Rammstein fanklubs LV?
+3
Man tāds jokains jautājums patrāpījies (drīkst uzreiz salikt mīnusus), bet skaidrs, ka, ja kaut kur internetos var atrast atbildi uz šo jautājumu, tad tas ir truemetal.lv.

Vai LV pastāv Rammstein fanklubs, un, ja jā, kā ar viņiem var sazināties? Atradu tikai pussprāgušu www.rammstein.lv, no kura lielas jēgas nav.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Priekš kam kaut kāds fanklubs, ja ir trūmetāls? :)
+1
Nezināju, ka vēl pastāv tādi grupu "fanklubi". Nav jau brīnums, ka pusprāgusi , cik tad var runāt par tiem rammstein , vienreiz apsēdās aplītī , izteicās katrs, kas tam patīk ramštainā un lieta darīta. :D
+5
Cik dzirdēts no Metallica fankluba, esot kaut kāda jēga tomēr - labākas cenas merčendaizam un koncertu biļetēm, meet&greet iespējas, etc. Bet ne par to stāsts, pati negrasos stāties :D

Vnk Rīga Doma kora skolas sīči gatavo konci, kurā skanēs viņu aranžējumā Rammstein dziesmas (aranžijas korim, solistam/ stīgu kvartetam un ģitārai, džeza grupai), tad nu meklē, kā pa tiešo uzrunāt Rammstein fanus, kam tāds koncerts varētu interesēt. (mopēds nav mans, palīdzu kolēģim)
+3
Hm, man interesētu. Desperam moš ar ;)
0
0
Tas gan varētu būt .... pat nezinu kā varētu nosaukt šādu pasācienu....ja jau bērni, tad jau kādā mīļvārdiņā..:) Vienkārši atstāj šeit info, un gan jau tauta pavilksies..(Jāierodas žaketē un šlipstē) :)) Vēlams pirmajās rindās..
0
Tomēr aug jaunā maiņa!!!
+3
Palika interesanti, vēl dažus video atradu:
Wiener Blut: www.youtube.com/watch?v=_KXDDToOSv8...
Keine Lust: www.youtube.com/watch?v=-5MuY5-xYZ0...
Frühling in Paris: www.youtube.com/watch?v=pJ1E3htg1Y4...
0
eu baigi labais pasākums varētu būt. ideja forša - it sevišķi stīgu kvartetus gribētu dzirdēt izpildam, piemēram, Das Alte Leid vai Seemann :)
+3
reku tas pirmais piemērs arī baigi labs, kur džeks uz klavierēm Mutter spēlē, piedziedājumā jau baigais spēks >:)

www.youtube.com/watch?v=uxsTitTVDjY...
+1
Man patīk, kā tā beibe mauc Frühling in Paris, it sevišķi uz beigām, kad augšas sāk ņemt.
-3
protams, žēl, ka neviens Mutter nepiedzied klāt kaut vai manus pamatskolā tulkotos tekstus :

MĀTE

Asaras no ļoti vecu bērnu drūzmas
Es sienu tās sirmos matos
Es sviežu gaisā slapjo ķēdi
Un vēlos kaut man būtu māte

Nekāda saule nespīd man
Man nebija krūšu, kas raudāja pienu
Ir tikai caurule, kas spiežas manā rīklē
Manā vēderā nav nabas

Māte

Man nebija ļauts laizīt krūšgalus
Nebija neviena aizgalda, kur noslēpties
Neviens man nedeva vārdu
Uzaudzis steigā un bez spermas

Mātei, kura mani nekad nedzemdēja
Es šonakt esmu apsolījis
Es viņai sūtīšu slimību
Un pēc tam likšu viņai noslīkt upē

Māte

Zutis dzīvo viņas plaušās
Uz manas pieres, dzimšanas rēta
Aizvāc to ar naža skūpstu
Pat tad, ja tas liek man mirt

Māte

Zutis dzīvo viņas plaušās
Uz manas pieres, dzimšanas rēta
Aizvāc to ar naža skūpstu
Pat tad, ja tas liek man asiņot līdz nāvei

Māte
Ak dod man spēku

\m/
+3
Var manīt, ka pamatskola :)
0
Labie!!!:)
0
Video:)
0
"Var manīt, ka pamatskola :) "

tāpēc, ka slikti iztulkots? tā varētu būt (noteikti ir). bet nekur citur tulkojumus tāpat neatrodu.
0
Pa lielām bumbām jau it kā pareizi, bet varētu labāk, tas gan.
0
Pārtulkots burtiski. Bet priekš pamatskolas labi.
-1
burtiski gan, bet vispār jau var nojaust, kas ir domāts, piemēram, ar 'slapjo ķēdi'. bet nu jā, es arī nekad neesmu bijis tulkotājs.
+1
Tulkojums pamatskolu nepavelk, googletranslater variants. Varētu pazviegt, ja dziesma nebūtu tik super.
0
^ nu nez, domāju, ka pamatskolu pavelk gan (nezinu, kā ar īpaši uz vācu valodu orientētām skolām, tur moš švakāk). Domāju, ka līdztekus burtiskajam tulkojumam lielu lomu te spēlē arī pasausais, ne-dzejiskais izteiksmes veids - un tam it kā ir maz sakara ar valodas zināšanām kā tādām.
0
Ieinteresējos, atradu vēl!

www.youtube.com/watch?v=tj3DWIBRtlo...
0
Un par to tulkojumu - ir jau labi, biš uzvilkos!
+1
Sestdiena, 21. janvāris 15:00 – 16:30
Kultūras centrs Iļģuciems, Lidoņu iela 27, Rīga 1055, Latvija

21. janvārī plkst. 15.00 kultūras centra lielajā zālē topošie mūziķi un jau atzīti jaunie talanti būs dzirdami izglītojošā koncertprogrammā ar populārās vācu grupas RAMMSTEIN daiļradicitādākā skatījumā.

Rīgas Doma kora skolas (RDKS), Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas (EDMV) un Jāzepa Vītola LatvijasMūzikas akadēmijas (JVLMA) absolventi un audzēkņi ar šo projektu cenšas lauzt sabiedrībā biežisastopamo stereotipu, ka smagais roks ir troksnis, nevis mūzika, ko var izbaudīt.

Tāpat lielai mūsdienu sabiedrības daļai klasiskā mūzika nešķiet saprotama un pievilcīga, un ar šo programmu jauni mūziķi vēlas parādīt klasiskajai mūzikai raksturīgus instrumentus citā gaismā, proti,izmantojot mūsdienās radītu mūzikas materiālu. Līdz ar to gan rokmūzikas, gan klasiskās mūzikascienītāji šajā koncertā varēs dzirdēt to, kas viņus interesē.

Grupas Rammstein mūzika tiks piedāvāta īpašā skatījumā, veidojot dažādu žanru – džeza,instrumentālās mūzikas, klasiskās kora mūzikas -apdares. Daļu koncerta repertuāra ir atdzejota novācu valodas, tādejādi padarot programmu labāk saprotamu klausītājiem un atklājot neparasti virtuozo teksta pielietojumu, kas uzskatāms par vienu no grupas daiļrades pamatelementiem.

Skaņdarbu atskaņošanā piedalīsies Rīgas Doma kora skolas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas audzēkņi, un tādi Latvijas un starptautiskā mērogā atzīti jaunie talanti kā Laima Lediņa(vokāls) un Jēkabs Jančevskis (klavieres, vokāls). Koncertā dzirdēsim arī klasisko stīgu kvartetu,kamerkori, ģitāras spēli.

Ieeja – Ls1,00

Biļetes var iegādāties Kultūras centrā IĻĢUCIEMS katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00. Pasākuma dienā, sākot no plkst. 14.00
+4
Jāpaņem kas stingrāks un jāaizstaigā?
+2
"Tulkojums pamatskolu nepavelk, googletranslater variants. Varētu pazviegt, ja dziesma nebūtu tik super. "

ok, nu uzraksti tādu, kas pamatskolu pavelk, palasīsim. es tagad apzināti neko jaunu nerakstīšu.
+1
Mazie rezgaļi uzcepuši varbūt ne to labāko coveru, bet tāpat respect:

www.metalinjection.net/tv/view/8845/kids-c...
+3
^ Lielisks drummers :D
0

mazie malacīši! Atvēru linku, sākumā nepaskatoties, ko šie kaverē, un pēc pantiņa rifa nospriedu, ka Static-X — «Push It». Pēc tam tik pierāpoja, ko ta šie īsti :D

www.youtube.com/watch?v=Ps0MfBG5-Uo...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas