ACCEPT @ Palladium Riga
+4
Palladium mājaslapā stāv ziņa, ka 11.11.12. Palladium koncertzālē uzstājas Accept. Bez Dirkšnaidera, bet gan jau kādam tāpat interesē: www.palladium.lv/news/54/ACCEPT...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
nu nē, bez Dirkšnaidera ņepakaķit.
+1
Būs jēmēģina pie lētajām tikt. Jaunajam vokilleram nav ne vainas. Man arī no vecajiem tīk ''Eat the Heat'' bez Udo.
+1
Bā! Biju jau gatavs 10. datumā laist uz Viļņu bet izskatās ka varēs tepat tikt.
+2
Tas nekas, ka bez caurumu griezēja, izskatās, ka tieši ar jauno veci šie ir atguvuši otro elpu.
+4
Nu nēz, gan jau nodzīs no steidža...
0
Nu nez, es jau labāk iešu uz Skyforger.
+2
Kāpēc domā, ka būs Skyforger tai vakarā kaut kur?
+1
Pagājšgad un vēl pirms pāris gadiem bija.
+5
Ja tev pakausītis nešūpojas pie "Balls to the wall" rifa, tad tev vienārši nepatīk heavy metal! Mans tur būs!
+2
Reku veltījums tiem, kam netīk heavy metal. :)

www.youtube.com/watch?v=fPJRmYw35A8...
0
palikušas 83 biļetes pa Ls15

''Metal Heart'' ir viens no pirmajiem Metāla albumiem kuru dzirdēju (kopā ar ''Keepers .. Pt.1'', ''Ram it Down'', ''Girls, Girls, Girls'' + ''Hystheria'', ''1987'')
+1
Bet nav jau arī tā, ka bez izņēmuma katru gadu 11. novembrī būtu Skyforger koncis.
+2
Zirgs ar Pēteri gan jau paši gribēs uz Accept aizlaist, tā ka diez vai šie 11.novembrī gribēs spēlēt, turklāt to jau tikai pagājšgad darīja - nav nekāda tradīcija
+1
^ 11. novembra krastmalā tas jau bija 2. koncerts Skajiem
0
kad tad bija pirmais ? mājaslapā pēdējos gados nemanīju, kautgan ar šķita, ka kautkad bija - no Strēlniekiem vēl gabalus daudz rukāja
-1
ā, bet vai tad tas bija 11.novembrī ?
0
jap
+4
Ideāli jau būtu viens koncerts — Skaji spēlē «Latviešu Strēlniekus» pilnā garumā, pēc kam nāk Accept ar «Staļingradu» pilnā apjomā! ;)
0
Bleid,tas 4 gadus atpakļ bija,kad pirmais skaju koncis krastmalā.

Bet vispār,kas šitos iesildīs?
+1
Ev, tīri laba ideja! Debeskaļi iesilda Accept. Tad obligāti aizietu. Bet, ja kaut kāds A/S Radikal iesilda tad negribēsies mest tos 19 vai 20ls. Pagaidām nav naudas biļetei pa 15 :/
0
ā, tas sanāk 2008.gadā - tik tālu nepaskatījos. nekāda dižā tradīcija jau nesanāk
+2
Kiss of the Dolls lai iesilda.
+1
^ Lai nebūtu škrobe, kad tā sauktie «rīkotāji» nodzīs iesildītājgrupu no skatuves?
+4
+ REBEL RIOT
0
+1
Sakarā ar gaidāmo ACCEPT koncertu, interesanti bija noklausīties, kā tehniskie Watchtower izpilda viņu dziesmu.

www.youtube.com/watch?v=dxCOBID5St4...
0
Mazpamazām noskaņojoties uz akcept viļņa noklausījos šamo pēdējo ripulīti - iepriekš biju tikai uz agrākajiem albumiem sēdējis. Diezgan paliels kickass.

www.youtube.com/watch?v=SAQc73pmINc...

www.youtube.com/watch?v=ak8YT-IOTYU...

www.youtube.com/watch?v=YR_ctY6E6zU...
0
Te reku viens pavecāks video no 1993. gada tūres - Maskavā. Labs materiāls, kur var salīmēt kopā, kā un kāpēc Accept atstāja iespaidu uz krievu publonu.. un vispār nedaudz par un ap grupas dzīvi tajā laikā:
www.youtube.com/watch?v=TscEPLVxJ44...
+2
Tuvojoties 11. novembrim, no REBEL RIOT var noklausīties singlu no otrā grupas albuma "Destructive Chaos": Brains Wired Up.
11. novembrī REBEL RIOT iesilda ACCEPT un koncerta dienā izdod albumu. Vairāk info grupas mājas lapā: www.rebelriot.com

www.youtube.com/watch?v=JX0i3hT_7j8...
+1
t.i. koncī to varēs nopikt ?
+1
Tieši tāda ir doma.
0
ja nu kāds aizmirsis ...
-4
^ diez vai ir vērts atcerēties :D ja nav udo, tad nav, jo tas ir daudz trakāk nekā sepultura bez makša. tas ir kā titāniks bez kiopa !!
+1
Nu nē, tam gan nevaru piekrist. Pirmkārt tāpēc, ka Accept galvenais vecis ir Wolf Hoffmann, Udo nekad tāds nav bijis. Otrkārt tāpēc, ka Accept ar Tornillo skan tikpat labi kā allaž, toties U.D.O. vairs ne pēc kā diži neskan. Protams, ir jau tas nostaļģijas moments un tā, bet kvalitāte no vokālistu maiņas nepavisam nav cietusi.

Ja grib vilkt paralēles ar citām grupām, tad Candlemass būtu labāks salīdzinājums.
+1
Man ''Eat the Heat'' ir viens no mīļākajiem ACCEPT albumiem, bet no Iron Maiden topā ir ''Iron Maiden'', bet labākais albums ar Brūsu ir ... ''The Chemical Wedding'', tā ka ....

Tikpat labi var īdēt, ka Līvi bez Igo vairs nav tas - galvenais, lai aizvietotājam / sekotājam ir iekšā un muzons ir kvalitatīvs
0
nez, alu varēs koncerta laikā iegādāties...(zinu, zinu, ka ne jau alus galvenais, bet nu tomēr..)
+1
Drošvien kādu alum līdzīgu draņķi varēs.
+1
Aldaris Lux un Tuborg. Kaut kādi 0,4 tilpumi, par lats piecdesmit.
+1
^ man pietika ar uztankošanos Brevingā

20:30 iekratījāmies un RR jau bija tikk obeiguši spēlēt. Vismaz pie CD tiku. Teitoniskie teroristi sāka precīzi 21:00 un beidza 23:00. Ļoti īsi nomauca un ātri beidzās, vienvārdsakot. Sajūta, ka derētu mazo ezīti pie mikrafona redzēt, ne mirkli neradās. Mauca visai daudz gabalu no pēdējiem diviem albumiem, bet tie labi iederējās un arī spārdīja dirsu. Slapjajam sapnim man pietrūka tikai Midnight Mover, bet visi citi hīti tika izpildīti, turklāt ar smuku atdevi un lieliskā izpildījumā. Meistari jau ahūnie visi ... 30 gadi Metālā čaļiem.

Bet Pallādiumā skaņa ir visai viduvēja - bija ugriezts par skaļu, tā ka pēc tam ausīs džinkstēja un vairāk uz vidiem brauca - apakšas un basi švaki, skaņai trūkst apjoma / gaļas. Tik pēc minūtēm 40 nedaudz gaļīgāka palika, bet varbūt dzirde vienkārši notrulinājās. Basu pvairāk priekšplānā izbīdīja tikai pēc ''Princess of the Dawn'', bet varēja daudz agrāk
0
P.S. ar ''basu'' basģitāru domāju - Peter Baltes reāls monstrs \m/
+5
Nereāli ideāls koncis, neatceros kad divas stundas paskrējušas tik ātri. Jā un megapluss Accept večiem kad dziesmā 'Stalingrad' tai vietā kur jāskan lielās varenās himnai tika nospēlēta mūsu pašu un vēl Tornillo ar karogu. Patīkami.
+1
^ tas bija jauks moments

tagad skaidrs, kāpēc viens ''maita krievs'' dziesmas nobeigumā ar muguru pret skatuvi stāvēja. Ar sirpi pa pautiem, bļa.
+3
Es izteikšos īsi un kodolīgi - Rebl Riot nomauca patiešām kruti!
Varbūt tā tikai man likās, taču skaņa Rebeliem bija manāmi labāka nekā Acceptiem....
Nu jā - alus izvēle pasākumā bija gaužām nekāda. Pēcāk nācās konstatēt, ka tas ALDARIS LUX ir VAREN LABS LATIEŠU ALUS salīdzinājumā ar TUBORG.
Bet nu ACCEPT nomočīja kā jau ACCEPT pienākās. Neizpalika arī daži sīki bet patīkami momenti. Izrādās, ACCEPT buņģierim tieši 11 septembrī apritēja 47 gadi, ar ko viņš arī tika sumināts. Un par godu 11 septembra svētkiem - ACCEPT nekautrējās koncerta laikā nedaudz paplivināt arī Latvijas karogu....Sīkums? Bet vienalga patīkami....
+5
Septembra? Normāls čuvaks mēnesi svin :)
+3
kārtējo reizi pierādījās, ka spontānie konči tie labākie - biļeti tik piektdien dabūju. nu, bet, kā var tik ahujenna superīgi spēlēt? ļoti patika, ka spēlēja daudz jaunos songus, jo, par cik neesmu nekad bijis accept fans īpašais, tad visvairāk tieši jaunos albumus ir sanācis dzirdēt. sanāca arī stāvēt vietā, kur skaņa bija ideāla, vismaz sākumā. vienīgi, īsti nesapratu vai man tikai tā likās, vai arī tiešām ritma ģitāra ļoti bieži atslēdzās? to ievēroju gan tā, ka viņa vnk neskanēja, gan arī pēc depresīvi nomāktajiem gičista skatieniem,bet nu varbūt man tā tikai likās un biju jau pārvietojies uz vietu, kur atkal tik vienu instrumentu varēja dzirdēt. patīkami, ka klausoties nu nemaz nebija piepūle ausīm (skaļuma ziņā), bet izejot ārā, konstatēju, ka ausis ir pilnīgi aizkritušas. naktī signalizāciju darbam pieslēdzot, pīkstienus nevarēju īsti pat dzirdēt.

nu jā, un tā solo ģitārista izgājieni ar vnk dievīgi bija. teikšu godīgi - pirmo reizi redzēju dzīvajā, ka kāds tādas skaņas dod ārā no sava štrumenta. ļoti patika arī basista soliņi. smuks tappings un vēl to visu apvienojot ar vēsā džeka izteiksmi, radās nu ļoti labs priekšstats par arī tehnisko pusi grupai. un runājot par laiku - jā, nebiju arī nekad spējis tik ilgi izturēt ne pie vienas grupas stāvot, bet te token pilnīgi nemanot tās 2 h pagāja. un gribējās vēl! par to letiņu karogu arī bija superīgi izdomāts. tiešām tāds uberpozitīvisms uzreiz pavilka. daudz krievu gan bija arī pasākumā, tāpēc, laikam, nebija tik milzīgas ovācijās, kā varētu būt. bet nu jā, ja būtu jāvērtē ciparos, tad lieku koncim bezierunu 11/10.

p.s. rebel riot ar patika, bet, ko tad tur varēja pēc 20 min uzstāšanās vispār saprast. tāds soundcheks vien sanāca.
+2
^ šis acīmredzot ir kruts, ja divus jau močī.

Lielisks koncis bija, un es nesaprotu piepišanos skaņai. Man liekas, ka skaņa bija ļoti laba, viena no labākajām, kāda dzirdēta. Droši vien atkarīgs no atrašanās vietas. Otrajā konceta daļā šie ar visiem vijeboniem drusku nobremzēja sākumā uzņemto labo tempu, bet beigās jau atkal aizgāja.
+7
Tas, kurš stāvēja ar muguru (no aizmugures tādus sīkumus neievēroju) varēja ne tikai stāvēt ar muguriņu, bet pamest koncertu, doties uz netālo Centrālo dzelzsceļa staciju, iegādāties tuvāko biļeti uz austrumiem, paņemt šņabi un doties uz uzgaidāmo telpu, bet līdz vilcienam tā arī nenokļūt, jo aizrītos no saviem vēmekļiem to gaidot.

Kas attiecas uz Accept - labākais koncis, kas šogad pie mums ir bijis (uz kuriem esmu aizvilcis savu spalvaino pakaļu). Bija sanākusi tāda publika, kuru citkārt metālkončiem pat tuvumā nedabūtu - 50 gadīgi onkas asarām acīs ārdījās - droši vien atcerējās savu jaunību 80to sākumā.
+3
tas kas stāvēja ar muguru, visticamāk bij apsargs
0
nebija tas apsargs

vispār publika bija gandrīz puse uz pusi - sīčī kā murgons un veci perdeļi kā es

varbūt gar perimetru skaņa bija labāka nekā zālē skatuves priekšā
+3
Jā jāpiekrīt lielisks , kavalitatīvs koncerts. Rebel Riot patīkami pārsteidza, bija gana labs, bet tik īsi ka īsti nepaspēja iekačāt. Nu Accept mauca kā tanks pāri visam un dragāja kā ložmetējnieki, praktiski bez apstājas "nu tikai tik cik nepieciešams,lai ātri samainītu aptveres", un atkal pilnu uguni uz priekši, iekšā nākamajā gabalā, -spēks. Nu Hofmana (kurš izskatās pēc nedaudz izkāmējuša Brūsa Vilissa) izpildītā Latvija himna, vienkārši fantastika.
11/10
+2
vēl jau bija 3 daļa - ļoti veci perdeļi.
+4
^ tu domāji tos, kas uz skatuves? :D
0
nē, nu, ja jau 5-9 gadu iedalījums ir sīkie un vecie, tad +20 vēl ir ļoti vecie. (visi perdeļi, protams)
+1
Nu tak! Kā agrāk pamatskolā - 5.klasnieki dreb, trīc un pieplok pie sienām, kad pa gaiteni kā ērgļi slāj nieka četrus gadus vecākie devītās klases audzēkņi, kuru virslūpas lepni rotā pirmais muļķīgā paskata ūsu pelējums. :D
0
Jaunie - sīkpirži, perderļil; vecie - pirdieni.
+1
Pirdieni ir paši vecākie. Tie, kas spēka gados, ir kārtīgi bezdieni.
0
nu, ja tā loģiski ņemam, tad jaunākie ir pirdieni, pēc tam viegli sūdi un tad ir kakas.
0
Tā, drošivien, var sacīt tie, kas gribēdami nedaudz nopirsties, apdirsušies :P
0
es tieši gribēju rakstīt,ka tie vieglie sūdi ir ar nosacījumu, ka jāatrodas biksēs.
0
kaut kā kultūrvēsturiski bezmaz sanāk - sākumā ir dirsā, tad jau lien ārā un tad ir plašais kosmoss - tas,kas aiz biksēm.
+10
Viena no pirmajām mīklām, ko bērnībā man vectēvs iemācīja, bija "Kas tas ir? Pie dirsas kā diegs, pie zemes kā palags?" - "Caureja".

Bērnudārza audzinātājai mana mīkla ne visai patika.
0
Domāju, šitais bija gada Latvijas metālkoncis, bez variantiem! Viss bija super!
+3
Attiecībā uz apmeklētājiem - netālu no manis bija viens onka tā uz gadiem 70, acīmredzami ne regulārais metāla konču apmeklētājs, kurš sajūsmā nonstopā sita plaukstas. Tāpat bija arī kondzītes uz 50, vipār raibu raibā publika.

Bet nu jā, Hoffmans ar Baltesu reāli monstri, pārējie arī godam turēja līdzi. Tornillo izrādījās daudz sīkāks augumā, nekā no bildēm varēja spriest - Hoffmanam un Frankam knapi līdz pleciem, bet vokalizēja uz goda. Vispār biju diezgan pārsteigts, ka Teutonic Terror bija iekļauts piedevās starp klasiskajiem jumtrāvjiem Metal Heart un Balls to the Wall, bet iederējās labi. Laikam tāpēc, ka tas līdz ar klipu varētu būt tāds kā simbols Accept atdzimšanai šajā sastāvā. Un jā, patīkami, ka kāds bija večus pacenties apgaismot, ka Lāčplēša dienā sovoku himnu spēlēt nebūtu pieklājīgi.
0
^
nu ja spēlētu 11.nov. slaveno himnu, tad gan būtu izsvilpti..., neskatoties uz to, ka ir Accept.
+1
:D

WrongTale, 28. martā, plkst. 08:17

Tāāā.
Ja Accept atbrauktu uz Latviju un sadomātu spēlēt sava jaunākā albumu tituldziesmu... es gribētu redzēt publikas reakciju šā skaņdarba beigu daļā.

/forum/123200-2012-gada-labākie-albumi#comment219381

Šodien piefiksēju, ka nemaz neesmu noklausījies jauno albumu (tik titulgabalu) - tad tāpēc dažas dziesmas likās nedzirdētas ...
0
Te ar sīkāks ieskats konča norisē :)
nra.lv/izklaide/83346-acce...
+2
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas