28.nov God Is An Astronout Nabaklab
+4
28.nov / Nabaklab
*God Is An Astronout*
tikets tiketu servisos
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Pēc nosaukuma man rodas trīs domas par grupu: vai nu hipsteri, vai crabcoristi vai arī kristiešu smagucis. :D
+2
Diezvai trū Christ warriors savai blicei šādu zaimojošu nosaukumu izvēlētos ...
+1
tie bija iru vai britu post-rock hipsteri, cik atceros
+1
Da normāla blice, ja nebūs žīdiskās cenas, būs jāaiziet paklausīties.
+1
pirmajā mirklī izlasīju astro`n`out (tā pašmāju popsa), tad tik visu nosaukumu.... padomāju wtf te trūmetālā :D
+2
god goes to astro'n'out shows
+2
bet vispār neizprotu katras ne-tik-classical metālgrupas saukšanu par hispteriem. un diez vai kristieši spēlētu grupā, kuras nosaukums vien ir nepārprotami dievu / ticību zaimojošs, vēl dīvaināk liekas, ka tieši pēc nosaukuma kāds domā, ka šādā grupā spēlē kristieši :D bet nu man laikam smadzenes citā vibrācijā vienkārši.
+3
Es redzu ienaidniekus visur, vajag tikai pamanīt atslēgas vārdus vai vārdu savienojumus.
+3
Deathperado, a kas notiek, kad tu ieraugi grupas nosaukumu "Godspeed You! Black Emperor" ?
+1
Viegls post roks. Būs jāiet. Biļets šobrīd 7ls maksā.
-1
Ka tas ir blackmetāla parodijas projekts.
0
^ Nebūt ne. Gan jau tie, kam interesē šis koncerts, mācēs arī paskaidrot, kas ir GYBE ;)
+2
Tāds paskumjš, melodiski atmosfērisks fona muzoniņš, ideāls pirms gulētiešanas. Kkur lasīju, ka šamējiem pēc viena konča esot visa aparatūra nozagta, varbūt šis fakts ļāva radīt vēl skumjākas dziesmas
0
In early 2008, the band embarked on their first tour of the United States. On the day they were set to return home, $20,000 worth of equipment was stolen from their van in New Jersey. Their equipment was not insured and a tour that had reportedly already cost the band $20,000 to organize had suddenly doubled in cost.
0
tur jauns bēdupilns albums sanāktu - dziesma, veltīta nozagtajai ģičai, nākamā - klavierei, basbočkai.. :(
+11
bēdupilns a capella albums
0
pēdējā laikā šad tad uzliekas jūķūbes playliste darbā. īstenībā ir diezgan OK. noteikti būs jāaizčāpo.
+1
www.youtube.com/watch?v=fZltd_nz2ag...

Nav biezhi gadiijumi, kad postrokaa izmantotu blast beats!
0
God is an astronaut self-titled albis pēdējās dienās biežāk sācis skanēt, vēl mazliet un varētu arī aiziet, bet nu baumo, ka Nabā tās vietas neesot daudz un gājēju uz konci esot pārmērīgi daudz priekš tām telpām. Pats bijis nabā neesmu, nevaru spriest, bet nu galīgi saspiests stāvēt negribu, te jau mošot nevarēs. :D
+3
^^ arī šis gadījums acīmredzot nav no tiem reti sastopamajiem:)
0
Mjā, šī mūzika noteikti nav tāda, pie kuras esi gatavs smakt un stāvēt saspiests. Te vajag telpu, brīvību un čilu. Šoreiz neriskēšu. Lastfmā vien pieteikušies 157cilvēki.
0
nu tas, ka soc. portālos piesakās cilvēki, gan negarantē to, ka viņi arī patiešām atnāks.
0
Cik tad aptuveni var čillot cilvēki Nabā ? Kādi 100 ? Taisnība jau ir, pieteikties ir viens, bet atnāks parasti daudziem neizdodas.
+1
simts varētu būt tā robeža, kad jau sāk palikt saspiesti.
0
Jopcik, neparasts gadījums. Nabaklabā uz pasākumu izpirktas visas biļetes. Interesanti, cik tad pārdeva. Max 300 tur varētu ielīst, ne?
0
Vispār grūti uz aci prognozēt, cik var ielīst. Es kādreiz ar nedomāju, ka Kabatā var salīst pāri pa 500 cilvēkiem.
0
^^ plett tas izrādās ir bijis kaut kāds perspektīvi elitārs pasākums ? Es nekad nepērku biļetes avansā, bet pie kluba vai stadiona kases. šitāds abloms ir pilnīgi negaidīts. Būtu tikai normāli, ja orgi nomainītu klubu un norganizētu busiņus no nabaklaba uz jauno pasākuma vietu koncerta dienā
0
Nabaklabā jau 300 var salīst, bet zālē pie skatuves vairāk par 100 gan nevar sabāzties nekādīgi (ja nu vienīgi kā pagales sakrauj).
0
^ tik traki nav, domāju līdz simtam vēl normāli salien, ar saspiešanos vēl droši vien pāris desmitus var iebāzt. Ja tā kā pagales sakrauj, tad droši vien arī divus simtus var iestūķēt.
+1
atliek tikai gaidīt, kad kāds no naudīgajiem / aktīvajiem / gudrajiem sapratīs, ka vajadzīga jauna vieta "hipstermetāla" koncertiem
0
^ vienkārši pāris reizes esmu paskaitījis cilvēkus zālē - ap 40 ir knapi puszāle.
0
nu kādi 140 tur var saspiesti salīst (koncertzālē)
0
nekad jau īsti saspiest tur nav bijis, par ko vietējais skaņotājs ar parūpējas, jo reizēm pie bāra ir visnormālākā skaņa :D
0
Jā, to es ar nesaprotu, kā pie ideālajiem apstākļiem Nabaklabā (regulāras formas telpa, biezas sienas, velve pāri, aparatūra jaudīga) tik bieži var pamanīties skaņu SABOJĀT!
+1
nu re, tomēr orgi sarosījās:

www.facebook.com/events/492277054116...

Būs vien tad laikam ar` jānopērk biļetens.

P.S ja nu kāds nepamana - GIAA anaunsēja, ka +100 biļetes, vietas maiņa uz ģertrūdes teātri.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas