:metal: - ceļš uz veiksmi
-10

Šīs tūkstošgades sākumā Vecrīgā, "Brēmenes muzikantu" un "Kvadrāta" apkārtnē uzradās maziņš "metālists", tērpies kniedētā ādas jaciņā, pusgariem rudiem, taukainiem matiem - Andris Jordāns vārdā. Lai gan pats puisis sevi dēvēja par “Skotu”, vecrīgas tauta viņuam iedeva palamu Amēba.*

Vairākus gadus puisēns mēģināja iekļauties Vecrīgā esošajā metālistu kopienā, taču nesekmīgi - nezināmu iemeslu dēļ tauta viņu “neņēma par pilnu”, pat atstūma.

Puisēnam (kā jebkuram no mums) ļoti gribējās būt cienītam, taču viņš nezināja kā šo cieņu iegūt. Tad pār Andri nāca atklāme – vairāk ciena taču tos, no kuriem baidās! Bet kā gan lai panāk, lai no viņa, maza un kusla Amēbas kāds baidītos? Rūgtumam krājoties puisēns meklēja risinājumu, līdz viņa prātā izkristalizējās ģeniāla doma – nafig tos metālistus, jākļūst par skinhedu!

Aizliegtās nazi(onālās) romantikas oreols, nedaudz kriminālās romantikas, “formas tērps”, un gandrīz vai militāras organizācijas spēks – kā tādu var necienīt??? Tur klāt vēl arī strauji izkrītošie mati lika svaru kausam nosvērties par labu jaunai frizūrai un “organizācijai”.

Tālāk jau viss gāja kā pa sviestu – nosacīts sods par jaunieša nospārdīšanu līdz bezsamaņai grupā, reāls cietumsods par “nacionālā naida kurināšanu”**, triumfāla attaisnošana, atpazīstamība presē, gods, cieņa & slava (aprindās), kā arī veiksmes stāsta kalngals – Ls 1000 kompensācija no Valsts mazā biznesa uzsākšanai.

* Foto skat. profilā.
** Informāciju skat. Gūglē

P.S. Dalies ar lasītājiem savā veiksmes stāstā arī Tu!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
nav jau ko stāstīt - sēdējis neesmu
+7
njā, ja mati sāk izkrist tad jau nav citas izvēles dzīvē, kā kļūt par skinu...
+4
Pārējie viņu atstūma, jo nebija laika, bija jāmazgā mati.
+1
Tikai - kur neapgāžami pierādījumi tam, ka :metal: patiešām ir Amēba?
0
Nav.

Un visticamāk, ka jams arī nav tas amēba.
-1
^mans domāt, ka šito beztēmu varētu izdzēst ... Bigij ?
+7
Ir vai nav Amēba — jebkurā gadījumā gadījumā šādi stāsti no dzīves ir skumji. :(

Attiecībā uz šādiem vienšūņiem — acīmredzot 1-šūnis jau no paša sākuma neinteresējās par mūziku, viņš meklēja iespējami ekstrēmāku vidi. Sākumā domāja, ka tie būs matainie. Kad nu izrādījās, ka metālisti visumā tomēr ir cilvēki, tad pārmetās uz kaut kādiem ļimonoviešiem — osipoviešiem — barkašoviešiem — HVZkādiešiem vēl. Ja pie mums būtu Breivīks vai islāma fundamentālisti, tad Amēba tagad būtu pazīstams kā Aimans abū Amēba. Šitādiem pie dirsas, vai tur ir kāda ideoloģija vai nē — viņi principā piesmērējas trakajiem, ka tikai nodarboties ar kaut ko nelikumīgu un/vai nejēdzīgu.
+5
Aimans abū Amēba ... :D:D:D
+2
nē, nu viss jau var būt. atceros skotu vēl kā rudo mataino. pēc tam dzirdēju, ka čalis pabļaustījies nepareizo onkuļu tusiņā. attaisnoja. tīri no profesionālās ziņkārības, ja uz ielas satiktu, pieietu klāt pajautātu- kā tur gāja ar to procesu un kompensācijas piedziņu. bet tagad ir :metal: ar savām :aiwa: un :šura:.. laikam kāds cietumā par stipru pa galvu iedeva... štuka kompensācijā.. pamaz, ja pēc tam visu dzīvi ar ::: jāraksta :(
-19
Spragoni - man nodot so INFO pasam Jordanam, ko jUS te esat sadirsusi?

p.s. ES NEESMU ANDRIS JORDANS NOLADETIE KROPLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
+4
Nu pirmkārt jau var mierīgā tonī pateikt: «Es esmu cita persona, nevis tas minētais jordāniešu ekstrēmists! Aiz restēm neesmu pabijis!» utt.
0
^^Kas tad Tu esi ?
-10
Cik TEMAS es to nebiju teicis, te vienkarsi 99 % mitoso NAV SMADZENU, kur to saglabat.

Esmu vienkarsi Andris, sauram lokam zinams ka METAL (ari tam ir sava stasts, ka es to ieguvu skolas laikos)
+2
metal postam bija divi mīnusi, kad atvēru tēmu. Kad spiedu likt mīnusu, pārleca uzreiz uz -5 :D
0
^^ Ta ko ārdies, ja neesi Amēba/Skots/Jordans?
+5
:manāmi: :uzvelkas:, :labi: :lohi: :āpši:, ka :vēl: :čomam: :breivikam: nezvana: :puke: :rofl:
+1
Ķip Andris Vienkāršis ?
-10
Ieteiktu izdzest so temu adminiem - protams, ja te tadi vispar ir.

Labi man nav laika te teret laiku ar :neveiksminiekiem: jadodas dzive - varat sodien mani satikt Coyotos - noteikti atpazisiet pec man :style:
0
Kas ir Coyoti?
+3
viņa :imaginārā: izklaides vieta
+14
Šaubas izraisa viņa piezīme par nika :metal: iegūšanu skolas laikā. Jo pēc rakstītprasmes līmeņa nešķiet, ka viņam ar skolu varētu būt bijis kāds sakars.
0
zin, kas i' ož pēc klīniska gadījuma. cik ļoti ir jābūt stulbam, lai šodien piereģistrētos, diskreditētu "divas savstarpēji nesaistītas personas" ar šādu leģendu? otrkārt kādam ir jābūt :style: lai vienlīdz labi justos koijotos un zvērā?
stulbs un velstulbāks? vienai vai vairākas personas, kas kandidē uz lokālā āksta titulu?
-10
Nemiz mizla - man ir 2 augtsakas, nakam gad pabeidzu magistrus.

Ulla - tu jau zini ka man patik dazada veida pasakumi, varu patuset gateri un ari glamura, ka miljonars, kas tuvako gadu laika ari planoju but.
0
blāāāā :D
+2
man būtu jāzin kā tu tusē? sāk palikt interesanti :D
+2
-neredzams komentārs- rullē ! var darbināt samaitāto fantāziju :)
+1
kā tad, es ar saspringumā gaidu, ko nu teiks :D bet aizšmauca uz koijotiem :D
+2
Koijoti nav tā miskaste, kur visādas glamūrīgās silikonpupu padauzas un šlipsainie tirliņi ar tonnu želejas matos dzerstās?
+2
"Nemiz mizla - man ir 2 augtsakas, nakam gad pabeidzu magistrus." - varbūt 3? Pēc rakstīšanas veida gan šķiet, ka drīzāk varētu būt nepabeigta zemākā. Ja augstākā, tad droši vien kādā biznesa skolā "Nimfa" vai līdzvērtīgā.
+2
Nepabeigta Kosmonautu skola (tā manā bērnībā palīgskolas dēvēja).
+3
Mūsdienās augstākā izglītība vēl neko neizsaka. Man kursā ir tādi dalbajobi , kas vēl aizvien pat nezina Oma likumu un uzskata, ka kapacitāti mēra Ņūtonos. :D
+5
Kā var uzrakstīt maģistra darbu ar šādu rakstīšanas un domas lidojuma :style:?
+3
Bļe, esmu dalbajobs, es arī nezinu Oma likumu, tikai Pitagora teorēmu.
+1
Kapacitāti mēra litros uz degunu (reiz viens vakars), ņūtonos savukārt mēra gan Zemes, gan pretējā dzimuma pievilkšanas spēka izmaiņas promiļu ietekmē.
+1
Vārds "kapacitāte" arī tiek dažādi lietots. Elektriķiem tas ir viens, citiem kas cits, taču lielais vairums gan to uztver kā daudzumu, lai gan ir redzēti visādi brīnumi. Piemēram, "inženiera kapacitāte" - šāds termins parādījās kādā visnotaļ oficiālā dokumentā. Ar kolēģiem pazirgojāmies, ka droši vien tas domāts apjoms, ko spējīgs izlakt šis inženieris, lai gan beigās nopietni izfunktierējām, ka dokumenta rakstītājs domājis projektu apjomu, ko inženieris spējīgs reizē vadīt, lai gan varbūt tur vēl bija kāda dziļāka doma...
Tā jau reiz ir ar tiem svešvārdu lietotājiem - nereti viss sanāk iz sērijas "ļoti laba izrāde, ļoti monotona".
0
werwolf , bet vai tad Tu esi mācījies/mācies elektroziņātņu priekšmetu ? :)
+2
vismaz zinu, ka Ω ir pretestības mērvienība
+5
Man gan likas, ka tas BOD minetais simbols ir katkāds Stargate
0
Stargate, stargate. Līdzība ir :D
+4
Daces pretestība bija vismaz 100 Ω. Bet pēc tam, kad bija izdevies uzkrāt pietiekamu kapacitāti, pretestība zuda! ;)
0
Veikals RLC uz Tērbatas un Ģertrūdas ielas stūra. RIP
+1
Ept , iedzinu oftopikā tēmu ar elektrotehnikas pieminēšanu. :D
+5
Pirmā reize, kad offtipiks nebija par tēmu «dzeršana» vai «pupi»! :D
+6
Eu, džeki, labāk novērtējat :metal: un esat draugi ar viņu - viņš ir ne tikai ar divām augstākajām (vakarskolas pamatizglītībām), bet arī plāno būt miljonārs! Bez tam, šis cilvēks jūs var izvest glamūrajās aprindās!

Trakie, apsmiet tādu personu!!!
0
Pēcēc panesies :D
+2
Čalim skolas gados izpisa žokli, ielika pāris skrūves kaulā un tā arī dabūja iesauku :Metal
+1
Lash, vispār jau kapacitāte, tā prasti runājot, ir nevis daudzums, bet ietilpība.

Bet tas, protams, tiesa, ka dalbajobu netrūkst, un augstākā izglītība pati par sevi nav augsta intelekta pazīme. Būtībā tā ir vienkārši mērķtiecības rezultāts - kā nu kurš uz to mērķi iet.
+8
Man ir trīs nepabeigtas augstākās. :)
+2
Nu re - trūkst tev mērķtiecības. Vai attiecīga mērķa.
+1
Drīzāk mērķa. :)
0

werwolf
Man ir trīs nepabeigtas augstākās. :)
Bet es jūtos vēl negantāks - man trīs neiesāktās :)
+3
Tu vari neiesākt arī daudz vairāk. :D
+4
Es nevaru būt negantāks par :metal:
+1
Hē, man a divas augstākās.
Nepabeigtas :D
0
Pag, kāda tad tev ir tā otrā?
0
1. Matemātiķis-analītiķis
2. Pro Putrogrammētājs
0
Eh, man tikai viena, un tā pati pabeigta... un pēc tam arī nepabeigta. Neturu jums, veči, līdz.
0
man ar viena nepabeigta augstākā + profesionālo sāku tehnikumā apgūt ... protams, nepabeidzu - bija jāsāk strādāt.
+1
man ir nepabeigti grādi :(
+5
Būs vien šovakar ar` kādi grādi jāapgūst.
+5
bļa, tas taču ir kaut kāds pārpratums. postētājs jau neminēja, ka truemetal lietotājs metal ir tas pats Jordāns. Prosta ielika to vārdu tēmas nosaukumā un visi uzvilkās bez iemesla.

p.s. man ir kabatas nazis.
+3
Es arī ciešu no androģenētiskās alopēcijas. :(
0
lietotājs metal ir Andris, bet ne Jordans
0
Bet cik zinu, pazīstami viņi ir
+5
Cik vēl profili par godu šai tēmai tiks uztaisīti?
+1
Un vispār, kāpēc viņi tiek taisīti? Vai nu cilvēki speciāli nāk uz truemetālu, lai tik pateiktu kaut ko par mūsu topošo miljonāru, vai baidās to teikt no sava profila, vai arī tam pašam topošajam miljonāram šizofrēnija piemetusies?
0
kādam vajadzētu izšļākt par godu šai tēmai. :/
0
Ko lai sak, tomer tie metalisti vienalga ir tiri inteligenti.
+1
Bet vispar sis temas virsrakstam bija jabut - :metal: - ceļš uz NEVEIKSMI.
Jo lietotajs Metal visu izsaka.
+4
CEĻŠ UZ MILJONU IR NEVEIKSME?
+1
Neveiksmineks, ir tas, kas neko nemēģina, neriskē un neloba (fišku). Nopelnīt miljonu, iespējams, nav pašmērķis, bet, ja cilvēks neko nedara ( tikai tupi dzer un zviln uz dīvāna), tad, domāju, ka, ar tādu IMHO pat nav vērts pat sadzert ;-)
+1
Utopija Tev un man
-2
psc he did it all for respect. Lai pamēģina heroin, kā es to daru, un būs nereāli pohuj uz cilvēkiem un cieņu.
-14
Nu ka jUMS pagaja brivdienas :neveiksminieki: izskatas esat labi pakarojusi inerneta :lol:

Ta - tikko esmu atgriezies at HOME, pastastisu isuma, ka man gaja, lai jUMS skauz "aizvilkaam uz Coyotiem (nevienu no seienes ta ari nesastiku :shura:), jau pa celam uzsildijamies, tur jau bijam gatavi darbam :aiwa: panemam paris kaut kadus kokcus, nakamais kadrs, ietusejam ar kaut kadu ciksi, ta tur jau miksta, :smoke: tai tur zvana kaut kadas draudzenes, kipa tus kaut kur pie Vecrigas, nu huina bliezam, ja nedirs, panemsim :taxi: lai nav pezuks jasalde, domats darits, pec pusstundas jau esam dzivokli - 5 damas, 1 kaut kads cuvaks, kurs izradijas bralis, kadai no tur esosajam damam, damas protams jau labi iesildijusas un lenganas, pupi jau pasi lien ara, gatavi lai kads ap tiem sak darboties, tad tiek atverta pudele, nakamas dienas pa kadriem, laikam iestadiju kurmi katra no vinam - TAADS balluks, tagad :susnaks:"

Tas ta isuma - tagad parlasisu, ko esat te sakrojusi :lol:
+6
mja, tas ir bēdīgi
+8
ak nē, cik tev foršas brīvdienas bija, mums tiešām visiem ļoti, ļoti, ļoti skauž.
un protams mums visiem ļoti interesē kā un ar ko tu pavadi savas brīvdienas
-11
Pec visa izlasita, jau kadu 3x man aci iekrita sis pilsonis "roof" - tu MESLS - skatos interneta dzive esi baigais blatnais vecis, cik atceros tevi dzive, esi pedejais MIZLA ar brillitem, sedi sturi un ne pusplesta varda nevareji parsplaut par lupam, lai tik kadreiz vel krustojas musu celi...
+12
Aizliešanās lopā kaut kādā bārā, kurā cenas ir trīsreiz uzkruķītas… pēc tam gadījuma sekss dzērumā ar kaut kādām maukām, kas pirmās pagadījušās pa rokai (vai pareizāk — pa daiktam). To tiešām var saukt par panākumu dzīvē!

Gaidām rītvakar Degpunkta sižetu: «Interneta trollis saķerts un nogādāts atļurbenē kopā ar Naģju (62). Abi pēc kopīgas alkohola lietošanas publiskās vietās pretojās policijai. Brīdinām skatītājus: sižetā var būt nepatīkami skati!»
-11
Nu tiesi ta :neveiksminiek: kas pelna blatno piki :maxima: noliktava, ka sargsuns vairak ka MP ar azote pasleptu :plasmas likieri: :apaksejo plauktu karali: :atraidito rokas spiedienu: :usakovu: :sazipoto 4paku: nespid...

Nu gaidam gaidam - bet interesanti jau vairs nebus skatit, tu jau izstastiji savus brivdienu piedzivojums, vismaz dabuji izdrast kadu cilvek_veidigo, nevis dogu dogy stayla :lol:
+4
jā, mēs visi šeit esam :neveksminieki: :MIZLAS: utt, vienīgi tu esi tas viedais un visu varenais :metal:, kurš zin kā pareizi jādzīvo, kā jāpavada brīvdienu vakari bļeatj
-7
Nu pa visiem es to nevaru teikt, jo visu seit nepazistu, man prieks par Hellhammeru, kurs ar no si purva ir izlidis normala dzive un bliez pa esisiem, coyotiem, bet smago nav pametis, bet ir papildinajis, ar to ko es agrak saucu ar :drazu: :ibio:
+5
Vispār tikai tad jautājums - kāpēc tusē ar tiem :neveiksminiekiem: un mums stāsti savus super foršos un apskaužamos piedzīvojumus? Tava, nevienu neinteresējošā brīvdienu atskaitīšanās liek domāt, ka bez tās interneta vides pie :neveiksminiekiem:, kur varbūt kāds pa diagonāli pārlasa, ierēc par :veiksminieka: komentāriem un iemīnuso ko tas raksta, īsti vairs neviena nav, kas tevī klausītos?
-4
Eeee :zivs: kungs - cik tomer dzive ar daudziem ir dzerts :hahaha:

Ar kadiem neveiksminiekeim, runa pagatne - agrak tuseju, (pirms 5 gadiem), tagad vairs ne.

NEINTERESE/NEKLAUSAS - man gan liekas ka INTERESE un vel ka + latvietim ir tada pastulba MODE list citu dzives/makos/somas/pezas u.t.t. galvenais iemesls, ka vins grib dzivot, ka kaimins/draugs/pazina, da po kaut vai tas no tas dzeltenas preses, bet redziet nevar, jo aukstak par :maximas: noliktavu netiek, jo MIZ RISKET, bet ir gatavs VERGOT pie kada Japina, Ruslana, Fermera u.t.t.
+11
ej prom, lūdzu
-3
Labi, es OFF, eu ka Jus domajat es jau varu sesties pie moto stures, tomer vel purina, ai aiziesu sakuma uz Lidinu iekost.

Jasazvana motopowerisi, gan jau sodien vel kads virina, jaizvelk/japavirina sogad pedejo reiz ar Yamaha R1 :milu: :milu: :milu: :lick:
+6
eu, kā ir ar Mēness fāzi ? nav tagad kautkāds pilnmēness ?
+3
pavisam nesen bija tjip pilns
+4
Jasazvana motopowerisi, gan jau sodien vel kads virina, jaizvelk/japavirina sogad pedejo reiz ar Yamaha R1
Nu nevajadzēja tev rakstīt to vārdu - šogad - daudziem būtu mierīgāks prāts un vēl viens donors... Kaut gan, domāju, ka daudzi no tāda :rumpja: nieres atteiktos.
+7
"latvietim ir tada pastulba MODE list citu dzives/makos/somas/pezas u.t.t"

Tas kaut kā nesaistās ar to, ka dažiem ir tāda pastulba mode gandrīz katru nedēļas nogali iespamot, cik pežas viņš it kā ir izvālējis un cik litrus grādīgā izdzēris. :)

+5
Tad es laikam neesmu modīgs, jo mani galīgi neinteresē :metal: glamūrīgie piedzīvojumi. Drīzāk rada žēlumu, cik cilvēkam ir grūti, ka nav neviena dzīvē, kam pastāstīt par saviem super apskaužamajiem piedzīvojumiem. Iešu paraudāt Maksimas noliktavā. :(
+9
Gan jau kādā MP pasākumā varēsi izpausties. Lokācijas vieta arī nav mainīta.
Nezinu nevienu, kurš dzīvē tā gasētu kā šeit kaut tos pašu 5 gadus atpakaļ.
Šitie teksti jau pēc attieksmes vien kaut ko smagi atsita. Tāds ex matainais , kurš kaut kādā nejēgā necieš to, ko pats agrāk ir klausījies un pilns ar kompleksiem tagad šeit gāž visādu drazu. Pats laikam esi baigi "tālu" ticis (ja neskaita to, cik vagīnās ir pabijis penis)
+6
Vai arī kādā metāla koncertā pelnīti un stipri dabūjis pa tāfeli no citiem matainajiem par līšanu pie viņu draudzenēm, pēc kā nolēmis ieriebt visai pasaulei (īpaši matainajiem), kļūstot par glamūrīgo Koijotu un Esīša VIP viesi un vālējot glamūrīgās klubu meitenes, kuras noteikti tajā pašā vakarā jau kādi citi glamūrīgie cilvēki ir izvālējuši. Un, protams, tiecoties pēc miljoniem ... :)
0
Lai takš cilvēks dara kā patīkas, ja vēlas, lai raksta savus piedzīvojumus, kaut vai izveido savu blogu kurmisha - piedzivojumi.lv/sestdienas... - un apraksta savus piedzīvojumus. Bet ja nopietni, tad kāda dirsā te saistība ar Jordana kungu? Tik pat labi mani varētu saukt par skinu Vaļiku vai Panku Blūmu :):):)
+20
metal, šodien, plkst. 10:41

''Ta - tikko esmu atgriezies at HOME, pastastisu isuma, ka man gaja, lai jUMS skauz "aizvilkaam uz Coyotiem (nevienu no seienes ta ari nesastiku :shura:), jau pa celam uzsildijamies, tur jau bijam gatavi darbam :aiwa: panemam paris kaut kadus kokcus, nakamais kadrs, ietusejam ar kaut kadu ciksi, ta tur jau miksta, :smoke: tai tur zvana kaut kadas draudzenes, kipa tus kaut kur pie Vecrigas, nu huina bliezam, ja nedirs, panemsim :taxi: lai nav pezuks jasalde, domats darits, pec pusstundas jau esam dzivokli - 5 damas, 1 kaut kads cuvaks, kurs izradijas bralis, kadai no tur esosajam damam, damas protams jau labi iesildijusas un lenganas, pupi jau pasi lien ara, gatavi lai kads ap tiem sak darboties, tad tiek atverta pudele, nakamas dienas pa kadriem, laikam iestadiju kurmi katra no vinam - TAADS balluks, tagad :susnaks:"

Pics or it didn't happen :/
+5
nevaretu but,ka metal ir andris teilaans?
0
Andris Teilāns jau bija visai nekaitīgs neatzīts pagrīdes mākslinieks, cik atminos. Šis tips ir krietni vien lecīgāks :)
+6
Bet no otras puses - nauda, vara un sievietes jau jebkuru spēj samaitāt. Pat Teilānu.
-3
Nu sveiki "milie draugi", ka pagaja jUSU pirma darba diena noliktava :shura:

Parlasisu tulit ko esat sacepusi...
-4
Ak tu :zivs_galva: :hahahaha: tu esi tik smiekligs te ta :blamejot: ja es tev nezinatu, tad es varetu meginat apvainoties :hahahaha: A un vel runajot par pieminetajam "damam" no si saucama TRAKA TRUE DEAD stila, vinas tak ir vel trakakss :slundras: ka tas, ka te mineja, silikona_maukas, gatavs durties uz kurpja pec viena :atraidita_rokas_spiediena...

:rooofUS: :ezel: :cels:

Man viss vairak ieintereseja tas Andris Teilans :razkladu: , jo pazistu :kauns: vienu Teilanu tikai ar savadaku vardu, vins ir pilnigs :doh:
+1
lol, es nespēju atcerēties/iedomāties, ka es kādreiz būtu dzēris kopā ar tādu glamūrīgo džeku .. varbūt :metal: grib mani padarīt skaudīgāku un atsvaidzināt atmiņu, kad un kādā sakarā es esmu tik zemu kritis, ka pat ar tādu :glamur: esmu lietojis stikla desas? :D

Ne pēc runas stila, ne uzvedības nevienu tādu debiliķi kaut kā nespēju sazīmēt, lol ...
-6
Neveiksminiek, tas bij HVZ pirks 6 - 8 gadiem, kurs to vairs zin, tai tava gateri Ogre :lol:, kad vel biju, trakais kapu tusetajs, starp citu ka iet :brasa: vel gulat tur uz tiem soliniem :hahaha:
+4
Pieceļos no rīta ar skaidru, izgulējušos galvu, bet vienalga nespēju salasīt, ko tas :metal: tur ir atkal safantazējis. Visu cieņu par spējām pat vienkāršu nepaplašinātu teikumu sajāt līdz neiespējamībai ar saviem ::: !
+8
Kur nu mums, prastiem ļaužiem, saprast tāda dižgara valodu...
0
Hei metal! Pastāsti tad par savām 2 augstākajām. Gribu zināt kādā sfērā šitādi frukti darbojas.
0
Menedzments un Uznemejdarbiba. LU
+5
Tad jau ceļš uz miljonu rožlapiņām kaisīts.
+8
Pa skuju taku uz tārpu ciemu.
+7
eu, pārāk gara šitā tēma palikusi, tik daudz uzmanība, vai tiešām mū tas viss skar? tak lai jau viņa kurmītis drāž ko vēlas, tagad taču gandrīz visu ārstē :)
lai tev laba veselība, :metal:, lieto gumiju un brauc ar savu žileti uzmanīgi :)
0
pfffffffffffffffff/nerikt
0
īgais profils
+1
Lol, man ir kādas pārsimts neiesāktas augstākas
+1
izklausās ka cilvēks "metal" joprojām dzīvo pie senčiem sīkā būcenī.
+2
tad metal ir tas rižiks, kas savulaik vazājās pa vecrīgu, vienmēr kārtīgā vafelē ? :D
...njā, atceros šo kadru, pēcāk bija nodzinis bieti uz nulli.
Vienreiz iekš M6 Bučs šim ieplēsa pa krūšukurvi, gadus 5-6 atpakaļ. Kko bija uzdirsis.
+2
hvz, kas viņš ir patiesībā, bet izskatās, ka nozudis. laikam kāda tuva 'balstiņa' pačuktējusi, ka tiek meklēts.
būtu mana teikšana, balstiņa ar' ierautos, par info nopludināšanu
+7
:aiwa: laikam ir smaidiņš par godu elektronikas firmai. :metal: laikam ir kaislīgs viņu cienītājs.
0
ai, mincīt, cik žēl, ka man plusiņi šodien jau izbeidzās
+2
Pavisam droša, no govs mutes nākusi ziņa — :metal: nozudis, jo pašlaik aizņemts ar to, ka bliež augšā pats savu klubu. Sauksies, protams, «:METAL:». Būs nikna feiskontrōle, kura iekšā laidīs tikai tos, kas tusē Coyote Fly, bet bārdainos un matainos padzīs.
+4
:aiwa: un :shura: beksteidžā apkalpos VIP viesus.
+4
tie koijoti pieder manam skolasbiedram, jāuzbliež kāda vēstulīte, lai nelaiž iekšā :D
0
mēs ar Nefolku un zuzēm šovasar bijām Coyote Fly uz Martini ballīti (nopietni), varu iekopēt recenziju kaut kad
+3
Šauj vaļā!
+4
ticamāka versija par "metal" nosvīšanu gan varētu būt:
a) sencīši esplorerim ierubija parental control
b) postā pie pekša veiksmes stāsta sabijās no Bigija posta plkst. 11:52
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas