Heaven Grey par politiku "Dienā"
+2
Atļaušos pareklamēt - šodien laikrakstā Diena veselā atvērumā grupa Heaven Grey izsakās par nacionālajiem/ valodas jautājumiem, bankām un vēl par viskautko, ko viņiem parasti neviens neprasa :D

Ja kāds man parādītu, kā to izdarīt, es te varētu iemest vismaz .jpg, kā tas raksts izskatās.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
izmanto piem. shareimage.org/ un iedot mums linku.
0
0
Kaut kas nesanāca, mēģinu vēlreiz :)
shareimage.org/images/8xg8rzta8yon...
0
Hmmm, izgriezu bildi, piezūmoju un pat izdevās izlasīt :D
0
Izgriežot un piezūmojot var labāk izlasīt, nekā vienkārši browserī iezūmojot?
-3
es izvairos izmantot brauzera zūmu :D
0
un man patīk sarežģīt lietas...
0
Nē nu es paprasīju, jo, iezūmējot brauzerī, izburtoju līdz pusei, bet tad jau sāka likties, ka acis no pieres izsprāgs.
+1
Varētu cilvēcīgā rezolūcijā ielikt.
-1
Par cilvēcīgo rezolūciju - kāda ir, tāda ir. No bezmaksas siera nevar gaidīt augstākās kvalitātes.
Turklāt, kā jau biedram Deathperado norādīju Facebook, laikraksts visu dienu ir arī nopērkams.
+1
njā, izlasīsju to rakstiņu...fakstiski jau tie HG tajā intervijā tā arī neko īpašu tur nepateica...bet virsraksts gan grandiozs!
+3
Laikam būšu vienīgais, kurš izlasīja analogo avīzi, nevis mocījās ar digitālo zūmēšanu. (Hm, pievilkt bildi tuvāk ir «piezūmēt», attālināt — «nozūmēt»?) Ļoti vērtīgs raksts, jo Heaven Grey — radās tāds iespaids — cenšas paust saprātīgo, racionālo nostāju apstākļos, kad daudzi citi par valodas tēmu izsakās maksimāli sakāpināti un pat tīšuprāt agresīvi. Turklāt (no žurnālistikas viedokļa) prieciņš arīdzan, ka par kādu tēmu runā jauni viedokļa līderi, nevis tie paši mūžīgie «ekspertiņi» par praktiski da jebkuru tēmu. Kāpēc lai tā nebūtu pieredzes bagāta metāla grupa?
+3
Nē, šitādu nevar izlasīt, acu maitāšana. A lai nopirktu to drukāto ir jādodas ārā no mājas, uz ko galīgi nav iekāriena. Jāprasa paziņām mēdijmonitoringā lai atsūta.
+3
izdzer aliņu, lai jāiet nākamajam pakaļ :P
0
mos kadu konspektinu kads var iedrukat?
+2
ok, še tev konspektiņš : '' vai jūs ikdienā iekaustat viens otru, jo esat dažādās valodās runājošie? nē! bet varbūt tomēr...? nē!!!''
0
Ta jau pa lielam ari ir, ka murgonis saka, ar tiem latviesiem un krieviem.
bet ta vai ta mes sedodot virtuves viens otru ienistam.
+2
"Ļoti vērtīgs raksts, jo Heaven Grey — radās tāds iespaids — cenšas paust saprātīgo, racionālo nostāju apstākļos, kad daudzi citi par valodas tēmu izsakās maksimāli sakāpināti un pat tīšuprāt agresīvi."

^

nekā pārsteidzoša..arī kolektīvos, kuros ir gan krievi, gan latvieši - cits citam taču rīkles negriezīs pušu, vai ne?
0
tiesi taa, man ari ir kolegi krievi, vismaz pret mani ir respekts, neruna krieviski, bet censas runat latviski, un man tas patik :)
+2
Es domāju, ka tā tas ir. Un labi, ka HG tikuši avīzē - lai nu arī cik to Dienu kāds vēl lasa. Veiksmi jaunajā gadā.
0
^^^ Kurrat, man pašam tieši tāda pati situācija: 2 krievi, 2 latvieši. Bet kaut kā tas netraucē, vienīgi dažreiz jārunā angliski, lai izteiktu atsevišķas mūzikas nianses, kam es nezinu krieviski nosaukumus, bet šie — latviski. No otras puses — cik ta bleķim tās nianses ir, tūlīt BoD piebildīs :D
0
Es šodien nedzeru aliņu.
0
Vispār es ieteikšu NRA, lai šie savā žurnālā MĀJA savukārt priekš raksta par dzīvnieku labturības noteikumun piemērošanu lauku sētās intervē Dehydrated Goat!
0
^^ kādi svētki vai?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas