LV bandu veikums 2012
+8
Uzradusies tīri laba Gōtiski Simfoniskā Metāla banda ar dāmu pie vokāla - BURNING RED. NightTales vairs nebūs vienīgais slapjo sapņu avots ;)

www.draugiem.lv/burningred/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Tur tak mūsu Jēkabpiņš ģitāro un ierūkuļo >:)

Bet vispā šitais meitas vox ir baisi klausāms. Atgādina to no Evanescencecaca.

Tas Cage gabz reāls Crematory.
+2
Man ar vokāls patīk. Pirms tam asociācijas ar Ēvanu neradās, bet visai precīzi raksturoji. Muzikāli gan vairāk uz Within Temptation / Sirenia velk.

Skat, ka neizmet no grupas par dzeršanu, un nepaņem Ješku tavā vietā :D
0
Tu par potenciālo Preiļu Dzidrā bīstamību?
0
Yep, izklausās pēc Sirenia vai Trail of Tears. Liels prieks par šādas grupas esamību, gaidu ripuli.
+6
personīgi es par šo stilu sen vairs nefanoju (bija īslaicīga aizraušanās 00`to gadu sākumā, kad likās Within Temptation, Nightwish u.c. gana kruti esam)
vienā momentā pat Theater of Tragedy atsita (laikam jau beauty and the beast vokāla fīču ziņā)
Lai vai kā, verdikts: labs, kvalitatīvi nostrādāts un piesātināts ar atmosfēru materiāls. Šā stila faniem patiks. Pazūd jau, protams, starp desmitiem līdzīgu un iepriekš dzirdētu, bet potenciāls liels.
Būs pašiem savs Leave`s Eyes :))
+7
Savā stilā jau laikam gana kvalitatīvi, bet kaut kā vairs nepiš ne grama šitāds muzons. Man pat būtu ļoti jāpiespiežas, lai to pie metāla pieskaitītu (ne jau ka tas automātiski padarītu mūziku labāku vai sliktāku).
0
Nu jā, normāla Epica.
0
Nelielos daudzumos vēl tādus klausos (es vairāk sliektos uz Sirenia un Tristania pusi, nevis WT vai ToT), un šis ir labi padarīts - vokāls arī smuks no tiesas.
+5
Vēl viena jauna blice, kas pēc galīga sūda neizklausās: THE MASCARON

The Mascaron - Out of Time (Progessive Metal, Melodic, Djent, Instrumental)
www.youtube.com/watch?v=qOJ31hZcFYs...

www.draugiem.lv/themascaron/...
www.facebook.com/themascaron...
0
Hē hē, tur tak mana agrākā ESP septiņstīdzene izdod skaņas! :)
+4
^ Pieprasen procenten no peļņen! :D
0
svariga info
+1
The mascoron nav ne vainas, šamie un citas gana jaunas šajā stilā var zināmos daudzumos gana pabaudīt. Gribas tik atzīmēt, ka šim stilam/stilu miksam priekš manis ir viens mīnus - nekad neatceros kādas tēmas ir skanējušas... tā ir šitā vai cita grupa... nav tas kreptīgums rifos, kas ielien līdz kaulam.
Starp citu, šis gabals ir rakstīts studijā vai mājas apstākļos ?
0
HVZ

''Š.g. septembrī, plašākam klausītāju lokam, sociālajos tīklos ir palaists pirmais demo ieraksts dziesmai „Out of Time” instrumentālā versija, kura ierakstīta pašu spēkiem. Dziesmu var noklausīties grupas sociālo tīklu profilos. Grupa šobrīd aktīvi strādā studijā, pilnveidojot esošās un komponējot jaunas dziesmas. Tiek eksperimentēts ar jaunām skaņām, meklējot jaunas iespējas muzikālajā skanējumā un jau tiek strādāts pie otrā grupas ieraksta.''
+1
mājās viņi rakstīja.
0
Uuuuun… beidzot ilgi gaidītais jaunais ieraksts ir klāt! Pagaidām tikai CD, bet oktobra sākumā būs arī 12": karametals.lv/zinas/tesa-iv-2012-...
+3
502 Bad Gateway
+1
Hostē pret sauli!
+1
Un tagad ir arī pilnais singls. Jebbaķķķ… ku labs!

www.facebook.com/TheMascaron/app_190...
+2
Tesa izklausās labi, lai arī ne ar ko nepārsteidz. Teš kedā, kā pienākas.

A tas Makarons gan finālā varētu izvērsties interesants. Vokāls bik pa korīgu manai gaumei, bet ne tuvu nav sūdīgs. Pults dīdītājs gan līmeņus nav žēlojis - bungas draivo uz nebēdu un kompresora pupmis nemainīgi pumpē visu gabalu (gan jau ka soundcloud ar savu konvertēšanu ar daļeji pie vainas).
Bet par spīti tam paurī tā smuki paverās viss tas gabals, gana daudzslāņains un ar potenciālu.
+3
kautkas mazmetālisks:

ELKUPE - latvian psychedelic world music for fans of Soundarcade, Tesa & dark tuned native post folk walkers

yet digital, physical coming very soon.

released 22 December 2012
Teksts - Edvīns Raups, Knuts Skujenieks, Andris Habermanis
Skaņas - Pērkons, Jānis Burmeisters, Andris Habermanis, Aldis Pūtelis, Aivis Gailītis, Ugunskrupis, Lietus, Klusums
Vizuālais - Rūta Misāne
Mix - Hodila Studio, Valmiera, Latvia

elkupe.bandcamp.com/
0
Recenzija par Mascaron pirmo singlu: musicdish.diandian.com/post/2012-11-09/400...
0
Noklausījos pāris reizes jauno REBEL RIOT - Destructive Chaos: enerģijas tur tikpat daudz, cik gliemežu rallijā ... Skaidrs, ka, lai rukātu labu Hard'n'Heavy, nav vislaik pedālis grīdā jāspiež, ko apliecina tādas grupas kā piem. Circus of Power, bet tad jābūt vismaz kačkai, bet tās, tāpat kā atmiņā paliekošu melodiju / momentu, trūkst ... Debijniekā vismaz enerģija bija.
+2
laikam jau vecums...
+1
Ciets un smags var būt tikai pimpis.
+1
^ nabags
+7
^^
Kādu vasaru vidusskolas laikā biju pievienojies Ventspils 8. ceļu rajona kolektīvam, un lielāko laiku no strādāšanas tajā (vismaz tovasar) pavadīju norīkots palīdzēt darbnīcās. Nebija nekāda vaina, darbs kaulus nelauza, šnabi dzert un kārtis spēlēt arī kārtīgi samācījos.

Pusdienas pārtaukumā veči allaž sapulcējās ģēbtuvēs, ašākie četri piesēdās pie tur esošā galda turpat esošajos četros beņķos, izpakoja savas sviestmaizes, uzjauca turpat uz galda mūždien atrodamo nospeķoto kāršu kavu un cūku partija (citviet saukts arī par duraku) varēja sākties. Spēlēts tika pa pāriem - pa diagonāli pretī sēdošie spēlēja vienā komandā, kas nozīmēja to, ka centās viens otru ručīt ārā un piemeta viens otram tikai izņēmeuma gadījumos, kad tas nevarēja kaitēt komandas interesēm. Zaudēja vai uzvarēja arī abi divi, neatkarīgi no tā, ka neizbēgami viens no abiem no spēles izgāja ātrāk.

...Todien pusdienās viens no večiem cienāja citus ar savu kafijūdeni no pusotrlitrīgās plastmasas pudeles. Es vismaz pieņēmu, ka tas ir kafijūdens, kas bija samērā izplatīts un iecienīts padzēriens, ko ņemt līdz uz darbu. To, ka pudeles saturs tomēr nebūs vis gluži tik nevainīgs, es apjēdzu tikai tad, kad pusdienlaiks neraksturīgi ievilkās jau kādu pusstundu pāri noliktajam laikam, bet dzēriena baudītāji metās arvien sārtāki ģīmī un skaļāki valodā. Kaut kad ap to laiku izskanēja arī sakrālā frāze, kuras dēļ šis atmiņu stāstiņš vispār tapa. Sarūgtināts par kārtējo zaudējumu, viens no spēlētājiem pauda savu neizpratni:

-Bļe, kā ta es varej padirst, man tak bi viss lielas kārts?... - uz ko sarkandegunotais uzvarētājkomandas pārstāvis visgudri atteica:

- Liels i tikai pimps, ibiomaķ va ne.
+4
Interesanti, vai kāds reāls smagais ieraksts tiks iesniegts uz šito pasākumu?

www.apollo.lv/zinas/vel-var-iesni...

«Organizatori pauž cerību, ka šogad varētu izveidoties arī jaunas nominācijas žanros, kas, iespējams, līdz šim tikuši atstāti novārtā, un vēlreiz aicina visus, kas šajā gadā izdevuši albumu, neatkarīgi no žanra, to iesniegt vērtēšanai.»

Ta nu moška saņemsies un iesniegs arī ko smagāku izvērtēšanai par Raimondu Paulu?
+1
Iepriekš jau ir bijuši:
Skyforger - 2x nominēti par gada roka albumu, vienreiz dabūjuši; 1x nominēti par gada roka dziesmu;
SIA Radikal - 1x nominēti par gada roka albumu.
+2
Sovvaļnīka "Bolts susātivs" aiz pieklājības pret latgaliešem pagājušā bja nominēts gada roka albumam.
+1
Labāk lai nominē Sovvaļnīku nevis Prāta Vētru ;)
+1
-Bļe, kā ta es varej padirst, man tak bi viss lielas kārts?...
====

Vai folklorizējies teiciens:
"Kā man varēja būt bezstiķis, ja man bija kreicene?!"
+3
Principā vajadzētu izvirzīt Diseim uz labāko debiju. Popmūzikas galā diez vai kāds varēs lepoties ar debijas albumu, kurš Amerikā izdots, hehehe. (Pieņemu, ka uz žūrētājiem tas zināmu iespaidu atstās.) Bet uz gada labāko smago ierakstu — «Melpomeni»!

Elektronikā Oyaarss būtu pelnījis atzinību, manuprāt. Knauzers ar «Kvizingtaktiku» jau arī!

Apēdāju tak arī var virzīt — moška tam iedod kaut kādu atzinību, ja žūrija bīstās no pavisam smagiem ierakstiem…?

Ņemot vērā Šekspīra aktivitāti, ir skaidrs, ka Kiss off the Dolls un The Factor jau nu toč būs pieteikti :))) Bet, lai arī par šiem projektiem daudzi labi vārdi sakāmi, nebūtu pareizi, ja tieši šīs grupas dabūtu balvas roka un smagā roka lauciņos aiz tā iemesla, ka viņas ne pārāk reprezentē LV smagās mūzikas daudzveidīgo potenciālu. (Kura sastāvdaļas pašas neapšaubāmi ir. Bet kopaina ir daudz plašāka un daudzveidīgāka, nekā šitie dricelētāji to parādītu uz āru.)
+2
Deodium "Saules Kalpi" 2012
www.tvnet.lv/muzika/latvija/4463...
+1
… un ziņas ir diezgan pozitīvas arī attiecībā uz smago mūziku!

www.tvnet.lv/muzika/latvija/4464...
+2
nu viņiem jau nav citu veidu kā šo pasākumu nenonīcināt beidzot pievēršot uzmanību arī citiem mūzikas žanriem, jo kuram gan gribās piedalīties bezcerīgā pasākumā kur zem vairākām klasiskajām nominācijām figurē vieni un tie paši izpildītāji, varētu padomāt ka jamo muzons ir tik advancēts ka der jebkurai kategorijai.
Bet nu labi ka tā :) tiesa gan, ineresanti būtu zināt kuri vēži žūrijos smago galu.
+6
Iesniegtie albumi kategorijā "Labākais Smagā Roka vai Metāla mūzikas albums":

Soundarcade – Moving the great hadron
The Factor – Ļauj man dzert
Frailty – Melpomene
Burned in Blizzard – Whiteout
Sanctimony - Prefection EP
Deodium - Saules Kalpi
Apēdājs - Mana Vārna

www.gadabalva.lv/index.php?mact=News...

No šiem pieci tiks nominēti balvai. No vienas puses, loģiski būtu atmest abus EP.
0
Ir arī citas labas vai dīvainas ziņas:

Labākais Elektroniskās mūzikas albums — tikai 4 nominācijas, nevienā nav Oyarss!

Sattellites.lv - Dirty deal Audio remiksu albums „Pagrīdē”
Oriole - Pļavnieku laika mašīna
NiklāvZ – Slazds
Kodek - Flavours from the future


Labākais Alternatīvās mūzikas albums — vispār tikai trīs iesniegti… Te iederētos Kiss of the Dolls!

Oranžās brīvdienas – Spīd
Satellites.lv – Pagrīdē
Sus Dungo – Rasas pēdas


Toties iekš labākās debijas visādi brīnumi samesti — gan vienas dziesmas projekts Mascaron (burtiskā nozīmē,jo šiem tikai viens singls ir gatavs), gan veseli albumi… Ievērības cienīgie ir:

The Mascaron – Out of time

oyaarss – Bads (te nu beidzot ir, bet kāpēc pie debijām? Oyaaram tak jau pirms vairākiem gadiem pirmais 12" EP iznāca.)

SCREAMPIECE – EP 2012 (dīvaini, jo jamie mauca jau 2006. gadā uz normāla līmeņa — tagad tikai debijnieks?)

The Factor – Ļauj man dzert!

Obscurus Orbis – Primus Inter Pares (kāpēc šie nav pie folkmūzikas?)

0
A kas tad iek š Kiss of the Dolls ir tāds, lai to pieskaitītu pie pie alternatīvajiem? Oldskūlīgs hārds, pēc idejas. Tad jau visus, kas nav Reiniks vai Aisha, jāliek pie alternatīvajiem.
0
OO jau skaitās viduslaiku mūzika
0
Pieņemu, ka Viduslaikos arī tomēr bija tā, ko var saukt par «tautu» ;)))

Nu risinājums arī — ieviest kategoriju «Viduslaiku mūzika», ar vienu nominēto grupu…
0
^^ nu tieši tā jau šeit arī tiek darīts. Viss, kas nav G.Račs, Prāta Vētra un Gustavo, Gada Mūzikas balvā ir alternatīvs :)
0
a kas tad ir šābrīža ''tautas mūzika'' ? Raimonds Pauls, Gustavo, Prāta Vētra + Vecā Ratiņa repertuārs (ja tāds vēl ir) ?
0
"Labākais Elektroniskās mūzikas albums" droši vien tāpēc ir tikai 4 nominācijas, ka tikai 4 darbi šai kategorijai ir iesniegti. Un tas Ojārs vai viņa menedžmets savējo nebūs pieteicis. Var jau arī saprast, jo, pirmkārt, ne visus krata, otrkārt, tas nav bezmaksas pasākums.
0
Šogad nebija iespējas pieteikt konkrēti kādai nominācijai, pa tām viņi paši sadalīja.
+1
hehe, atkal nav tikuši jēgā ar formulējumu: Labākais Smagā Roka vai Metāla mūzikas albums
tad kas, smagais roks vai metāls? Manuprat tās ir divas atsevisķas kategorijas. Tas vien liecina par ļaužu kompetenci attiecīgā mūzikas lauciņā, pieļauju ka žurijnieki ir tādi paši, un uzvarētājs būs tas kam mazāk distortion sagriezts :D
+3
^ tad jau jādala arī pa metāla subžanriem atsevišķi, citādi saliks kopā drone - post - sludge - noise metal ar speed metal, un atkal bēda. Ņemot vērā, ka pieteikti ir tik, cik ir, dalīt vēl atsevišķi nav jēgas.
0
nu tās jau būtu galejības :D bet skatos un nesacērtu kura no pieteiktajām bandām būtu tai "smagā roka" kategorijā liekama. Līdz ar to šķiet ka nomināciju nosaukt no sērijas "paši izdomājiet kas tas ir" sanāk kautkā līki.
+3
A kur lai Rebel Riot vai Sovvaļnīku liek, ja viņi iesniegtu savaus albumus ?
0
Sovaļnīks drīkst pie tautas mūzikas pieskaitīties.
+2
Ko tur cepties par Bada Galvu (Gada Balvu), tur no garās žūrijas ir tikai viens Sandris Vanzovičs- kurš sajēdz LV smago mūziku. Man vairāk liekas- ka MP klubā apmēram februārī (būs?) nākamās "Metāla Mūzikas gada balvā" visu saliksim pie vietas. Par to jāsāk domāt...
0
+1
"Burve" ļoti labs gabals!
+2
Šodien Dambis ārkārtīgi svinīgajā ceremonijā, kurā Fredis nepārtraukti izklaidēja tautu, paziņoja nominācijas smagrokmetālalbumam:
Soundarcade
Sanctimony
Burned In Blizzard
Apēdājs
Frailty
0
Domāju, ka lielākās izredzes ir Soundarcade un Frailty.
0
es nemaz īsti nezinu kā viņiem tur vērtēšana notiek, neatkarīgā žūrija ar raču priekšgalā?
+1
Droši vien, Račs + Mīlgrāve.
0
tad jau var sagaidīt visādus debesu brīnumus :) manām ausīm gan tieši soundarcade ir paši nebaudāmākie no nominētajiem, bet jebkurā gadījumā prieks par visiem.
+9
Visam sim grupam vienkarsi ir paveicies, ka Muzamezs neizlaizh albumus, savadak tam nebutu nekadu izredzu saja balva. :-)
+5
Šis video jau bija te kkur iepostēts?

www.youtube.com/watch?v=5o9WQ7DPjt8...
+1
Tikai sūdīgi, ka intervijas turpinājums nav atrodams.
0
Elkupe izlikusi Bandcampā vienu pirmsalbuma demoversiju, kas tapusi acīmredzot 2012. gadā:

elkupe.bandcamp.com/album/mekl-jot-m-ja...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas