SACRAMENTAL sāka albumu rakstīt... (Video)
+15
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
malači, prieks ka kas iet uz priekšu:)
+4
Tiešām prieks, ka arī Latvijā metl mūzikā kaut kas bīdās uz priekšu!
+2
Lai veicās un lai novērtē arī ārpus Latvijas!
+2
"Sākuši" nevis "sāka"!
Salikto laiku nelietošana ir visdrausmīgākā no visām krievu valodas ietekmēm uz latviešu valodu, kas redzēta.
+2
^ Ņemot vērā Sacramental mūzikas jauko vienkāršību, tad saliktos laikus, runājot par viņiem, lietot aizliegts! :D
+2
tā filma ar telefonu uzņemta?
+2
Viņiem par filmētāju ir tas pats telefons, kurš iekš Dehydrated Goat spēlē bungas!
-1
ā, tas tas jaunais vadufōns?
-6
Atvainojiet,bet Jūs paši latviešu valodu piegružojat ar internacionalismiem un citām samazgām,tāpēc nevajag uzreiz ķerties pie krievu valodas ietekmi!Ja cilvēki cenšas rakstīt latviešu valodā,to ir jāciena,nevis jāpazemo viņus,kas tad vispār gribēs tādā gadījumā runāt latviešu valodā,ja viņi tiks izmieti?!Jums,ka tik piekasīties pie neesošas problēmas!
+8
Neviens jau nekasās, bet izlabo, tādā veidā nākamreiz varbūt uzrakstīs pareizi. Bet Gloomy uzreiz kā sieviete, kad atļaujies viņai aizrādīt, ka varbūt bik vairāk vai mazāk sāli būtu bijis labi kartupeļiem piebērt. :)
-3
Jebkurš korekts aizrādījums ir pieņemams,ja tas ir pateikts saudzīgi,jo valodas jautājums ir ļoti personisks,un tas ir ļoti nepatīkami,kad tu mēģini runāt vai rakstīt,bet tev uzreiz piekar plāksnīti,ka esi krievtautīgais un raksti ar kļūdām!augstāk izteiktais komentārs nav korekts,un tas ir acīmredzami un nepieņemami!Es domāju,ja Tev aizrādītu tādā veidā,Tev būtu nepatīkami!Ir jāciena jebkuru,kas cenšas runāt mūsu dzimtajā valodā!:)
+8
Truemetal forums nav priekš mīkstajiem! Nezinu, kāpēc man būtu jāapvainojas, ja kāds norāda uz manām kļūdām, kas ir kļūdas. Tā ir kaut kāda nožēlojama īpašība.
+1
^^ aiz (gandrīz visām) interpunkcijas zīmēm jābūt atstarpei :p
+9
Kā tad lai cilvēks iemācās pareizi, ja viņam nenorādīs uz kļūdām? Tā attieksme vairāk ož pēc tā, ka runāšana un rakstīšana valsts valodā būtu jāuzskata par nez kādu pretimnākšanu un pagodinājumu.
+1
Gloomy kurina naidu!!!
-3
kurinat naidu Jus ar savu attieksmi!:)es pat netaisos apstridet jusu uzskatus,nav vajadzibas,lai paliek viss savas vietas!
+2
ja Gloomy i sievieškārtas, es teiktu ka sen nav dabūjus
0
Gloomy profils ir dzēsts.
+2
Boy, that escalated quickly...
0
Hmm, a kurš ta izdzēsa? :O
+4
Gloomy kurināja nevis naidu, bet stulbumu :)
+4
Tas nav īpaši jākurina, tas ir visuresošs un deg ar nemainīgi liesmu, reizumis uzplaiksnījot :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas