagad? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...
Back From the Dead ir mans visu laiku vismīļākais death albūms, bļin (lēkā pa istabu un spiedz nelabā balsī)
žēl vai zinies, ka matus nogriezu
0
Man ari tagad ka reiz gribas atpakal matus, pie sitiem bus gruti nekratit packu, a tagad bez matiem vien tauki uz sejas kratisies..
+2
^ Taukus uz sejas smērēsi? :D
+1
( >_< )
-3
konkursa jaut.

Kā sauc grupas “Obituary” pēdējo studijas albumu?

* Happy Mourning
* Darkest Day
* Funny Evening
-1
"Kurā gadā dibināta grupa “Obituary”?

* 1984.
* 1986.
* 1988."

Obituray ir dibināta 1985. gadā, neviens no variantiem nav pareizs.
0
vai tad ne 88ajā?
-1
nu visur netā rakstīts, ka 84., tikai tad viņus sauca citādāk, bet grupu jau nedibina tad, kad tie paši cilvēki nomaina nosaukums lol. stulbā Diena.
0
tb - rakstīts, ka 85. gadā
+1
vispar jau ja gribas piepisties tad 84 un ar nosaukumu Executioner kuru velak nomainija pret Xecutioner lidz beigas nomainija uz obituary 88 gada, kuru varetu ari uzskatit par grupas dzimsanas gadu, jo mes tacu tagad iesim uz obituary nevis uz Executioner vai Xecutioner ne?
0
Kautgan stridigs jautajums.
+1
nu skyforger jau arī izveidojas 95ajā,nevis 88, kad tas bez greznības bij.. tāpat kā deicide - amon. un v''el noteikti ir daudz piemēru!
0
Ja seko MA loģikai, tad 88. Pretējā gadījumā varētu baigi strīdēties par Entombed / Nihilist, Death / Mantas un ar Stygma un Pariah vispār sviests:
www.metal-archives.com/band.php?id=2015...
www.metal-archives.com/band.php?id=1463...

0
Te ir jautājums par terminoloģiju. Grupa, kas kopš 1988. gada zināma ar nosaukumu Obituary, ir dibināta 1984. gadā ar nosaukumu Executioner... Nosaukuma maiņa jau it kā nav tas pats, kas dibināšana.

Kurā gadā ir dibināta, teiksim, Kuldīga, un kurā - Goldingene?
0
Ja sastāvs nemainīgs, tad tā varētu teikt, bet ja uztaisa tādu joku kā Nihilist gadījumā ...
0
Par jautājumiem & atbildēm - "stulbā Diena" ievieto jautājumus un atbildes tādā formātā, kādus tos iesūta organizatori :)
+1
Incanti, kāds ir dzirdējis Xecutioner?

www.youtube.com/watch?v=pSayKeC8ooY...

P.S.

Šitā dziesma "Find The Arise" tika iekļauta Obituary otrajā albumā "Cause of Death".
+1
A te ir daudz vecāks ieraksts, kad čaļi spēlēja kā Executioner...
www.youtube.com/watch?v=bPrqnW6tPC0...
0
hehe tie Executioner tadi thrasigi.
+1
tas tā maigi teikts, tīrs thrash tak tur ir.
0
javelk lidz pedejam ar to bileti. dienas konkursa drosi vien nebusu vinnejis,bet poh. :D
0
ej tu nost,cik labs garastavoklis palika. vislaik rekt gribas :D
0
ir kāda iespēja iegādāties tās biļetes nemaksājot tiem maukām papildus latu?
0
droši vien aizejot līdz kasei. internetā laikam nē
0
Ir. Apskaties biļešu servisa mājas lapā tirdzniecības vietas, un izvēlies tādu, kas nav tai sarakstā pašā lapas apakšā.
0
Dailes teātra kasē, piem..
0
Uzvarētājs noskaidrots:
www.diena.lv/lat/izklaide/_konku...
0
nu ko vecie krabji, buusiet?
neatceros kad peedeejoreiz biju mp...
alus tur kaads ir tagad?
btw, klausos tagad pathology - diezgan patiikams veemiens.
0
p.s. paldies estragonam kursh iespamoja daidzinjas draugos, citaadi jau nebuutu pamaniijis.
traukiem.lv dazhreiz noder...
0
Tā ir, ka sēņo un trūmetālu uzmet ...

Alus sūdīgs - Čurplēsis Trīsgraudu un Dzintara (laikam). Pagājšreiz gaišais Āzis ar bija.
0
pizgjec pilniigs, naaksies dzert nealu :(
kaa var shitaa sachakareet baaru?
0
Piebalgas Senču ar mēdz parādīties.
0
To jau ar vairāk par vienu neiedabūsi iekšā - skābulis baigais lien pie beigām ārā. Jubilejas man ar pēdējā laikā galīgi nepatīk.
0
Nu ja ņem un saskābē, tad skaidrs, ka sanāks skābulis, blle.
-1
Obituary nav dibināta 1984. gadā :@
0
arii bez skaabeeshanas tas senchu ne paaraak.
piebalgas zaljais gan ir patiikams.
0
a ja piebalgas sencīti sabojā ar citronu vai laimu tad gan ir garšīgi
-1
es jau slapinu.... >:(
0
klau,koncerts sakas devinos vai astonos?
+1
čoptin aaaauuuuooouwaaaeeeeeaaagh...
0
^^"Koncerta sākums pl. 21:00, klubs atvērts no pl. 20:00."

lai gan MP jau visādi pigori ir bijuši, kad sāk beztēmā spēlēt pusstundu ātrāk, un grindiniekus palaist garām negribētos >:(
0
uj,akls esmu.
0
^^ u mean wigger slam?
0
bac nezinu ka darit, piedzerties pirms koncerta vai konci?
pedejas dienas experimenteju dzerot alu, meginaju iesildities , bet nesanaca, izderot dazus litrus tikai un gulet gribas vairak neka.

Bet pa nopietnam - Pec koncerta visus dzis lauka vai vares vel pasedet?
+4
300 ml šnapsta pirms konča un aiziet. būs ok.
+3
^^Kādu stundiņu jau varēs pasēdēt.
+2
^^ tik jāraugās, lai nesanāk nevis pirms konča, bet konča vietā...
0
lietojot viens pats uz tik lielu kondiciju netemeju, vismaz pirms konca.. :D
-1
Pamazītēm tecinot alēnu rīklē pārklausos World Demise un Back from the dead. Nevaru sagaidīt konci. Threatening Skies būtu tāds blieziens.
0
a cikos koncis aptuveni varētu beigties?
-1
Ja viss sākās laikā , proti 21:00 , tad ap 00:00 - 01:00 varētu beigties. Tomēr ir pēdējā darba diena.
0
es nezinu, vai tas jau kaut kur bija rakstīts, bet es visu laiku klausos veco Grave un nupat sapratu, ka Sandstroms vairs nav vokāls... psc...
-3
bija zb, nesmu vel majas, bet vismaz busu, kautkad.
-2
^ sorry ne tas logins
0
Koncis bija lielisks. Pie Slowly we rot tika pamatīgi izlādēta enerģija. :D
+3
tagad visuma banālajā kārtībā jābliež recenzijas... nu kaut vai. mēģināšu izlaist lietotā alkohola aprakstu, mēģinot ievirzīt arī citus domā, ka tas, visticamāk, nav būtiskākais.

atnācu uz kaut kādiem nez... pusdesmitiem? pirms tam man pāris reizes kāds blakus esošs metālists prasīja, kā man iet, uz ko atbildēju normāli. pēc tam viņš man prasīja - bet kā citādi?, un tas manas domas iepludināja visnotaļ eksistenciālā gultnē. vienalga. skanēja Pathology pēdējās dziesmas... paldies jēzum pistum arī pēdējās, jo totāli nepatika, kaut kāda pilnīga monotonija. ja es kaut ko labu rakstīju tur augšā, tad varbūt tāpēc, ka man patika kaut kāda viena viņu dziesma un patīk grinds principā, bet tas, ko es dzirdēju bija pilnīgs boring un grinds arī šķietami nebija.

kad sāka spēlēt Grave, močīju pa plaušām smēķētavā, kurā, kā izrādījās, smēķēt nav atļauts. sievišķā intuīcija teica, ka celties nav vērts, bet tomēr piecēlos, lai pavērotu Grave no emocionāli pastarpināta (lol) un no skatuves patāla nostūra. nebiju vēl iejuties, nebiju ne iesildīts ne iesildījies, Grave skanēja it kā normāli, bet netiku pāri sašutumam, ka tur vēl nesen manā iedomu pasaulē vajadzēja uzstāties Sandstromam ar savu zemi rūcošo balsi. Tā vietā bija kaut kāds ķērceklis, piedevām vēl, BEZ BĀRDAS (!!!). Par šo faktu domāju visu viņu uzstāšanās laiku, kā arī apspriedos ar Peteņu Malēju par viņa angļu valodas zināšanām, izvirzot teoriju, ka priekš šoviem viņš pārbraucienos vienkārši uz asutiņām klausās 'angļu valodas frāzes metāla koncerttūrēm' (nu piem., thank you very FUCKING much), kā arī biju sajūsmā par to vienmomenta fona troksni, kas vismaz izvirzīja tādu avangardisku pārtraukumu manām domām par to, kāpēc tas džeks vismaz bārdu uzaudzēt nevarēja. vispār muzikāli viss likās labi, bet vokāls visu visu visu sagandēja, jo totāli sagrāva jebkādas ekspektācijas. turklāt viņš izskatījās baigi jauns, neatgādināja 'klasiķi' nemaz ;( beigās iegāju smēķētavā, kur kaut ko laikam runājos ar Peteņu Malēju laikā, kad uz skatuves skanēja noslēdzošā "Soulless", kuras klipu šīs dienas biju entās reizes lūrējis (biju pat kaut kā nokačājis speciāli, lai jūtūbā nevajadzētu iet). vienu brīdi domāju - varbūt saņemties un iziet ārā, bet sapratu, ka nē.

pēc tam padzērām tekilu, ieņēmām vietas, un diezgan ātri sākās arī Obituary. pats labākais - bez liekās ievadrunām džeki vienkārši uzkāpa uz skatuves un mauca. džeki, nu šitā ārdījies es nebiju kopš 6. klases ekskursijas, kurā gan nepiedalījos, jo jau tolaik visus ienīdu. bija diezgan labs fizisks treniņš, izņemot pāris negatīvos elementus, kuri nevis mošoja / ārdījās, bet gan vienkārši grūstīja / sita citus ar rokām, paši stāvot maliņā. paši Obituary bija vareni, kā arī Malējs minēja, solo ģitāristam skaņa nebija pati labākā, bet ritma gičai bija īstā Obituary skaņa. vālēja ne pa jokam - tā kā ierakstos, bet vēl labāk. Tardija balss joprojām spēcīga un unikāla, kā minēja kk:( - vemjoši kliedzoša, riktīgi pavilkos uz šeit pirmajā komentā postoto "The end complete", bet nu vārdu sakot, bija ne pa jokam. bija jaukiņi, kad grupa atnāca atpakaļ, no vienas puses patika paraugdemontrējumi, no otras - varbūt nevajadzēja, bet nu beigas arī novālēja godam, viena dziesma bija totāls dooms, un pēc tam arī loģiski paredzami noslēdzošā Slowly we rot. Kopumā viss pilnīgi otrādi nekā biju paredzējis-> Obituary >> Grave. Fascinēja arī Tardija izskats -> garie mati (kāds uzprasīja, cik ilgi viņš šamos ir audzējis), armijīgie šorti un baltās skrējēju botas, turpretī ģitāristam, kuru Peteņu Malējs rakstorja kā 'tā tu izskatīsies ja būsi itālis, spēlēsi amerikāņu death metal bandā un daudz dzersi' valkāja čībiņas. Nu - izsvīdu pa nopietno. 10/10

Vispār arī pēc tam bija interesanti piedzīvojumi, piemēram, filmēšanas vērtais gājiens uz nočniku, kurā, pēc piedauzīšanas pie durvīm, no tumsas izgaro tante un dara lietas. Bet tas būtu vēl mazāk par tēmu nekā manie iepriekšējie vervēlējumi, tā kā arlabunakti, cerams, haha.
-4
tas jobanais mspw man nupat ielika mīnusiņu (vienīgais bez manis onlainā), bet paldies jēzum nepaspēja man sabojāt līdzšinējo prieku par slowly we rot ar domām par tās klausītāju intelekta līmeni, hahaha
-6
Baigā recenzija. Kam piš kā tev gāja ? Dažiem , kas nebija , interesētu, kāds bija koncerts , nevis kā Tu nočņiku drātēji...
-3
haha, nujā, tavs lieliskais komentārs 'koncis bija lielisks' jau visiem, kas nebija, pilnīgi visu izsaka. tas, ka es pieminēju vārdu 'recenzija', nenozīmēja, ka rakstīšu karametāla tipa rakstu, rakstu ko gribu, tu lunahot. bet vismaz labi, ka tev ir iespēja ielikt mīnusiņu, vismaz ceļ pašapziņu, ne? :)))))))))
-8
Es jau te nesprēgāju ar vārdiem - tūlīt būs baigā recenzija. Es vienkārši izteicu savas domas par pasākumu , tu, sarkanmataine, kurai kauns pat profilā ielikt savu bildi. Ja Tu raksti - recenzija , tad raksti recenziju nevis savus piedzīvojumus kā tev gāja. Kas tur ko nesaprast ? Un mīnusiņu tādam pautdirsim man nav grūti ielikt.
0
sarkanmataine? zaķīt, tu mani pamatīgi jauc ar kādu citu, man nav sarkani mati, turklāt es neesmu sieviete. vispār, tev sanāk nenormāli tizli uzbraucieni (jeb - to mēģinājumi), ja godīgi :(
man ir bilde profilā, cik atceros nav nekur teikts, ka tur jābūt bildei ar manu seju (aka face.lv) vai arī norādes, ka, ja neielieku anonīmā interneta portālā savu īsto bildi, man noteikti vajadzētu būt kaunam par kaut ko (nezinu gan ko)

nē nē, es rakstu to ko es gribu, šajā punktā tu totāli kļūdies, kas attiecīgi nozīmē, ka es savā rakstītajā vienārši nepiepildu tavas standartvēlmes pēc uzrakstītā. tomēr redz ku smuki tu proti savu viedoklītii uzrakstīt, tāpēc drīksti tā darīt arī turpmāk - ielikt mīnusu un pamatot, nevis vienkārši ielikt, tā vispār būtu forša fīča.

enivei, tā kā dusmas esmu izlādējis koncertā un šie strīdi ir bezjēdzīgi, turklāt nenormāli garlaicīgi, atļaušos tos neturpināt. atceros - tad kad bija tie strīdi ar Schnizzel, bija prieks tos lasīt - no viņa nāca skaistas literāras vēsmas un pērles ārā, bez maz vai gribējās ar viņu iepazīties un sadzert. šis turpretī ir vienkārši garlaicīgi.

0
Nu labi , tad beidz te vārsmot tā, it kā tevi te bezmaz vai kāds aizvaino :D ! Mums jau te jautri afterpārtijā palasīt tavas raudulības.
Ok, ja neesi sarkanmataine, tad atvaino , vienkārši čomi teica, ka tev tādi esot - sarkanīgi mati. Es personīgi nezinu un īsti zināt negribu. Man vienkārši patīk tas, ka visi , kas te komentē un izsaaka kaut cik sakarīgus viedokļus , nebaidās arī ielikt savu patieso ģīmi , lai kādā pasācienā var pieiet un aprunāties , bet Tu tāda noslēgta persona acīm redzot esi, kas tikai prot dirst pa labi , pa kreisi... Ajj , jāturpina dzert alus un atcerēties lieliskais pasākums.
0
minkam sarkani mati bija pirms gadiem trim. manā bildē ar ģīmi neredz. A par ''nav nekur teikts, ka tur jābūt bildei ar manu seju'' - tā jau itkā ir, bet ar piebildi ''Aizliegts pievienot XXX, LV likumdošanai neatbildstošas, citu cilvēku bildes u.c. drazu!''

Atmaucu 21:20 un biju spiests kādas 10-15min klausīties tos Patalogus - totāla garlaicība. Dziesmas vienveidīgas un vokālists tik vienu noti spēj izrūkt.

GRAVE - 2x jau bija redzēti un šī reize patika vēl labāk par iepriekšējām. Ar veco vokālu būtu iespaidīgāk, bet arī šis čalis pieprot savu darāmo. 50min pagāja nemanot un beigu tandēm ''Into the Grave'' + ''Soulless'' nogalina. Skaņā varēja nedaudz vairāk basu vēlēties, bet tā bija ļoti laba. Pārsteidz cilvēki, kuri moša malā stāv ar pilnām alus / šmigas glāzēm ... puse man uz jakas, protams.

OBITUARY - tagad pieleca, kāpēc šo skatīšanās faktu pagājšgad tik pēc bildēm konstatēju - visai garlaicīgi. Vietām ir forši rifi, soliņi spārda, dzīvajā Tārdijs tik kretīniski nemjaud, bet kopumā stipri paralēli. Dziesmu atpazīstamības moments arī bija tuvu nullei. Pilnai laimei skaņa bija jūtami par skaļu sagriezta, tā ka zāles ~ vidū ilgāk par 3 dziesmām neizturēju un aizvilku pie pults sāna, kur skaņa bija puslīdz OK, kautgan basi arī tur bija par stipru. Vēl ierēcām, ka WC būtu forši klausīties, ja durvis negrabētu. Pie garderobes ar OK skanēja :D. Drumzōlo beigas nesagaidīju, lai pēdējo troļļuku nenokavētu. Tā jau stundu bija klausīts šitas troksnis.

P.S. Pirmais MP koncis, kad neviens alus nav nopirkts / izdzerts, pa pāris malkiem no čomiem nodzerts (kuri bija kuplā pulkā).

P.S.S. Kastrolis vispilnīgāk izbaudīja Obituary uzstāšanos :D
+2
bļ Linard- sarkanmatainos neaiztiec:D būs darīšana ar mani :D
+5
Ierados klubā, kad Pathology blieza savu bliežamo. Mazās devās tīri vai nekāda vaina. jāteic, labi vien, ka ap to brīdi, kad piegriezās, bij arī cauri.

Knapi varēja elpu atvilkt, kad Grave jau ķērās pie zvetēšanas, un

pamazām atgūstoties no īstena gotu nāvesmetāla, kas pierādīja zviedretuhas dzīvotspēju ikkatram, kam mati nesāpēja, dzēru alu. jutos bišķi kā izredzēts, cauri iznīcības dzirnām rauts un dieviem par spīti pajājiena noskaņā esošs.

Tad nāca Obituary, nekāda minstināšanās, nekāda lieka mandrāža. Milzīgs spēriens pa sēžamo gan, un pa vēdera dobumā novietotiem orgāniem ne mazāk. Pagāja brīdis, kamēr i organisms pierada, i skaņuvīrs apjauta, kālab ne viens vien skābu stāju ieņem (novērsties no skatuves spēja tikai lielākie perfekcionisti un pohujisti), un tad jau vairs nevienam nekādu jautājumu nebij. Godīgi sakot, pēc lieliskās Grave uzstāšanās, kas bija galvasunplecu tiesu pārāka par viņreiz tepat rādīto, es šaubījos par Obituary izredzēm šos pušu sist. Zināju, ka teorētiski to var, un jeņķu onkuļi to pierādīja praksē.

Tāds kombinētais uzbrukums, gluži kā Dievs japāņus soda - purina, slīcina, indē... a mēs, vecmodīgā nāvesmetāla fani ar neesam ar šļorkanu krānu sausā cohumā ietaisīti, tāpat kā japāņi. Mūs visnotaļ mēģināja apstulbināt, no Dieva novērst, kurlus pataisīt, bet mēs tik vēzējām peiskas pretī. Floridieši vēl tik sapriecājās un piebēra ogles. Un degām mēs, ui, kā degām

Ko lai tur vēl piebilst? tik labs koncerts sen nebija pieredzēts, un kārtējo reizi pierādījās, ka kompakts kluba koncerts var būt labāks par teju pefekti apskaņotu uzstāšanos 20 K pohainu pinkaiņu pēcpusdienas saulītē.
0
Tas gan. Kāds man izteicās, ka gan Onslaught, gan Suidakra WOA spēlēšot - tur varēs noskatīties ... Pupu mizas - kluba koncis zvetē nost atmosfēras, noskaņas un pavisam ir cits kontakts ar publiku.
+5
Vakardienas koncis ieies vēstures annālēs(oi joptv,kas par vārdu!) kā :"Tas bija tas koncerts,kad Krivānam kāju džeks apvēma".
0
nu kruta - značit šodien vakars izdosies \m/
+2
bija baigicool

Lai arī grindcor's nekad nav bijis man interesējošs stils, pathology nodemonstrēja 50 minūšu kravas vilciena cienīgu skaņu, kura vagonos pārvadā rukšus kopā ar nenostiprinātiem nažiem :D Bet enerģiski čaļi bija baigi.

Grave iemočīja konkrēti un beigās into the grave un soulless vispābā nonesa jumtu.

Obituary setlists bija vienkārši briljants ! Katrs gabals bija perfekti atpazītams (atšķirībā no BoD) un labāks setlists vispār nebija iespējams.

Labākais koncerts pēdējo daudzu gadu laikā
0
Teikšu godīgi. Man patīk grind. Bet ne tāds emo-grind, kādu dzirdēju PATHOLOGY izpildījumā. Neizturēju ilgāk par 5 min un gāju laukā uzelpot svaigu gaisu....

Grave jaunais vokāls mani galīgi nesajūsmināja. Pārējais šīs zviedru grupas izpildījumā bija daudz maz līmenī...

Obituary nelika par sevi vilties. Nomauca savu programmu uz bis! Vairāk man tur nav ko piebilst.

P.S.

Nez, cik apmeklētāju varēja būt šajā pasākumā?
0
^nu uz sitienu likās ap 200 galvu.Precīzāk noteikti E-strix zinās pateikt.
0
Ņemot vērā, ka es līdz šim brīdim nezināju, ka ir mainījies Grave vokālists (man Grave pazuda no aktuālās listes jau pasen), tad es nekādas izmaiņas pret pirmo divu albumu noskaņām nemanīju :D
0
Kurš vispār ir izdomājis, ka Pathology ir kāds sakars ar grindcore? Tak vistipiskākais slam (br00tal) death, ne smakas tur no grinda.
+5
labākais koncis uz kādu jebkad mūžā esmu bijis. un nevis tā vienkārši,drusku labāks - bet par kādām 32498724982374983274987 iedaļām augstāks. es pat nevaru īsti neko uzrakstīt,jo dzērām līdz rītam,bet es pat nepiedzēros tā,ka kko varētu neatcerēties. tas,ka tārdijs iznāca ārā kkādas trešās dziesmas laikā bija vnk pizģets. nezinu,esmu tādā ekstāzeē joproj''am..... un GRAVE bija arī lieliski. tak viņi pat soulless noblieza. vājprāts kā es nevaru izturēt,cik tas ir ahujenna kruts koncis. MILZĪGS PALDIES Valdiņam un Estragonam un visiem pārējiem orgiem. tas bija kaut kas mūžā nepieredzēts vēl.
0
'Mums jau te jautri afterpārtijā palasīt tavas raudulības.'

pfff, ironija = raudulības?
+1
super pasākums, Obituary bija vnk lieliski, skaņa (vismaz pašā priekšā) likās pat ļoti laba, daudz alkohola un kārtīgs fiziskais treniņš pie steidža līdz slapjām miesām.
Kārtējo reizi apliecinās tas, ka labāk retāk tie konči, bet ar kārtīgu atdevi, nekā bieži un tā....ne šis, ne tas :)
0
pathology patika, grave galiiga nepavilka, bet obituary gan bija speeciigi.
tikai zheel ka vairaak pa kaadaam 3 dziesmaam nedzirdeeju...
no shitik maz taa piedzeeries neatceros kad :(
un tas viss tikai tapeec ka dzeramu alu nevar nopirkt, cuuciiba.
knapi maajaas tiku...
0
BoD - dziesmas Obituary varēja diezgan labi atpazīt ;) varbūt kaut kādā nevietā stāvēji.

Intar - nu kaut kāds cūciņvokāls, kas tur bija, parasti liek beztēmā domāt par grind, turklāt, ja pareizi atceros, viņiem pašiem lapā rakstīts, ka tas esot grindcore, bet nu grinds tas tiešām nebija, vismaz noteikti ne īpaši klausāms :) pamošot pie tāda varbūt vēl var, bet klausīties ne īpaši.
+2
MP alu toties ierosinu pārsaukt par graudūdeni.
+2
tam vemmim drošvien tas graudūdens krietni palīdzēja. citādāk jau nebūtu tādu peļķi aiz sevis atstājis.
+2
Tontoons Krivānu novēma ? :D

Kā gan lai atpazīst dziesmas, kuras labi ja 2x esi dzirdējis pirms pāris vai padsmit gadiem ? Ja nu vienīgi kautko no SWR (kas vienai kasetei izlases veidā piemaočīts klāt bija) vai to klipu, kur Tardijs par beigtajām zivīm raud ;)
+1
P.S. Hm, Estriks pats man jautāja, cik cilvēku varētu būt :D Teicu, ka 200-300. HVZ. Pārmaiņas pēc koncis, kur nav mīnusi.
0
Nupat uzzināju, ka Obituary ģitāru plēsa Ralph Santola - tad re kāpēc man soliņi patika ... Murgonis laikam biksēs beidza - 1/4 daļa Deicide, kā nekā :D
0
1/4 deicide? tas,ka uz kkādām pēdējām tūrēm piekonektējies un vienā albī giču piespēlēja nenozīmē,ka viņš būtu kaut kāda deicide sastāvdaļa. deicide ir bentons un tas buņģieris. kā arī Hofmanu brāļi,bet viņi tur vairs nespēlē.
0
Dala Six Feet Under ar!
0
Santola Deicide kopš 2005.gada spēlē.
0
ā,šķita,ka no 2007. a kad tas otrs lisais gičists aizgāja?
0
jā,apskatījos. bet nu vienalga viņš tur vairāk kā viesmākslinieks,tā izskatās.
+2
OK, Murgonis beidza uz Krivāna kājas :D
+1
^Krivānam laimīgs vakars sanācis!
+1
^^izvirtulis :D
0
murgonis667

"deicide ir bentons un tas buņģieris. kā arī Hofmanu brāļi,bet viņi tur vairs nespēlē."

Death ir Čārlzs un tas vokālists, kā viņu tur, Lī kaut kāds, tad tur vēl bija Riks Roze, Kristijs, DiDžordžo, Masvidāls. Ā, LaRoque ar kau ko trrinķjškināj, tāpat kā Mērfijs. Bet tie tāpat simt gad jau kā nespēlē.
+2
Bet tas ka kādam Grave galīgi nepavilka pierād tikai stiprumu; kam pavilka, tam jumtu prom vilka (man, piemēram), kam nepavilka, tam galīgi ne. Bet nebij piedrāzt! Par ui uiu uiu ui ui zēniem nevienam pat nekas sulīgs nav ko pateikt. Bija; neslikti. pfffffff

ā nē, te viens gan dikti vīlies bija, un neprasi, kāpēc es to no tā verbālā pļūta acceros.
+2
Nu vakar Viļņā te bij jamo koncis. Pathology tika noklausīts pie bāra letes, nepavilka.
Savukārt runājot par abām pārējām bandām - fuk, Grave pavilka tā, ka zajebis - I was happeh to be there. OB smuki, pro, patīkami klausīties. Vienīgi pēc bungu uznāciena ģitāras solo šķita ņe v kassu. Bet tas, noteikti, gaumes jautājums.
0
Cik dziesmas vēl spēlēja pēc tā soliņa ?
0
vai tik nebija divas...
+3
grave about gigs in riga and vln:

www.youtube.com/watch?v=HCypRMc04yM...

:]
0
^ :D forsi. Varbut kads nofilmeja Grave vai Obituary Live un veletos padalities ?
0
man ir bungu soļņiks uz telefona, bet quality succccks.
0
- U , tas galīgi nebija nekāds uzbrauciens sarkanmatainēm ! :)

Tikai šodien attiet no konča sanāca. Jūtams, ka tika labi mošots. Nedaudz pārsista lūpa,roka,ceļi,mugura un pleci no dažiem veiksmīgiem kritieniem. Taču šis bija lielisks,draudzīgs mošs. Kā nokrīti , tā uzreiz paceļ un kā ar katapultu iesviež atpakaļ epicentrā. Prieks, ka nebija to "peldētāju" , kas ar rokām plivinās uz nelabo.
0
Kads ar labaku atminu varetu nosaukt ari Obituary vai Grave setlistu, ludzu. :)
+1
0
^ grūti pateitk vai bija tieši tāds, bet ļoti līdzīgs toč. vismaz turned inside out toč laikam bija 3. pēc kā sekoja Dying un pēdējās trīs toč bija tādā secībā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas