Heaven Grey, Sovvaļņiks utt
+13
Sestdien, 26. maijā klubā "Melnā Piektdiena":



HEAVEN GREY,

www.myspace.com/heavengrey...

www.draugiem.lv/music/10019612/...



SOVVAĻNĪKS,

www.sovvalniks.lv/

www.draugiem.lv/sovvalniks/...



FREE AT LAST (Krievija),

www.myspace.com/freeatlastspb...

vk.com/free_at_last...

un citi. Informācija sekos.



Koncerta sākums pl. 20.00, klubs atvērts no pl. 19.00.

Ieeja Ls 2.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
sen nav mošots pie Sovvaļnīka
0
sovvaļņikam psc ku smuka mājaslapa. tas pat diezgan liels retums jaunajām bandām, varētu pat teikt, ka vispār liels retums. par dizainu vien var uzteikt, arī tas sākuma songs, kas skan, smuki rada kaut kādu noskaņu.
+2
+ Pekla (LT, heavy/thrash)
+4
www.youtube.com/watch?v=B_wKeUtAtKA...

Rokmūziķis Sovvaļnīks demonstrējis savu jaunāko mūzikas video, kurā asa sižeta īsfilmas veidā atainota latgaliešu cīņa par savu izcelsmi un apkārtējo attieksmi.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Tranītis ar krievu ППС mašīnpistoli iespārda.
+2
kurā brīd''i īsti latgaļi ir kaut kādā veidā apspiesti? un kurš noliedz viņu identitāti un izcelsmi?
+1
^ Pilns internets ar šo vaimanām par to, kā centrālā valdība šos apspiež — neļauj vest kontrabandas cīgas un degvielu no aizrobežas.
+2
Murgon, nu kā tu nesaprot - Sovvaļņīks grib taisīt īstu, skaudru metālu, bet tādā vajag kaut kādu cīņu.
+2
Sovvaļņīks ist Krieg!

Aber šitā štelle par par latgaļu apspiešanu nāk no mūsu mīļotā austrumu kaimiņa.
0
Tak ļaunie latvieši ņem visus pēc kārtas un apspiež!
+1
jau šo sestdien!
+2
jau rīt!!!!
+2
Cerams, rītdienas koncis neliks vilties! Ar tiem "citiem" ir domāts tikai Pekla vai vēl kāds uzstāsies?
0
Tikai Pekla.
0
Turpinot Murgoņa tradīciju - jau šodien :D

Ble. Atpakaļ pie alus...
0
Heaven Grey uzstāsies aptuveni 21:30. Par pārējām grupā īsti nezinu.
0
gan jau kratīsieties šodien Sovaļnīka rifos.
0
sovvaļņīks pirmais būs.
0
Tas gan i stulbi, likt Sovvaļņīku pirmo. Tak uz koncertiem visi vienmēr ierodas ar ceremoniālu nokavēšanos 1-2 stundas...
0
nu poh, vēl 5 h var dzert.
+4
Laimīgs tas, kuram mēneša beigās finanse vēl ļauj dzert...
+1
Free At Last netika pāri robežai vīzu problēmu dēļ.
Uzstāšanas laiki :
20:00-21:00 : Sovvalniks
21:00-22:00 : Pekla
22:00-23:00 : Heaven Grey
0
Pēc beigu laika skatoties, nebūs nekādas problēmas aizdoties uz EBM party uz De Puta Madre :D Kaut ko pozitīvu tak vajadzēja atrast...
+3
Paldies Sovvalnikam par lielisku uzstāšanos! Pārējie visi /citi klāt nestāvēja....
+6
Sovvaļņīks ibij riktīgi labs. Vajadzētu vairāk uzstāties un popularizēties.
Pekla bij riktīgākais Accept klons :D Vokālists pat izskatās pēc Udo Dirkšneidera :D Nodrošināja jautrību un enerģisku alus tukšojamo mūziku.
HG - manuprāt šis bija pats labākais koncerts, ko esmu dzirdējis. Skaņa bija saregulēta uz 110% un uzsāšanās bij uz 200% Kad atskanēja Upe, kā trešā dziesma laikam, es domāju - paga paga - tak šito vienmēr beigās spēlē :D Re, viena tradīcija ir pārtraukta. Žēl vienīgi, ka netika nospēlēts Dvēselītes kaveris.

Un pasākums noritēja jautrā gaisotnē un apmeklētāju bija salīdzinoši daudz priekš trīs grupām. Un pat sen neredzētas sejas bija :D :D :D
0
Lūdzu pieteikties personu, kas interesejās par vinillu rakstītāju. Godīgi - neatceros, kurš man par to prasīja...
+1
Deathperado, Dvēselītes kaveris bija citai grupai:D
+3
Pofig, vokālists tak tas pats :D
0
es neprasīju, bet vispār mani tas interesētu. (nu tas rakstītājs)
+1
www.youtube.com/watch?v=qu3jGYa3yN8...

pirmā dziesma no konča. nosaukums - INSOMNIA
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
atmoda
Intars
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas