"Brasa"
-14
Amen sis brivdienas ir beigusas...

Ir tads parks (domajams daudzi zin), pie Miera ielas (karte - Lielie kapi), sabiedriba zinama ka BRASA.

Sen nebiju tur bijis - atbrauca man te uz brivdienma paris lopi un domajam ka vajag aizstaigat, jo senak ar daudziem tur bij tustets, tikai isti nav saprotams, kapec vairak tur neviens neko.

Klusa mieriga vieta, nekadi menti, atmosfera ar idealniks, tada sajuta, ka nemaz neesi Riga.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+12
Nez, varbūt dažiem salst olas?
-5
Nu cik vasara bijam, ar viss tukš, agrāk tur nonstopa, kadi paris cilveki tupēja, pat ziema
+13
Izauga ?!
+5
vai tas tik nav vārdā neminamais?
0
Brasa nav nekāds parks, Brasa ir mans bērnības rajons, Hospitāļiela - tā ir Brasa!
+1
nez, kur pašvaldības policija skatās...
-6
Varetu parsaukt so topiku par "Virinam uz brasu"

No ka izauga?
+1
no dzeršanas parciņā

Kronvalda parkā jau ar var smuki iepļaut - arī tuvāk Centram sanāk

Jaunā paaudze tagad izvēlas dzert Alā, Nabaklabā, Skābenē, Ļeņingradā, Depo utt. Vai pāris tematiskajos ūķos, a la RnR. Konči tomēr daudz biežāk notiek, kopš MP atvērās.
+3
kārtējais trollis.
+8
Vārdā neminamais vairāk mīl uzturēties MP sieviešu tualetē. :)
+7
Vai arī jāapsveic :metal: ar atgriešanos no Singapūras, slimnīcas vai kur nu viņu tur aizsūtīja.
-13
Kronvalda parks - tas nav tas, Brasa vismaz tada vairak piemerot truuu...

Ai ZB tie minetie klubi/bari lai kas vini skatitos, tos apmekle man liekas tadus apmekle Andeisalas sedetaji - visadi mazgadigie, dredainie, pankpozeri, vien vard sakot sabiedribas pabiras...
+1
^kas tad tavuprāt ir truuu?
-7
WAF ko jus te dzena kaut kadu huinu?
+9
brasā jau nu noteikti koklēja intelekta apēnotie
-5
kas truu - nu vismaz tur tads nu ka lai labak pasaka lai nebu jeli - atbilstos atmosfers + viss parrjais mansi pirmaja posta uzskaititais.

A man te viens rakstija, ka esot kaut kadi urlati izsitusi pirms paris gadiem ara tos kas tur nemas, parvacas uz kaut kadu struklaku pec tam pie MP
0
Vārdā neminamais vairāk mīl uzturēties MP sieviešu tualetē. :)

^

Izrādās - vārdā nemināmais ir sieviete!:)
+5
Kapietis laikam bija uz pāris gadiem iesaldēts :D
0
^^ Vārdā neminamais tur mēģināja iepazīties un komunicēt ar sievietēm. :)
0
^ "Paturēt?" vietā tad laikam teicis... Nē , es nezinu tiešām, ko jamais tur varētu teikt. :D
-1
kas tas par varda neminamo? (protams ja tas par to sauso havaju nopietni)
+1
^ Kāds tips, kas rakstīja līdzīgi tev.
+1
Nesapratu - ko tad vins tadu rakstija - ar blieza pa kapiem?
+7
Pa ko šis tik neblieza... :D
-2
Var kur palasit?
+2
pagaidām šis topiks ir pretendents uz - "Gada bezsakars 2012".

Varējāt aizlaist vēl uz Brasas staciju - tur arī neviens neko nekur nevienam.
+3
Labāk uz Brasas cietumu.
+1
vai Biķernieku mežu...
-4
trolololo lololo lololo
+2
jūs esat pilnīgi lohi, ja neredzat, ka viņam liela daļa pieturzīmju ir pareizi saliktas, tātad tas nekādā gadījumā nevar būt Bobijs. also, tad jau labāk šitādu tēmu nekā kārtējo par alu, pupiem vai... mūziku.
0
jo Bobijs NEKAD NEIEMĀCĪSIES PIETUZĪMES!!!!!!!! HAIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
0
PIETURZĪMES, ES GRIBĒJU TEIKT (RAKSTĪT) !!!1!
0
BĀC
0
SANĀCA DAUDZ KOMENTĀRU PĒC KĀRTAS ATKAL, NE, ES PAT NEGRIBĒJU
0
PIEDOŠANU
+2
:*
0
Tikko pabijām brasa, izlakam uz 3 vienu litru Red Label (ja, kas šobrīd akcija - Maxima).

Rit/parīt kads nevirina uz brasu?

Šodien radās tāds jautajums - banāls - "pēc kā garšo kapu zeme?"
+6
Atbildot uz jautājumu - pie dirsas!
0
Pie dirsas var but tikai piesalušas ragutiņas...
+2
Kapu zeme vai brasas soliņš nē? :/
+3
nervi netur - eju pēc alus.
+4
labāk būtu ēdis...
-7
Sarijies brasas kapu zemi esi jeb vienkārši gribi pa muti? :)
0
es vai?
0
Nervi?
+1
+4
visu laiku domāju, ka brasā var peldēt, bet daudzi te pamanās arī dzert brasā!
-20
manuprāt visādās andrejsalas, strūklakas, parciņi un citas rensteles ir priekš mazgadīgiem/ām pabirām. normāls baltais cilvēks var alu krogā nopirkt un sēdēt siltumā.
+5
Atļaušos apgalvot, ka tad lielākā daļa no šeit klātesošajiem varētu būt izbijušas pabiras, mani ieskaitot :)

Galu galā mazgadīgos krogos nelaiž, kas protams ir pareizi un mazgadīgajiem arī nav ko dzerstīties, bet dzīvē viss ir savādāk...
+15
^ Var, var. Bet dažreiz gribas arī parciņā (Brasā gan neesmu sēdējis). Atzīmēšu, ka Kapietim un U ir vienāda retorika - tie, kas nesēž tur, kur viņi, ir "pabiras".
-5
jā- tā ir mana tumšā puse :D
ok, varbūt izteicos neprecīzi- mazgadīgie, kurus nelaiž vēl krogos ir viena kategorija, un pieaugušie cilvēki, kas tiek ielaisti krogā, bet viņiem ir nepārvarama vēlme dzert pa renstelēm, ir otra kategorija.
+16
daugavmala, parks, mežmala, kur ar ričukiem aizšauj vasaras vakarā piesēst un varbūt kādu alu izdzert ..hmm laikam esmu rensteļu cienītāja :)
+1
man lūdzu plašāku skaidrojumu vārdam "renstele". A to netieku ar sevi jēgā.
+1
Nē, man patīk parciņā alu vasarā dzert. Vācijā vispār tā tik vien esmu darījies. Ja pie mums tas būtu likumīgi, darītu vēl biežāk. Priekš kam vasarā kroga siltumu?
0
Atgādina Artjoma stāstu: «Sagribējām padzert. Sametām naudu, sapirkāmies 2 maisus ar aliņiem. Aizgājām uz autoostu. Pie kases: «Dodiet trīs biļetes pa 2 lati!» Kasiere: «Uz kurieni? Ar kādu autobusu? Cikos?» Mēs: «A mums vienalga! Cik tālu var aizbraukt, tik dodiet!» Aizbraucām, izkāpām mežmalā, kāda pagadījās, dzērām!»
+2
Kāpēc vasarā meklēt krogu ar terasi, smēķētāju zonu un labu alu par saprātīgām cenām, ja var vienkārši aiziet iedzert alu kādā nomaļākā vietā, par izbraucieniem pie dabas nemaz nerunājot.
+1
^ pieļauju ka tas nav pietiekami smalki
+5
Šī dāma tam pilnībā piekrīt. 2.bp.blogspot.com/-l_Jm_w0omII/Twzdsn...
-2
tadiem U jau vajag visu sterilu, bara dosi vien ar stav kajas, jo HVZ kas tur ieprieks sedejis, apdirsies vai vel sazin ko

Parki (protams ne ap Verrigu) ir way to go.

Sodien kads nevirina uz Brasu?
+6
Virinātāji šai forumā it kā nav manīti.
+8
Kapieša pasaulē Brasa ir ja ne Visuma, tad Eiropas centrs jau nu noteikti.
+4
Kapietis ar saviem tekstiem spēcīgi atsit :metal:
+1
"manuprāt visādās andrejsalas, strūklakas, parciņi un citas rensteles ir priekš mazgadīgiem/ām pabirām. normāls baltais cilvēks var alu krogā nopirkt un sēdēt siltumā. "
--------------------------...
^^^

Te lielākoties visi (ar atsevišķiem izņēmumiem) ir savulaik bijuši ''mazgadīgie/ās pabiras'', arī es tai skaitā...
+3
Starp citu, kurš gan nav savulaik sēdējis vecajā ''Veldzītē" (tagad "Līvu laukumā") un aliņus sūcis pie strūklakas...Jā, arī atrāvies no mentiem dažs labs starp citu...Tas, ka es to sen vairs nedaru, nenozīmē, ka man atmiņi ir tik slikta:)
Bet vispār, bez leikuļošanas - tas ir process, kuram visas paaudzes iet cauri ...
+3
Te tāds Gundara Ignata stāstiņš par tiem pašiem laikiem, tikai citā vietā. Nu varbūt arī ne pārāk citā. www.satori.lv/raksts/izdruka/329...
+2
Kodiens parkā ir štelle,kuru ik pa laikam piekopju vēl tagad! Jā,var pasēdēt bārā vai krogā,bet arī tas apnīk. Un tāpat liela daļa krogu apmeklētāju ir tādi paši plukatas kā parkā kodēji,lai arī cik pārliecināti viņi nebūtu par pretējo. Atceros kā septembrī pie Māras dīķa ar čomiem pielējāmies! Ir pat bijuši gadījumi kad pēc pasēdēšanām MK vai Skyline tikuntā ir aiziets pa iemīto taku un vakars nobeigts parkā. Ir dzerts arī zem salu tilta. Kopsavilkumā vēlos pateikt,ka kost vad jebkur! Atkarīgs no mirkļa noskaņojuma un kompānijas! Novēlu visiem neiespringt un iedzert kādu mēriņu,kur nu kurais to dara!
+1
"manuprāt visādās andrejsalas, strūklakas, parciņi un citas rensteles ir priekš mazgadīgiem/ām pabirām. normāls baltais cilvēks var alu krogā nopirkt un sēdēt siltumā. "
njā, nu U nolaida lažu ar šādu tekstu.
pieļauju, ka neapdomīgi.
+4
Gan jau, ka U teksta atslēga ir vārdos "sēdēt siltumā" :D

Protams, pie mīnus 20 nav liela prieka parciņā salt, bet siltākā laikā nav ne vainas. Bet vispār interesnatāk ir vazāties un dzert un, nevis tupēt kaut kur uz vietas.
0
Dom'ajams U pati renstel'es ir dz'erusi, vnk ne t'a izteic'as, nepadom'aja...
Skaidrs ir tas ka parci'naa ir fors'i pased'et un padzert. Ar'i ziem'a. Sen gan tas nav dar'it. Dz'ive cia, apstakli citi, bet atminas paliek par parciniem, rajona soliniem un da'z'adiem mistiskiem hat'nikiem.
-9
"sēdēt siltumā" protams ir viens no būtiskākajiem momentiem manā komentārā, bet es savus vārdus atpakaļ neņemu. nav nekāda laža manā tekstā un variet likt mīnusus atsperdamies. vai nu mēs ļoti viens otru nesaprotam, bet manās acīs ir milzīga atšķirība starp "pakost aliņu pie dabas", kas ir visnotaļ cienījama nodarbe un tādām vietām kā strūklaka, andrejsala, un brasa kapi. jā, esmu dzērusi arī "renstelē" pirms gadiem padsmit (arī tajos pašos lielajos kapos), bet tas nenozīmē, ka es ar to lepojos un man tas liekas forši.
ziemā krogā, vasarā pie dabas pupiem- un punkts!
-2
un vispār, paldies, esmu tikusi pie mīnusotākā komentāra savā truemetal vēsturē /apsteidzis pat manu attieksmi pret bārdām un ieteikumu, tās nodzīt :D/
+2
nu tad viss skaidrs, tu esi bijusi pabira un ne baltais cilvēks ar ko tu nelepojies - tevis pašas teiktais.
-1
sēdies pieci! lasīt un pārrakstīt tekstu esi iemācījies/usies, pēc tās tarniņa profila bildes nesaprotu, kas tu, Nova, esi :)
p.s. manu attieksmi pret kaut kādām strūklakām tie mīnusi nemainīs. sāksim jau ar to, ka pašos pamatos normatīvie akti, kas nosaka, ka uz ielas nedrīkst dzert ir idiotiski. nesaprotu, ar ko sliktāks ir cilvēks, kas sēž vērmanītī uz soliņa un dzer alu par to, kurš 10 metrus tālāk esošajā alusdārzā piemaujas līdz neģīmim. šādi normatīvi tikai veicina to, ka veidojas tādas nožēlojamas pulcēšanās vietas, kur pat saule neiespīd....
+4
Netaisns likums nav likums un nav jāievēro. Gluži otrādi - tam jāpretojas.
+10
Aaaaaai vaaanaaabiiiiiiiii - anarkiiiiiiiiiii !
+1
Pirms alko lietošanas ierobežojumu ieviešanas bija man jauka tradīcija no darba soļojot pa Čakeni uz Gogolenes pusi kādu aliņu pastrēbt. Šo tradīciju iznīdēja nevis likumdošana, bet gan vellera iegāde.

Nesmu tāds alkotūrisma adepts kā Intars ar Bigiju, bet pa Mārupītes apkārtni dažreiz sanācis pavazāties un aliņus padzer. Torņakalna kapi jauka vieta. Un Daugavmala pie Salu tilta. Nekur citur Rīgā neesmu aliņus sūcis brīvā dabā.
-1
^ Kronvalda parkā?
0
Dainīt, kā tā nekur citur? A tad, kad mēs ar Fatdūdu ar riteņiem braukājamies — Daugavmala aiz Olimpijas, Imantas mežiņš, Mežaparks...
+1
^^ tā bij tik viena reize

Ar ričukiem braucot jau cita štelle, turklāt mežiņš un Mežaparks jau nav nekāds Centra apstādījums. Vispār velobraucieni ir tādi normāli alkobraucieni, sevišķi tādā laikā, kā pēdējās vasarās - ik pa stundiņai piestāj kādu aliņu izkapāt un vēl vakarā pie udžiņa normāli iepļauj :)
+1
^tevi taču jau vienreiz noštrāfēja par braukšanu dzērumā ar divriteni, jau aizmirsi?
+3
tas jau bija pēc 12h kodiena ... nav ko salīdzināt ar pāris aliņiem braukšanas laikā
+5
^ gan jau ceļu policija ar tā pat domās :D
+3
Nu nez šai laikā, lai laktu aliņu kaut kādos bijušajos kapos ir vai nu jābūt dīvainam vai vienkārši cilvēkam, kam ne kā cita nav ko darīt :) Lab pats jau savā laikā gan kvadrātā izsēdējos (arī gulēju), gan pa bedres ziedu laikiem vandījos, i vēl Anglikāņos paspēju algu nokost :) Bet nu šīs visas vietas ir Vezrīgas sirdī un kost lielākoties, tad, kad alko uz ielas bij atļauts (bet ne mazgadīgajiem). Pēc bildes spriežot baigi jau nu pieaugušais neesi, vai arī tev nav draugu (vai arī tie paši izbesījuši), ka vislaik uzbāzies ar dzeršanas piedāvāšanu iekš tiem kapiem. Piedāvā labāk cilvēkiem uzrīkot eskursiju pa Latvijas alus darītavām, vai tematisko vakaru par Konjaku - Viskiju - un smagās mūzikas labvēlīgo ietekmi uz cilvēcisk;am attiecībām, to protams visu arī smeķējot un daloties pieredzē, varu saderēt, ka atsaucību būs krietni lielāka :)
+2
A, atcerējos, ja ir vēlme dabūt kapos sēdētājus apmeklē lapu ank.lv vai vienalga kuru gotu lapu iekš to LV un būs tev i maigi partneri, i bargas partneres.
+2
splašņoj pizģož i provakacija ...
+9
Da labi, beidziet gānīties :) Šitik brangs un mākslinieciski pilnvērtīgi nostrādāts trollis vēl visā foruma vēsturē nav manīts :)
Nu riktīg' bakk tu ze naintīs... Cradle Of Filth kapučjaka, mammas kosmētika uz sejas, mati, kuri nekad nav sasnieguši vajadzīgo garumu, taču arī pavisam īsi nemēdz būt, kniedētas aproces pa 2 Ls (vai, kvalitatīvāk - paštaisītas), true pōzēšana ziepjutrauka priekšā kaut kur ellē dibenā sādžas kapsētā aiz kartupeļu lauka... Vai tik šito pašu bildi neesmu jau redzējis starp lasītāju foto vienā no tiem superīgajiem melnbaltajiem krievu žurnāliem iz tā laikmeta, ala "Legion" vai kādi tur vēl man joprojām kaudzē kaktā sakrauti pelēm izpriecām... Kāda tur pareizragstīpa, labi, ka vispār taustiņus atšķir - toreiz internets bij tikai vienā kantorī visā pilsētā :)
Ehh, nostaļģija...
Ja šis tiešām nav feiks, tad ir pelnījis kasti alus par to vien, ka tāds saglabājies :)
+6
Kapietis ir patiesībā Lindermans, kurš atkal rīko provokācijas!
0
Ankh vēl dzīvs?
+3
es gan teiktu, ka tas frajers kapieša bildē vairāk atbilst 90`to pašām beigām, 00` sākumam.
klasiskajos 90`tajos (sākums, vidus) šādu indivīdu tomēr vēl nebija.
Par to liecina arī kredlu kapučjakas bilde, kas ir 2003` gada Damnation and a Day.
+4
Laikam ir tā, kā raksti - "Klasiskajos 90-tajos" internets vēl nozīmēja sazināšanos caur Morzes ābeci, IBM vēl bij neredzēts zvērs, un "Legion" arī tik ap '97 tika manīts.
Johaidi, tā gan bij kolorīta dekāde - no grandža, caur baznīcu dedzināšanām, līdz džampdafakošanai pļūtenēs - vai nu šodienas garlaicīgā jaunatne tā māk...
+4
Kaut ko jau tā mūsdienu jaunatne māk,tikai neesmu īsti pārliecināts - ko tieši.
+2
Ne jau visa 1990-to jaunatne grandžoja un/vai džampdafakoja. Uz šitiem visiem es tolaik pavisam šķībi skatījos. Cannibal Corpse - lūk tā bija īstā manta!
+4
Vai kā tolaik daži to sauca - Canibal Corpus. :)
+2
^ vai ar pildspalvu uzzīmētu uzrakstu uz džinsu jakas - Oubitory :D
0
Es gan močīju ar melnajiem flomīšiem. Un starp uzrakstiem bija pat viena Cannibal Corpse uzšuve, Bomberā pirkta.
+3
Paldies, tik sirsnīgi šodien vēl nebiju spurgusi, kā šo tēmu lasot.
Bet kapos dzert ir forši. Vasarā, vakarā, paņemt no ledusskapja aukstu šardonē, glāzes un tad iekārtoties pie Kr.Valdemāra pieminekļa :D
0
^ pag pavasarī izlaidumu laikā bija vienlaikus smieklīgs un tāds pilnīgi mīļš paskats, kā piedzērušies krievu jaunieši uzvalkos deklamēja dzeju pie Puškina pieminekli Kronvalda parkā, bet kaut kādi mazgadīgie panki tālāk strēba lētos aliņus.
0
^ demokrātija
+1
^ ^^ es teiktu - bezpriģels
0
Viss jauki līdz brīdim, kamēr ierodas inspektors Circenis un pojautā: Kam tas alus? :)
-8
Taisniba gan, si profila bilde tapusi kaut kada 02 vai 03 gada un ja tas notika Malta - kapos.

Sobrid esmu atkla atgriezies Riga, tapec isti veco pazinu nav, visi - cik nu bij, pa UK darbojas. Cik nu kads atbrauc ciemos no Maltas, vakar ar bija viena bijusi atbraukusi, aizvirinajam uz brasu un izlakam 3 litrus Maltas ipaso, tagad tik pamodamies, sonakt kads nedoma virinat uz brasu, baigi tuksais tur, bet ta vieta, man patik...
+13
Mož Tev kapos bunkuru vajag izrakt un apmesties tur uz dzīvi?
+2
tur Tik labi, ka Kapietis jau kapa vietu varētu sev noskatīt :D
+1
0
Bišku tik pēc remonta prasās. Vispār jau var arī kādās Rīgas patriciešu kapenēs ievākties dzīvot. :)
+3
Vot MESLI (par bildi), kapec kas tads ir jadara - isteniba baigi nolaists/izdemolets tur viss.

Nav kadas iespejas piesaisit ES naudu un visu tur pacelt, uzlikt apkart zogu un prasit ieejas maksu, jo tur tiesam ir ko redzet?
0
^
"Tā kā parks nav pašvaldības īpašums, tādēļ ieguldīt līdzekļus nopietnos labiekārtošanas darbos un atjaunot kapličas likums aizliedz. 2009. gada ziemā pēc radikālā budžeta samazinājuma dome lēma ar 1. martu Lielo kapu teritoriju no kopjamo saraksta izslēgt.
Rīgas Domē tiek apspriesta iespēja nākotnē, kad būs sakārtotas īpašumtiesības, Lielo kapu teritorijā (aptuveni 35 hektāru platībā kopā ar Pokrova kapu teritoriju), atkal izveidot t.s. Memoriālo parku. Iecerēts, ka parks veiktu gan informatīvi muzejisku funkciju, gan darbotos kā specifisks tūrisma objekts."

lv.wikipedia.org/wiki/Lielie_kapi...
0
Ja zel ka sadas vietas aizlais un kaut kadi solikumi tur nakotne, ka viss bus OK, ja bet ko tur vispar, lielai dalai te nav ko est/kur dzivot/u.t.t., kur nu vel laiks/nauda kadam par kapiem ("brasu") uztraukties...
0
Esmu pret žoga uzlikšanu - es tur katru dienu cauri eju uz darbu. :)
+13
es esmu par to, lai brasu apjumtu ar stikla kupolu, kas pasargātu tusētājus no lietus un vēja un aukstuma. esmu par to, lai uz brasu ietu metro līnija brasa - līvu laukums. esmu par to, lai brasā zem kupola ik piektdienu uzstādos my dying bride, kuru finansētu rīgas dome. esmu par to, lai uz brasu tiktu pārcelta užavas alus ražotne. esmu par to, lai sievietes brasā tiktu ielaistas tikai tādā skatā, kas veicinātu velmi dibināt ģimenes

esmu runājis par brasu. tā tam būs būt
+3
Ar tām "renstelēm" ir tāda lieta, ka tās laika gaitā (arī cilvēkiem augot) mainās. Pie strūklakas, piemēram, vairs nefigurē ēka, kas reiz sargāja no lietus un sniega. Brasā jau kādu laiku neesmu bijis. Par Andrejsalu nemaz nerunāsim, man labāk patika savulaik ar pankiem tur iekost, kad jaunāks biju, bet nu jau tā vieta ir sliktāka par Maskavas bioloģisko atkritumu izgāztuvi. Atzīstos, ir viens ts. spots Dzegužkalnā, kur pa retam piekāpju, bet tas ir jaunatklāts. Tā vai nu tas pats bārs k.kur mēneša sākumā , mājās pie datora, vai pie kāda laipnāka cilvēka, kas gan bieži negadās...
+2
Jā, žogu nah, tas ir svarīgs loģistisks objekts Brasas iedzīvotājiem. Es caur to no rītiem gaju uz skolu un pēcpusdienā atpakaļ.
+1
+4
Tāds mells tas koļa...
0
alkohola iedegums
+10
karoče jābuhā tur, kur ir komfortabli un nav ko tur daudz filosofēt.
atceros, ar draugu 2007.oktobra lietus smidzinošā vakarā izkapājām viskija pudeli, sēžot Panorama Plaza (tās augstceltnes pie Spices) augstākajā ekā uz metāla karkasa būra (kam galā lampiņa spīd). Tad vēl tās mājas cēlās un tam manam drugānam, kā būvdarbu vadītājam, bija tur pieeja.
Vot tas bija kruta. Nevajadzēja ne bāru, ne bufeti, ne citu siltu, mājīgu iestādi.
Tver mirkli, tas saucās :)
+4
Mēs ar klasesbiedru lietainā un aukstā 1996. gada novembra pievakarē izkapājām 2 Agdama pudeles Vecrīgas telefona būdiņā. :)
+4
^ Negribu nekadigi aizvainot, bet izklausas mazliet gejiski :D
+1
ĀĀ... telefona būdiņā. Šis komentārs vienkārši made my day. :D :D
+2
^^ A kas tur gejisks? Tas, ka divi čaļi kož šaurā telpā? A ko, ble, darīt, ja lietus līst uz galvas, nagi salst, krogam naudas nepietiek, mājās senči, kas neļaus žūpot un uz sitiena neviena čoma, pie kā aiziet, arī nebija. :)
+4
Nē, tas, ka ārā lietains un auksts :D
0
:D
+4
Besī iziet no telefona būdiņas un pamanīt, ka ir jau rīts.
+6
ju^
tu laikam esi (ja tev olas karājās kājstarpē, pēc nika nevar pateikt dzimumu) no tiem t.s. `100% heteroseksuāļiem`, kurš nevarētu ar vairākiem džekiem vienlaikus iet pirtī, sēdēt blakus džekam, nedod dievs pieskarties nejauši, vai ilgāks rokasspiediens- justos slikti, neērti.
Vārdu sakot jūties komfortabli tikai meiteņu kompānijā :)
+4
...un jūtas mazliet lieks tikai tad, kad draudzenes sāk apspriest mēnešreižu blaknes? :D
+2
Atgriežoties pie tēmas - nav salīdzināma situācija bijusi, bet skaidrs kā diena, ka ieraut topoša jaunceltnes galā jābūt prīmā. joptvai - es tagad tā savā paurītī uzburu ainiņu, ierēķinot nelielu akrofobijas piedevu... mmm.

Ka tā padomā, kur ir bijis iedzēriens, kur lokācija pati par sevi ir bijusi līdz mūža galam atmiņu vērta... man ir vienotra vieta Tēvzemē, kur tā varētu būt, bet laikam iekapājis tajās neesmu. Ir gan nerūsošas atmiņas par tūristisko iepļāvienu, bet tad jau jāpārvācas uz šejieni /forum/122177-dzer%C5%A1ana#comment216574
-5
Šodien kāds nevirina uz Brasu?
+6
mēs jau sēžam un tirinam, dzeram bērzūdeni un smoļījam belamoru. vasils aizgāja pēc preiļu dzeltenā. būs drīz atpakaļ. pēc tam laižam uz Veldzīti sist kanti vecenēm. svētdien jāiet uz biržu - tāpēc laicīgi brasā jau uzpildamies
-5
Ja dzirdi 3 calus un 1 dammu nac klat
+3
Nu jā, Altar of Plagues šodien spēlēs Brasā, tā kā drīz jāvirina prom uz turieni! Kamēr aizvilksies, paies kāds laiciņš, jo tramvajam nauda nav. Jāpietaupa priekš lētā geriča.
-5
Sodien Napal dead vakars + spirtotie dzerieni...
+9
^ es varu iedot arī canibal corpus un oubitory kaseti, ja vajag. tikai vasils nav vēl atpakaļ ar preiļu dzelteno, kasetes ta pie viņa jopt vaju
+6
Eķ, bet kasetes tā ir klasika... Uz pēdējo CC konci biju paķēris līdzi , domāju, ka puiši kā ierasts iznāks ārā un tā kā prikolīgi būtu dot parakstīt nevis disku , bet kaseti. Taču vai nu pārāk maz biju gaidījis vai kā, bet kasete palika neapķēpāta.
+1
laikamašīna tomēr ir?!
+3
Bļāviens, nu nevirinam mēs neko, nevirinam!
-10
Tikko parnacam/parapojam no brasa KAPI - KOMA sarikti divi trumetalsiti (ta vismaz stadijas), kas ar bij atvilkusi pavirinat - jaiet guleet, rit virinam atkal, drizuma vares savfu kapu festu taisit...
+9
Met vien pie malas šīs iedomas - Brasas slavas laiki ir pagājuši! Tas ir kā uz miroņa plāksterus līmēt!
+6
nekārdini - sāks vēl rakt ārā un tā darīt ... kopā ar diviem zināmiem komrādiem
+11
Tas "kapietis" nudien raksta kā vārdā neminamā un :metal: mīlas auglis.
0
tur jau vajadzētu surogātmāti
0
vairāk atsit :metal: tikai kolus nelieto :D
+2
Interesanti, kā vispār ir "virināt" Brasas kapos tagad? Es pieņemu, ka kājas līdz ceļiem dubļu un slapja sniega pļurā stieg, un Steel keriņi neļauj izvilkties ārā. Iedzērušāks muļķis ap alko pārdošanas pēdējiem brīžiem norautu trieku, domādams, ka muroņi vaļā nelaiž. Nākamajā rītā Kriminal inform ziņo, ka Brasas kapos sātanistam (spriežot pēc prikida) apstājusies sirds, iespējams no smago narkotiku pārdozēšanas. Stereotipi, masu mēdiju ļaunums, galu galā ēna pār visu smagā metāla komūnu Latvijā, dēļ viena tirliņa.
-7
Nu ko tiekamies brasa, sodien jaaizvirina atkla izvedinat galvu, sodien neliela pocinna, uzsedisimies uz als, ta ka pievienojas...
+2
^ vakar vasils teica, ka jaunedēļ brasā būšot fests. uzstāšoties grindcore banda "Brasas virinātāji", kura prezentēs savu jauno albumu "Cock and Ball Torture in Brasa" ? ieejas maksa - viens virinājiens. tā ir, vai tas ir kārtējais feiks no kapieša ?
+5
Virināmies Brasā, šodien ievirinājusies neliela pociņa, bet nekas — ievirināsim vēl šo to, lai ievirinās drusku galvā, tad jau aizvirināsim pavirināt, ievirināt un uzvirināt.
+5
^^^Kapieti, paskaidro, lūdzu, mums pārējiem, ko tieši tu apzīmē ar tevis iemīļoto vārdu ''virināšana''?

Tautas valodā, ja nu tu nezini, šis vārds nozīmē krimināli sodāmu darbību - ekshibicionismu(skaidrojum... atrodi pats). Šajā gadījumā alkohola lietošana ir vainu pastiprinošs apstāklis. Atrašanās naktī kapos ir aizliegta - vēl viens vainu pastiprinošs apstāklis. Uz ko gan tu provocē smagās mūzikas cienītājus... ? :D Nevis izvēdināt galvu, bet izvēdināt galviņu... :D Šķiet, ka šis nebūs īstais forums, kur meklēt sev sekotājus...
+1
Tēmas kontekstā. Īsi pēc ''neatkarības'' iegūšanas, 90.to vidū, Latvijas ''neatkarīgā'' televīzija demonstrēja pastulbu raidījumu ''mēmais šovs''. Slēgājot kanālus gadījās uztrāpīt šim raidījumam. Piefiksēju, ka ''lieliskais šova vadītājs'' attiecībā uz dalībniekiem lietoja visai divdomīgu apzīmējumu ''ātrākais rādītājs''. Izklausījās gana rēcīgi. Kapieti, virinātājus mēdz dēvēt arī par rādītājiem. Cik bieži tu parādies Brasā?
0
Vaitad aizliegts naktī (kas tā tāda, starp citu) kapos atrasties ? Turklāt tiem kapiem jau ir parka / apstādījumu status, ja nemaldos.
+2
Aizliegums pa nakti atrasties kapos ir spēkā jau kopš Jersikas Visvalža laikiem. Nu un tad rezultātā veļi, negribot pārkāpt noteikumus, sāka nākt pa vakariem uz māju — kaut pirtiņā piemesties pa nakti.
0
Kapietis vēl visumā nekaitīgs, ja salīdzina ar Bobiju, kurš bija vnk idiots.
+4
atšķirība tikai tā, ka bobijs svēti ticēja tam ko raksta/saka un darīja to no sirds ( ui runāju kā par nelaiķi) bet šitas manuprāt laiž muļķi, jo man negribas ticēt, ka ir iespējams atceļot laikā no kaut kāda 97 gada..

p.s. 1) kapos naktī atrasties nav aizliegts, ja tas nav pašu kapu iekšējais noteikums.
2) lielie kapi ir parks.
3) virināšana pati par sevi nav kriminālsodāma, ja vien tu ar savu virināšanu, piemēram, nepaved netiklībā nepilngadīgos. tīri teorētiski virinātājam var uzlikt administratīvo par to pašu par ko dzērājiem- atrašanās cilvēka godu un cieņu aizskarošā stāvoklī sabiedriskā vietā vai ja tas traucē apkārtējajiem tad kā administratīvo huligānismu. bet godīgi pateikšu, nezinu kā praksē kartība un municipālie ar viņiem cīnās. nav to virinātāju tik daudz, pieļauju ka vienotas prakses nemaz nav.
+2
0
+3
Jopt... :D Tā iet kad, komentāru pievieno divas stundas pēc uzrakstīšanas. :)
+1
Vuuu riktigi atlaidam.

Palsiju Jusu sacerejumus:

1) Virinat nozime - iet/aizvilkt,aiziet, nakt, u.t.t.
2) Brasas kapi - ir tikai tads slengs tautas valoda, tas tak ir parks, vienkari kapi skan ta "draudigak" + ja sasniedz konkretu alko limeni tad ir kapi, sanak 2 in 1.
3) Es brasa iegriezos gandriz katru dienu, jo sanak pec darba cauri iet + bet tur izlkaidejamis parsvara 5 un 6dienas.
4) WAF kas tas tads bobijs?
+4
^Kāpēc tieši ''virinat''? Vai, tavuprāt, tas arī skan ta "draudigak"? :D Virināt kapos - 2 in 1...
Vai neapjēdz, ka ar šī vārda ''virinat'' lietošanu nostādi sevi muļķa lomā? Iesaku tev atrast citu apzīmējumu ''virinašānas'' vietā. Ja nu tas ir tavs mērķis - tad turpini. Būs mums par ko ierēkt, un varēsi kolekcionēt mīnusus savā kontā. :D:D Būsi forumā ''manīgākais virinātājs'', ''ātrākais rādītājs'', ''jestrākais raustītājs'', ''niknākais kratītājs'' utt. Sāc lietot garuma un mīkstinājuma zīmes, piestrādā pie pareizrakstības, lai var normaļi lasīt arī tavus sacerējumus.
Par 4) . Palasi foruma sadaļu Viskas(ap 10.daļu un vecākas) - tur atradīsi tevi interesējošo informāciju, un, cerams, sapratīsi, uz kādu statusu tu patreiz pretendē... :D
+1
«Brasas kapi - ir tikai tads slengs tautas valoda, tas tak ir parks, vienkari kapi skan ta "draudigak" + ja sasniedz konkretu alko limeni tad ir kapi, sanak 2 in 1.» — Šī doma gan nopelnīja plusiņu! :D
-4
Nemaci man ka dizvot un es neteiksu kur tev iet.

Sito ar nosauksi par "....." motopower.lv/
+3
īsti necērtu sakarību starp brasas kapiem, virināšanu un motopower lapu, tik vien to, ka :metal: arī mīza tvaiku par "savu žileti" :) Bigij, kāda Kapietiem IP- Šrilankas? kaitinošā muļķa laišana jau nu piemīt abiem.
+3
^ Starp citu - lieliska mājaslapa! Nopietni! Izskatās, ka arī tie džeki nedaudz ierēc par vārdu ''virināt''. Cik man zināms, tad moto/autobraucēju aprindās lielākoties lieto vārdu ''atvērt'', tas nozīmē - ''palielināt ātrumu, motora apgriezienus. Pieļauju iespēju, ka paretam pasaka arī ''pavirināt'', bet - paretam. Tā kā tu šeit sāki ''virināt'' BEZ jebkādiem paskaidrojumiem - tad saņem rezultātu.
Nedomāju, ne tevi, ne arī kādu citu, mācīt ''dizvot''. Tā bija tikai neliela norāde uz lietām, ar kurām tu izpelnies mīnusus. Šeit vairākumam derdzas lasīt tekstus bez garuma un mīkstinājuma zīmēm. Tas arī viss.
+1
u, tas domāts Kapietim. ;)
+4
Vajadzētu kādam kaut ko durvīs ievirināt.
0
^MP, durvīs ar S vai W burtu... :D
+1
Smagajās apkaltajās durvīs!
-7
Nu skaidrs, saprotam ka te cilvekiem domasana tik talu neaiziet, vajadzeja man uzreiz iekopet isto linku:

www.motopower.lv/search.php?stype=to...

+ ko var par tam garumzimem, nu nav sim kopim garumzimes, kas mes kada skola - diktata stunda esam?

Un ko piedeve visadas personas Bigijus, varda neminamos, :metalus:
0
nu tad virini pie gudriniekiem uz motopower, neceri šeit sagaidīt aplausus un ovācijas rakstot vienu un to pašu "kāds šodien uz brasu virina" "mēs tur vakar tā pievirinājāmies, ka šodien jāievirina atkal". cits nekas dzīvē neinteresē? skarbā dzīves realitāte ir tāda, ka tavu izmeklēto žargonu šejienieši neuzskata par pietiekami advansētu un nesit plaukstiņas arī par to, ka netiek lietotas elementāras gramatikas prasības. neesi pirmais, kas šeit šķēpus lauzis par to, ka garumzīmes un komatus likt nav true. nav te diktāts, bet gribas salasāmu tekstu, ja tikai tam nav īpaši attaisnojoši apstākļi- attiecīgs promiļu skaits organismā.
-2
Es nesaprotu kas tev ir (vins/vina), ko tu visu laiku nemies, katrs izklaidejas ka grib, dara ko grib, nepatik nelasi/neraksti
0
Jābūt tomēr tolerantam ! Ja tu raksti, tātad kaut zemapziņā ceri, ka to arī kāds izlasīs.
0
izlasit ta izlasis, nav obligati jaatbild
+2
Gar zem' par nosaukumu, tā tak var visu mantību nosaldēt :D
www.motopower.lv/forum_topic.php?top...
+9
Ko tad raksta motopower?

Vārds mocim:
„Tā jau saimnieks ir ok. Pa dienu un nakti tur stallī, bet kā izved no staļā tā putas mutē. Prāta viņam noteikti nav. Tāpēc es jau spurojos, lēnām nolaižu gaisu riepās, a viņš priecīgs lēkā pa mani un priecājas „labāk turās, labāk turās”. Āpsis gatavais. Ak jā decembrī izdomāja eļļas līmeni paskatīties – no septembra biju jau daudz pa daudz aprijis. Tagad katru nedēļu apskata, baidās ka man atkal nepiemetas ēstgriba. Gan es viņam vēl parādīšu. Tagad vienmēr, kā iedarbina, tā es padūmoju eļļu bišku ārā. Tikko uz sezonam beigām nopūta mani ar kaut kādu draņķi. Es veselu diennakti žuvu. Pārcentās. Un uzkabināja segu – ibio. Kas es viņam kāds zirgs vai. Citreiz guļu, bet te atnāk 11 naktī mani apčamdīt. It kā mājās tam ko čamdīt nebūtu. Ibio!”
0
^ Labais! :D:D Ibio!
0
Tikko no Brasas atrapojam, pec 5 h jabut darba - KAPI - darba razigums -"..."
+5
:) Ir baigi labā vieta, kur viens matainais dzīvo, Ziepniekkalna mežš pie kaut kāda aizaugušas herņas ūdenstilpnes, tur vari doties un sākt dzīvot, gan jau ka pamazām tur ar kapi veidojas :) Pie tam, ja tevi tas interesē, tad tur ir daudz meitiešu, kas ne sliktāk kā veči dzer un ir spējīgas tevi paņemt ar prieku priekšā! Apsver šo piedāvājumu, jo tas var mainīt tavu dzīvi...!
+7
...tak man galīgi pie dirsas kur tu biji un pēc cik ilga laika tev jāvirina uz darbu!!!

+4
Toties mēs tagad uzzinājām — Kapieša leksikā ir vēl viens darbības vārds bez «virināt». Izrādās, ka viņš zina arī darbības vārdu «atrāpot»!
+1
varbūt bija domāts atrepot. nu ķipa, athiphopot
+2
Kapieti, blogošanai ir paredzētas citas interneta vietnes. Esi laipni lūgts tās izmantot.
+1
Virini ka prom no šejienes! :D
+3
atrāpo tad, kad vairs nevar pavirināt :D
+7
SIA "Kapu virinātāji" pieņem darbā cilvēkus. Var būt bez iepriekšējas pieredzes.
+4
Mēteli izsniegs darba devējs.
+6
''Rādāmkoku'' un apavus gan jāņem līdzi savējos...
+1
Apavi nava obligāti.
0
Ziemā var kāju knaģus nosaldēt.
0
... un darba devēju sūdzēt tiesā, ka tas nenodrošina ar darba apaviem?
+1
Turklāt, ziemā jau var arī rādāmkoku nosaldēt.
0
Njā, ziemas virināšana tāds ekstrīms tomēr, kuram katram prastam rādītājam/virinātājam nederēs...
+1
ziemā pa brasu "virināt" nav ekstrīms? tādi cilvēki ir kā radīti "lietaskoki" šādam SIA
0
^ ne jau visiem tik dikti salst kā te dažiem ;) man kādreiz bija kojās istabas biedrs, kas, kamēr nebija mīnusos, staigāja t-kreklā, pie sala gan uzvilka vēl džemperīti pāri.
0
"Virinot" pa kapiem (nospriedu, ka šis termins attiecas tieši uz pārvietošanos ar motorizētu divriteņu transportu) nebaidies iztraucēt kādu... aizmigušu bomzi, ko pālī noturētu pa spoku un neie"virināt" kokā?
+3
^ Virinot ar ciskudrillu pa kapiem, visreālāk būs uzvirināt virsū Kapietim, kas tur virinās kopā ar čomiem!
+1
Rekur viens kārtīgs ekstrēmais "virinātājs" :D

www.youtube.com/watch?v=0XvQzUQGC_0...
0
Riktīgs ''ronis''! Ir iespaids, ka par rādāmkoku galīgi neuztraucas.
-9
kaairp tijklo noo dztreuvje, dreaabs air laikefm virsaessa naavas
+1
Uspied sev mīnusiņu un tu redzēsi, kas tu esi...!
0
Tobiš uzspied kapieti sev mīnusiņu:)
+3
neņemiet ļaunā, ielikšu linku uz draugiem, par vienu savu paziņu www.draugiem.lv/user/220121/gallery...
+2
^ Neesmu ''draugos'', nevaru ieraudzīt. ;) u, a kāpēc links šajā tēmā, un kas mums jāņem ļaunā? :)
0
Virināšana.
0
nu tiesi tāpēc arī neņemt ļaunā, ka zinu, ka daudzi nav drauģeļos.
un tēmā tik tāl sakarība, ka janvārī starp ledus gabaliem peldēt, tepat daugavā pie voleriem, ja nekļūdos.
-3
Tikko wake-up FUUGA

man vairs nav darba - sad - kads nepiedava darbu - jebkadu?

A ja kas sodien atkal virinam ;)
+3
krievi teiktu doprigalsja, runājot tev saprotamā leksikonā - nu vot novirinājies
+1
Tā jau ir , virini , virini , bet eņģes kaut kad neiztur... :D
+1
Krievi arī vēl teiktu: "Доигрался хуй на скрипке - очень музыку любил!'' Darba vairs nav, bet ka tik pavirināt. Hei, kurš ņem pie sevis darbā Kapieti, ar viņa lielisko reputāciju un plašajām interesēm? Reku ar' viens darba piedāvājums, vakar(28.02), šajā pat tēmā, plkst. 13:33 ... ;)
-2
kam ta negarso gardais miestins pie kapa kruts, ar engem man viss kartiba, vieniga problema ir ar bremzem :D

PeteriP - kas tas pa darbu, esmu gatavs iestaies?
+5
Kapiet, komandējumā biji?
www.delfi.lv/news/national/crimi...
+3
Pirms pārdesmit minūtēm virināju garām Lielajiem kapiem. :D
+2
^Esi uzmanīgs, uzrausies uz Kapieša ar čomiem, visādi var gadīties... :D:D
+2
Es ar auto virināju tā kā pohuj. :D
-1
Tulit virinam uz brasu - ta ka YOUR WELCOME (busim pie tas baznicas - soliem)
+1
Jāievirina pa rādāmkoku kādam.
0
Drosi - nac un ievirini BASTMEN
+4
Nu bet tas gan ir labs izteiciens — «devāmies relaksēties pie kapa krūts»! :D
+1
Virinātava "Pie jautrā galvaskausa".
-6
KAPI - knapi ielogokos - ta rokas tressii, sonnak kartigii pavirinaaats, viens pat ta savveerpas ka pagarsso kapu zemi, saka kak gaasrsoja pec zzevetas galllaas........//
+4
^ 4dienā piecos no rīta, vecīt, pa kādu naudu tu pie velna dzer? Senčiem prasi?
+3
^ viņš gatavojas jebkāda darba intervijai, tā teikt drusku jāuzņem uz krūts - dūšai lielākai
+1
velns, nu tak iemācies kaut cik salasāmi rakstīt ibiomat!
+2
Ja ta paskata vins katru dienu te uzpeld no 4 - 5 rita, gan jau salietojies bragu vairs nespej taisni rakstit
0
K.kāds alkoholiskais Betmens - naktīs virina kapos, no rīta iet gulēt. Cīnās pret alkoholu plikām rokām, no rīta tā pārguris, ka uzrakstīt neko jēdzīgi nevar. Uzmanieties, staigājot pa kapiem, Kapiešmens pievirinās un atņems šmigu, tā kā pēc desmitiem Brasā vairs nav droši!!!
0
Tā kā jamais dzer pa naktīm, tad varētu uzrakstīt, kur viņš šmigu ņem. Kazi, būtu noderīgi arī citiem — varbūt ALKOHOLS 24 tēma papildinātos ar jaunām vietām!
+1
Vau jau pa traku sis viss aiziet.

Atvainojos - es par rakstisanu, es pat neatceros ka tiku uz majam, pamodos sodien uz gridas blakus gultai, kur parejie palika, kads nevar atmes PM painformet, kas vakar tur brasa pa huinu darijas, kaut kadi uzbruka vai kas tur VAKS.

Ja diemzel tagad jau var teikt si bus 10 nakts brasa pec kartas, kad isti neatceros ka tiekam majas, (nokaru galvu un klusu nomurminu), sodien laikam bus 11...

Mes jau laicigi pirms 22 saperka tur tai veikal smigu, Indranu iela, ka to veici sauca Beta, Nelda vai ka tur...
+4
Pulkstenis rāda pāri 21.00, bet Kapietis vēl onlainā. Vai nav laiks virināt uz kapiem? :)
0
Smiga jau iepirkta, ta no stres, jasagaida cuvaks ar draudzeni, tad virinam, sodien talakaja gala busim, tuvak mentenei...
+3
Virināt blakus mentenei nav uz labu.
+1
Tie celinieki, ta ka sodien kajiniekos viss drosi...

Varbut kads zin kas dzivo tai maja gandriz vai kapos tuvak Miera ielai?
0
Vienstāva koka?
0
SAB (Satversmes Apkarošanas Birojs) diez vai tas būs, tas ir Miera ielā 85a.
0
laikam 1 stavu koka, kapu teritorija, (Miera/Klusas ielas krustojums).

SAB - ne.
0
Domāju, ka neviens tur nedzīvo, kaut kādas grabažas sētnieki glabā, pagalmā veci pieminekļi sasviesti.
-4
aklaepojam tikas noso prasas VaKs sodIen pie rijakiems taa Kartigi kaPi cii kos man bijjaa.. jabbUt da baabaa?"??>
+13
nu šitas konkrēti ir speciāli rakstīts tik nepareizi vai aŗi tev ir kaut kāda garīgā invaliditāte.
+9
^kapietim šitais ir kļuvis par kičīgo trollingu. speciāli liek modinātāju uz 5:25, lai kaut ko ierakstītu trumetālā :D
0
^^ nuja, speciāli jāpiepūlas tik tālu esošus burtus saspiest un vēl lielos cauc SHIFT uzbliezt ... gan jau modinātāju speciāli uz 5:30 bija uzlicis :D
-2
KAPI - atkal vakarnakt bij pa trako, zinajat ka tais katakombas dzivo bomari - vakar tada stavoli bijam ka tusejam ar viniem, tikai isti neatceros ka viss beidzas.

BAAA neatceros ka par seit butu bijis, pa trako... Un tikko uzzinaju ka sodien ir 5diena un rit ir 6diena KAPIIII....
+4
"Ko Tu dirs, arvienvārdsakot..." /Ufo/ :)
-3
Nu ja isteniba tikko poda iekarinaju normalu kekaru, smaka tada pati ka no mutes - FUGA
+1
+4
es gaidu to brīdi, kad kapietim noies kaut kas greizi. tip, šajā tēmā plkst. 14.58 - KAAAAPPIII Brāšaa katkapi bom ārI S G jdabā jābūt virinaaaat." un blakus tēmā 15:03 "nu atsūti man uz e-pastu to telefona numuru par darbu SIA "Bomāru slaktēšana katakombās"
-2
:D:D:D Skatos, ka mums arī sazvērestību teorētiķis ir :)
-1
Kapieti uztaisi kādam minetu un lieta būs darīta, izskatās, ka sen neesi paņemts, tāpēc kā tāda suņu dāba vislaik pakaļu pa kapiem vazā:)
-1
Nu nevajag bučot sūdu, ja pēc tam no mutes tāpat smird!
-5
Vooo darba lietas atkal bus jaatliek uz nakamo nedelu, ta sacit kapec netalik uz nakamo nedelu ko var izdarit so nedel.

Sodien bus baigais grautins kapos, pec vakardienas atsasta, mentus pat kads izsauca no tiem bomariem, cik atceros viens bomzis tika aizdedzinats ar odekolono, nekas traks jau nebij, tikai bomara jaka padega mazliet, bet ta jautri, sodien no maltas atbrauc paris nenormalie, kas tur ccut ne vai dzivo kapos + taisa visadus ritualus ar graizisanam un dedzinasanam (sevis), ta ka ja kas, sodien atkal virinam. Drosi nakat uz brasu, sakums tur par kur vakar...
+3
Ap 6-iem rītā braukšu garām no MP, varu piebraukt kādam rādāmkoku auto durvīs ievirināt.
+3
Un kā reiz Pajāts teica vienā intervijā - "Kamēŗ savāv acīm neesmu ŗedzejis, es tadam ļietam ņeticu" ;)
0
Hmm, pa nakti ap kādiem 3 varētu sanākt braukt garām, tā ka pirms werwolfa varu tev kaut ko ievirināt zem velkošajiem riteņiem. Klau, iemet savu mob.tel.nr.... lai var uzzvanīt, ja nu gadienā sanāk luste paskatīties uz tevi dzīvē.
0
Ē, toš, kontaktus studijā!
+2
Kopš Kapieša uzrašanās man katru dienu pārsniegtiņš 24 stundiņu limitiņš balsošaniņai!

Ļoti, ļoti ceru, ka nepiepildīsies ļaunākais variants un Kapietis tomēr neizrādīsies dzīvs cilvēks, nevis trollis. Jo realitātē diez kas nebūtu apzināties, ka kāds pa īstam ir mēģinājis bomzi apliet ar odekolonu un aizdedzināt…
0
Nja, žēl, ka nevar balsošaniņas avansiņu paņemt...
+1
0
Bigijam kasti tērvetnieka un netikai avansiņā balsošanas opciju saņemsi :)
0
"ne tikai, bet arī" zudušās bilžu galerijas? Man šķiet, ka ar vienu kasti būs par īsu...
0
Lāb, ar jums jautri, bet jāvirina strādāt, šodien MP tīņu disene. :)
+4
Virināju gar kapiem kareiz gar virinātāju teikto pusi, tiesa virinātājus tā arī nemanīju, vai nu nevirināja šodien, vai arī bija jau mājās aizvirinājuši.
0
a ko tu tur tik agri darīji? no maiņas brauci mājās ?
0
slabo abus ierakstus izlasīt ?

izskatās, ka tīņi bliež līdz rītam
+2
Nav manīts pagājušo nakti virinātājs iekš kapiem, izskatās, ka kārtējais mazvērtības kompleksu māktais tīnis, kurš netiek uzņemts nevienā bariņā, vienkārši mājās sēž un izdomā savus notikumus, lai tikai paspīdētu iekš kāda foruma:)
0
Iesaku kapieti doties uz labākiem medību laukiem pie Vārdā neminamā uz www.mazasmeiteniites.lv un varēsiet runāties gadiem ilgi:)
0
Šodien pēc Frailty mož visi draudzīgi virinam uz kapiem? Turpat netālu jau vien sanāk. :D
0
Nez, kas tur labs varētu sanākt iekš tiem kapiem, kad visi sāks virināt, gan jau ka nākamajā dienā iekš degpunkta sižets, ka naktī no sestdienas uz svētdienu policija ir aizturējusi nepieteiktu, publisku (ar daudzu matainu lopu piedalīšanos) pasākumu, kas pēc savas būtības ir netikls, mazo rādām koku aizskarošs un mazvērtību kompleksu radošs peč savas būtības:)
0
^virinātāju flešmobs xD
0
Nav ko tukšu virināt vai ļauties provokācijām!
0
No rīta atkal virinājām gar kapiem un atkal neviena virinātāja.
0
es jau arī sazvērestības teoriju piekritēja, bet /forum/123313-brasa#comment217400
pievērsiet uzmanību, tam, ka arī netiek lietotas garumzīmes un mīkstinājumi. atkal viņam ir palicis bez mums garlaicīgi. kapietis ir tas pats trollis, kas :metal:. tikai šitas ir labdabīgāks, tas jau brauca auzās, kamēr nenobijās.
-2
KA{I kas ssoddienn paor dienas?
+10
^šgfhuedien irgi kāāpi suēeetdie virranā ēt bom odek#$^tawnāve virinbbbbrāsa bjot
+4
šodien ir šodiena - kas tur ko nesaprast ?
+3
Virināt, virināt un vēlreiz virināt! /V. I. Ļeņins/
0
bet kruti, ka ir topiks par kādu vietu
0
tiko no brasas, sovaiar pa mierigo - 2 kastes tikkai izrijams
+3
^ Afigeķ, šitajā aukstumā kapos sēžot, vēl 2 kastes saldējumu izrīt.
0
neszeru jau 1, bijam 7
+3
2 kastes saldējuma uz 7 - ta jau neko daudz nav izrijuši. Švaki pulveri... :D :D
-1
Bet ka iegrieza uz brivdienu rekina KAPI
+4
Hmm, man ir versija. Kapietis patiesībā ir ārpuszemes radījums no planētas Blablarāns (atrodas Sīriusa B sistēmā). Viņš ar savu kosmosa kuģi netīšām avarējis uz Zemes un tagad spiests lēnām izpētīt Zemes sabiedrību, lai atrastu kontaktus ar vietējiem un vēlāk varētu mēģināt sadabūt rezerves daļas savam salūzušajam "Ghlaa Rewgr" klases kuģim ar valsts numuru HC-4536 un iziet apskati CSDD, citādi prom netiek.

Tas izskaidrotu, kāpēc Kapieša leksikā pamatā ir divi vārdi («virināt» un «kapi Brasā), kas pamazām papildinās ar jauniem vārdiem. Brīžiem gan viņa dzimtā valoda un blablarānieša paradumi izlaužas cauri (sk.: «Nu ja isteniba tikko poda iekarinaju normalu kekaru, smaka tada pati ka no mutes»).

-6
Isteniba esmu pilnigi parliecinats, ka esam iebrauceji no citas planetas (cilveces razsanas teorija), doma kad nakotne iet studet pa so liniju un pieradit ka ta ir, apgazot jebkadas citas, dieva, pertika, ledus laikmeta evalucijas teorijas.
+13
^Paskat tik, sadomājis sasieties ar Mazajiem Zaļajiem. Kapieti, tā no tavas puses būs pamatīga nodevība pret Brasu un virināšanu, jo studijas prasa baigo laiku. Tavi čomi tevi nesapratīs, aplies ar odekolonu, atņems saldējumu... Nodevējus neciena nevienā pusē. Patiesība ir tur, Brasā. Tā teikt, ar tiem citplanētiešiem uzmanīgi!
-4
Mullkkibas, es virinasu ta pat ka lidz sim, ja kas sodien kads nevirina?
+1
Tā arī neesi atbildējis, kur naudu virināšanai ņem, kāds Tev par to maksā? :) Virināt Tev ir kā uz darbu iet laikam, nekad nekavē pavirināt. Labs darbinieks no Tevis sanācis :D
+7
-3
Nauda - malziet esmu iekraijis + darbs man tagad nav - atlaida, ja kadam ir kas piedavajams drosi.

Kada skara man kas tads jadara?
+3
Ja darbs traucē virināt, tad piedrāzt to darbu!
-5
Vairs jau nav darba, ta ka netrauce, bet pa dienu var pahalturet, pa nakti virinat
+1
kāpēc tevi atlaida, kapieti?
+3
Vini nespeja mani saprast
+5
^^^^^^ tas sukkulis tak virina blakus truemetal serverim!!!! o_O
>:E
+6
Kapieti, kad tu pārnāc no kapiem, arī mēs nespējam tevi saprast.
+5
^ Ja tas neapdraud servera darbību, tad lai jau papriecājas. Galvenais, lai negrābstās gar pašu serveri - tad gan - pa jebalu na! Paskat, mums te virinātājs pa forumu virinās un blandās, un pat tad serveris neliekas traucēties. Spēcīgs tas serveris mums.
+3
Tik un tā pārāk tuvu. Un tas nekas, ka vairāku metru zemes slānis starpā.

Tas tik vēl trūka, ka rotēs savu rādāmkoku gar servera propelleriem. :D
-1
kada sakara tu pa SUKULI mani nosauci un man tas pilnigi (*&^& kur ir tas serveris vai precizak kaktu serveris, kas ierikots pagraba.

Nu tas normali, ka nesaprot, esmu koma un pat neatceros, ka tieku majs +kur nu vel ka esmu piegajis pie komja.

21.30 virinam uz brasu...
0
Ej tu nahuj, virinitāj.
+1
Būs vien laikam jāizmanto anti-virinātājs onkulis ķeksis, zaibal. :(
+2
^^ ejkatudirst? Atradusies te pasaules naba iedomājusies, ka par viņu vien runā.
+8
^^^ Visu Latvijai deputāta kandidātam uz Saeimu nenāktos teikt - nahuj, bet gan - ej tu bitīt matos pie velna tu dadžvabole nejaukā !
+1
^ A kurš ta te ir deputāc - kandidāc? Vai precīzāk nebūtu - virinātājvabole kapainā? :D
0
BigUgga, a ja serveris vairāku metru dziļumā, tad nevienam, domājams, nebūs tik garš rādāmkoks, lai tiktu klāt tiem propelleriem, un ja vēl pa virsu ir asfalc... :D
0
Hmm, tobiš izklausās, ka bigija serveris ir iekš Zemes mātes kantora telpām :)
0
Prom no plikiem rādāmkokiem :P
+6
Ugga - uzasin tak lāpstas ventilatoriem...
0
:D
+1
Starp citu, ja es būtu valodnieks — murminologs, tad vārdu «ventilators» ierosinātu tulkot kā «virinātājs».
-6
Kjaappoi- esaam kartigi pavireats.
0
0
^

Tu ko, Kapietis tak visu laiku pa Brasas kapiem dzīvojās....
+4
^ Varbūt svešumā pārņema depresija?
+3
Starp citu, Kapietis ir kautkur nozudis - paši redzat, aizvakar pēdējais ieraksc.
Vai nu čomi atkal šo aplējuši ar Ķelnes ūdeni, vai tomēr ir dabūjis pielikt savu rādāmkoku pie kāda propellera... 3.versija - šo, beidzot, nolaupījuši Mazie Zaļie, un tagad, ar pārsteigumu zaļajos ģīmīšos, veic visādus pētījumus, pīppauzēs ļaujot Kapietim tā sīki pavirināt. NASA zinātniekiem arī būs jauna tēma - vai ir virinātāji uz Marsa?
+8
4. Helvijis beidzot ticis klāt
0
^ Kas ir Helvijs? Sorry, ka nezinu :)
+1
Truemetal nepaklausīgo IRL banotājs >:)
-2
^ Thanks, Ugga! Līdz šim biju pārliecībā, ka banotājs šeit ir tikai MilzuLempis. Izrādās, Viņam ir arī palīgs. Būsim zināt! :)
+3
Milzu lempis ir virtuālais banotājs, kamēr Helvijs pie lietas ķeras reālajā dzīvē, ja nu gadienā, kāds gudrinieks nav sapratis virtuālo brīdinājumu, tad nav vispār neviena, kas nebūtu sapratis fizisko brīdinājumu - te nerādīties :)
-7
Azilaidam uz Maltas kapiem ar lopiem tikao atpakal kapi, rit ajatgus saudetajs brasa, kads fira = 5, 6 dieena prieeksaa
+8
vot es brīnos par šito skatu - iet kapietis iekšā kapos,bet aiz viņa lopi - trīs govis, 2 aitas, 3 kazas un sējmašīna "нива пшеницы", kas nosperta Maltas kolhozam 1984.gadā
+3
Brasaa sliejam muli aluu aiwaa ui paals
Ireakst bļa piecos no riits jop
+2
Interesanti, kapietis slauc savus lopus, vai lopi slauc kapieti? Cik ilgi pļēguros bez darba? uN shjitie jiErxtI cik ilgi vēl būs jālasa četros nio rīta?
+2
Tu nezini kas ir Helvijs bet viņš zina kas esi Tu :D
+1
...jeb uzzinās un noslānīs :)
+9
Kapietis==metal==DELL

I'm sooo sorrru!
+2
es taču teicu!
0
...opā!!!
Kapieti,pavirinam kopā + iedzīšu tevi līdz kaklam zemē,ko saki? :)
+4
Ja tā tiešām ir viena un tā pati persona (vai arī trīs un vairāk personības vienā rumpī?), tad vienreiz esmu saticis to DELL inkarnāciju. Pirka no manis pāri palikušu Kilkim Žaibu biļeti pie Vidzemes tirgus uz Brīvības ielas, teica — kaut kur turpat netālu šancējot.
+5
Te man vajadzēs veselu nedēļu, lai saliktu plusiņus un mīnusiņus ...
+2
Viens cilvēks ar tik drausmīgu personības dubultošanos? Pārsit pat Goliju/Šmigu...
+8
Arī es nezinu, kas ir Helvijs. Nezinātājs pēc komentiem var spriest, ka Čaka Norisa latviešu inkarnācija :)
+1
Helvijs no daudziem atšķiras ar vienu labu īpašību: ja saķeras ar kādu, tad pa īstam, nevis tikai dirš komentāros. Ir gatavs uz reālām dūru cīņām.
+4
Neliels ''rezumē''. Tātad, ''kapietis-metal-dell''(ka... ''metal'' dēls?) ir kā šī foruma savdabīgs lietuvēns, kurš, izmests pa durvīm, pēc laiciņa ielien atpakaļ pa logu, utt. Kā slimība ar vairākiem nosaukumiem, piemēram, triperis=gonoreja=tripaks, būtība nemainās. Pats dīvainākais, ka pret šādiem tipāžiem vēl nav izgudrots antivīruss. Paliek interesanti, kādu masku šis īpatnis uzliks, kad uzradīsies nākamreiz, un cik ātri tiks atšifrēts?? Iespējams, viss atkarīgs no tā, kā viņu kārtējo reizi ieprogrammēs ''mazie zaļie''...
+5
Kapietim pietrūkst šitāda dzerstiņa. Ziepniekkalns 2008 gads. 1. septembris
youtu.be/pTyc8q_oWdU...
+1
^^ Antivīruss no tādiem izcili īpašiem ļautiņiem būtu pie reģistrācijas uzrakstīt (izlabot pie reģistrācijas doto piemēru) vienkāršu teikumu (kas darbotos kā kapča), kurā būtu jābūt komatiem un garumzīmēm. :)
+1
^^ Tā video filmēšanas laikā Kapietis diez vai dzimis bija...
+3
^ Iespējams, Kapietis tika pālī uztaisīts pēc filmēšanas, tā teikt, ''aizkadrā''...
0
^ tas ir totāls apvainojums visiem šajā tusiņā bijušajiem :D

p.s. pats tur nebiju un nealkstu būt tādās vietās :D gana daudz mežos un kapos dzerts pirms gadiem 15-20
+2
Nu i fpezdu šitādu dzerstiņu, es ar laikam jau par vecu esmu šāda veida pasākumiem.
+1
P.S.
Šodien divas reizes virināju cauri Lielajiem kapiem.
+2
pfu b... tur tak alkoholiķis galvāns galvenajā atsaldeņa lomā filmējas. šermuļi skrien par kauliem no tādiem tusiņiem ar tādiem cilvēkiem.
+5
Kam šermuļi skrien skatās šo. Tai Ziepniekkalna komaindai radošā doma strādāja. :D
youtu.be/oopx7_SD1nI...
+1
nu šitie video daži ir rēcīgi, man patīk tas par ekstrasensu cīņām :D
+1
paskatījos jū tūbē un atradu vēl pāris šausmu filmu cienīgu video par Ziepniekkalna mežu...
Nez, ar ko tā apkārtne ir saistoša:) Kapieti, varbūt labāk pārvācies uz turieni dzīvot?
rekur viens no tiem..
www.youtube.com/watch?v=-50rUcd-uYU...
+3
es, piemēram, pirms gadiem desmit īrēju ziepniekkalnā dzīvokli, bet pat nezināju, ka tur ir mežs un dzērāji :D
0
^

tur ne tikai ir mežs un dzērāji....Tur visi Ziepniekkalna apkārtnes penši vasarās iet ogot un sēņot:)
+4
Nebūtu nekāds liels brīnums, ka Kapietis kāreiz būtu tajā sīņošanā Ziepniekkalnā piedalījies; rekur kopsavilkums ar tā paša plosta kadriem, kura ievietotājs ir kāds erebusDELL666, kas profilā saucas par Granini400 2th; tas liek domāt, ka varbūt pastāv saistība: Kapietis - :metal: - DELL - Granini 400 - ...
www.youtube.com/watch?v=tMXyxZAi-V8...
0
^ good thinkin
0
^^ Bez maz vai visi video redzētie pa četriem gadiem ir vai nu prātā pieņēmušies, vai pazuduši no mana redzesloka...
0
Bļāāā, pat kalējs Jāzepiņš, vecais žūpa, ticis filmā (1:05 - 1.13) :D
0
Niknie odi!
+2
Sitadaas cernuhaas ari vairs nav velmes nekadas piedalities..
+4
Nav nemaz tik traki :D Šeit, piemēram, tiek skaidrots jaunietim, ka nedrīkst kāpt ar kājām uz soliņa, kur pēctam jāsēž.
youtu.be/44Be8-w1z5U...
+2
tas taču kapietis, kurš grib pavirināt stāvot uz soliņa
0
tam pēdējam video vajag saskaitīt cik reizes pasaka "nahuj" sākot ar 0.40 :D
0
Tas pašās beigas ''urod'' ar latvisko akcentu tik rēcīgi izklausās :D
+4
noskatoties to rullīti par dzerstiņu pie meža ziepītī, domāju, vai tiešām gadus 10-15 atpakaļ es tāds pats biju?
gribās jau apgalvot, ka nē, bet ej nu sazini, kā mēs toreiz izskatījāmies un uzvedāmies 8-10 no rīta pēc kārtīga kodiena :)
izņemot kodak (u.c.) ziepjutrauku toreiz jau nekā cita nebija, lai iemūžinātu šādus vēsturiskus kadrus. šaubos, ka no rīta vēl bija tukši kadri filmiņā. par filmēšanu vispār nav runa :)
Jebkurā gadījumā izskatās diezgan [pa]nožēlojami viss tas....primitīva brutāla dzeršana. Ja tie būtu krievu jaunieši treniņkostīmos, tad neko vairāk kā par riebumu tas neizraisītu..,be te tomēr matainie un letiņi.
Jaunības maksimālisms un pofigisms, ko lai saka. Lielākā daļa caur to iziet, daži gan tā arī paliek kā tai B2 dziesmā Вечно молодой – вечно пьяный…
+2
^ man diezgan līdzīgas pārdomas raisījās. Droši vien attiecīgā kondīcijā arī paskats bija tāds pats, kas tad tur diži savādāks var būt. Reizēm ir noderīgi no malas paskatīties, bet laikam labi vien ir, ka nav bijis uzcītīgs operators vienmēr līdzās.
+4
Tas video +/- iekļauj visus galvenos stereotipus, ko par metālistiem kā sugu domā cilvēks "no malas".
-11
Kas ir ==metal==DELL?

Juu tie video labi, pazistamas sejas - ir dzerts ar dazam personam, pirms vairakiem gadiem, uz peroniem, kad vel braukaju no Maltas uz Rigu, isteniba mums te brasa pa naktim lidzigi iet...
+1
Bet zin kas pa jokiem? Kad satiku to DELL sakarā ar Kilkim Žaibu biļetēm, viņam toč bija tāds latgalisks paskats un izruna!

Šitā Ziepniekkalna pagalma detektīvdarbība man atgādina situāciju savulaik, kad visa valsts centās uzminēt, kas īstenībā ir Neo, provēja izskaitļot :D
+8
Jubilāri
duets tyros (jauniņais)

Fukhatierien, es jūtu, ka jauns daunings briest muah!
Troļļ kontroļļ maibē?
0
Atgriežoties pie Ziepniekkalna tematikas, te vēl viens video.
www.youtube.com/watch?v=3TPXPMthY4E...
ceru, ka neesmu vienīgais, kuram nav skaidrs, kādā sakarā Z-kkalna mežiņā ir izkārtas zīmes ar nosaukumu Ravenholm? Tā i kāda īpaša vieta mistikas cienītājiem vai kā?
-6
Nu ta sliktas zinas, saprotot ka Riga darba nav, virinu atpakal uz Maltu, tagad jau virinam ara uz brasu, ta ka plans izbraukt so 1dien, japavirina ta kartigak sis 3 dienas, ja kads virina tad drosi, mus dzirdet vares katakombas.

Tiemkamies Malta...
+1
^ kārtējais dezertieris.
+1
Dezertierus tiesās lauka kaŗa tiesa pēc kaŗa laika likumiem... :)
-3
jauki, Maltā droši vien ar internetu būs šķidri, retāk pa truemetal virinās. cik tad bieži uz ciema biblioteku ies :)
+2
Virināt bibliotēkā? Oriģināli. :)
0
nē, bibliotekā noteikti ir internets :D
0
Un es jau domāju, ka nevar taču tā būt, ka čalis virina uz Maltu (valsti) , eķ , aizmirsusies galīgi ģeogrāfija. :D
+11
Maltas Republika (ar galvaspilsētu Valletu) atrodas Vidusjūrā starp Rēzekni un Daugavpili, netālu no Tuvo Austrumu diktatūrām — Zilupes un Krāslavas.
+2
* ar galvaspilsētu Valletu jeb Kašeļoku. Galvaspilsēta gan sen jau ir atņemta.
+9
Kapietis droši vien virinās Maltā kopā ar saviem čomiem — Maltas Piekūnu, Sarkofāgieti, Katakombieti un Mauzolejieti.
-5
intresanti lasīt cik "vecā paaudze" ir izaugusi un pareiza ir un jaunie ir dumi.. es pat neesmu no janajiem bet nu vnk tracina mazliet ka gudrējās. piem.: *ar cigareti zobos un šņaba pudeli rokā, grīļodamies stāsta* - Zini dēliņ dzert ir slikti! - phe! nekad nepīpē! un dzert! tas ir vel sliktāk *iedzer malku* ! ..
+1
Iešļāc pa riekstiem ar kulaku...tad vairs negrīļosies :)
+10
Kapietis noteikti virinās uz Sepulturu, kā nekā «sepultura» portugāliski nozīmējot kapu.

Sepultures de Brasa… Um, dois, três, quatro!
+6
… plus — tā noteikti nevar būt vnk sagadīšanās, ka vārds «Brasa» tik labi rīmējas ar «Brasil»!
0
^^ sepultura (no latīņu sepulture) dažādās variācijās nozīmē kapu un apbedīšanu vairākās valodās, angļu ieskaitot.
+2
Kapieti,tie Tavi chomi?

www.draugiem.lv/user/126898/gallery...
+1
A ja pa teemu,pats esmu Brasaa kodis,man liekas ka daudzi no Truemetaala ir,tikai negrib atziit,ne?

No taa vecuma,attieksmes un dziivesveida paldiesdievam vienkaarshi izaug.
0
^ Es, piemēram, neesmu. Tas ir, Lielajos kapos neesmu; esmu gan alu dzēris, sēžot uz soliņa tai mazajā skvēriņā Hospitāļu un Miera ielas stūrī.
+1
Vispār esmu redzējis dzīvē vienu vietu, kas sit pušu kapieša fetišu — Brasas kapus. Tā ir Monrovijas Centrālā kapsēta, kurā savulaik uz pilna laika dzīvi ieskvotoja apmēram 4000 cilvēki.

www.youtube.com/watch?v=n3_b4-A1Fv0...
+1
Kas citiem piektdiena, tas man svētdiena. Virinam?
+1
virinam!
0
^ Vakar citu dziesmiņu murgoji... :D
0
nu tas bija pirms ēdiena!
+5
Meklējot vienu rakstu, uzdūros uz citu. Apskats par Rīgas metālistiem «Rīgas Balsī» 2005. gadā: www.tvnet.lv/zinas/latvija/22794...
+2
Satan, Satan, Satan :)
0
^^
eh, maksimālisms:)
taj meiteinei tagad 24-25 gadi..interesanti, joprojām metāliste?
un vai ir piepildījušies plāni- izglītība, dabūt labu darbu u.t.t...
+3
Viens no variantiem — pieļauju, ka tā varētu būt, iespējams, Ocularis Infernum dziedātāja (rēcēja). Ja tā ir viņa, tad par dzīvi toč nesūdzas :)
+2
^^^ es ari tieshi par to pashu damieti padomaju lasot :)
+2
Rekur tēma par šo rakstu no laikiem, kad tas vēl bija svaigs. Par galvenās varones identitāti jūs nekļūdāties. /forum/32860-raksc-par-met%C4%81listiem
+1
Jā, jā un apsītis arī par dzīvi nesūdzas :)
+1
Tikko parlasiju, kas labs toreiz tika satrakstits - drusku uz smiekliem parava :)
0
Oi joptv...Tas tak vecs ieraksts...atceros ,ka apsus ņīrgājās par šito vēl :D
-1
visi matainie kas sedējuši brasā (un pārliecināts 80% reģistrētie šeit) noteikti mīž iet uz kapiem.. pēc tās kad izsita no turienes ārā. (jeb precizāk teikt vienam iesita un parējie aizbegā atpakaļ neskatīdamies) .. :))
+4
Kautko tādu biju dzirdējis,bet nu tā ir ja kkāds mīkstais grib izrādīties par skarbo puisi!
Nopērk alu un dzer kopā ar matainajiem kas ir pilnīgi tupaki un mīkstie!
Liela daļa tur tāda bija...tā saucamie jaunie un vecie alkaholiķi pakaļ!
+4
Nu tad jātaisa aptauja, kurš Brasā ir virinājis. Es neesmu ne Brasā, ne Veldzītē, ne Pakaviņā, ne Kvadrātā.
+3
Esmu mazliet virinājis Bedrē, Kvadrātā un pie Zvēriem. :)
0
Bušs tak vareji pateikt uzreiz-Vecrīgā :D
+2
Vecrīga - dikti plašs jēdziens, tur ir arī gana vietas, kur neesmu virinājis. :) Aber visvairāk esmu virinājis Līvu sētā (nejaukt ar Līvu laukumu jeb Veldzi), eķ, tā bija vien riktīgi ģelaina virinātava. \\m/ :)
0
Visa vecrīga izvirināta tak jau sen!
+5
Vecrīgā tagad pārsvarā virina tikai fakin sextūristi un tamlīdzīga draza.
+5
Tā kā lielāko mūža daļu esmu pavadījis Jūrmalā, tad varu droši apgalvot, ka vasaras vakaros/naktīs ir forši virināt pludmalē vai piejūras mežā. Tiesa, dažkārt pazīstamām džusēm tur ir gadījies uzrauties uz īstiem virinātājiem, ar atkailinātiem rādāmkokiem.
+6
...šiem patīk pulēt raķeti pie jūras :D
+6
piejūras Balto Zilonīšu ganības :D
+2
^^ Ramaņķika, paņimaješ. :)
+11
Nu reiz arī manā mūžā tas brīdis pienāca... www.draugiem.lv/gallery/?pid=253674...
+8
Tavam priekam, to bildu ielikšu arī publiskai apskatei: content6-foto.inbox.lv/albums/b/bladeofdar...
+1
Ļoti labs foto.
+2
Hehehhee
+2
Eu, kāds virinātāju primarhu, Kapieti, vēl atceras, vai šis jau nokūpējis vēstures annālēs?
+1
Ar nākošo nedēļu varēšu katru otro dienu ar sīko virināt pa kapiem. Pa dienu tur daudzas māmiņas virina
0
^ mēs manījām pāris.

Kamēr vilkām pa galveno kapielu, meklējot vietu kur piemesties, viducī esošajiem hipsterbomžiem (dzēra Diršplēsi no bundžām) circeņvāģis pieripināja klāt. Bet laikam tik ar bargo rājienu aprobežojās, jo šie palika sēžam.
+7
bla bet kā vakar pievirinājāmiesies lab;ipf\iuhu - tiknb pir,msj pusstundas pamodosis,msm
+3
Starp citu tajos kapos ir šūpoles uztaisītas - var gotiski pašūpoties lai vasarā odi nekož.
0
Oi yoooopt…!
+8
0
:D
+4
Būs jauna mode panesusies -virinājings
+6
un planētu pārņem jauns modes kliedziens un masu histērija, cilvēki visās pasaules malās steidz uz vietējām kapsētām ar vaļā atrautiem plašķīšiem fotografēties. globālais tīmeklis tiek pārpludināts!!! psiholoģijas pētnieki apgalvo, ka kaut ko tik slimu noteikti ir radījuši japāņi
+2
UUU skatos tradiciajas turpina, esmu radijis istu fetiss

Dabuju netu jo mans viens cilveks pazinoja ka mans virinajums strauji parnem Rigu un ticat man jus nesat vienigie, kas darbojas...

Es ceru ka viss sanaks un uz rudeno varesi parcelties atpakal uz Rigu un atkal pavirinat pa forsajam katakombam..

sodien mes dzivi svinam, dodamies uz vietejo kapsetu + tur balkus pamesta/izdemoleta krematorija YIUUUUU
+1
Velns, šorīt bija vēlme apciemot bijušos kapus, bet izsalkums un nogurums aizdzina atpakaļ uz iļģuciemu...
-8
Dabūsi pa muti tak un tad tava mode apstāsies!!! :)
+9
"God, 28. martā, plkst. 07:00
visi matainie kas sedējuši brasā (un pārliecināts 80% reģistrētie šeit) noteikti mīž iet uz kapiem.. pēc tās kad izsita no turienes ārā. (jeb precizāk teikt vienam iesita un parējie aizbegā atpakaļ neskatīdamies)"

Ko tur liegties, nav vērts - daudz reižu tur pļeckājis esmu (kādā dvuļā savas lūpas tu mērc, ka tās deg ar tik spirtotu dvesmu..?)
Jā, runas par urālu invāziju toreiz bija, bet nevienu tā arī nesastapu.. Likumsargi gan sāka arvien biežāk piebraukāt.. Man ticamāk šķiet, ka tā kapu ļurbāšanas mentalitāte vienkārši vienā brīdī bija sevi izsmēlusi (vai, pareizāk sakot, izdzērusi) un vairs nebija tā vitālā, jēgas momenta, kas stāvētu tam visam pāri - bija sasniegts kaut kāds kritiskais punkts, absolūtā masa, ideālā gāze.. Pēc tam sākās anihilēšanās.. Cik man zināms, liela daļa kādreizējo aktīvistu ir pievērsušies ģimenes, darba, mācību vai cita rakstura nodarbēm, kas ir perspektīvākas par regulāru pievirināšanos un vārtīšanos bezfilmā pa kapiem, jo pēdējā būtībā nepiedāvā neko jaunu - visu laiku tiek atražota tā pati sākotnējā shēma (nopērkam dvuļas, sēžam, aizvirinām jēgu, kaut kā tiekam prom); tiesa gan, tas notiek aizvien pieaugošā intensitātē..
Protams, ir daudz mīļu atmiņu no tā laika; biju jaunāks, dumjāks un bezrūpīgāks, ļoti kritu no riteņa, tomēr tika likti pamati noturīgām attiecībām, arī dažām muzikāla rakstura nodarbēm.. Bet, kā jau te minēja, tā vienkārši ir fāze, kas jāpārdzīvo (droši vien labāk, ka ātrāk nekā vēlāk dzīvē). Tagad viss lielākoties notiek krietni kulturālāk. Kapietis gan, kā šķiet, pēdējos 5-8 gadus ir atradies kādā kriogēnajā kamerā, ja jau tagad ar tādu pašaizliedzību un dzelzs gribu cenšas izstumt to sūda kamieli caur adatas aci un iepūst atkal dzīvību Brasas līķī.. Nu, lai jau būtu; galvenais - nenovirināt veselo saprātu..
0
^ «Kad mēs augām… šnabis bij dzidrāks… un divlitrīgais Vanags/Rubenis galvā deva pamatīgāk!» :)

Tā kā nedzīvoju tajos laikos Rīgā, Brasas dzersmes zinu tikai pēc nostāstiem. Kas taisni rada domu — a moška točna vajadzēs kādreiz aiziet uz Brasu pievirināties, jo līdzi nenāk nekāda emocionālā bagāža šai vietai un lietai! Lai tikai paliek bišk siltāks ārā.
0
0
jē-bal ...
+1
Kapietis nodod mobilo?
0
Pa ceļam uz kapiem sanāk - Miera iela. :)
+3
^^^^ Kapietis pēdējiem spēkiem izrāvies no ''pievilcīgās dziedātājas'' Kombulienes skavām grib piezvanīt uz mājām...
+1
Kurš te darbu meklēja? :D

Alus vēstniecība
meklējam tirdzniecības speciālistu darbam HORECA jomā kurš būs arī noliktavas uzraugs. Darbs Imantā un izbraukumos. cv uz info@alusvestnieciba.lv padod tālāk! ;)
+2
^...Un tā sākās skaistie "Alus vēstniecības" izbraukumi - pikniki Lielajos kapos, ko zinātāji dēvēja par "virinājieniem"..:)
0
Kā "Alus vēstniecība" reaģē uz trešo izgāzto alus pārvadājumu? Skatās caur pirkstiem, "lai jau diedelniekiem arī tiek", vai bļaustās, kā izraēlas vēstniecība?
0
^Ceturtais tas jau būtu :)
0
Kāds alus vēstniecībai sakars ar tiem izlijušajiem mīzaliem?
+5
Ja jau vēstniecība, tātad pārstāv Alu. Vēl tikai Šņabja konsulātu vajadzētu.
+1
Šņampja saskaņas savienību: par daudzgrādīgo un gāzēto līdzāspastāvēšanu!
+9
PCTVL — Par Cilvēku Tiesībām Virināt Latvijā! Ar devīzi «Za roģinu» — tas ir: Par «dzimtenīti»!
0
^ dzirdēju, ka tur esot konflikts un radikālā PCTVB grupa drīz atdalīšoties
0
Radikāļi iestāsies par atsevišķām patversmēm krieviski rejošiem suņiem ?
+3
Notariāli apliecināts, zvērināts tulkojums: «Vau, vau» = «gav, gav».
+5
Virinam? :D
+2
Uzminiet, kura daktera vārdā ir nosaukts «Apinītis»? Pareizi!

nra.lv/latvija/76222-peter...
+5
0
Mošk kādam noder.

Mūz. ier. veikals UPE aicina darbā pārdevēju. Sūti CV uz ezers@upe.parks.lv
+3
A pričom te virināšana?
+4
Varbūt veikals UPE meklē virinātāju?
+1
Kapietis meklēja darbu te kaut kur senāk. Mošk kādam citam /-ai arī noder tā informācija. Darbiņš ierakstu veikalā jebkurā gadījumā varētu būt patīkams!
+2
Nu būs prieki visiem Brasas līķiem! nra.lv/latvija/riga/77862-...
+1
"Parasta vai labāka kapavieta" :D
+2
mīkstāka smiltiņa, labāka gulēšana :)
+4
Ar internetu aprīkota smilktiņa :D
Es uz turieni!!!
+3
Recenzija par The Factor albumu «Ļauj Man Dzert!«

karametals.lv/zinas/the-factor-la...
0
Psc, tik rēcīgs review :D gribot negribot jāpārkāpj principam likt ikai -
+2
^ Ak tad redz, kurš bija ielicis vienīgo mīnusu «Melpomenes» recenzijai!
0
^^...a kapietis nav nosists jeb novirinājis līdz nāvei?
Ilgi nav neko komentējis! :D
0
maltā tak nav inerneta
0
bļ... te u
0
^^ Maltai ir pašai pat savs NIC :))) www.nic.org.mt/dotmt/
0
Man gan likās, ka Kapietis bija domājis šo Maltu: www.rezeknesnovads.lv/rrp/lv/content/2/3/...
0
Un, piepišoties kopumā tiešām labajai recenzijai - kas i pa sāpi pa to Megadeth? Es kāreiz tagad "Killing is my Business...[..]" klausos un neko pārmetumus pelnošu tur nespēju saklausīt.
0
A nē, Megadeth ir kā piemērs, ne kā pārmetums. Ar kaut ko tak jāsalīdzina :) Manuprāt, šiem pašiem tak būs patīkamāk, ja salīdzināts tiek ar Megadeth un nevis kādu, sacīsim, Kauņas pažobeles bandu.
0
Tas jau gan, turklāt salīdzinājumam ar pažobeles bandu nav nekādas informatīvas jēgas.
+1
«Tāpat domē varēs strādāt tie, kas apsūdzēti par nepilngadīgo pavešanu netiklībā, bordeļu izveidotāji, uzturētāji un finansētāji. Deputāts varēs auglīgi strādāt iedzīvotāju labā arī tad, ja būs apsūdzēts par personas iesaistīšanu prostitūcijā un piespiešanu nodarboties ar prostitūciju, ja būs nodedzinājis kaimiņam mežu, ja būs viltojis dokumentus, ja būs apsūdzēts par krāpšanu. Likums neskar arī točku turētājus, kapu un līķu apgānītājus.»

nra.lv/viedokli/maris-krau...
0
Re kā - vecum vecais joks par "zaglis un pederasts" izrādās ir bijis ar skatu legālā nākotnē
0
Komentāri spridzina, kā vienmēr, kad ir fotoreportāža:

www.delfi.lv/izklaide/popmuzika/...
+4
Btw, ja reiz par hipsteriem ierunājās... Viņiem taga jauna mode? Šodien redzēju trīs ģipsētus hipsterus!! Diviem puskāja (līdz celim no zemes) ģipsī, bet steberēja bez kruķiem. Vienam plauksta ģipsī.

Jauns trends līdzīgi kā ar brillēm bez lēcām/parastiem stikliņiem?
0
Par komentāriem: mēsli aizstāv mēslus!!!
0
Par komentāriem: mēsli aizstāv mēslus!!!
0
^^ Droši vien iepisuši kādā ķieģeļu sienā ar saviem fiksīšiem.
+5
Sodien japakole Brasa - kurs vel?

i.imgur.com/7HWFWGS.gif...
0
^^ Varbūt Minhauzena ūsas ierāva priekšējā rata spieķos & pārkrāvās pāri ragiem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas