Zvērā 2011
+1
Superlaicīga tēma, bet nu kādam nav divas vietas mašīnā no Rīgas?
Benzīnam tiks piemests, un nekādi sūdi taisīti netiks.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-15
Vajag vel biletes (daudz) lidz 10 Ls

Sogad izskatas bus viens no EVER labakajiem pasakumiem, uz so bridi esam jau kadi 30 cilveki.
-11
-16
Ieliekat vel minusus, pa maz :lox: :doh:
0
Festivāla "Zvērā" norise būs apgrūtināta, taču tas atcelts netiks
Publicēta: 14:19 29.07.2011.

Rīga, 29.jūl., LETA. Stipro lietusgāžu dēļ būs apgrūtināta vairāku šajā nedēļas nogalē notiekošajā festivālā "Zvērā" ieplānoto pasākumu norise, taču pats Saldus novada Zirņu pagasta "Dzilnās" notiekošais festivāls atcelts netiks, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāvis Gatis Grīnbergs.

Apgrūtinātas būs sporta pasākumu norises, jo lietus un Cieceres upes ūdens līmeņa celšanās dēļ zem ūdens ir futbola laukums un BMX tramplīni, kas atrodas upes ielejā. Elektroniskās mūzikas skatuves, kas atrodas ielejā, pašlaik tiek pārceltas uz kalnu, bet pasākumu atcelt nav domāts, aģentūrai LETA stāstīja Grīnbergs.

Kā LETA jau ziņoja, spēcīgo lietusgāžu dēļ naktī no 28.jūlija uz 29.jūliju ūdens līmenis Cieceres upē cēlies par vairāk nekā 2,7 metriem, turklāt spēcīgas lietus gāzes appludinājušas vairākas mājas un ielas Saldus pilsētā.

Jau ziņots, ka šodien un rīt, 30.jūlijā, Saldus novada Zirņu pagasta "Dzilnās" norisinās jau sestais pagrīdes mūzikas festivāls "Zvērā".

Laura Celmiņa LETA
29.07.2011
Copyright © LETA
+4
LOLOWND

Pankiem un hipijiem paradīze, varēs pa dubļiem vārtīties uz vella paraušanu.
-9
AAAAAAAAAAAAAAAAA sitais viss laba iesparda

"Jau ziņots, ka šodien un rīt, 30.jūlijā, Saldus novada Zirņu pagasta "Dzilnās" norisinās jau sestais PAGRIDES mūzikas festivāls "Zvērā"."

Diezvai tie LOXI kas tur uzstajas ar ta doma :lol: :hahahaha:

:savs_tusins:
+2
Nubet ir tak ar pagrīde. Diez kuru no tām grupām zina tantes, kas skatās dziedošās ģimenes un lasa dzelteno presi? Labākajā gadījumā kaut kur dzirdēts nosaukums varētu būt Mārpls un Huskvarn.
-10
Marpls uztajas man liekas visos pasakumos/klubos (un te nav domats Esits, ray, pusy, coyoti u.t.t.) kuros uzaicina.

Man personigi pilnigi PO kas tur uztajas, (ka jau visos festos) galvenais, ka daudz savejo + pavieglas + daudz cilveki, ta pat ka bija Pozitivusa un Summer sound (derigi paskumi)
+4
Ņehuj apdirst panku festu, uz kuru — kā izrādās — pats vēl arī brauc?! Tas tagad kruta skaitās — pašam neko nerīkot, nespēlēt nevienā grupā utt, bet apdirst tādus, kas to dara?
-20
PO man tas grupas/spelesana un vispar muzika :aiwa: - buhatava vot eto grupa :slura:
+6
Tad jau tev īstā vieta doties uz «Jauno Vilni» Jūrmalā! Pie citiem debiloīdiem!
-10
Ja butu krievs - tad pabraukli 100 % :aiwa:
0
kas tad tu esi - afgānis?
-19
Hujafganis IBIO - neredzi pinci pec bildes - arietis bleee :shura:
+3
Ādolfs tikko kapā apgriezās.
+11
Šķiet, ka pat vārdā neminamajam paurī smadzeņu vairāk.
+2
A vispār - panki smird.
-11
Drosi vien tapec ka nevajadzigi valka vina vardu :slura:

Labi LOPI - es OFF - cars jau gaida, busu atpakal kaut kad nakam nedel :varbut:

Iesaku jums celt auksa visas brivdienu temas - vismaz kads priecins, kadas vinas tur bij - naksnigie dzeraji, kur iedzert, kas sodien notiek, var sodien pie tevis atnakt iedzert, kad dzeram, esmu vientulnieks :emo: :lol: :u.t.t.:
+7
kas ir :aiwa: un :shura:? kaut kādas krutas "ķolkas" no rajona?
+5
Ārietis :shura:
Kas tur nesaprotams? :D
+2
patiesībā tādu krievu nemaz nav... ir tikai mongoļu-tatāru pēcteči, pie kuriem arī sevi pieskaita "metal"
+4
Jocīgi. es arī reizēm palasu bmwpower forumu, un lakts arī ir ar dažu labu :frozen: bet kaut kā nemanu sevī tik akūtu stupiditāti. :confused:
-20
FUUUUUU - esmu atpakal Riga - NAH kadu laiku nedzersu.

Isuma rasklads - pasakums zajabisss - hvz cik kokus nometu :aiwa:, beigas iepazinos ar 2 dzusem :so_so: bet tas PO, uzaicinaja uz Kuldigu turpinat dzivi baudit, tikko iebraucu majas - :aknas_raud: :emo:
+9
Bijām noilgojušies ;( :emo:
+9
Laikam satika tās pašas :aiwa: un :shura: ko iepriekš te stāstija
+12
es jau prātā uzburu ainiņu, kā varētu izskatīties kruta ķolka :aiwa:, kas brauc uz kaut kādu panku dropi, pat mūsu :intelektuāļa: metal prāt ir :so_so:, bet tomēr koku ar viņu var nomest... netīra mute, saplēstas tīkliņzeķes, vanda pēc peregara un pirms tam kokus ar viņu gāzis ir čomaks, kas uzcēlis telti blakus :metal: /nu lai tālu nav jāsteberē/
+4
+ vairākas dienas nemazgāta un mataina kājstarpe un neskūtas paduses. :vomit:
+2
nu tas tak pats par sevi saprotams
/fonā skan dziesmiņa, par ..mušai bija bail no ziepēm, visa apauga ar piepēm/
+7
Un no blakus telts skan: man ir tik sūūdīgi, KA ir vajadzīGA, vienalga kāda :lashaRA:
+1
tādas grupas kā Jūdas Graši eksistence un popularitāte, imho, norāda uz to, ka ir nepieciešama kaut kāda jaunatnes izglītošana estētikā ;( :aiwa:
+2
:shura:
+3
:ļoha: :)
0
^^ Bet man patīk Jūdas Graši. Kas nezin', kāpēc, tika pieminēti, jo dziesmu "Man ir tik sūdīgi.." neizpilda.
+1
Nu ja, par to vagīnu ir PND gabals. Jūdas Grašiem toties ir superhits "Rīt, rīt, rīt būs pilnīgs pizģec, bet šodien man pohuj!"
0
Kā arī domīgais gabals "Es šodien iešu dirst", kas ar savu "No lielas gudrības var iedirst biksēs" man atgādina Death "Philosopher".
0
Pričom tu velc kopā jūdas graši ar to vagīnu? Wtf?
0
Ja tas ir jautājums man, tad tāpēc, ka uzreiz pēc vagīnas pieminēšanas tika pieminēti Jūdas Graši, tādējādi radot maldinošas asociācijas.
0
Ā, es akal padomāju, ka jamie tajā zvērā zvēroja.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas