29/06 MP DEATH IN JUNE
+10
Var būt kādam interesē:

Piektdien, 29. jūnijā klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies DEATH IN JUNE
www.deathinjune.net/
www.facebook.com/deathinjune.officia...

Informācija sekos
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
interesē gan
+1
eu labs ble
+3
HIPSTERS AGAINST JESUS
+1
varen labi, varen labi! Jau sen bija tāda klusa cerība kādreiz dzīvajā paklausīt Death in June, a nu tagad vēl klāt piebrauks!
+2
Jeeeee! Un es tieshi bushu tajos datumos majas Riga!!!
0
Šokējošais un neviennozīmīgi vērtētais... i46.tinypic.com/16h7ltj.jpg...
+5
tēmas nesajauci ?
0
cik maksās biļetes?
+1
+1
zajbisix
+1
pa smuko, pa smuko :)
+1
Sonnenmensch, tad jau 29ajā tiksimies. ;)
+7
jūnija beigās uzstāsies nāve jūnijā, 12 ls ļoti normz
+2
Japs, tiksimies, tiksimies - varesi man veikt "feis kontroli" :)
0
Ir kadam kada nojega, kas bus supports?
+1
Tu jau drošvien Kombuļu Inesi gribētu?
0
Da ne, shi gan nebus ta ista reize Inesei. Es vienk kautka nespeju iedomaties, kas Latvija varetu but DiJ "iesilditaji" ...
-1
es gribētu, lai iesildītāji ir Carcass, tad es noteikti aizietu, bet tā - diez vai
0
tas ir no serijas - a tu vispar zini kas ir Death in June? :):):)
0
+1
labi, paskatījos, kas Death in June, par iesildītājiem jooooprojām vēlos Carcass
0
ansambļa nosukums Death in June dzirdēts sen, bet kas konkrēti par zvēriem, tā arī neesmu iedziļinājies.
konkrētā dziesma, ko iespamoja Sonne baigi labā :)
Atgādina vācu Werkraum.
0
Nu Death in June, Sol Invictus, Current 93 - tie ir tie tris valji uz kuriem balstas visa "tumsha" pop muzika :)
Boka minetais Werkraum, tas jau ir "3 vilnis" :)
0
nu kaut kad pavasarī vai ziemas beigās viņi bija Viļņā, kur iesildīja Ēnu Kaleidoskops
0
jpas, tas varetu but visai reals variants.
0
Gan jau pilna dirsa ar antifa būs :/
+1
^^cik ta viņu te ir..cilvēki 10-15?
+3
2-3? :)
+2
Antifa iekš MP? Izsvēpēsim. :)
0
TApec jau ir vajadziga "sejas kontrole" ;) ;) ;)
+3
Bļāviens, visu laiku aizmirstu pasūtīt kreklu ar uzrakstu ANTI-ANTIFA. Dabūs algu, būs jāmēģina atcerēties atkal.
0
tu taisies pats no nulles to kreklu taisit, vai kautkur konkreti jau gatavu pasutit?
0
Pirms gada redzēju dažiem čehiem tādus, bet ik pa laikam aizmirstu, ka gribēju sev tādu arī. Droši vien, ka būs jāpasūta, kad dabūs algu. (Un šitā no mēneša uz mēnesi, hehe.)
0
Tak aiznes BMP usb-iķī uz uzvelc kreklu vai kāviņu kas ir visos T/C un būs 1/2h gatavs.
0
Es tā esmu darījis pāris reizes, bet netā atrodamie attēli ir pārāk maziņi, lai pēc tam dabūtu labu izšķirtspēju uz krekla. Profesionāļi kur taisījuši, tur tomēr ir pavisam cits skats.
+1
a vai ta jūs visi neesat arī homofobi, pašu Death in June iekšā mp laidīsiet?
0
^ galvenais lai nePRAIDo visos anālajos caurumos.
viņam varētu to piedot, par ieguldijumu mākslā,
ne viņš tur tāds viens, netradicionāli orientēts dīvainīts
+1
Tie uzvelc kreklu ir huiņa, jātaisa sietspiedē, tiesa vienam eksemplāram izmaksas sanāks kādi 25 Ls.
0
25Ls par apdrukātu kreklu? Tur fonā uzreiz sāk skanēt Hava nagila melodija.
0
Sietspiedē šitā sanāks, ja tikai vienu eksemplāru taisīt, tehnoloģija dārga.
0
^^^viņam varētu to piedot, par ieguldijumu mākslā,
ne viņš tur tāds viens, netradicionāli orientēts dīvainīts

nu tad par COIL vispar paklusesim :):):)
+1
Varbūt vēl uztaisīt krekliņu ar "anti anti anti-fa" ?
+1
Būšu.
+4
Kārtīgs pirtnieks sev taisītu anti-spa krekliņu!
+1
^ Tad jau mums visiem vajag krekliņus ar uzrakstu ANTI-MĪZALS. Kustība «Par labu alu!»
0
Back to the main topic - DiJ propoganda nezinatajiem un ari zinatajiem:

www.youtube.com/watch?v=WfjXMV6Y9dk...

www.youtube.com/watch?v=zcBAd_Sr670...

www.youtube.com/watch?v=vvFD7urcHZE...
0
vispār par ļoti neslikts..apsveru iespēju aiziet dzīvajā iečekot.
man gan vairāk pie dūšas t.s. `trešais vilnis` (kā Sonne izteicās, ... (cik tad to viļņu ir?) ) neofolka, kur vairāk atmosfēras un mazāk tas monotonais depresnieks.
0
boks - kursh Werkraum albums tev patik un kurus tu esi dzirdejis?
0
personīgi manā īpašumā ir Werkraum `Early Love Music` 2008, kas man ļoti patīk. Bet iepriekšējās plates arī labas.
Te gan ielieku no poēmas par vilkiem. Kas ir iekš 2003.g. kompilācijas, kur dažādi artisti močī šo gabalu.
www.youtube.com/watch?v=FcAzGNpM7bE...
+4
japs boks - ar tevi viss skaidrs :)
prieks, ka kads ari tadu muziku Latvija zin!
"early love music" patiesham ir tas, ko es nosaucu par "3 vilni", jo tas viss aizsakas 60-tajos, pec tam bija 80-to gadu grupu era, un tagad shi.

un jebkura gadijuma mani priece visvairak tas fakts, ka tev patik muzika, ko izdod mans kantoris Austrija :)
0
^ Kas ta tas ir pa kantori? Būs tādā gadījumā jāpārbauda, ko izdod. Es tikai apmēram pēdējo gadu esmu sācis sekot līdzi šitai te mūzikai, kur pat nemāku nosaukt reizēm, kas ir kas — vai tas, kas skan, ir martial industrial, «parastais» industrial, neofolk, vai kas vēl. Tā teikt, Death in June no Der Blutharsch atšķiru, bet ne daudz vairāk…
+1
^ Ahnstern, Heimatfolk, Steinklang Industries
tie 3 tagad ir mani kantori :)
+3
iespejams, ka varbut kadu tas var ieintereset, pashlaik, lidz svetdienas naktij, mums notiek lielais vasaras megaseils :)

www.steinklang.at/shop/index.php?main...
0
Pakļaujoties reklāmai, salasīju kādus padsmit CD un vinilus par kopā apm. 30 EUR, ieskaitot sūtīšanu. Pie tādām cenām nav žēl arī iegrābties! :D
0
Nu, man gan sanāca tikai 3 CD pa 23eur. Sadaļā pa 90% atlaidēm bija pārāk true underground priekš manis, neesmu vēl tik ļoti advancēts.
0
^ ir vel tas fakts, ka visi normalie nosaukumi, kas bija pa leto, jau ir izpardoti >:)
+2
vispar mani rauj reali njirga, gandriz 20 gadu Steinklanga pastaveshanas vesture ir paradijushies ari klienti no Latvijas :):):):)
0
^ Lūk, ko nozīmē reklāma pareizajās interešu grupās sociālajos tīklos. Trūmetāla gadījumā gan drīzāk ir antisociālais tīkls.
+2
"Pakļaujoties reklāmai, salasīju kādus padsmit CD un vinilus par kopā apm. 30 EUR, ieskaitot sūtīšanu. Pie tādām cenām nav žēl arī iegrābties! :D "

nu tad beidz vainot jūdus vienreiz, hahahaha
0
^^ musu pamata klientu valstis ir Vacija un Francija, ceret uz biznesu no Latvijas - tas ir no zinatniskas fantastikas temas :)
Uz doto bridi datu baze ir 7500+ klientu, no kuriem 6 ir no Latvijas (4 no tiem nav jau vairs aktivi, un viens no tiem esmu bijis es).
0
labak japaspamo par Death In June, shonakt pats klausos un priecajos :)

www.youtube.com/watch?v=GyYynOSyMCU...
0
šī ļoti laba dziesma, kruts teksts. tikai skaņa šajā aplaudā sūdīga - www.youtube.com/watch?v=a0UXL6TKzQ8...
0
man personigi ari patik (ljoti) vecie gabali
+1
nu konkrēti MIncīša ieliktais gabals diezgan tipisks 70-to beigas/80-to sākums postpunk...new wawe stilā. Spilgtākais pārstāvis varētu būt Joy Division tam laikam. Jādomā Death in June pievērsušies neofolk (tam ko mēs zinam šodien) tikai 90`tajos gados (neesmu interesējies par viņu biogrāfiju), bet pirms tam bija kārtīgs postpunk.
Starpcitu Dead Can Dance pirmais albums līdzīgā stilā ieturēts..pēc tam jau palika lieli mākslinieki un aizgāja pasaules mūzikā.
+1
atļaušos ielikt (kkur tuvu pamattēmai tomēr ir)
Te Joy Division 1980 .g. gabals. Atrocity Exhibition. Vokālists tajā pašā gadā beidza dzīvi pakaroties 24 gadu vecumā.
www.youtube.com/watch?v=j3suV4k7gF0...
0
dij nefolkam pievērsās 80o beigās. sākumā patiesi grabināja postpanku (varen feinu postpanku pie tam), bet pirms dij bija vēl tāda grupa crisis, kas bija vairāk panks, nekā postpanks, kur gan duglas, gan weikfords arī kapāja, viņiem bija tādi hīti kā "white youth", kas pēc lirikām patiesībā galīgi nav tā, kā varētu padomāt, lol. vsp grūti saprotami čaļi.

reku white youth, te pat saka, ka 1979:
www.youtube.com/watch?v=4OsYwrNm8b0...

bet no postpanciskajiem dij gabaliem šitais mans totāls favorīts, atmosfēra, bļ!:
www.youtube.com/watch?v=T-iPiSkwz18...
-1
Es atvainojos, bet man DIJ nekad nav ne pievērsušies, ne arī pievērsuši. Pirmkārt, atkārtošos, bet homoseksuālismam tādos maskulīnos mūzikas virzienos kā metāls, industrija un neofolks nav vietas :[ Otrkārt, 12 lati par akustiskās mūzikas koncertu ir pilnīgs kosmoss. Tā vietā iesaku, piemēram, uz divām stundām aiziet pastaigāt mežā, da kaut vai kamuflāžā un ar to pašu DIJ uzlikt uz austiņām, pavērot kādu skudrupūzni, pie viena nopelnīt 12 Ls...
-3
^njā cepiens te baigais aizgāja par bigbendu, kura vienīgais sakars ar trve ir tikai mans aicinājums par iesildītājiem taču beidzot Carcass noorganizēt
+4
«… homoseksuālismam tādos maskulīnos mūzikas virzienos kā metāls, industrija un neofolks nav vietas…»

Pasaki šito Halfordam.
+4
Divi veči tak ir maskulināk nekā viens...
0
Divas kules - maskules.
0
Man patīk tikai viņu dark elektro vilnis:
youtu.be/zl3YEH_5f5I...
+2
^ Kaut kāds pilnīgs Depeche Mode
0
Fantadroms atgriežas
www.youtube.com/watch?v=vsF6NnMjUUs...

Fantadroms ar 12 stīgu bandžo:/
www.youtube.com/watch?v=ZsrClvrtsTA...
+2
tad būs carcass?
0
carcass nebūs, corpse būs. Sk. Death in June pēdējo albumu «Peaceful Snow» ar bonusa CD, kurš saucas «Lounge Corps»!
+1
Laikam netikšu uz wannabe nazi konci :/
+2
eu, a kas iesildīs, joptvojkot? kaleidoskops? vai nekā nebūs?
+1
šodien Depeche Mode koncerts
+1
citējot MP mājaslapu "Informācija sekos"!!!
paldies
0
bet nu pēc līdzšinējās informācijas būtu saprotams, ka plkst. 20.00 sāk spēlēt Death in June bez jebkādiem iesildītājiem. tad jau jādomā laicīgi, kur vakaru turpināt, jo līdz pusdesmitiem koncerts, visticamākais, būs beidzies.
0
mincīt, pēc tam uz Nice Place.
+3
Nesaprotu, kādēļ tik ikoniska underground ansambļa koncertam nav nekādas reklāmas. DIJ zin un klausās ļaudis no visdažādākajām scēnām/ ne-scēnām, taču info-vakuuma dēļ daudziem interesentiem tas garantēti ies secen. Relīze arī vien, cik saprotu P3LICAN brūvēta, vien soc.portālos padreifēja. Baigi pavirši no orgu viedokļa, izskatās bezmazvai kā labdarības koncis, vai arī kāds ūberlabais dīls sanācis. Forši, ka notiek, bet par to, kas par un ap - baigais nepačots. Labi vismaz, ka šādos forumos kāda dzīvība norišu sakarā tiek uzturēta.
0
^ bieži vien arī forumos nekā nav. nav saprotams, vai tie ir orgi, kas neko nesaka, vai arī info vienkārši netiek nodota tālāk.
+1
Koncis bija visai baudāms, un man par izbrīnu, visai plaši apmeklēts, tika pārdotas veselas 99 biļetes.
0
te ir īss atskats - www.arterritory.com/lv/blogi_video/blog...

koncerts bija labs, it īpaši patika 'uzbudinošais' sākums. onkulim ļoti patīkama balss, ļoti patika arī vietas, kur tā palika nedaudz blekmetāliskāka. koncerts normāli apmeklēts, publika bija ļoti ok. varēja būt vairāk 'industriālāku' gabalu. bet tā jau diezgan padaudz vieglu, nostaļģisku dziesmiņu. galvenais ūsainais onka izskatījās tīri frišs, bunģieris gan jau tāds ļoti savecējis. protams, šis jau ietilpst kaut kādā 'singer-songwriter' koncerta kategorijā, tā visa industrija un gōti jau vienkārši velkas viņam nopakaļ.

ja jau 99 biļetes, ta jau pat laikam nebūs mīnusos?
0
Cik runāju ar leišamerikāņu organaizeri, tad viņam šī DiJ Baltijas tūre gan ir mīnusos, klubam šajā gadījumā po... - īrētais pasāciens.
0
koncerts bija lielisks, nebiju gaidījis, ka šitie vīri būs tik kruti, bet es izgāju ārā ar platu smaidu sejā.

apmeklējums gan, manuprāt, nožēlojams. labi, ka duglass par to tikai teica: "there's so few of us here, I think we should get more personal". lieliski onkuļi.
+7
^ ej nu sazini, kā viņš to bija domājis ;)
+2
Tā kā Sametis ir notinies pie saviem draugiem — Kurzemes vilkačiem, un portālā neko neliek iekšā, tad ieliku sen jau kā uzrakstīto apskatu kā blogu. Mīnuss — bloga virsraksts nerādās kā jaunums portālā, tāpēc sekojiet linkam, un arī pārsūtot lietojiet pilnu linku.

karametals.lv/blogs/ar-rietumeiro...
0
Douglas P ir šogad izlaidis jaunu ierakstu «The Snow Bunker Tapes», kurā ir tās pašas 13 dziesmas, kas «Peaceful Snow» albumā (2010.). Ja iepriekšējā albumā viņas bija iedarinātas pēc formulas vokāls + klavieres, tad šīgada versijā viņas ir tādas pašas, kādas skanēja koncertā: vokāls + 12 stīgu koceniece + kāds grabulis vietām un kāds fona vokāliņš. Spriežot pēc mājaslapas, šī pat esot dziesmu oriģinālā versija, klaviervariants esot izdomāts tikai pēc tam, lai gan izdots kā pirmais.
0
Ķelli nolicis Džons Mērfijs, kurš bija Death in June koncertu dalībnieks dueta sastāvā (perkusijas/backing vocals) un kurš līdz ar to uzstājās arī viņreiz MP. :(((

www.post-punk.com/rest-in-peace-john-...
0
Čota kaut kas ar datumiem čalim sajucis.
+1
Klausos un klausos pagājušā gada Death in June albumu "Essence!", un nevaru saprast: vai tiešām tās ir jaunas dziesmas (pēc virsrakstiem tā varētu padomāt, piem., "Snipers on Maidan"), bet kaut kā visu laiku rodas sajūta, ka tās ir vecas dziesmas, pārstrādātas ar jauniem tekstiem. (Neesmu tik liels fans, lai uzreiz atpazītu, kas ir kas.)

www.youtube.com/watch?v=mMTFWda-WjU...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas