Trendkill Method Cd Prezentācja 17.09.11
+1
17.09.11 / Melnā Piektdiena
durvis: 20:00 / skatuve: 21:00

Trendkill Method CD Prezentācija
kapās:
Trendkill Method / Once Were Empire / Ceremonial Perfection (Est) / Otherway / Audrey Fall

Ieeja: Ls 2,00 (pēc 23:00 Ls 3,00)

TRENDKILL METHOD (LIVE, EPISODE)
www.myspace.com/trendkillmethod...
trendkill.draugiem.lv/
www.youtube.com/watch?v=WPWkZeaaU7M...

Ceremonial Perfection (ee)
www.myspace.com/ceremonialperfectio...
www.facebook.com/ceremonialperfectio...
www.youtube.com/watch?v=wgrI1T384TI...

www.melnapiektdiena.lv/events/17092011...
www.innerfade.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-5
parasti jau tā ieejas maksa samazinās uz laiku.
0
Labs!!! Koncertsezona vispār, kā izskatās, atsākas ar labām ziņām!
+7
Trendkilli atkal centīsies ar superskaļas skaņas palīdzību izspiest ķieģeļus no MP ēkas sliktāk iecementētajām vietām?
0
Albums jau kādu laiku nosperams. Klausīties var.
-5
nez par ko man 3 mīnusi. vai tad nebūtu loģiski, ja ieejas maksa samazinās attiecīgi tam vai spēlē, via nespēlē grupa?
+3
būtu loģiski, ja tu paskaidrotu, ko tu te murgo :D
0
nu kā, te rakstīts, ka ieeja pēc 23iem ir 3 ls (pirms 2), bet pēc 23iem grupām jaui vajadzētu būt beigt spēlējušām, tas nozīmē, ka jāmaksā par latu vairāk par vnk patusēšanu telpā...?
+3
Man pofig !
+4
^ Õ, jaunpienācējs! Ar asprātīgu niku un vērtīgu ierakstu.
Labākais veids, kā pievērst sev uzmanību, citādi droši vien nebūtu tādu pamanījis.
+3
^^^ a kur tu tādu praksi esi manījis? Tas jau ir domāts, lai kāds atnāktu arī uz "iesildošajām" grupām.
+2
murgonis laikam piefiksēja tikai divas grupas ar linkiem. Kopumā jau 5 bandas spēlēs.
0
jā, tā ir. (daiņa komentārs)
+1
Nois, kaut ari sis koncis neinterese, vienalga priecigi lasit, ka MP nespragst nost, noois.
+3
Vispār šitā ir attieksme — pēc pusnakts biļetei jābūt lētākai, jo divas grupas jau nospēlējušas. Tad jau pēdējā Metallicas koncī Arēnā Rīga bija jāsaka: «Ēu, man davai biļeti pa 5 Ls, es gribu dzirdēt tikai Metallicu, nevis Gojira un Fear Factory!»
+2
Vēl vajadzētu arī tarifikāciju pēc grupas dalībnieku skaita - jo mazāk cilvēku grupā, jo lētāka biļete. Kur loģika, ka par Motorhead jāmasā vairāk nekā par Haggard? Mazāk muzikantu - mazāks kopējais honorārs, pie viena un tā paša daudzuma uz galvu; mazāk šmigu izdzer, mazāk dīvānu beksteidžā izdeldē, mazāks pišs skaņotājam utt.
0
A kā rīkoties Eluveitie gadījumā - divi kadri nemaz netika uz skatuves uzrāpties ...
+1
Kas nestrādā, tam nebūs ēst! :D
0
Eu pag pag, Gojira ARI bija pedeja Metallicas konci Riga?
Fak, kapec man tad nepatika Gojira, faaak.
+1
Varbūt jāprasa, kāpēc tagad patīk...
0
Albums "The Way Of All Flesh" ir loti labs.
+6
Kas nestrādā, tam nebūs ēst. Tam būs dzert! (tāpēc ka sācies atvaļinājums.)
+1
Biju ieskrējis uz 10 minūtēm ar Valdi aprunāties - pilnīgs mazgadīgo, turklāt pārsvarā krieviski runājošu, pasākums.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas