Sociotipi
0
www.yourideal.lv/?sec=test

Interesants veids, kā paskatīties uz sevi, savu paziņu/draugu loku, otro pusīti un nesaskaņas/saskaņas iemesliem.

Es pēc šī testa sanāku, padomdevējs (Hakslijs) (Ekstraverts, ētiķis, iracionāls intuīts :D ) un apraksts par šo sociotipu gan arī par tām attiecībām kuras veidojas ar konkrētiem sociotipiem, gandrīz pilnībā atbilst patiesībai par manu esošo realitāti.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Inspektors (Maksims) (Intraversija(85%), Loģika(72%), Sensorika(63%), Racionalitāte(52%)). Sociotipa apraksts gan pilnībā neatbilst man, kaut arī lielākoties ir pareizs vai pat precīzs; atšķirība ir tajā, ka, atšķirībā no apraksta esmu pagalam sūdīgs organizators un administrators, un šis citāts arī diez vai varētu būt tālāk no realitātes: "Strādā sistemātiski, pēc noteikta plāna, vienmērīgā tempā. Pie darba ķeras laikus, izpilda to plānveidīgi, vienmērīgi sadalot visu apjomu atvēlētajam laikam, uzdoto paveic precīzi norādītajos termiņos." :D
0
Tas kāds tulkots tests? Baisi smagnējs. Nuina.
0
no krievu valodas, tā izskatās. man šķiet tā socionika vispār ir viņu izgudrojums. viņiem tādas lietas patīk. arī vairums padziļināto grāmatu par horoskopiem ir vai nu krieviski vai tulkoti no krievu val. tāpat kā par Šambalu utt.
0
oriģināls ir cēlies no PSRS, palasīties var sēit ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D... , socionics.org/
Rietumos pilnīgs analogs ir t.s. "Myers-Briggs model" : en.wikipedia.org/wiki/Myers-briggs...

Un abi divi, protams, bāzējas uz vectēva Junga idejām. :-)
0
Nu gan vārdiņu izgudrojuši.
0
Neceļas roka pildīt tagad. Tur ir daudz jautājumu uz kuriem es vnk nevaru atbildēt. Piem. tie no sērijas "citi mani uztver kā...".
Bet atceros, ka pirms dažiem gadiem darbabiedrenes bija kā apsēstas ar šo, piedabūja arī mani izpildīt, un tas uzvārds, kas sanāca bija Jeseņins. Nekādus procentus nezinu, bet laikam tur bija runa par tieksmi uz iracionalitāti un melanholiju.
0
^
isak sakot, esi gots. :-)
0
Phe, kādi 50% atbilst:

Sociotips: Meistars(Gabēns)
Estēts, kam svarīga harmonija un skaistums sev apkārt, spēja labi izjust savas un partnera fiziskās vajadzības. Praktiķis ar „zelta rokām”, visur rada pabeigtību, un kvalitatīvi. Laba atmiņa. Lēni iešūpojas, bet citus apsteidz un nepabeigti darbi nav viņa stilā. Visu sasniedz aprēķinot, bet ne riskējot, visur un visā viņam ir savs viedoklis. Slikti izjūt perspektīvas. Emocionāli piesardzīgs, iekšēji atturīgs, viegli ievainojams. Par jūtam runāt grūti, jo slikti izjūt otra garastāvokli, domas, kļūdās cilvēkos. Jūtīgs pret pieskārieniem.

Dihatomas: Intraversija(76%), Loģika(89%), Sensorika(63%), Iracionālisms(52%)
+3
Meh, ļeņins.
+1
^^ man tas pats , tik tie % sadalījumi atšķiras. Tur jau vēl tas garais palags un ir pat rekomendācijas.

Tests paliek tests , bet es nesaprotu šito:

Intraversija(68%), Loģika(96%), Sensorika(79%), Iracionālisms(54%) - vai tad loģika un iracionālisms nav kā pretstati "labs/slikts" , "liels/mazs" ?
+1
"vai tad loģika un iracionālisms nav kā pretstati" Nē - loģikai pretstats ir neloģika :) Ja man ir tikai 100Ls un es tos visus atdodu Tev (hahaha), tātad - esmu palicis bez latiem. Tā sanāk pēc loģikas, bet par racionālu rīcību to gan nevarētu nosaukt.
0
^ Sanāk, ka tu vari būt gandrīz 100% loģisks, ja labi pacenties, bet tā vispār 50-50 :)
0
Tas mSPW domāts.
0
Tas tests laikam ir taisīts tā, ka mazāk par 50% tur nekas nevar būt. Turklāt, cik es saprotu, pretstati ir navis loģika - racionāisms, bet racionalitāte - iracionālims (skat. Intara rezultātu). 50% ir vidus un tad uz kuru pusi nosveras, tad 50+x procenti arī ir, mainās nosaukums skalai.
Savstarpēji izslēdzoši jau viņi praksē nav.
Ja Tev abi būtu uz 100% tad Tu būtu kaut kāds perfektais cilvēks (pārcilvēks), un iespējams izskatītos apmēram tā:

4.bp.blogspot.com/-JaM1tM9NMvk/TlLJ85...

:D
0
"... pretstati ir nevis loģika- Iracionālisms, bet ...". Tā es gribēju teikt.
0
Vidēji gudri stulbs un loģisks , i can hadle it. :D
-1
Spēle: atbildi uz jautājumiem par savu vērtību sistēmu un uzzini, kuras valsts pilsoņiem tu visvairāk atbilsti!

sreda.org/igra/
0
obļā - es esmu Čehijas pilsonis:)
0
Es arī.
0
Da nu... Igaunijas pilsonis, nē , paldies.
0
Man pēc tā testa uz Dāniju būtu jāpārvācas.
0
wtf, kas vispār notiek ungārijā?!
0
Fukkin Islande.
0
Intars ist Krieg !

es pat nojaušu, kāpēc man Zviedrija - pateicu, ka pofig, ja pediņi kaimiņos dzīvos :D
-1
lol, Vācija!
0
Man sanāca Norge \m/
0
^^ par pīdžām es ar to pašu teicu.
0
pēc tādas atbildas laikam tik Skandināvija un Benelux var sanākt :D
0
Man ar Norvēģija, kas gan cits :D
0
^^Ne velna. Es arī atzīmēju, ka man PO uz kaimiņu mīksto, bet trāpīju uz Čehiju.
0
Mani ar uz Čehiju aizsūtīja.
0
Čehija un Zviedrija jau vienas no vismazāk reliģiozajām valstām. Un Francija ar, dīvainā kārtā.
+3
Francija drīz atkal būs reliģioza, tikai valdošā reliģija būs cita...
0
Beļģija
0
Norvēģija.
0
Dirstietnahuja.
0
Norvēģija
0
Čehija.
+1
Vieni graindkoristi un blekmetālisti te...
+3
... un anonīms mīnusotājs, kam šīs valstis, acīmredzot, kremt. :D
+3
Mīnusotājam, pēc visa spriežot, nepatīk šis tests - mīnusi sākas ar komentāru #18, turklāt ir salikti tikai komentāriem, kur kāds pavēsta savu testa rezultātu. Attiecīgi kā uz pirmo aizdomas krīt uz BigUggu :)
+4
Iztērējāt man limitiņu, plett!!
+1
Ungārija
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas